DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 69
 #609049  autor: bąbel
 21 sty 2013, 21:27
kokos- pisze:galaxy sIII już niema :/
telefony sgs III i II pojawiaja sie i teraz wlasnie znowu sa aktywne na stronie esklepu, takze jeszcze mozna skorzystac z promocji. tak czy siak uwazam, ze promocja Orange jest stosunkowo mocno oplacalna w porownaniu z innymi sieciami - Play mogl zrobic cos lepszego dla nowych klientow przenoszacych numer. tymczasem tak nap[rawde w play'u juz tak super nie jest. oczywiscie tmobile i plus to samo odpadaja w przedbiegach. orange chyba probuje odrabiac straty po 2012, kiedy ponad 200 tys klientow im odeszlo do play :)
ja chyba tez odchodze do orange, moze nie bede zalowac :)
 #609056  autor: Veallentine
 21 sty 2013, 22:06
bąbel pisze: orange chyba probuje odrabiac straty po 2012, kiedy ponad 200 tys klientow im odeszlo do play :)
Sam w tym procederze brałem udział :lol:

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #609082  autor: orson_dzi
 21 sty 2013, 23:23
Veallentine pisze:Nie wiem do jakiego działu się dodzwoniłeś.
Dział przenoszenia numerów. Wewnętrznego Ci nie podam, bo nie pamiętam. Znajdziesz go w tabelce z numerami.

A z tego zamówienia nie wynika, że dostał 3 miesiące, czy 6. Już pisałem, to jest widoczne dopiero po kilu dniach. Na umowie zawsze są 3 miesiące.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #609119  autor: Veallentine
 22 sty 2013, 09:59
Regulamin z Telesales został już skorygowany, i klienci dostają informację o 6 mc-ach, poza tym jak może w regulaminie być napisane 3 jak w teorii ma być 6 mc-y? Skoro tak jest to analogicznie w regulaminie może być napisane, że abonent będzie miał 500min, ale dostanie 250, bo tak...

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx
 #609248  autor: bąbel
 22 sty 2013, 20:12
Ktos sie orientuje jak dlugo trzeba czekac na telefon w ramach Szalonych dni, po podpisaniu pierwszych dokumentow dot. przeniesienia numeru u kuriera ?

 #609262  autor: Veallentine
 22 sty 2013, 20:36
Od 2 do 5

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #609263  autor: drlumpy
 22 sty 2013, 20:36
Hej, wie ktoś może kiedy będą ponownie dostępne samsungi sIII w kanale telesales?
dzieki za odpowiedz

 #609265  autor: Veallentine
 22 sty 2013, 20:39
Promocja się już skończyła, jeżeli chodzi o Telesales ; ) Dzisiaj wrzucili nam 25 sztuk które znikły w 5min. Jeżeli się pojawią, to w śladowych ilościach, jako zwroty od klientów którzy ich nie odebrali ;D Ale w regularnej cenie :C

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #609273  autor: drlumpy
 22 sty 2013, 20:52
No to lipa :?
Szkoda, że sie spóżniłem, trzeba w takim razie czekać na kolejną promocję :)
Dziekuje za odpowiedz
 #609285  autor: bąbel
 22 sty 2013, 21:33
drlumpy pisze:No to lipa :?
Szkoda, że sie spóżniłem, trzeba w takim razie czekać na kolejną promocję :)
Dziekuje za odpowiedz
telefony caly czas dostepne w esklepie, takze widac z tego, ze mozna jeszcze z promocji skorzystac. swoja droga jestem ciekaw, jak dzisiejsza zmiana w prawie telekomunikacyjnym wplynie na jutrzejsze oferty wszystkich operatorow >

 #609350  autor: Veallentine
 23 sty 2013, 08:42
Nie wpłynie xP

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #609479  autor: orson_dzi
 23 sty 2013, 19:49
Veallentine pisze:Regulamin z Telesales został już skorygowany, i klienci dostają informację o 6 mc-ach, poza tym jak może w regulaminie być napisane 3 jak w teorii ma być 6 mc-y?
Tak, został skorygowany i teraz jest jasno jak piszesz ;) .
Ale do tej pory nie było to do końca jasne i nawet przy sklepie internetowym ludzie dostawali 6 miesięcy.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #609849  autor: Veallentine
 25 sty 2013, 12:43
Planowana jest promocja w sieci Orange na telefon HTC 8s, który będzie dostępny w abonamencie Multi 89zł za 1zł z bonem do Media Markt w wysokości 100zł (taki bonus) Informacje póki co nie są oficjalne, ale pochodzą z dobrze poinformowanego źródła, jak promocja się pojawi dam oficjalny wpis w moim temacie, zainteresowanych propozycją proszę o kontakt na pw/mail ; )

xxx Marek

[ Dodano: 2013-01-25, 12:42 ]
25/01/2013 12:40 Pojawiło się kilka IPhonów 4 8GB w 129zł za 99zł albo 159zł 4s 16GB ; )

