DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 23 z 692
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 692

 #617020  autor: macc
 27 lut 2013, 08:56

 #617057  autor: Szlifiera
 27 lut 2013, 12:14
Witam! Chciałbym Was zapytać co mogę zrobić, żeby dostać w Playu nokie lumie 820 (mozebyć i 920 :D ) albo BlackBerry bold 9900, w cenie do ~200 zł . Mój abonament to 90zł chciałbym zeby nie był wyższy. Klientem Play jestem 2 lata wcześniej byłem 6 lat klientem Ery. W maju kończy mi sie umowa, ale już biuro obsługi do mnie wydzwania. Czy moje oczekiwania sa realne? Pozdrawiam wszystkich i od razu dziekuje za pomoc!

 #617058  autor: pakierhakierxd
 27 lut 2013, 12:18
Ceny telefonów raczej będą takie jak na stronie,to co możesz dostać to wyższy abonament w trochę mniejszej cenie i wtedy z jego cennika będą telefony.
Ale niech ktoś inny się wypowie,z tego co ja wiem rzadko ktoś dostaje specjalną zniżkę na fona.

Pozdrawiam :)

 #617163  autor: abes99
 27 lut 2013, 18:04
Ech, ja już rozdwojenia jaźni dostaję studiując oferty Play dla Firm. Cały czas nie jestem pewien, kiedy podają cenę netto, a kiedy brutto.
Po zalogowaniu się do Play24 i przejściu do wyboru przedłużenia umowy mam np. coś takiego:
Obrazek
No i super, przy cenie telefonu na różowo cena brutto (poniżej małymi netto). Wszystko wiadomo. A teraz cena abonamentu. Sugerując się tym, że powyżej cena dużymi cyframi i na różowo to cena brutto, więc można by przyjąć, że ta cena za abonament jest też brutto (bo netto niestety już nie podali). W podsumowaniu jest to tak samo pokazane (czyli 170,97 jednorazowo, 66,50 co miesiąc). Tymczasem przeglądając już enty regulamin, wygląda na to, że te 66,50zł/mc to cena netto. Mógłby to ktoś potwierdzić?

A co ciekawe, nie będąc zalogowanym do Play24 i szukając tej oferty, mamy coś takiego:
Obrazek
Gdzie wcześniej na pasku wyboru kwoty taryfy pisze, że są to ceny netto. Co ciekawe, ta oferta kosztuje 66,50zł dla przenoszących numer, a dla przedłużających 74zł, choć wybierając ją i logując się do Play24 kwota miesięcznego zobowiązania spada do 66,50zł (no i tu już znowu nie piszą czy netto, czy brutto). Mógłby Play coś z tym zrobić i zacząć przejrzyściej opisywać ceny w ofertach dla firm (najlepiej równocześnie netto/brutto). Albo przynajmniej wszędzie tak samo, a nie że pogrubiona na różowo kwota raz jej ceną brutto, a raz netto (i to na jednej stronie!) Masakra...

Narka i pozdruffka - abes99 ;)

 #617179  autor: PWK
 27 lut 2013, 19:24
Fakt, w ofercie dla biznesu strony Play są tak pochrzanione, że nawet jak się nieźle w tym orientujesz, a trochę poczytasz, to zaczynasz głupieć. W dodatku jak się do nich zadzwoni i pogada z konsultantami, to na trzy rozmowy dostanie się trzy różne warianty cen...

PS. Gdzie Ty ten różowy kolor widzisz? ;)

 #617184  autor: Szlifiera
 27 lut 2013, 19:48
Witam! Powracając do mojego pytania, dzisiaj dzwoniła do mnie konsultantka, przedstawiła mi ofertę formula L 1000 i jak jej powiedziałem, że zainteresowany jestem tymi trzema telefonami to jedyne co powiedziała, że BB na razie nie osiągalne, Lumia 820 489 zł czy ile tam jest na stronie napisane i że jedynie lumie 800 może mi za 1 zł zaproponować. To odparłem jej że na razie nigdzie mi się nie spieszy i jeszcze nie będę się decydował.
Teraz moje pytanie do Was, lepiej jest wypowiedzieć umowę, czy może w salonie da się z nimi negocjować ceny, ponieważ wariant który proponuje kolega wyżej czyli, poprosić o wyższy abonament i utargować go do pasującej nam ceny nie jest zły, ponieważ wyższy abonament kosztuje 119 zł mógłbym płacić 95zł to myślę że realne zejście z ceny by to było ? Pozdrawiam!

