DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 22 z 692
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 692

 #616679  autor: slavo83
 25 lut 2013, 21:36
PalonyLolek: A czy są jakieś nowe oferty GU przedłużeniowe od dzisiaj? Bo coś wspomniałeś w piątek o tym.

 #616695  autor: zawmen
 25 lut 2013, 23:02
@PalonyLolek
czy dla formuły S można wyrwać rabat na abonament i płacić 14zł ( przy włączonej e-fakturze)?

 #616714  autor: Ruben
 26 lut 2013, 07:52
PalonyLolek, wykonuje tu kawał dobrej roboty ale niech każdy, kto jest zainteresowany ofertami GU przejrzy kilka ostatnich stron. Przecież teraz jest tak, że ktoś zadaje po raz kolejny pytanie, na które odpowiedź jest na wcześniejszej stronie. Robi się bałagan, w którym za chwilę będzie trudno cenne informacje znaleźć.
Kolejny raz proponuję zrobić tak, jak w temacie o przedłużeniach w T-Mobile, czyli na pierwszej stronie zrobić podsumowanie ofert GU z telefonem i bez, dla indywidualnych i firm.
Z moich obserwacji wynika, żew ofercie bez telefonu można uzyskać:

Dla indywidualnych:
Formuła S: brak zniżki 5 pln, można otrzymać pakiet nielimitowanych SMS lub nielimitowanych połączeń na stacjonarne ale trzeba konsultanta pomęczyć/poinstruować :-)

Formuła M: zniżka 5 pln, pakiet nielimitowanych SMS lub nielimitowanych połączeń na stacjonarne. Czyli 24 pln i w tym 400 min. oraz no limit w Play.

Formuła L: zniżka 5 pln, pakiet nielimitowanych SMS lub nielimitowanych połączeń na stacjonarne. Czyli 34 pln i w tym 800 min. oraz no limit w Play.

Dla firm:
RePlay Ekstra Rozmowy w Firmie od 5.02.2013

Firma 25 - 300 min. , darmowe rozmowy w Play i na stacjonarne + 100mb pakietu internetowego za darmo (1msc.) (później 6,15zł z VAT) + nielimitowane smsy do wszystkich sieci (3msc.) (później 7zł z VAT). (12,30zł z VAT)

Firma 55 - 700 min. , darmowe rozmowy w Play i na stacjonarne + 100mb pakietu internetowego za darmo (1msc.) (później 6,15zł z VAT) + nielimitowane smsy do wszystkich sieci (3msc.) (później 7zł z VAT). (27,60zł z VAT).

Firma 75 - 1000 min. , darmowe rozmowy w Play i na stacjonarne + 100mb pakietu internetowego za darmo (1msc.) (później 6,15zł z VAT) + nielimitowane smsy do wszystkich sieci (3msc.) (później 7zł z VAT). (36,90zł z VAT).

Firma 100 - 1450 min. , darmowe rozmowy w Play i na stacjonarne + 100mb pakietu internetowego za darmo (1msc.) (później 6,15zł z VAT) + nielimitowane smsy do wszystkich sieci (3msc.) (później 7zł z VAT). (49,20zł z VAT)
Dla firm trochę dziwne, bo poprawiono ofertę podstawową a w ofertach GU jest mniej minut niż było wcześniej.
Jeżeli gdzieś się pomyliłem, to proszę Palonego Lolka o poprawę.
Niech ktoś prześledzi oferty z telefonem i też zamieści podsumowanie. Może Palony Lolek wrzucisz maksymalne warunki jakie można wyrwać? Unikniemy bałaganu w ten sposób a i Ty będziesz miał mniej pytań ;)
Ostatnio zmieniony 10 mar 2013, 11:44 przez Ruben, łącznie zmieniany 1 raz.

 #616715  autor: tomulus
 26 lut 2013, 08:24
Zgadzam się całkowicie z Ruben. PalonyLolku myślę że byłoby to idealne rozwiązanie gdyby tak jak w temacie T-mobile wszystkie niezbędne informacje co do przedłużenia byłyby na 1 stronie.