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #609882  autor: sote
 25 sty 2013, 14:43
w jakiej cenie w Orange bylby (przy przeniesienu) Xperia S albo LG 4xhd
w abonamencie za ok 50-70zl

 #609963  autor: banderas
 25 sty 2013, 21:43
Xperia S w abo 69,90 zł wynosi 1199 zł
LG 4XD - nie ma telefonu ofercie przynajmniej w eshopie

banderassso

 #610070  autor: pmkuba
 26 sty 2013, 13:41
Wracając do ostatnich Szalonych Dni chciałbym dorzucić swoje 3 grosze w formie reklamacji, którą za pośrednictwem facebookowej zakładki Orange Pomoc wysłałem jako odpowiedź na prośbę opisania przedmiotowej sytuacji na profilu FB Orange Polska.
"Szanowni Państwo !
W dniu 18.01.2013 r. na moją prośbę (zostawiłem swój numer telefonu na stronie Orange.pl) w imieniu Państwa firmy skontaktowała się ze mną telefoniczne Pani Agnieszka H. z Działu Telesprzedaży w sprawie przeniesienia numeru do Orange w planie SmartMulti (129,90 zł) i telefonem Samsung SIII Galaxy (99 zł). Z uwagi na brak wybranego przeze mnie telefonu zamówienie nie mogło zostać złożone, ale Państwa Konsultantka zobowiązała się do ponownego kontaktu w momencie kiedy przedmiotowy aparat będzie dostępny. Tak się stało w dniu 22.01.2013 r. Ok. godz. 10:30 Pani H. ponownie skontaktowała się ze mną proponując zakup wybranego przeze mnie telefonu na warunkach podanych powyżej. Po złożeniu zamówienia miałem oczekiwać na kuriera w celu podpisania Wniosku o rozwiązaniu umowy o ŚUT z dotychczasowym operatorem i przeniesieniem numeru do Orange, a później umowy. Jednak w dniu 23.01.2013 r. po raz kolejny zadzwoniła do mnie Państwa Konsultantka i stwierdziła, iż zamówienie nie może być zrealizowane z uwagi na to iż telefonów zabrakło i widocznie ktoś przede mną (w trakcie spisywania mojego zamówienia) zdążył nabyć taki telefon. Jest to o tyle dziwne, iż w dniu 22.01.2013 r. o godz. 10:15 osobiście dzwoniłem na Telesprzedaż Orange (510700700), aby zapytać się czy jest dostępny "mój" telefon. Uzyskałem informację, iż nie. Natomiast o 10:28 dzwoniła już do mnie Pani H. i zamówiliśmy Samsunga SIII. Mało tego, o godz. 10:38 22.01.2013 r. (czyli 10 minut po złożeniu przeze mnie zamówienia) zadzwoniła Konsultantka Orange z numeru 510 100 100 i stwierdziła, iż uzyskała informację że jestem zainteresowanym kupnem Samsunga SIII na warunkach j.w. a, że w magazynie zostało jeszcze do sprzedaży tylko 10 sztuk tych aparatów to zaleciła pośpiech w złożeniu zamówienia. Z wiadomych względów z drugiego zamówienia musiałem zrezygnować.

Szanowni Państwo !
W czasie kiedy składałem zamówienie (tj. przypomnę 22.01.2013 r., godz.10:28) wg Pani H. dostępnych było 20 szt. Samsungów SIII Galaxy, a sfinalizowanie zamówienia nastąpiło w momencie zakończenia rozmowy tj. o godz. 10:36 (dane z systemu bilingowego Play24). Bardzo proszę o wyjaśnienie jak to możliwe, iż moje zamówienie zostało anulowane z powodu braku telefonów jak 10 minut po sfinalizowaniu przeze mnie zamówienia u Pani H. zadzwonił następny Państwa Konsultant i zaproponował mi zakup tego samego aparatu, informując jednocześnie iż ma ich jeszcze dostępnych 10 sztuk, a wszyscy Państwa Konsultanci twierdzą iż niemożliwa jest wcześniejsza rezerwacja danego telefonu kiedy nie a go na stanie magazynowym ?
W świetle powyższego uważam, iż zostałem potraktowany co najmniej nieprofesjonalnie przez Państwa firmę, jednak licząc na Państwa zaangażowanie w wyjaśnienie sprawy pragnę poinformować, iż podtrzymuję moje stanowisko dotyczące chęci zakupu telefonu za umówioną w zamówieniu cenę i warunki. Mam nadzieję, iż w przypadku uznania mojej reklamacji za zasadną będzie możliwe udzielenie takiego rabatu."
I odpowiedź Orange:
Szanowny Panie,
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące przeniesienia numeru .......... do Sieci Orange chcę podkreślić, że jest mi przykro, iż doszło do sytuacji, która wywołała Pana niezadowolenie.

