DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 75 z 171
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 171

 #608366  autor: Luks
 17 sty 2013, 19:10
Chciałem dziś przenieść numer wujka z Heyah mix do Play na kartę, a gość nam mówi, że nie mają starterów przenosinowych... I co lepsze, że dopiero za miesiąc. Nie chciało mu się tego robić i wolał ściemniać czy taki burdel w Play jest? :?

 #608393  autor: Edmund
 17 sty 2013, 21:59
Luks, to możliwe że nie mają - bo do przenosin na prepaid mają dedykowane starterki. Możesz powiedzieć w jakiej miejscowości się tak dzieje? I jaki to jest punkt Play'a (jakiś duży salon, wyspa czy też punkt w Empiku)?

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2
 #608394  autor: Big3
 17 sty 2013, 22:02
Ja niedawno przenosiłem nr z Heyah do Orange. Akcja działa się w Gdańsku. Najpierw odwiedziłem salon w Galerii Przymorze - mieli awarię sprzętu (sieci), kazali przyjść za dwa dni (nie wiem akurat dlaczego za 2 ?), pojechałem do Alfa Centrum - tam nie mieli kart starterów i kazali przyjśc za tydzień (dlaczego akurat za tydzień ?), udałem się więc do Reala na Kołobrzeskiej. Do trzech razy sztuka !
Tam po odstaniu ok pół godz. w kolejce, usadowiłem się wygodnie przed Panem który podjął walkę z przenoszeniem numeru. Słabo sobie radził (choć to podobno była wina systemu), więc po 1,5 godz powiedziałem, że idę do domu i żeby zadzwonił jak już skończy. Rzeczywiście pod wieczór odzwonił, że następnego dnia mogę odebrać skonfigurowany starter. Następnego dnia poszło dość szybko - po około 30 min wręczono mi starter. Numer miał przejść w ciągu 2 dni. Okazało się jednak, że w Heyah coś było nie tak z za moimi danymi i musiałem je zaktualizować (formularz mailem). Jak już to zrobiłem, po 5 dniach dostałem sms, że dane w Heyah zostału zaktualizowane. Udałe się zatem znów do tego samego salonu Orange i zaczęliśmy zabawę od nowa. Numer udało się przenieść szczęśliwie po ok. 10 dniach.
Po tych wszystkich wizytach w salonach Orange i nasłuchaniu się różnych historii odniosłem wrażenie, że Orange ma przychodzących klientów głęboko w d... , a pracownicy salonu do którego trafiłem słabo orientują się w procedurze przenoszenia numerów. A może oni chcieli mnie poprostu zniechęcić... ?
 #608396  autor: artix
 17 sty 2013, 22:07
Big3 pisze:Po tych wszystkich wizytach w salonach Orange i nasłuchaniu się różnych historii odniosłem wrażenie, że Orange ma przychodzących klientów głęboko w d...
No i dobre wrażenie odniosłeś, bo jakbyś brał abonament, to byś miał lepszą obsługę, a przenoszenie na kartę, to zawsze robienie łaski.

 #608397  autor: user_delete34
 17 sty 2013, 22:11
Big3 pisze:Orange ma przychodzących klientów głęboko w d...

Po tym jak miałem problem z rejestracją numeru (nie da rady) czy też zwykłej akceptacji wypowiedzenia umowy o internet mobilny odnoszę wrażenie, że Twoje zdanie można skrócić o wyraz "przychodzących". Orange nie zależy na klientach (umowa była na firmę).

 #608723  autor: Robert.AB
 19 sty 2013, 23:28
Przenosił ktoś numer z blueconnect na kartę do innej sieci?
Mam taką kartę ze starą niekorzystną taryfą i chciałem przerzucić go na Orange, a poten zmienić taryfę na OFnK.

I w ogóle czy są jakieś problemy z przenoszeniem numerów internetowych?

 #608824  autor: artix
 20 sty 2013, 14:29
Nie ma żadnych problemów z blueconnectami, przenoszą się jak inne numery. Parę dni temu przeniosłem jeden do Virgin.

 #608831  autor: Maniek99
 20 sty 2013, 15:34
@Robert.AB
Problemy są z przenoszeniem numerów na Orange na kartę, bo musisz trafić na salon który raczy to wykonać.

 #609012  autor: Luks
 21 sty 2013, 18:33
Edmund pisze:Luks, to możliwe że nie mają - bo do przenosin na prepaid mają dedykowane starterki. Możesz powiedzieć w jakiej miejscowości się tak dzieje? I jaki to jest punkt Play'a (jakiś duży salon, wyspa czy też punkt w Empiku)?
Galeria Auchan Bielsko-Biała, nieduże to w sumie jest.

