DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 18 z 692
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 692

 #615557  autor: pakierhakierxd
 21 lut 2013, 10:36
19zł bez pakietu 200 min-za tą kwotę jest za darmo do playa i smsy lub stacjonarne.

Pozdrawiam :)

 #615560  autor: pempuch
 21 lut 2013, 10:42
Tak jak napisalem.
Rozmawialem przed chwila z GU. Nie ma mozliwosci dolaczenia pakietu darmowych sms lub stacjonarek przez caly okres trwania umowy do taryfy Formuła S 19 zl. O tym ze za 200 min do wszystkich po okresie 1 mca trzeba placic 10 zl to wiadomo.
Dziwne to troche... konsultantka nawet niby poszla do przelozonego w tej sprawie- i on to potwierdzil. Ze oferta z GU dotyczaca Formuly S (z telefonem, umowa 24mce)
- abonament 19 zl
-Play- sms, mms, min za free
- 200 min do wszystkich- pierwszy m-c za free pozniej dodatkowo 10 zl, czyli abonament pozniej 29 zl
- znizka na telefon Huawei G300 z 299 na 139 zl
i to tyle...
nic wiecej.... podobno...

 #615561  autor: pakierhakierxd
 21 lut 2013, 10:44
a wysłałeś wypowiedzenie ?,mój kolega tamtą ofertę dostał po wypowiedzeniu,obecnie ma umowę bez telefonu na czas nie określony,chyba jemu ściemy nie przywalili.

Pozdrawiam :)

 #615562  autor: zygikuleczka
 21 lut 2013, 10:49
Co jest dziwnego w tej ofercie, którą podał djross? Jest to któraś kolejna wypowiedź, że jednak przy formule s można coś tam dostać.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #615566  autor: pempuch
 21 lut 2013, 10:58
Tak, wypowiedzenie wyslane ponad tydz temu. Wypowiedzenie wyslane zarowno dla Abonamentu jak i Play Online. A z GU- rozmawialem godzine temu, dodatkowo konsulatntka szla do swojego przelozonego sie spytac o tamte warunki.

 #615568  autor: pakierhakierxd
 21 lut 2013, 10:59
Okaże się jak kolega zechce przedłużyć,może wtedy powołać się na zgłoszenie na play24,narazie się zastanawia nad kartą/abonamentem z telefonem/abonamentem bez telefonu.

Pozdrawiam :)

 #615586  autor: tomulus
 21 lut 2013, 11:45
Potwierdzam po raz kolejny, ta oferta to żadna ściema, wysyłają pismo pocztą.

Otrzymałem taką ofertę po wypowiedzeniu jak również mój znajomy , który nota bene skorzystał.

Do wszystkich przedłużających umowy drogą telefoniczną. Proponuję zapisać nazwisko konsultanta z którym się rozmawia oraz na samym końcu niech wyraźnie i powoli potwierdzi
wszystkie ustalenia do aneksu. Piszę to, ponieważ koleżankę z pracy również "załatwili" z jedną usługą i teraz się odwołuje.

@pakierhakierxd, czytając twoje posty czasami nie wiem co piszesz, zwróć uwagę na styl,składnie i znowu piszesz o niczym ze twój kumpel zastanawia się nad tym nad siam-tym.

 #615594  autor: rtx
 21 lut 2013, 12:22
Prosiłbym o potwierdzenie djrossa lub kogoś kto ofertę za 19zł z telefonem weźmie, czy można dokupić pakiety internetowe mimo oferty bez internetu. Bo z tego co widzę, to do tej oferty z telefonem darmowe smsy do wszystkich lub stacjonarne proponują każdemu.

