DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 675
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 675

 #610979  autor: Orange Ekspert
 30 sty 2013, 19:22
Kipisz pisze:Ładnie mnie dziś orange olało. Byłem w czwartek w salonie, połączyli mnie z działem utrzymania klienta i dogadałem się (w ofercie dla firm) na ofertę więcej za mniej za 55zł netto, tylko zamiast 2 prezentów które się wybiera, facet nawrzucał mi chyba z 4 i dodał minut, cena Samsunga galaxy s2 zeszła do 550zł, więc nie było źle, ale byłem wcześniej w play i tam jest oferta "Formuła L" i za 79zł brutto oferta jest genialna (ten sam samsung za 1zl, 800 minut/smsow/mmsow do wszystkich, no limit play 2gb neta) ale nigdzie nie ma tego telefonu i babka powiedziała że podzwoni po salonach i zadzwoni następnego dnia, więc nie zaakceptowałem oferty orange. Dziś jednak poszedłem do play i na razie z tych miejsc gdzie dzwoniła nie ma SGS2, zapytałem o samsunga note (1) też niestety nie ma, więc zdecydowałem się przedłużyć umowe w orange. Połączyli mnie z odpowiednim numerem i tym razem babka mówi, że "za późno" "oferta wygasła" (facet 2 dni wcześniej mówił że oferta jest u mnie wpisana i jak się zdecyduje to żebym wrócił) i telefon jest za prawie 900zł brutto, część rozmowy wyglądała mniej więcej tak:
-Musi Pan zdawać sobie sprawę że ceny telefonów ulegają zmianie w zależności od oferty
-Zdaję sobie z tego sprawę dlatego nie spieszyłem się z przedłużaniem umowy, ale ceny telefonów powinny spadać a nie wzrastać w 2 dni 300zł.
-Może Pan poczekać to pewnie w końcu spadnie ta cena
-No ja już trochę czekam, kiedy play w abonamencie 80zł brutto daj mi ten telefon za 1zł
-Ja Panu przedstawiłam ostateczną ofertę, ale polecam...
Tu chciała mi wcisnąć abonament 2x droższy-firma bez ograniczeń 110 netto...
Jedyny powód dla którego chciałem zostać w orange był właśnie ten telefon, nawet chciałem przecierpieć to, że bym miał niższy transfer niż w play o 1GB i to że po za abonamentem zawsze trzeba aktywować jakiś płatny pakiet żeby abonamentu nie przekraczać (w tym przypadku 500smsów-ale co jak ten pakiet zablokują w czasie trwania dwu lub trzyletniej umowy?). Dopiero wróciłem z tych rozmów i na gorąco myślę sobie "czas uciekać".
Witam,

Oferta jest przygotowywana indywidualnie. Napisz do mnie korzystając z formularza Pomoc Orange http://www.facebook.com/orangepolska/ap ... 5626162243 Będę mógł Cię umówić na kontakt ze specjalistą z działu propozycji, z którym będziesz mógł porozmawiać na temat oferty przygotowanej dla naszych stałych klientów.
daniel.z pisze:NIE polecam użytkownika "glaniu". po nawiązaniu kontaktu i zapytaniu jak dokonać zakupów na orange.pl przy wykorzystaniu kodu odpisał:
"chłopie ku** skąd ja mam wiedzieć
12:41
ja mam kod a nie jestem konsultantem orange"
Promocja obowiązuje do 31.01.2013 r. Skierowana jest do indywidualnych Klientów Banku Millennium SA. Promocja jest dostępna dla Klientów, którzy zawierają nową umowę na czas określony lub przedłużają obecną lub migrują z prepaid na postpaid w ofercie Smart Plan Multi, Smart Plan Halo i Smart Plan iPhone, za pośrednictwem sklepu internetowego orange.pl. Promocja nie działa w MNP oraz wyklucza się z dwoma planami taryfowymi Smart Plan Multi 89,90 i Smart Plan Halo 79,90. Realizacja oferty jest możliwa tylko przez sklep orange.pl, wpisując indywidualny 16-to cyfrowy kod na stronie www.orange.pl/kupon

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #610985  autor: grigorij
 30 sty 2013, 19:37
Posiadam jeden kupon rabatowy 30% na abonament w Orange. Chętnych proszę o kontakt mailowy.