 #616721  autor: pempuch
 26 lut 2013, 09:12
Racja- zestawienie przydaloby sie.
Tylko Lolek napisz jeszcze tutaj, jak powinien postepowac konsultant (jak dokladnie nazywa sie takie zestawienie o ktorym pisalem wyzej) aby otrzymac takie warunki: Formuła S z telefonem, umowa 24 mce, 19 zl abonament a w nim: Play free- caly okres, 200 min do wszystkich (pierwszy miesiac free, pozniej plus 10 zl), smsy do wszystkich sieci, telefon huawei g300 za 169 zl. Napisz co i jak, bo co drugi konsultant mowi ze nie da rady wlaczyc tego pakietu, pozniej wychodza jaja w trakcie aneksu- bo nie jest wpisany. A Ty mowisz ze jak sie postara konsultant i odpowiednio "poznaznacza" to da rade do wcisnac. Wiec zbierz to do kupy (moze dokladnie jak nazywa sie taki wariant przy tym zestawieniu umowy i telefonu) abym podczas rozmowy kolejnej z konsultantem konkretnie mu napisal co i jak ma powlaczac :)

 #616724  autor: patrix-83
 26 lut 2013, 09:23
pempuch

Drobna poprawka-G300 w tej taryfie przez GU kosztuje 139zł a nie 169zł (wiem o tym bo też brałem tą ofertę ale odprawiłem kuriera z niczym) więc popraw się i ja również dołączam się do Twojej prośby do PalonegoLolka :)

 #616727  autor: pempuch
 26 lut 2013, 09:36
No niestety zolwik- 22 lutego (w piatek) zmienily sie cenniki....znowu. I na pewno masz taka sama sytacje jak ja- bierzesz zwykla S, a cene telefonu masz z S Max- i wlasnie w aktualnym cenniku (zobacz na stronie play) jest juz zamiast 139 zl - 169 zl....

 #616728  autor: PalonyLolek
 26 lut 2013, 09:38
pempuch pisze:lolek, a ty jestes z gu z play? jesli tak to moze skontaktujesz sie ze mna w tej sprawie
Nie jestem konsultantem GU. Tak w ogóle to nie jestem żadnym konsultantem.
slavo83 pisze:A czy są jakieś nowe oferty GU przedłużeniowe od dzisiaj?
Nie. Po prostu miałem czas żeby to w poniedziałek wrzucić, z tego co wiem nie zmieniły się jakoś szczególnie od początku GU z nowymi formułami.
zawmen pisze:czy dla formuły S można wyrwać rabat na abonament i płacić 14zł
Nie.
Ruben pisze: Może Palony Lolek wrzucisz maksymalne warunki jakie można wyrwać?
Ja nie administruję tym forum, więc żeby to przykleić na stałe nie ma szans niestety.
pempuch pisze:Napisz co i jak, bo co drugi konsultant mowi ze nie da rady wlaczyc tego pakietu
Mogli dostać wytyczne, że w związku z ilością reklamacji na tą usługę na razie nie włączają dodatkowych pakietów przy formule S. Powiedz, że chcesz RePlay Formułę S z benefitem i tym benefitem ma być pakiet sms. Po prostu niech przed zatwierdzeniem oferty dla Ciebie kliknie w 'Usługach' 'Nielimitowane smsy/mmsy do wszystkich'.

 #616729  autor: pempuch
 26 lut 2013, 09:43
No ok- tylko jak mozesz sprawdz cos takiego. Bo tak jak napisalem- ogolnie w GU mowia ze jest mozliwosc wziecia w zwyklej FOrmule S, bez pakietu internetu, telefon Huawei G300 w cenie jakby sie wzielo itnernet max, czyli zamiast 299 placimy 169 zl.
I sprawdz czy wlasnie do tego mozna wcisnac ten pakiet jeszcze

 #616730  autor: PalonyLolek
 26 lut 2013, 09:50
pempuch pisze:I sprawdz czy wlasnie do tego mozna wcisnac ten pakiet jeszcze
Wybieramy albo jedno albo drugie. Jeśli chcesz mieć ceny z taryfy MAX to nie ma benefitów i na odwrót. Od razu napisałbym to w pierwszym poście, ale źle zrozumiałem o jaką taryfę chodzi.

