DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 675
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 675

 #611987  autor: Darth Vader
 05 lut 2013, 19:51
Czy istnieje możliwość przedłużenia Pantery 2 czy konieczna jest migracja do Smart planów?

 #612227  autor: maclew
 06 lut 2013, 22:29
Witam serdecznie!

Szukam kontaktu do jakiegoś dobrego konsultanta, który pomoże dobrać odpowiednią ofertę. Chcę przedłuzyc umowę. Umowa kończy się za tydzień. Narazie jednak dostaje niemal standardowe oferty, i szczerze mówiąć nie jestem zadowolony. Numer generuje zyski a z dośwaidczenia wiem, że sa jeszcze spore możliwości. Celuje w smart plan multi, który jest normalnie za 129,00 i Sony Xperia T.

Za pomoć byłbym wdzięczny

pozdrawiam

 #612677  autor: Eduardo
 09 lut 2013, 13:54
Witam wszystkich!

Czy to możliwe, że mogę przedłużyć współpracę z Orange chociaż abonament kończy się 22 sierpnia? Dzwoniła do mnie konsultantka umówiliśmy się na kolejny kontakt... i nie zadzwoniła. Dlatego teraz zastanawiam się czy, to był błąd z ich strony, czy może jakiś żart? :)
Drugie pytanie tyczy się oferty. W Orange jestem od 7 lat. Teraz mam abonament Smart Plan Multi za 89,90. Interesuje mnie oferta z iPhonem. Konsultantka zaproponowała abonament Smart Plan Multi 129,90 + dopłata za iPhona 399zł. I tu moje pytanie. Czy dam radę wynegocjować zmniejszenie kwoty za telefon do 1zł? Czy może dam radę osiągnąć coś korzystniejszego? Np. niższy abonament?
Play też mnie kusi, ale ze względu na rodzinę wolę zostać w Orange.

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź;)

 #612681  autor: Vieslav
 09 lut 2013, 14:16
Eduardo, przez cały temat wałkowane jest jak uzyskać -30% rabatu na abo. Poczytaj.

 #612702  autor: pomaranczowy
 09 lut 2013, 16:08
Eduardo pisze:Witam wszystkich!

Czy to możliwe, że mogę przedłużyć współpracę z Orange chociaż abonament kończy się 22 sierpnia? Dzwoniła do mnie konsultantka umówiliśmy się na kolejny kontakt... i nie zadzwoniła. Dlatego teraz zastanawiam się czy, to był błąd z ich strony, czy może jakiś żart? :)
Drugie pytanie tyczy się oferty. W Orange jestem od 7 lat. Teraz mam abonament Smart Plan Multi za 89,90. Interesuje mnie oferta z iPhonem. Konsultantka zaproponowała abonament Smart Plan Multi 129,90 + dopłata za iPhona 399zł. I tu moje pytanie. Czy dam radę wynegocjować zmniejszenie kwoty za telefon do 1zł? Czy może dam radę osiągnąć coś korzystniejszego? Np. niższy abonament?
Play też mnie kusi, ale ze względu na rodzinę wolę zostać w Orange.

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź;)
Co do wcześniejszego przedłużenia to tak, wróciła ostatnio możliwość wcześniejszego przedłużenia umowy.

 #612722  autor: SACZI
 09 lut 2013, 19:50
Callmemaro pisze:witam,

mam prośbę o poradę co się da wyrwać od orange przy przedłużeniu umowy, od 9 lat w orange, obecnie abonament jakieś 44zl i coś podobnego miałoby zostać, chodzi mi głównie o minuty, aktualnie umowa kończy się za jakieś dwa miesiące i była zawarta na 12 miesięcy, teraz czas na 24 + jakiś niedrogi tel., zastanawiam się czy walczyć z orange o dobrą ofertę czy uciekać do play-a? z góry dzięki za pomoc...
Hm, ja do Orange mam uraz ...
Jeżeli chodzi o Twoje pytanie, to w TM utrzymaniówka w cenie, którą płacisz obecnie wygląda następująco:
Z linku
http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ ... timedialna_
abonament za 59.9 rabatowany jest do 45 PLN i liczba minut zwiększana jest do chyba 390. 250 MB internetu jest w standardzie.
Jeżeli dopłacisz 5PLN masz 450 minut i paczkę 500MB.
W obydwu przypadkach po przekroczeniu transferu danych z paczki do rachunku doliczane jest 10PLN, a paczka powiększana jest odpowiednio o 750MB i 1,5GB.
Weź pod uwagę, że minuty wliczone w abonament obowiązują również na nr stacjonarne w Unii Europejskiej.