 #609201  autor: zygikuleczka
 22 sty 2013, 16:44
Co stanie się w sytuacji, kiedy dla numeru będącego w ofercie abonamentowej zostanie złożone zlecenie migracji z końcem umowy do prepaida a następnie wpłynie wniosek o przeniesienie do innego operatora? Czy wniosek złożony poprzez innego operatora zostanie odrzucony? Czy pierwotny operator skontaktuje się z klientem aby to weryfikować ?

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #609249  autor: Edmund
 22 sty 2013, 20:13
zygikuleczka, czy wniosek o przeniesienie ma wpłynąć już po tym jak numer będzie w prepaid czy jeszcze jak będzie w abo?

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #609271  autor: zygikuleczka
 22 sty 2013, 20:46
Edmund pisze:będzie w prepaid czy jeszcze jak będzie w abo?
No więc właśnie...w trakcie abonamentu.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #611233  autor: lukasm
 01 lut 2013, 10:13
Orientuje się ktoś, czy z 20zł, które plus daje do doładowania dla osób przenoszących numer, można wykupić pakiet internetowy?

 #611241  autor: artix
 01 lut 2013, 10:36
Na wszystko możesz wykorzystać.

 #612927  autor: MarekAG
 11 lut 2013, 00:23
Czy RedBull Mobile daje jakieś bonusy przy przeniesieniu do prepaida?

 #613029  autor: KC-KARLOS
 11 lut 2013, 15:53
MarekAG, nie daje.
Masz do wykorzystania na starcie 1 zł na wszystko + 7 zł Pakietu Złotówek, na rozmowy/SMS/MMS na komórki oraz rozmowy na stacjonarki. Początkowa ważność konta to 10 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #613119  autor: UndiscloseD
 11 lut 2013, 20:36
Słuchajcie, mam do Was prośbę: powiedzcie mi co należy zrobić żeby zarejestrować kartę sim(w tym przypadku TT w celu późniejszego przeniesienia). Chodzi mi o to, czy wystarczy, że pójdę do salonu z numerem telefonu, który chcę przenieść i dowodem osobistym, czy muszę mieć jeszcze jakiś numer karty SIM? W internecie znalazłem też jakąś kartę rejestracyjną. I tu też mam pytanie: czy taką kartę muszę wydrukować, wypełnić i dopiero pójść do salonu, czy wszystko da rade załatwić w salonie?
Wiem, że może to dla Was banalna sprawa, ale ja dotychczas się tym nie zajmowałem więc mam znikomą wiedzę na ten temat. ;)

 #613132  autor: artix
 11 lut 2013, 21:00
W salonie potrzebny jest dowód osobisty i karta sim, najlepiej jak masz też ramkę z numerem PUK, bo inaczej będą Cię wypytywać ile jest na koncie, kiedy doładowywana, na jaki numer dzwoniono itd.
Co do tego formularza, to jeśli masz naklejkę z kodem kreskowym z tego startera, to możesz ją nakleić na ten formularz, wypełnić i wysłać zeskanowane mailem. Możliwe, że też zarejestrują, aczkolwiek mnie zaczęli ściemniać ostatnio, że nie udało się odczytać kodu kreskowego prosimy o przesłanie formularza listem. A jak powszechnie wiadomo zwykłe listy wyrzucają do kosza, może polecone rejestrują.

 #613140  autor: MarekAG
 11 lut 2013, 21:30
W moim przypadku rejestracja (w Orange) wyglądała tak, że wypełniłem druk, oddałem Pani za biurkiem i ona wpisała moje dane do systemu. Potem sprawdziła mój dowód osobisty i gotowe. Sprawdziłem, tego samego dnia, na Orange Online i już miałem zarejestrowany numer.

Musisz mieć numer karty SIM (ten długi numer, który jest na karcie wydrukowany) i dowód osobisty.

PUK nie jest przy rejestracji potrzebny - ani w formularzu, ani tym bardziej w rozmowie z pracownikiem salonu. Ja na przykład właśnie po to rejestrowałem żeby dowiedzieć się jaki mam PUK, bo go zgubiłem ;)

 #613238  autor: UndiscloseD
 12 lut 2013, 11:13
Ok dzięki za pomoc, czyli w sumie wystarczy, że wezmę ze sobą kartę sim, a te PUK można wziąć na wszelki wypadek. Z tego co się orientuję, to chyba w T najszybciej rejestrują bo chyba od ręki czyli po wizycie u nich można udać się już do Play. ;)
  • Strona 75 z 171
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 171
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 171