 #617197  autor: slavo83
 27 lut 2013, 20:20
PalonyLolek, jak to w końcu jest. Wszędzie piszą że dostają np. do formuły M stacjonarne na cały okres umowy bezpłatnie.

Ja podpisałem umowę taką:

24zł bez telefonu, 400 minut do wszystkich, za darmo do Play
no i dodatkowo za darmo stacjonarne na cały okres umowy i 100minut na 6mcy dodatkowo.
Na drugi dzień dzwoniłem w sprawie innego numeru i zapytałem z ciekawości jakie warunki są na tym drugim numerze co przedłużyłem.
Okazało się, że owszem 100minut dodatkowo jest na 6mcy ale na stacjonarne jest tylko na 3mce.

Złożyłem reklamację itp.

Dziś miałem telefon w sprawie reklamacji.
Odsłuchali rozmowę. Pani przyznała mi rację po przesłuchaniu rozmowy, ale powiedziała, że niestety nie może być w taryfie M benefitu stacjonarne na cały okres umowy.

Powiedziałem, że dużo ludzi jest wprowadzanych w błąd.
Pani powiedziała, że nie wie czemu tak jest ale naprawde w taryfie M nie da się włączyć stacjonarnych na cały okres umowy bezpłatnie. Owszem 100minut na 6mcy da się ale stacjonarne jest tylko opcja na 3mce bezpłatnie i nawet w ramach rekompensaty nie da się takiej opcji włączyć w taryfie M na cały okres umowy i że nie wie czemu konsultanci taką opcję przedstawiają klientom.
Uzgodniliśmy więc w ramach rekompensaty rabat na abonament 10zł przez 2m-ce. Czyli płacę 2x(24-10) czyli 2mce 14zł, a później 9mcy 24zł.

Sprawdźcie dobrze aneksy bo w aneksie nie ma nic takiego, że jest stacjonarne na cały okres umowy.

Kto tu się więc myli PalonyLolku skoro po 3tygodniach od rozpatrzenia umowy dział reklamacji powiedział, że takiej opcji nie da się wybrać w taryfie M za 24zł.

 #617240  autor: ciekawy
 27 lut 2013, 22:17
jak jest ze zniżkami - trzeba wypowiedzieć umowę,żeby dostać zniżkę na telefon albo abonament ?

 #617287  autor: rtx
 28 lut 2013, 11:22
ciekawy - Tak trzeba wypowiedzieć umowę.

slavo83 to dziwne, że nie dostałeś nieograniczonych na stacjonarne, może jednak konsultant nie zaznaczył ci po prostu tej opcji (bo rozumiem że w regulaminie tego nie masz wyszczególnionego?).
Zatem PalonyLolek mógłby to ostatecznie zweryfikować, bo w takim razie nie wiadomo czy nieograniczone smsy do wszystkich tez można otrzymać?

Właśnie PalonyLolku jak to jest z tymi pakietami (nieograniczone smsy do wszystkich lub nieograniczone stacjonarne) na cały okres umowy w przypadku Formuł S (19zł - bo tu jak dobrze rozumiem nie można uzyskać rabatu 5zł) i M (24zł - tu rabat 5zł) bez telefonu z małym pakietem danych (0,5GB - dodatkowo płatne 10zł) jak i bez pakietu internetowego (czyli z bezpiecznym internetem). I jak analogicznie sytuacja wygląda dla Formuły S ale z telefonem w przypadku abo z internetem i bez - co można maksymalnie dostać? Rabat 5zł (chyba nie), rabat na telefon czy dodatkowe pakiety na cały okres umowy (tylko czy można uzyskać wszystko na raz czy albo jedno albo drugie?)?
I jeszcze jak jest z tym pakietem 100 minut na 6 miesięcy - czy dostaje go każdy, niezależnie przy jakiej Formule (S, M czy L), w abonamencie z telefonem lub bez, pakietem internetowym lub bez (czyli z bezpiecznym internetem)?

Osoby, które dostały już aneksy i regulaminy mogłyby zweryfikować, które opcje mają u siebie wyszczególnione w regulaminie (może nawet nie wiedzą, że nie mają np. nieograniczonych smsów do wszystkich włączonych) - sądzę że wszystkim się to może przydać. Może są różne wersje regulaminów dla tego samego abo, a zależy to tylko od odznaczenia lub nie danej opcji przez konsultanta (jak wspominał PalonyLolek).