 #615595  autor: zygikuleczka
 21 lut 2013, 12:26
rtx pisze: czy można dokupić pakiety internetowe mimo oferty bez internetu.
Zgodnie z regulaminem promocji dodatkowe pakiety internetowe(bo chyba je masz na myśli) może kupić jedynie abonent posiadający pakiet smartfon.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #615603  autor: pempuch
 21 lut 2013, 12:40
Przed chwila po raz kolejny rozmawialem z GU:
Dwie oferty (ostateczne):
1. Formuła S z telefonem, umowa 24 mce
- abonament 19 zl- caly okres
- 200 min do wszystkich (1 m-c za darmo, pozniej +10 zl)
- Play- sms,mms,min za free przez caly okres trwania umowy
- telefon Huawei G300 za 139 zl
2. Formuła S z telefonem, umowa 24 mce
- abonament: 1-szy miesiac 9 zl i w tym pierwszym miesiacu: 200 min do wszystkich, Play sms,mms,min za free
- po pierwszym miesiacu do końca trwania umowy- abonament 19 zl a w nim 200 min do wszystkich, Play sms, mms, min za free do konca trwania umowy
- mozna dokupic pakiet darmowych smsow do wszystkich sieci za 10 zl
- telefon Huawei G300 za 299 zl

Podczas rozmowy podalem konsultance (GU) dokladniej jak sie nazywala oferta napisana przez djross- czyli Formuła S+Replay FOrmuła+1, Huawei G300, Play, Silver 1 i mimo tego nie mogla dac takiego pakietu. Powiedziala ze mozliwe ze wtedy byly inne cenniki.
Aha... i jeszcze raz cos napisze- wypowiedzenie wyslalem tydz temu

 #615625  autor: stjimmy
 21 lut 2013, 14:14
W końcu przedłużone (oczywiście po złożeniu rezygnacji)

Formuła M Internet Max z telefonem (LG L9, 319 zł)
Abonament 64 zł
500 minut przez pół roku, potem 400 minut do wszystkich.
No limit rozmowy/sms/mms play
Darmowe stacjonarne/smsy do wszystkich (do wyboru)
Internet 1,5 GB

Dzięki za pomoc!

 #615636  autor: respol
 21 lut 2013, 15:21
Kto przedłużył już umowę w formule byle której niech mi odpowie. W starej taryfie SD59 mam 350 minut do wszystkich, SD Play oraz pakiet złotówek 59zł do wykorzystania.
Czy np. w nowych taryfach jak biorę formułę za 19zł w której standarowo jest 0,5gb, 200min jeden miesiąc i SD Play to czy te 19zł abo jest widoczne jako pakiet złotówek??

 #615713  autor: ciekawy
 21 lut 2013, 20:08
djross pisze:Zdecydowałem się przedłużyć umowę na warunkach jakie mi zaproponowano po złożeniu wypowiedzenia. Wczoraj miła Pani zadzwoniła do mnie z następującą ofertą:
Formuła s za 19 na 24 m-c
-nieograniczone do play
-nieograniczone na stacjonarna lub sms do wszystkich sieci
- 200 min. do wszystkich sieci 1 m-c bezpłatnie potem 10 zł (można wyłączyć )
-tel huawei g300 w cenie 139zł ( taniej 160zł niż na stronie play )
-oferta bez netu
to,że oferta jest bez netu niektórym nie przeszkadza szczególnie tym którzy mają net mobilny albo taryfę na kartę z pakietem albo z netem w standardzie,sim z ofertą minutiwą i nielimitowaną w sieci może być nawet w zwykłym telefonie do dzwonienia,a sim z netem może być w smartfonie.

ta zniżka na telefon Huawei G 300 że kosztuje 139 zł to GU daje od razu czy trzeba się o tą zniżkę targować,żeby dostać tą zniżkę ?

jest jeszcze jakiś inny telefon do wyboru w zniżce oprócz tego G 300 czy tylko ten G 300 masowo wyprzedają ?

ogólnie czy te zniżki są na wszystkie telefony czy tylko na te zaproponowane przez GU ?

