DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 24 z 692
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 692

 #617544  autor: pakierhakierxd
 01 mar 2013, 15:13
Raczej w poniedziałek dopiero wyślą i będzie we wtorek tak myślę.

Pozdrawiam :)
 #617545  autor: sasuke9876
 01 mar 2013, 15:19
kowcio pisze:
[Aktualizacja 22.02.2013, 14:12]

dostępność telefonów w Play na dzień

Sony Xperia S - nie ma i nie będzie.

(*)Uwaga! Podany przeze mnie stan magazynowy, może się nieco różnić od rzeczywistego. Jest to poglądowa informacja na dostępność telefonów w Play jeśli wybieramy ofertę przez centralę, często pokrywa się to także z ofertą z e-shopu.
Jeżeli dałem radę zamówić ten telefon i przyszło mi na maila potwierdzenia zamówienia to znaczy że jest ?

 #617708  autor: lucjan3k
 02 mar 2013, 15:16
Witam, prosiłbym o poradę. Mój ojciec będzie przedłużać abonament w sieci PLAY i jego nowy telefon ma trafić w moje ręce. Sprawa wygląda tak, że mój ojciec na abonament może przeznaczyć maksymalnie te plus-minus 65zł. Abonament chce bez jakichkolwiek pakietów internetowych, a telefon który chciałbym "ustrzelić" to najlepiej Samsung Galaxy Ace 2, ewentualnie Xperia J, ale wolałbym ten pierwszy. Cena tego pierwszego w ofercie dla nowego klienta, w abonamencie 59zł wynosi 159zł, a tego drugiego 169zł. Czy podczas przedłużania umowy mógłbym jakoś wynegocjować rabat na telefon? Jeśli tak, to prosiłbym o poradę w jaki sposób.

 #617812  autor: proxx
 02 mar 2013, 23:48
Poczytaj kilka stron wstecz. Generalnie przy przedłużaniu umowy (najlepiej złożyć wypowiedzenie za pomocą e-mail'a) możesz wziąć telefon z cennika dla abonamentów z internetem MAX. Są też opcje, że telefon bierzesz z normalnego cennika, dostajesz 5 bądź 10 zł rabatu na abonament oraz jeden z dwóch pakietów: 1. darmowe smsy do wszystkich sieci na cały okres oraz darmowe na stacjonarne na cały okres. Duże rozbieżności tutaj się jeszcze znajdują w możliwościach negocjacji.

 #617869  autor: Roobertt
 03 mar 2013, 12:25
PalonyLolek pisze: Formuła S - 19zł - usługi w Play za darmo, 200 min do wszystkich (+10zł), pakiet internetowy (+10zł) + 1 benefit gratis lub tańszy telefon.
Witam
Czy dostał ktoś za 39 zł taką usługę plus telefon w niszszej cenie

 #617931  autor: rangiz9
 03 mar 2013, 20:53
Mam pytanie odnośnie przenoszenia numeru do Play.

Obecnie mam abonament w Orange za 59,90 zł. W związku z tym, że w lipcu kończy mi się abonament byłbym zainteresowany przenosinami do sieci Play.

Z tego co zauważyłem najbardziej to odpowiadała by mi formuła s względnie m. W związku z tym mam pytanie. Czy podczas przenoszenia numeru można również coś negocjować czy raczej tylko standardowa oferta, która jest podana na stronie? A jeżeli można negocjować to co można ewentualnie uzyskać?

Z góry serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 #617932  autor: pakierhakierxd
 03 mar 2013, 20:54
Rangiz9 dostaniesz to co na stronie,tylko przedłużający umowę z Play mogą negocjować ofertę,może wyłapiesz jakieś dodatkowe minuty jak coś na parę miesięcy jak pogadasz i tyle,ja tak myślę.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2013, 21:25 przez pakierhakierxd, łącznie zmieniany 3 razy.

Pozdrawiam :)

 #617934  autor: tomulus
 03 mar 2013, 21:20
pakierhakierxd pisze:Raczej tylko to co na stronie :),ci co są w sieci mogą negocjować a inni mają inną ofertę :D
O czym TY człowieku znowu piszesz jakiś znowu bezsensu tekst, bez składni ładu i składu jak to ty byle nabijać posty.

Rangiz9 moja propozycja jest taka żebyś zadzwonił na infolinie Play i spróbował wynegocjować warunki takie jakie otrzymują abonenci Play. Nic nie tracisz oprócz kosztu wykonanego połączenia. Zawsze możesz się powołać na informacje uzyskane na tym forum. Przekazać te szczegóły konsultantowi i w momencie odmowy zapytać się czy przełożony, kierownik nie mógłby interweniować skoro jesteś na 100% zdecydowany na przejście. Mogę się oczywiście mylić jednak jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział.

 #617936  autor: zygikuleczka
 03 mar 2013, 21:30
tomulus, w tym poście hakier dobrze wszystko napisał:) Chodziło mu o to, że osoba spoza sieci może skorzystać jedynie z oferty na stronie. Szanse na ofertę utrzymaniową dla przenoszącego są zerowe. Sprzedaż a utrzymanie to zupełnie co innego i zupełnie inne są też oferty.
Zresztą jaka to byłaby sprawiedliwość jeśli można od razu dostać od razu na wejściu o wiele korzystniejszą propozycję niż niejeden abonent.