 #617362  autor: Szlifiera
 28 lut 2013, 17:34
jak wypowiadam umowę to automatycznie rezygnuję ze swojego numeru ? Jak zrobić żeby go nie stracić?

 #617364  autor: pakierhakierxd
 28 lut 2013, 17:37
Napisz że wypowiadasz umowę wraz z końcem umowy z przeniesieniem do oferty na kartę i tyle :)

Pozdrawiam :)

 #617367  autor: Szlifiera
 28 lut 2013, 17:41
ok, dzięki ;)

 #617368  autor: pakierhakierxd
 28 lut 2013, 17:43
Nie ma za co :),sam może tak będę robić niedługo aby uzyskać lepszą ofertę bo widać że to działa :D,na kartę nie przejdę a sieci też nie chce zmieniać bo nikt nie ma sms do wszystkich no limit :(,ja smsy traktuje na równi z gg/fb :D

Pozdrawiam :)

 #617496  autor: karden
 01 mar 2013, 11:34
Witam forumowiczów. Kończy mi się umowa 30 kwietnia i wysłałem wypowiedzenie licząc na lepsze warunki. Póki co mam jeszcze Replay All Inclusive Max za łącznie 39PLN. Ponieważ telefon mi się zepsuł i pilnie potrzebuję nowego i jestem leniwy z natury ustaliłem z konsultantem 26 lutego przedłużenie umowy na Formułę S z 500MB internetu i darmowe stacjonarki przez 3 miesiące i jeszcze coś (nie pamiętam) przez 6 miesięcy za 29pln i Huawei G300 za 169pln. Dziś przyjechał kurier i oczywiście umowa bez żadnych dodatkowych ustaleń. Wkurzony dzwonię na *500 i konsultantka informuje, że faktycznie nie mam nic z ustalonych warunków. Odmówiłem odbioru i czekam na kolejnego kuriera, ale w między czasie wystosowałem reklamację na 24.play.pl : o następującej treści:

Szczegółowy opis: 26 lutego podczas rozmowy z państwa konsultantem ustaliłem pewne warunki przedłużenia umowy. Moim pierwszym zamiarem było zakończenie współpracy z państwem ponieważ warunki kontynuowania umowy o abonament mówiąc najkrócej były mało satysfakcjonujące. Ponieważ jednak jestem z natury leniwy i nie miałem zamiary bawić się w przenoszenie numeru do innego operatora a dodatkowo potrzebuję pilnie nowego telefonu zgodziłem się na przedłużenie umowy. 3 razy potwierdzałem z konsultantem te warunki albowiem fora internetowe, aż kipią od informacji o dostarczaniu przez kuriera umów z innymi warunkami, bez promocji, mniej korzystnymi. I co? pomimo 3 powtórzeń warunków dziś (specjalnie wziąłem wolne w pracy aby kurier zastał mnie w domu) doręczono mi umowę nie obejmującej ŻADNYCH ustaleń z konsultantem. (minuta ciszy). ŻENADA!!!. Nie interesuje mnie przyczyna tej sytuacji (konsultant za mało inteligentny aby kliknąć kilka więcej opcji myszką w państwa systemie, chochlik drukarski, zwiększona aktywność słoneczna czy też nadzieja, że tępy abonent i tak podpisze wszystko co mu wyślecie). Co prawda umowy nie podpisałem i zgłosiłem reklamację oczekując ponownie wysłania WŁAŚCIWEJ umowy ale teraz się zastanawiam czy to ma sens. doskonale zdaję sobie sprawę, że czekając do końca starej umowy (wysłałem wypowiedzenie) mogę otrzymać lepsze warunki. Tak było za każdym poprzednim razem przy mojej umowie i 6 umowach pozostałych członków mojej rodziny. Zależy mi jednak PILNIE na telefonie dlatego odpuściłem sobie oczekiwanie na lepsze propozycję. Skoro państwo jednak macie to tam gdzie tylko proktolog zagląda to ja państwa chyba będę zmuszony potraktować podobnie i zmienić operatora jednak. Nadal jednak jako osoba rozsądna (choć nieco obecnie wzburzona) jestem otwarty na wszelkie próby państwa na wyjście z sytuacji z twarzą. Jeśli otrzymam atrakcyjny rabat uznam, że pomimo wpadki jesteście państwo solidnym partnerem dbającym o dobro klienta i wizerunek firmy. Ale jeśli państwa propozycja ograniczy się do przedstawionego mi dziś przy rozmowie reklamacyjnej żałosnego rabatu 5 PLN przez 1 czy 2 miesiące (tyle to menelom daję za pilnowanie auta pod sklepem) to z państwem pożegnam się ja, reszta rodziny (6 abonentów) dołączę do sporego grona państwa klientów wk*****nych za takie traktowanie. Na koniec dodam, że pretensji nie mam do nikogo z państwa poza działem szkoleń, który nie potrafi odpowiednio przyuczyć konsultanta do pracy. Cały czas jednak jeszcze (z naciskiem na JESZCZE) wierzę w państwa firmę. Z poważaniem ABONENT czekający niecierpliwie na ponowną wizytę kuriera z atrakcyjną umową i telefonem PILNIE potrzebnym.

