DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 19 z 72
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 72

 #615296  autor: gusiaczek
 20 lut 2013, 09:30
zygikuleczka, to niedobrze. Myślałam, że skoro umowa się skończy to będę mogła wykorzystać ten numer telefonu.
W takim razie pewnie przeniosę ten nr do Plusa, gdzie wykonuję większość połączeń i wezmę jak najniższy abonament. Pozostałe połączenia będę wykonywać z drugiego telefonu TMobile. A po wygaśnięciu kolejnej umowy żegnaj Tmobile. Co i w jakim terminie powinnam zrobić, żeby przenieść nr (umowa wygasa 30 kwietnia) do Plusa. Nie po drodze mi do punktów obsługi, a z konsultantami nie lubię gadać przez telefon. Dlatego z góry dziękuję za odpowiedź

 #615298  autor: artix
 20 lut 2013, 09:42
Co najmniej 30 dni przed wygaśnięciem abonamentu udaj się do salonu Plusa i złóż wniosek o przeniesienie numeru z opcją na zakończenie trwania umowy i to wszystko.
@evenn
Nie ma za co Cię karać ;)

 #615300  autor: zygikuleczka
 20 lut 2013, 09:48
gusiaczek pisze:Myślałam, że skoro umowa się skończy to będę mogła wykorzystać ten numer telefonu.
Bo będziesz mogła ale nie tak żeby przenieść na niego abonament z innego numeru.
gusiaczek pisze:Nie po drodze mi do punktów obsługi, a z konsultantami nie lubię gadać przez telefon.
Wymagająca:P Można napisać maila, żeby Ci przesłali dokumenty do przeniesienia a Ty odeślesz. Chociaż w sumie wątpie czy oni coś takiego robią. Najczęściej to się załatwia przez tel lub w placówce.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #615303  autor: gusiaczek
 20 lut 2013, 10:03
zygikuleczka, artix, dzięki :). Udam się do salonu, tylko chciałam wiedzieć na czym stoję. Głównie chodziło mi o termin, żeby nie przegapić

 #615333  autor: szarygumis
 20 lut 2013, 12:47
Dzięki za zaangażowanie wszystkim
Dokonałem wczoraj wpłaty na to konto które miałem z abonamentu.
Chodziło mi o to bym nie musiał raz jeszcze robić przejścia na kartę bo to trochę kłopotliwe.
Sprawdzałem na Play24 i mam Play na Kartę 5 zł oraz 10 zł na pakiecie złotówek na m-c
Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam

 #617037  autor: wojtekb
 27 lut 2013, 10:18
podłączając się do tematu, mojej mamie powiedzieli wczoraj w salonie plusa że musi sama złożyć wniosek o koniec umowy w tmobile(umawa kończy sie jej 29 marca) i przyjść do plusa za miesiąc po telefon i w tedy dobierą podpiszą umowę ?! nie można podpisać umowę teraz , dostać telefon i plus nie może przenieść numeru z koncem umowy w tmobile i zrobić tego sam ?

 #617043  autor: artix
 27 lut 2013, 10:42
Może i powinien sam, a czemu nie chce? Oto jest pytanie. Może trzeba pokazać konsultantowi, jak to się robi :lol:

 #617050  autor: selko
 27 lut 2013, 11:38
Mozna przeniesc numer z pelnomocnictwem lub bez byc moze Twoja mama nie chciala placic dwoch abonamentow i jej zaproponowali samodzilna relizacje sprawy.

Tyle sie mozna domyslic z tego posta.

Orange CC Lublin

 #617331  autor: Majin86
 28 lut 2013, 14:57
Szukam szukam i nie moge znalezc... Ktos wie czy przenoszac abonament z T do Play mozna w Play cos wynegocjowac? Moze 10-20zl tanszy abo? Chodzi mi o taryfe z iPhonem. I jezeli umowa z T konczy mi sie w lipcu to znaczy ze moge 6 miesiecy wczesniej juz podpisac nastepna z Play i zaczynam placic po zakonczeniu tej trwajacej w T? Wole sie cos wiecej dowiedziec tutaj zanim udam sie do salonu ;)

 #617454  autor: Marta1978
 28 lut 2013, 23:54
witam, czy mogę przenieść telefon na abonament z plusa do orange, zmieniając go od razu z indywidualnego na firmowy? do zakonczenia umowy mam jeszcze jakies 7 miesięcy, ale zalezy mi na zasiegu orange juz teraz - w nowym miescu zamieszkania plus niestety wysiada.........