 #611077  autor: kamilosck
 31 sty 2013, 09:55
Posiadam kod millennium.zapraszam na pw

 #611086  autor: glaniu
 31 sty 2013, 10:31
Mam i ja kod hehe

 #611089  autor: piterek1
 31 sty 2013, 11:08
Kod za free na pw dla pierwszej osoby!

edit: poszedł...

Motorola D520 -> Ericsson T10s, R310s -> Siemens A50, S55 -> Nokia 6300, 6700c -> HTC One S -> HTC One

 #611127  autor: etylinek
 31 sty 2013, 14:42
..
Ostatnio zmieniony 01 lut 2013, 14:41 przez etylinek, łącznie zmieniany 3 razy.

 #611132  autor: szopenik
 31 sty 2013, 15:46
Witam
Zostały mi dwa kody do wykorzystania które mogę odstąpić do końca dnia dzisiejszego.
Więcej info na prv

 #611426  autor: glaniu
 02 lut 2013, 10:18
Witam. Mam 3 numery abonamentowe u pomarańczowych. Czy przenosząc do nich kolejny numer jakąś zniżkę można utargować?

 #611427  autor: Kozo
 02 lut 2013, 10:27
Witam

Czy są jeszcze kody -200 zł. ?

 #611503  autor: boneso
 02 lut 2013, 22:09
Witam serdecznie!
Jestem nowym uzytkownikiem i znalazlem to forum z nadzieja pomocy i fachowego doradztwa.
Jestem abonentem firmy Orange z 3 letnim stażem-umwa konczy mi sie 22 marca 2013 r.
Zupelnie nie wiem czy dalej pozostac w firmie orange czy szukac alternatywy w Play.
Obecnie place rachunki ok.90-100zl i tyle jestem w stanie przeznaczyc na nowy abonament.
Obecnie posiadam 250min do wszystkich siecie wymienne na smsy + 2 bezplatne numery co jest porazka patrzac na cene-promocji/jakosci.
W sieci orange odrzuca mnie zlewanie klienta i bardzo zle traktowanie,zero zabiegania i promocji proponowanych przy przedluzeniu.
Potrzebuje ok 300-400 minut,internetu i przede wszsystkim zalezy mi na smartfonie - S3 czy Note2,iphone wchodzi w gre. Jestem w stanie doplacic ok 300-400zl Jest to abonament firmowy. Jesli jest mi w stanie ktos doradzic przejscie lub przedluzenie umowy,bede bardzo zobowiazany. Jak mowie jestem zupelnie zielony w tych sprawach a nie chce zostac znowy wyzyskany slabym abonamentem. Pozdrawiam

 #611603  autor: fftomek
 03 lut 2013, 20:33
Witam

Interesuje mnie przedłużenie umowy dla dwóch numerów w orange. Umowy kończą się w czerwcu i oba numery są na jedną osobę.
Numer 1 (3 lata w sieci) to abonament Smart Plan Halo w kwocie 39,90 na 24 miesiące i telefon Nokia C5-00 5MP.(Telefon dla mamy więc dlatego ten - dobry apart i nie w pełni dotykowy, no i Nokia)
Numer 2 (6 lat w sieci) to abonament Smart Plan Multi w kwocie 49,90 na 24 miesiące (wyższy abonament tylko z jakąś zniżką. Telefony dla mnie to:

Samsung Galxy S II
Nokia 820 Lumia
HTC C620E Windows Phone 8X
Sony Xperia T NFC
Sony Xperia S NFC
Nokia 808 PureView NFC
Samsung Galaxy Ace 2
Sony Xperia P NFC
Samsung Galaxy S Advance
Samsung Galaxy Note


Proszę o poradę który telefon najlepiej :) i podanie jakie ceny można wynegocjować na ww. telefony.

 #611705  autor: Vieslav
 04 lut 2013, 14:42
Na jednym numerze (Delfin, zobowiązanie 59zł) podpisałem przedłużenie na Smart Plan Halo 59zł z rabatem 30%. Umowa kończy się w maju. Czy nowe warunki wejdą w życie z końcem okresu rozliczeniowego czy dopiero w maju po zakończeniu starej umowy?
 #611747  autor: damianooo
 04 lut 2013, 19:20
Nowe warunki beda od nowego cyklu rozliczeniowego, poniewaz wybrales abo z ta samą kwota abonamentu (nie wazne ze masz rabat 30%). Jesli wybralbys abonament nizszy, wtedy umowa weszlaby dopiero po zakonczeniu starej.[/i]