A co oferuje Orangutan?

 #612996  autor: Callmemaro
 11 lut 2013, 14:17
dzięki za odpowiedź Saczi, wiem że inni dają więcej...

krok nr 1 chciałbym dowiedzieć się co jednak daje "orangutan"
krok nr 2 co daje konkurencja
krok nr 3 ....

mam nadzieję że jakiś konsultant złoży mi tutaj jakąś ofertę ale na razie zero odzewu... może jednak ktoś się zainteresuje tematem........?

 #613137  autor: thane
 11 lut 2013, 21:21
Jakby to kogoś interesowało to w planie więcej za mniej (Korzystny 900) zaproponowano mi zniżkę w wysokości 27% na abonament na cały czas trwania umowy (jeszcze ponad 2 miesiące do końca obecnej umowy), nie podpisałem myślę że stać ich na lepszą ofertę ;).

 #613299  autor: MarekAG
 12 lut 2013, 17:07
To ja się pochwale co udało się uzyskać w salonie, bo połączeniu z Działem Utrzymania Klienta:

-oferta bez telefonu
-Smart Plan na Rozmowy 29,90zł ze zniżką 30%, czyli 20,93zł miesięsznie
-2 razy więcej minut do wszystkich sieci + dodatkowo 40 minut miesięcznie, czyli razem 280 minut
-darmowe SMSy do wszystkich sieci na zawsze
-pierwsze 2 miesiące za darmo do Orange
-umowa na 16 miesięcy

Pan z DUK był bardzo rzeczowy, na początku powiedział już "Play ma rzeczywiście bardzo dobrą ofertę za 19zł, jednak postaramy się ją przebić". No i rzeczywiście spełnił moje oczekiwania, czyli jak najwięcej minut do wszystkich sieci jak najniższym kosztem.

 #613336  autor: Gargamel
 12 lut 2013, 19:44
Otrzymałem poniższą ofertę

orange dla firm
umowa - 24 m-ce
abonament - 55 zł brutto
rozmowy do orange - 0 zł
do pozostałych sieci - 495 min
internet 1 Gb
i do wyboru:
nokia lumia 510 - 1 zł
Xperia U - 1 zł
galaxy mini II - 1zł

abonament - 39 zł brutto
1 bezpłatny nr do orange
do pozostałych sieci - 165 min
internet 400 Mb

Czy to są dobre oferty, bo się nie orientuje?
Wolałbym niższy abonament.

 #613348  autor: blazej1984
 12 lut 2013, 20:19
Otrzymałem poniższą ofertę

orange dla firm
umowa - 24 m-ce
abonament - 55 zł brutto
rozmowy do orange - 0 zł
do pozostałych sieci - 495 min
internet 1 Gb
i do wyboru:
nokia lumia 510 - 1 zł
Xperia U - 1 zł
galaxy mini II - 1zł

abonament - 39 zł brutto
1 bezpłatny nr do orange
do pozostałych sieci - 165 min
internet 400 Mb

Czy to są dobre oferty, bo się nie orientuje?
Wolałbym niższy abonament.


No jestem zaskoczony tym że Orange za zawrotną kwotę 55 i 39 zł. brutto daje taką ofertę

 #613375  autor: PingNoMore
 12 lut 2013, 22:19
Witam

Za 30 dni kończy mi się umowa. W tej chwili mam taryfę biznesową Optymalny 250. Interesuje mnie przedłużenie umowy na 12 miesięcy bez telefonu ponieważ w zeszłym tygodniu kupiłem telefon na wolnym rynku. Jakich "gratisów" mogę się spodziewać przy umowie na rok bez telefonu?

 #613427  autor: major
 13 lut 2013, 08:16
Czy w salonach jest większy wybór telefonów niż na stronie Orange?

 #613822  autor: sratanik
 14 lut 2013, 19:18
Witam,
jeśli chcesz przenieść numer do Orange i zyskać do 6 miesięcy abonamentu za darmo to proszę o wysłanie numeru, wraz z informacją o której godzinie można się skontaktować ( 8-16). Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytanie dotyczące przeniesienia numeru do sieci Orange poprzez prywatną wiadomość.