 #616731  autor: patrix-83
 26 lut 2013, 09:51
pempuch pisze:No niestety zolwik- 22 lutego (w piatek) zmienily sie cenniki....znowu.
Coraz lepiej w tej sieci się dzieje, tylko podnoszą cenniki - masz racje niestety.

[ Dodano: 2013-02-26, 09:55 ]
PalonyLolek pisze:
Mogli dostać wytyczne, że w związku z ilością reklamacji na tą usługę na razie nie włączają dodatkowych pakietów przy formule S. Powiedz, że chcesz RePlay Formułę S z benefitem i tym benefitem ma być pakiet sms. Po prostu niech przed zatwierdzeniem oferty dla Ciebie kliknie w 'Usługach' 'Nielimitowane smsy/mmsy do wszystkich'.
Ja spróbuję ponownie wziąć powyższą ofertę ale po ściągnięciu z mojego numeru w systemie informacji o wysyłce aneksu do mnie ponieważ zwrot dojdzie na dziś do Play.

 #616732  autor: pempuch
 26 lut 2013, 09:56
No i sprawa jest juz jasna. Dzieki za info. W takim razie djross niemozliwe aby dostal taka oferte co pisal w poprzednich postach. Reasumujac z tego co wynika dla formuly S mamy takie oferty GU:
1. Formuła S z telefonem, umowa 24 m-ce
-abonament 19 zl
-Play za free- min, sms, mms przez caly okres umowy
-200 min do wszystkich, niewymienne na sms - pierwszy miesiac za darmo, pozniej dodatkowo 10 zl
- cena telefonu taka, jakbysmy brali Formule S Internet MAX
2. Formuła S z telefonem, umowa 24 m-ce, abonament z pakietem internetowym
-abonament 19 zl
-Play za free- min, sms, mms przez caly okres umowy
-200 min do wszystkich, niewymienne na sms - pierwszy miesiac za darmo, pozniej dodatkowo 10 zl
- cena telefonu taka, jak dla taryfy ktora wybralismy,
- dodatkowy pakiet- darmowe sms do wszystkich sieci, lub darmowe polaczenia na stacjonarne.

Jesli sie myle- to niech ktos poprawi.

 #616734  autor: patrix-83
 26 lut 2013, 10:06
pempuch pisze:
2. Formuła S z telefonem, umowa 24 m-ce, abonament z pakietem internetowym
-abonament 19 zl

Jesli sie myle- to niech ktos poprawi.
Błąd pempuch-jeśli Formuła S z pakietem internetowym to na pewno nie będzie abonament w wysokości 19zł bo w tej wysokości jest abo bez pakietu internetowego.

PalonyLolek, najlepiej jak wrzuciłbyś na 1 stronę tego wątku wszystkie oferty GU dla wszystkich taryf z telefonem i bez telefonu to nie byłoby takiego zamieszania i zaśmiecania tematu - to taka moja propozycja.

 #616736  autor: PalonyLolek
 26 lut 2013, 10:07
pempuch, tak jest to dokładnie ujęte w tabelkach tych ofert GU, według tego co jest napisane w dokumentach powinno się w 100% zgadzać.

 #616737  autor: patrix-83
 26 lut 2013, 10:10
PalonyLolek pisze:pempuch, tak jest to dokładnie ujęte w tabelkach tych ofert GU, według tego co jest napisane w dokumentach powinno się w 100% zgadzać.
Ale jak może być FORMUŁA S z pakietem internetowym za 19zł skoro bez pakietu internetowego jest za tą samą kwotę - wytłumacz mi to.