 #611755  autor: lukaschels
 04 lut 2013, 20:19
Udało mi się przedłużyć umowę a to warunki
*1000 minut do wszystkich sieci (do play też)
*nielimitowane smsy do wszystkich sieci
*1 GB internetu
*xperia J za złotówkę
*30 % mniejszy abonament na całą umowę
Abonament 69,99 minus 30 % to ok 49 zł
(abonament po będzie jeszcze niższy bo przepisałem stacjonarny do Orange, czyli ok 12 zł mniej)

Oczywiście w salonie spędziłem ok 1,5 godziny , marudziłem, marudziłem ale udało się

 #611772  autor: marcinj
 04 lut 2013, 21:10
lukaschels warunki niezłe. Tylko dla potomnych trzeba dodać, że to oferta firmowa. Dla indywidualnych też te -12 zł za stacjonarny telefon nie obowiązuje.

 #611777  autor: pomaranczowy
 04 lut 2013, 21:36
marcinj pisze:lukaschels warunki niezłe. Tylko dla potomnych trzeba dodać, że to oferta firmowa. Dla indywidualnych też te -12 zł za stacjonarny telefon nie obowiązuje.
Firmowa? Warunki, które dostał kolega na przedłużenie to oferta ewidentnie dla klientów indywidualnych. Smart Plan Multi 69,90.

 #611844  autor: marcinj
 05 lut 2013, 08:43
pomaranczowy pisze: Firmowa? Warunki, które dostał kolega na przedłużenie to oferta ewidentnie dla klientów indywidualnych. Smart Plan Multi 69,90.
Użytkownik lukaschels pisał na tym forum w pierwszych postach o przedłużeniu umowy w ofercie dla firm. Więc tak pomyślałem i dalej myślę, że kontynuuje swój wątek i może być to oferta jednak dla firm mimo tego smart planu. Za sam stacjonarny jest zniżka w orange open dla firm a nie dla indywidualnych, co by też wskazywało na ofertę dla firm.

 #611879  autor: Callmemaro
 05 lut 2013, 11:36
witam,

mam prośbę o poradę co się da wyrwać od orange przy przedłużeniu umowy, od 9 lat w orange, obecnie abonament jakieś 44zl i coś podobnego miałoby zostać, chodzi mi głównie o minuty, aktualnie umowa kończy się za jakieś dwa miesiące i była zawarta na 12 miesięcy, teraz czas na 24 + jakiś niedrogi tel., zastanawiam się czy walczyć z orange o dobrą ofertę czy uciekać do play-a? z góry dzięki za pomoc...

 #611905  autor: lukaschels
 05 lut 2013, 13:19
tak, to oferta dla firmy, a plan taryfowy z oferty indywidualnej.

zawsze warto walczyć, poczekaj az zadzwoni do Ciebie pierwszy konsultant. musisz poznac bardzo dobrze taryfy które Cię interesują, tak skrócić rozmowę i rozmawiać o rzeczach ważnych czyli atrakcyjnej ofercie. (wielokrotnie w ciągu 2 miesięcy, to ja znałem lepiej ofertę niż konsultant). Musisz być cierpliwy, i niezłomny. Ja na początku postawiłem sobie cel aby skontaktować sie z działem utrzymania klienta, choć i tak przedłużyłem umowę w salonie co jest najlepszym wyjściem. Bez walki i negocjacji nikt nie da ekstra warunków

 #611943  autor: pomaranczowy
 05 lut 2013, 16:33
marcinj pisze:
pomaranczowy pisze: Firmowa? Warunki, które dostał kolega na przedłużenie to oferta ewidentnie dla klientów indywidualnych. Smart Plan Multi 69,90.
Użytkownik lukaschels pisał na tym forum w pierwszych postach o przedłużeniu umowy w ofercie dla firm. Więc tak pomyślałem i dalej myślę, że kontynuuje swój wątek i może być to oferta jednak dla firm mimo tego smart planu. Za sam stacjonarny jest zniżka w orange open dla firm a nie dla indywidualnych, co by też wskazywało na ofertę dla firm.
Kolega właśnie wyjaśnił, że ma plan indywidualny na koncie biznesowym. usługi dodatkowe jakie uzyskał nie wynikają z tego, że jest klientem biznesowym tylko dlatego, że ma plan indywidualny. Gdyby miał plan biznesowy to 30% rabatu na abo by nie dostał.
  • Strona 16 z 675
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 675
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 675