 #615768  autor: Ghq
 21 lut 2013, 21:40
==========================================================
Oferta przedłużeniowa Play:
79 zł
2 GB pakiet danych
nielimitowane minuty/SMS-y/MMS-y do sieci PLAY
800 minuty/SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci
3 miesiące -50% abonamentu
LG Swift L9 - 189 zł
================81,94 zł/mies/
+ 7 zł za nielimitowane smsy = 88,06 zł/mies/
==========================================================
Oferta Orange:
-74,90/89,90 zł z neostradą/bez neostrady
-840 minut do wszystkich sieci
-Nielimitowane, darmowe rozmowy do Orange
-1,5GB pakiet danych
-3 miesiące abonament za 0 zł !
-Nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich sieci przez 3 miesiące.
-Deezer
-LG Swift L9 - 1 zł
================65,58 zł/mies/78,70 zł z neostradą/bez neostrady
==========================================================
Oferta T-Mobile:
79,90 zł
750 minut do wszystkich sieci
2 GB pakiet danych
Pakiet 44640 minut na rozmowy w T-Mobile w Polsce 1,99 zł/m-c
Nielimitowane SMS-y/MMS w kraju 1,99 zł/m-c

LG Swift L9 - 159 zł

================86,69zł/mies/

Orange - najniższa cena, aż 840 minut. Jeśli nie potrzeba nielimitowanych smsów oferta bardzo dobra.

T-Mobile - z nielimitowanymi smsami oferta również bardzo dobra.

Play - no cóż... Pamiętajmy, że jest to oferta przedłużeniowa i wypada dość żałośnie w porównaniu do Orange i T-Mobile.

P.S: Oferty Plusa nie brałem nawet pod uwagę. Za 79,90 zł/mies/ mamy /tylko/ 600 minut, 2,5 GB pakiet danych, LG Swift L9 chyba 1zł.

 #615792  autor: SlawekS
 21 lut 2013, 23:06
Przedłużyłem umowę z Play
- Formuła M bez telefonu
- 400 minut do wszystkich
- darmo w sieci
- nielimitowane smsy do wszystkich
- umowa na 12 m-cy
-abo 24 zł.
Nie wiem czy da się lepiej. Tydzień temu chciałem brać telefon, ale telefony im teraz drożeją co kilka dni, więc bez łaski.
Gościu zaczyna rozmowę, z kwotą 29 zł i bez pakietów do wyboru. Ja do niego, że słabo, bo to samo mogę mieć bez rezygnacji w salonia, a on: "Ale my zaczynamy się targować":-) I dał to co chciałem, to przedłużyłem. Na końcu poprosiłem o powtórzenie warunków i podanie nazwiska. Szkoda, że nie nagrywałem rozmowy. Rezygnacja złożona na początku stycznia, termin rozwiązania - koniec lutego.

 #615801  autor: Tompson
 21 lut 2013, 23:27
Witam raz jeszcze, dzisiaj odebrałem od kuriera umowę o której pisałem na stronie 21 a w niej:

Nazwa ofert promocyjnej: Formuła Internet max pracownicza

- abo od 1 miesiąca 44 zł (nie uwzględnia rabatu za e-fakturę czyli będzie 39 zł)
- nielimitowane połączenia na stacjonarne - 1-3 msc 0 zł później 7 zł (można wyłączyć)
- nielimitowane sms/mms do wszystkich sieci 1-3 msc 0 zł później 7 zł (można wyłączyć)
- pakiet specjalny smartfon 1.5 GB 20 zł
- pakiet 100 min do wszystkich sieci 1-6 msc 0 zł później 7 zł (można wyłączyć)

pogrubione to to co dostałem bez informowania przez konsultanta czyli dodatkowy gratis.