Twoje propozycje/uwagi: Żeby nie zostawić tego pola pustego, mogę tu zasugerować rozwiązanie. Nie oczekuję dożywotniego rabatu 100% na państwa usługi i co roku gratis topowego modelu telefonu z państwa oferty (choć było by miło) ale rozsądnym i niewygórowanym rozwiązaniem byłoby przyznanie dużego rabatu na połowę czasu trwania umowy albo nieco mniejszego na cały czas trwania umowy albo gratis internet 1GB w ramach umowy. Ale to tylko mała sugestia :)


Pytanie do was: czy te reklamacje w ogóle mają sens? nie ukrywam, że głównie chciałem odreagować ale będzie fajnie jeśli to zgłoszenie rozpatrzą pozytywnie. Inaczej to chcyba faktycznie pożegnam się z Playem

 #617512  autor: pakierhakierxd
 01 mar 2013, 13:22
Właśnie dostałem taką ofertę jak chciałem po negocjacjach :D
64zł miesięcznie
400 minut do wszystkich
Darmowe Play
N.smsy
1.5 gb danych
Telefon do wyboru z Cennika Formuła M tam gdzie normalnie 69 :D
Wybiorę coś z tego
*Zte Blade III
*Samsung B5330 G. Chat
*Samsung Galaxy Ace S5830
*Blackberrry Curve 9360
*Nokia Lumia 610
*Nokia Asha 311
*Sony Xperia Tipo
*Blackberry Curve 9220
*Huawei Ascend G300
*Lg P970
*Nokia Asha 302
*Blackberry Curve 9380
*Lg L5
*Htc Desire C
*Sony Xperia Miro

Pierwsza oferta była taka
69zł miesięcznie
400 minut do wsz.
Darmowe Play
500 mb
Lipa jednym słowem mówiąc :D

Edit

Jednak zmiana planów biorę dla siebie L9 za 319zł :),tak samo na tym wyjdę.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2013, 21:06 przez pakierhakierxd, łącznie zmieniany 1 raz.

Pozdrawiam :)

 #617531  autor: tomulus
 01 mar 2013, 14:14
pakierhakierxd mógłbyś jeszcze napisać w jakim kolorze wybierzesz poszczególne telefony, tj bardzo ważna informacja dla wszystkich czytających forum.

 #617533  autor: pakierhakierxd
 01 mar 2013, 14:25
Nie muszę takich rzeczy pisać zresztą mi to obojętne :P,nie bądź złośliwy :(.
To ostatnia rzecz którą napisałem o tej ofercie co dostałem :D

Pozdrawiam :)

 #617535  autor: janek1212
 01 mar 2013, 14:36
pempuch pisze:1. Formuła S z telefonem, umowa 24 m-ce

-abonament 19 zl

-Play za free- min, sms, mms przez caly okres umowy

-200 min do wszystkich, niewymienne na sms - pierwszy miesiac za darmo, pozniej dodatkowo 10 zl

- cena telefonu taka, jakbysmy brali Formule S Internet MAX
Ta oferta jest też w innych formułach czy obowiązuje tylko do formuły S? Głównie chodzi mi o to co wyboldowałem.

 #617536  autor: pakierhakierxd
 01 mar 2013, 14:40
Ten pakiet 200 minut jest tylko w formule S więc oferta też jest tylko z S,inne mają minuty wymienne na sms itp.Ogólnie to taka oferta jak na stronie.

Pozdrawiam :)

 #617542  autor: sasuke9876
 01 mar 2013, 15:06
Jaki jest czas wysyłki przy przedłużaniu umowy ? Zamówiłem dzisiaj o 14:44 . Czy mogę liczyć na to że w poniedziałek będzie u mnie kurier.
  • Strona 23 z 692
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 692
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 692