 #616740  autor: PalonyLolek
 26 lut 2013, 10:17
Patryk83żółwik pisze:Ale jak może być FORMUŁA S z pakietem internetowym za 19zł skoro bez pakietu internetowego jest za tą samą kwotę - wytłumacz mi to.
Nie, nie, nie.

Formuła S - 19zł - usługi w Play za darmo, 200 min do wszystkich (+10zł), pakiet internetowy (+10zł) + 1 benefit gratis lub tańszy telefon.

 #616741  autor: Ruben
 26 lut 2013, 10:19
PalonyLolek pisze:Ruben napisał/a:
Może Palony Lolek wrzucisz maksymalne warunki jakie można wyrwać?


Ja nie administruję tym forum, więc żeby to przykleić na stałe nie ma szans niestety.
Oczywiście rozumiem ale wrzutke z taryf z telefonem możesz zrobić w poście żeby nie było powtarzających się pytań. Przeniesienie na pierwszą stronę to już zajmie się Moderator.
Widzę, że popełniany jest zasadniczy błąd. Formuła S nie zawiera 200min. tylko jest to dodatkowy pakiet za 10 pln.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2013, 10:21 przez Ruben, łącznie zmieniany 1 raz.

 #616742  autor: patrix-83
 26 lut 2013, 10:21
PalonyLolek pisze: Nie, nie, nie.

Formuła S - 19zł - usługi w Play za darmo, 200 min do wszystkich (+10zł), pakiet internetowy (+10zł) + 1 benefit gratis lub tańszy telefon.
No to już wszystko jasne bo się pogubiłem w tych pakietach :)

 #616758  autor: impreza
 26 lut 2013, 11:50
Panowie czyli reasumując mogę dostać od GU coś takiego:
Formuła M z małym pakietem internetu (59 zł-5 zł zniżki=54 zł), nielimitowane sms do wszystkich na całą umowę i telefon LG L9 za 319 zł z najwyższego cennika dla formuły M?

 #617011  autor: jgrtc
 27 lut 2013, 07:58
Witam,
Podobnie jak większość osób przyciągnęła mnie na to forum chęć przedłużenia umowy na preferencyjnych warunkach. Dwa razy już (dzięki forum) się udało. Proszę o kolejną pomoc.

Reasumując:

oferta:
interesuje mnie FORMUŁA M (z 1.5 GB)

przeglądając forum wstecz znalazłem taką ofertę którą otrzymał użytkownik Tompso:


Tompson pisze:Na gorąco po rozmowie z konsultantem przy kolejnym przedłużeniu:

Formuła M

400 min do wszystkich
no limit play rozmowy/sms/mms
1.5 Gb
LG Swift L9 za 319 zł (cena ze strony)
standardowa kwota 69 zł - ugrałem 59

przy czym:

miałem opcje: nieograniczone na stacjonarne lub sms do wszystkich sieci i abo 64 zł, po negocjacjach rezygnacja z któregoś z tych pakietów dała kolejne 5 zł zniżki (3 min czekania konsultant pytał kierownika)
oraz poradę użytkownika Doctor79:
Doctor79 pisze:10 zł zniżki dostaje się w taryfach M i L z max internetem. Po wysłaniu wypowiedzenia można dostać do tego darmowe sms-y lub połączenia stacjonarne ale trzeba być stanowczym.
moje pytanie brzmi czy jestem jeszcze w stanie coś takiego ugrać dla oferty FORMUŁA M (z 1.5 GB) tj.:

abo zniżka 10 zł (do 59) + do tego darmowe sms-y


telefon:
Druga sprawa związana z poradą dotyczącą słuchawki. Szukam w tej taryfie do max do 600zł. W głowie mam:


- Samsung i8160 Galaxy Ace II
- LG Swift L9
- HTC Desire X
- Samsung Galaxy S Advance
- Samsung Galaxy S III mini


doradzicie coś?




_____________________________________________________________________
Ps. Jeżeli ktoś może jeszcze poratować wzorem wypowiedzenia to proszę o takowe.


z góry dzieki!
  • Strona 22 z 692
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 692
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 692