Pozdrawiam,
Konsultant sieci Orange (przenoszenie numerów)

 #614129  autor: OrangeDlaFirm
 16 lut 2013, 08:12
do wykasowania
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 12:37 przez OrangeDlaFirm, łącznie zmieniany 1 raz.

Obsługa Klienta Biznesowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.

 #614373  autor: Mindhunter12
 17 lut 2013, 02:55
Witajcie, zastanawiam się nad przedłużeniem umowy w Orange, co prawda do końca obecnej zostało mi trochę czasu bo kończy się dopiero w październiku aczkolwiek myślę nad nowym telefonem i mam pytanko czy obecnie funkcjonuje opcja przedłużenia z 9 miesięcznym wyprzedzeniem? Z tego co widziałem obecnie są inne taryfy niż w trakcie zawierania umowy, czy jest możliwe zakupienie jakiegoś pakietu smsów w Smart Planie Halo, jeśli tak to w jakiej cenie? Zgłaszać się do kogoś indywidualnie czy korzystać ze strony przy przedłużaniu umowy?

 #614475  autor: AgataGl
 17 lut 2013, 14:47
Witam.
Jestem klientką Orange od ponad 10 lat.
W połowie marca br roku kończy mi się obecna umowa z tym operatorem -zaznaczę iż obecnie posiadam bodajże ofertę Delfin (39,90 zł w tym 60 minut + jeden darmowy nr do orange) i chciałabym tą ofertę zamienić na coś lepszego. Dzwoniła do mnie pani konsultantka i zaproponowała coś takiego:
abonament 49,90 zł - w tym 0,5 GB, do tego 200 minut podstawy oraz 80 minut w prezencie za to, że jestem stałym klientem sieci. Do tego m.in Sony Tipo za 1 zł, Samsung galaxy s2 mini za 1 zł albo Sony Xperia J za 299 zł.
Jak zdążyłąm się zorientować jest to standardowa oferta, która nie za bardzo mi odpowiada.
Chciałabym się zapytać czy jest możliwość uzyskania dodatkowo np więcej minut bądż jakiegoś pakietu darmowych smsów, albo darmowe połączenia na jeden wybrany numer do orange?? Bądź też czytając forum widziałam, iź jest możliwość uzyskania rabatu na abonament.
Byłabym bardzo wdzęczna za pomoc.
 #614545  autor: mateush77
 17 lut 2013, 20:13
Witam wszystkich!
Dziś byłem się zapytać w salonie Orange, czy mając plan taryfowy "Orange Abonament 75" przedłużając umowę mogę przy nim pozostać. Odpowiedziano mi krótko - NIE. Umowa kończy mi się za 4 miesiące, ale nie zamierzam się z koniem kopać, nowe plany są mniej atrakcyjne, a co do nowych-konkurencja ma lepsze.... Generalnie chciałem poznać Waszą opinię co do odmowy przedłużenia umowy na "starych" warunkach. Pozdrawiam...

 #614549  autor: Orangetel
 17 lut 2013, 20:22
Jestem w orange od 8 lat chcialbym przedluzyc umowe ktora konczy mi sie w sierpniu a musze zmniejszyc abonament o 10 zl w innym przypadku bede zmuszony przeniesc nr do Play

Czy moglbym z 59zł przedluzyc umowe do Multi 49 z telefonem SE Xperia J ?

Prosze o rady bo niebawem wyjezdzam za granice i nie bede mial opcji przedluzenia umowy.

Załatwilem sobie rabat 200zl oraz 30% z MB
 #614591  autor: pomaranczowy
 17 lut 2013, 22:42
mateush77 pisze:Witam wszystkich!
Dziś byłem się zapytać w salonie Orange, czy mając plan taryfowy "Orange Abonament 75" przedłużając umowę mogę przy nim pozostać. Odpowiedziano mi krótko - NIE. Umowa kończy mi się za 4 miesiące, ale nie zamierzam się z koniem kopać, nowe plany są mniej atrakcyjne, a co do nowych-konkurencja ma lepsze.... Generalnie chciałem poznać Waszą opinię co do odmowy przedłużenia umowy na "starych" warunkach. Pozdrawiam...
Niestety potwierdzam informację. Nie ma możliwości przedłużenia umowy w planie Orange Abonament.
  • Strona 17 z 675
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 675
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 675