Zapewniam, że utrzymanie wysokiego standardu obsługi i zachowanie dobrych relacji z naszymi Abonentami jest priorytetowym celem naszej Firmy. Opisana sytuacja była spowodowana faktem, że telefon Samsung SIII Galaxy cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem naszych zarówno obecnych jak i nowych Abonentów. Możliwość zyskania danego modelu aparatu uzależniona jest od ilości złożonych zamówień oraz realizowanych dostaw aparatu prze producenta. Zamówienia składane przez naszych Klientów są realizowane jak tylko dany model telefonu jest dostępny w naszym magazynie.

Proszę przyjąć nasze przeprosiny w związku z zaistniałą sytuację. Mam jednak nadzieję, że sytuacja w jakiej Pan się znalazł nie wpłynie negatywnie na chęć przeniesienia numeru do Orange.

Jeżeli jest Pan w dalszym ciągu zainteresowany przeniesieniem numeru do Orange zapraszam do ponownego kontaktu w celu ustalenia szczegółów przeniesienia.
Jak dla mnie autor odpowiedzi bardzo pobieżnie zapoznał się z treścią mojego zgłoszenia, bowiem nigdzie nie znalazłem wprost odpowiedzi na moje zastrzeżenia ani propozycję.

Tyle moich gorzkich żali ;)

 #610367  autor: wojtekrzysiek
 27 sty 2013, 15:51
Witam. Tak troche zmieniając tor dyskusji: jak się przedstawia sytuacja z SII i HTC one S? Czy istnieje możlwiość "dostania" ich przenosząc numer do oragne? Pani z telesales powiedizała, że aktualnie htc one s nie ma na magazynie, ale sytuacja zmienia się z dnia na dzień. Bardzo zależy mi na którejś z tych dóch słuchawek. Pozdrawiam

 #610403  autor: BarthezzLodz
 27 sty 2013, 18:17
Czy w kanale Telesales dostępny jest LG Swift L9? Interesuje mnie ten telefon w Smart Plan Multi 69,90.

Uśmiechnij się! ;)

Nokia 3310 -> Sony Ericsson T630 -> LG KU800 Chocolate -> Nokia N76 - > Samsung S8500 Wave -> LG L9 -> Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy S6 EDGE 64GB

 #610468  autor: Veallentine
 28 sty 2013, 10:16
Jeżeli chodzi o w/w aparaty aktualnie ich na stanie nie ma, pragnę podkreślić iż 1 lutego wchodzi nam promocja z tel. HTC 8s w ab. 89zł za 1zł + bon do media markt na kwotę 100zł.
Jeżeli chodzi o tą sytuacje jaką opisał kolega wyżej, to proszę nie mieć żalu do koleżanki konsultantki, nie wiem jak można mieć w ogóle pretensje do kogokolwiek o to, że promocja się skończyła, albo ktoś na promocję się nie załapał, jest to totalna bzdura, to tak jak iść do kierownika zmiany do Tesco i płakać o to, iż papier toaletowy który był kiedyś w promocji teraz już nie jest :smt005 niewiarygodne
Ostatnio zmieniony 01 lut 2013, 20:34 przez Veallentine, łącznie zmieniany 1 raz.

Aktualna oferta sieci Orange kanłu Telesales:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=64599

Wszelakie pytania co do promocji w sieci Orange, pw/mail ; )

xxx

 #610470  autor: zinger
 28 sty 2013, 10:24
Veallentine pisze:Możesz przenieść nawet teraz numer telefonu, z tym, że umowa będzie zerwana z końcem okresu promocyjnego czyli w momencie kiedy formalnie wygasa, do momentu zakończenia umowy płacisz rachunki na poczet swojego obecnego operatora, umowa z Orange wchodzi w życie tym samym dostajesz numer tymczasowy, jakiś 511 xxx xxx z którego możesz korzystać do czasu zakończenia umowy z obecnym operatorem, rachunki nie będą się dublować bo masz zniżkę 6mc-y za free.
Czy dobrze rozumiem, że mogę przenieść numer do Orange 6 miesięcy przed zakończeniem umowy u obecnego operatora, od Orange dostanę jakiś tymczasowy numer na 6 miesięcy, w tym czasie w Orange będę miał 100% rabatu na abonament i spokojnie sobie czekał aż wygaśnie mi umowa z obecnym operatorem?
  • Strona 2 z 69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 69