 #618873  autor: qrak
 09 mar 2013, 11:10
Majin86 pisze:Szukam szukam i nie moge znalezc... Ktos wie czy przenoszac abonament z T do Play mozna w Play cos wynegocjowac? Moze 10-20zl tanszy abo? Chodzi mi o taryfe z iPhonem. I jezeli umowa z T konczy mi sie w lipcu to znaczy ze moge 6 miesiecy wczesniej juz podpisac nastepna z Play i zaczynam placic po zakonczeniu tej trwajacej w T? Wole sie cos wiecej dowiedziec tutaj zanim udam sie do salonu ;)
Od końca:
- Płacić zaczynasz po przeniesieniu i aktywowaniu numeru (rozpoczęcie okresu zastrzeżonego). Play może "czekać" do 180 dni na przeniesienie numeru, więc tak... możesz 6 miesięcy wcześniej podpisać umowy i nie będziesz płacił dwóch abonamentów. Pamiętaj tylko, że umowa (24mc) zacznie liczyć się od daty przeniesienia.
- Czy da się coś wynegocjować? W salonie prawie na pewno nie są w stanie obniżyć abonamentu, ale zawsze można zadzwonić na infolinię i porównać ceny z salonowymi. Jeśli potrzeba mogę wrzucić ceny iphone w prv/biz.

Pozdrawiam

PS. Pierwszy post, więc witam serdecznie wszystkich ;)

 #619084  autor: tetley
 10 mar 2013, 10:11
Marta1978 pisze:witam, czy mogę przenieść telefon na abonament z plusa do orange, zmieniając go od razu z indywidualnego na firmowy?
Niestety, musisz najpierw dokonać zmiany. Jeśli właściciel prywatny i firmowy jest ten sam (ta sama osoba), to nie potrzebna jest cesja tylko zmiana, którą można zgłosić w punkcie, faxem i chyba e-mailem. Jakiś czas temu nic to nie kosztowało i teraz też nie powinno. A zmiana jest potrzebna, ponieważ dane, na które przenosisz do Orange muszą zgadzać się z podanymi w Plusie.

Pozdrawiam:)

 #620119  autor: adamos141
 14 mar 2013, 18:28
Ja przenosiłem z plusa do playa, odbyło się gładko, bez problemów.
 #620162  autor: skril
 14 mar 2013, 23:37
orange juz w sumie wiem... ale interesuje mnie co mozna uzyskac przy przejsciu z play abonament do innej sieci(plus, t-mobile) tez na abonament bo konczy mi sie umowa oczywiscie w najlepszym wypadku???cena abonamentu ok 60 zl

dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam

 #620256  autor: Horacy
 15 mar 2013, 13:41
T-Mobile przy przeniesieniu oferuje Abo na 18 MSC, za 65 zł, masz 500 minut, paczkę 1 GB i sporo telefonów za 1 zł, ale jakbyś powiedział mniej więcej jaki telefon cię interesuje to by się coś dobrało.

 #620259  autor: zekori
 15 mar 2013, 13:51
W T-Mobile nie ma abonamentów 18msc z telefonami....

 #620316  autor: pakierhakierxd
 15 mar 2013, 18:03
A czemu chcesz uciec z Play :P
Ja dostałem tam niezłe warunki po kontakcie z *500 i wybraniu opcji 8 przedłużenie umowy,mówiłem po prostu co chcę i to dostałem
Formuła M z telefonem
64zł miesięcznie
400 minut do wsz.
Darmowe Play
N.smsy
1.5 gb danych
i telefony z cennika abo 69zł (1.5 gb)
Jak cię by interesowało bez telefonu to ich oferty nie mają sobie równych :)
Tu masz skrót ofert jakie ludzie dostawali:
http://nowetechnologie474.wordpress.com ... nt-w-play/
Zobacz sobie ofertę Plusa,Plus ich że mają całkiem ok ofertę i niezłe ceny smartów jak Htc 8s/Lg L9.

Pozdrawiam :)

 #620348  autor: skril
 15 mar 2013, 19:53
plus lg 9 przy abonamencie 59zl ma za 400zl zadna rewelacja

a play wcale nie ma dobrych ofert z telefonem a takie mnie interesuja ty dostałes standart 5 zl znizki a co to jest??? pozatym maja drogie telefony

 #620350  autor: pakierhakierxd
 15 mar 2013, 20:00
5zł + no limit smsy dla mnie to starczy,telefon kupiłem na allegro L9 a biorę xboxa za 1zł na sprzedaż :P

Pozdrawiam :)
 #620552  autor: Domiii22
 16 mar 2013, 19:21
Witam
Jestem specjalista do spraw klienta sieci Orange i zajmuje sie przenoszeniem numerów do sieci Orange poprzez telesales. . W razie jakichkolwiek pytan bardzo chetnie odpowiem. kontakt pw
pozdrawiam
  • Strona 19 z 72
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 72
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 72