Wg załączonych tabelek w regulaminie inne ofery wyglądają następująco:

formuły: S - 39 zł, M - 59 zł, L - 69 zł, 4.0 - 109 zł. (wszystko z e-faktura, z papierową 5 zł droższe).
pakiety danych cennikowo 20 zł ale ujęto to jest już w powyższym opisie taryf, i tak: S - 1 GB, M - 1.5, L - 2, 4.0 - 2.5, pakiety te nie mogą być dezaktywowane.

Oferta skierowana jest dla: pracowników play ble ble ble oraz najciekawsze oferta może być skierowana przez polecone przez pracowników osoby (czyli właśnie dla nas ;) ).

Regulamin w pkt I. ust 3 mówi w ppkt a-g co można dostać bonusu czyli to co napisałem wyżej sms, no limit stacjo, 100 min, ale ppkt g przenosi do dalszej części co można uzyskać dodatkowo (czyli mniemam że te 3 gratisy jw otrzymuje każdy), a są to dodatkowo same pierdoły zniżki 50% na play school, audioboki itp nic wartego uwagi. Tym samym w tej ofercie pracowniczej nie ma oferty opisywanej na forum czyli no limit sms/mms lub no limit stacjonarne na cały okres umowy.
Widocznie istnieje jedynie w ofercie dla przedłużających GU (nie znam nazwy dokładnie) w cenach formuł 5 zł niżej od cennikowych na stronie. Jeśli ktoś woli mieć 1 z tych 2 pakietów lepiej niech nie decyduje się na ofertę pracowniczą (bo tutaj za to samo płacimy 7 zł a nie 5 zł).

Tyle z mojej strony, mam nadzieję że pomogłem.

 #615825  autor: tomulus
 22 lut 2013, 09:13
@Tompson, dopytam tylko tak dla potwierdzenia.

Oferta , którą przedstawiłeś za 44zł (39zł z e-fakturą) dotyczy taryfy M czy L ?

Dodatkowo dochodzi koszt internetu 1,5GB za 20zł co sumując otrzymujemy 59zł ( która formuła, ile minut).

Nie napisałeś czy obowiązują nielimitowane połączenia i sms do play ale przypuszczam że tak.

W ofercie pracowniczej nie uświadczysz dodatkowych darmowych usług jak darmowe sms/stacjonarka do wszystkich?!?

Pytanie do osób które przedłuży z telefonem. Czy ktoś z Was otrzymał dodatkowe 100min co miesiąc na pół roku - przedłużając z telefonem?

ps. kiedyś było prościej, AIM65 na 45 i wszystko było jasne. Teraz w Play zrobił się "galimatias"

 #615856  autor: PalonyLolek
 22 lut 2013, 10:51
tomulus pisze:ps. kiedyś było prościej, AIM65 na 45 i wszystko było jasne. Teraz w Play zrobił się "galimatias"
Hmm dostałem tylko po głowie od administracji forum za wrzucanie Wam tutaj ofert, ale myślę, że ułatwię trochę sprawę podsyłając w odpowiednie ręce stan magazynowy telefonów.

 #615886  autor: respol
 22 lut 2013, 12:52
pakierhakierxd czy to tylko moje wrażenie czy piszesz tu tylko żeby sobie nabić ilość postów?

ponawiam pytanie:
Kto przedłużył już umowę w formule byle której niech mi odpowie. W starej taryfie SD59 mam 350 minut do wszystkich, SD Play oraz pakiet złotówek 59zł do wykorzystania.
Czy np. w nowych taryfach jak biorę formułę za 19zł w której standarowo jest 0,5gb, 200min jeden miesiąc i SD Play to czy te 19zł abo jest widoczne jako pakiet złotówek??

 #615891  autor: Pijo
 22 lut 2013, 13:01
PalonyLolek pisze:Hmm dostałem tylko po głowie od administracji forum za wrzucanie Wam tutaj ofert,
Od administracji forum? Dziwne...

Ze od przełożonych i kumpli z roboty, że prowizje mniejsze przez to mają. Jakoś bardziej by mi to pasowało :)
  • Strona 18 z 692
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 692
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 692