Jedyny szybki sposób na ofertę GU to jest podpisanie umowy na czas nieokreślony i wtedy negocjowanie.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play
 #617954  autor: hanuku
 04 mar 2013, 00:00
Hej.

W maju kończy mi się umowa. Chce przedłużyć za tą samą kwotę czyli 89 zł. Czy jest coś do ugrania w tym abonamencie poprzez wypowiedzenie umowy?

Czy mogę wziąć telefon na raty, żeby np raty zostały doliczone do abonamentu?

pozdrawiam
 #617968  autor: anduril
 04 mar 2013, 08:25
hanuku pisze:Chce przedłużyć za tą samą kwotę czyli 89 zł. Czy jest coś do ugrania w tym abonamencie poprzez wypowiedzenie umowy?
Zawsze jest korzystniej.
hanuku pisze:Czy mogę wziąć telefon na raty, żeby np raty zostały doliczone do abonamentu?
Bierzesz wyższy abonament i dostajesz tańszy telefon. Efekt podobny. "Oprocentowanie" łatwo policzyć.

 #617970  autor: rtx
 04 mar 2013, 08:44
Dokładnie zygikuleczka, jedyną możliwością jest wzięcie umowy na czas nieokreślony:
http://www.play.pl/resources/pdf/2013/R ... 012013.pdf
i po trzech (chyba że się coś zmieniło) opłaconych fakturach wypowiedzenie umowy.
Abonamenty przy umowie na czas nieokreślony są bez pakietów internetowych i są wyższe od standardowych (najniższa Formuła S np. 24zł zamiast 9zł). Oferta powinna być dostępna też dla migrujących z Fresha w salonach (tak zapewniał mnie Play4You). Warunki niestety gorsze niż w starych abonamentach (wtedy dostawaliśmy tylko trochę mniej minut). Mimo wszystko może ktoś zdecyduje się na takie warunki, żeby za niedługo skorzystać z warunków GU.

 #617974  autor: Mr.Pelisa
 04 mar 2013, 09:23
Witam,

chyba dobrze zrozumiałem czytając ten temat ale chciałbym się upewnić.

Chodzi o przedłużenie umowy na 12 miesięcy bez telefonu, dla mamy, smsów nie pisze.

- wybierając Formułę S za 19zł. mamy tylko 200 minut do wszystkich, a każdy sms poza Play i połączenie na nr stacjonarny jest płatne dodatkowo?

- wybierając Formułę M zestawioną jak ktoś wcześniej podał mamy:
"abonament - 24zł
400min.
nielimitowane sms/mms/polączenia do PLAY
nielimitowane sms lub połączenia na stacjonarne na cały okres umowy.
pakiet 100min na 6 miesięcy
umowa na 12m "

Reasumując, za 5zł. więcej mamy 2x więcej minut i to wymiennych na smsy/mmsy oraz można wynegocjować darmowe połączenia na stacjonarne (czy z tych 400 minut można dzwonić na stacjonarne?).

Czy dobrze to wszystko zrozumiałem?

 #617975  autor: pakierhakierxd
 04 mar 2013, 09:24
Wybierając formułę S za 19zł masz darmowe do Playa rozmowy/smsy i 200 minut do wszystkich sieci w opcji bez telefonu,smsy poza sieć będą liczone po 19gr chyba że kupisz pakiet 250 sms do wszystkich sieci to w ramach tego pakietu,jest też pakiet no limit sms za 10,koszt za pakiety jest dodawany do faktury,tak samo też smsy bez pakietu.

Dobrze rozumiesz,propozycja z Formułą M jest atrakcyjniejsza :)

Pozdrawiam :)

 #617996  autor: rtx
 04 mar 2013, 11:45
Mr.Pelisa w Formule S bez telefonu za 19 zł masz nieograniczone rozmowy i smsy w Play, pakiet 200 minut niewymienny na smsmy (ALE można z niego dzwonić na stacjonarne) plus dodatkowo po wysłaniu wypowiedzenia można dostać nieograniczone smsy do wszystkich lub nieograniczone rozmowy na stacjonarne.
W Formule M po wysłaniu wypowiedzenia otrzymujesz rabat 5zł na cały okres umowy (czyli płacisz 24zł), 400 minut wymienne na smsmy (można dzwonić na stacjonarne) oraz jeden z dwóch pakietów jak w Formule S (nieogr. stacjonarne lub smsmy do wszystkich).
Tak jak napisał pakierhakierxd opcja za 24zł jest korzystniejsza, no chyba że nie wysyła się smsmów poza Play (lub weźmie się pakiet nieograniczonych smsów do wszystkich) i 200 minut będzie wystarczające.

 #618007  autor: tupta
 04 mar 2013, 14:15
rtx
masz może link do strony play gdzie ta oferta na czas nieokreślony jest przedstawiona?

 #618009  autor: Mr.Pelisa
 04 mar 2013, 14:40
rtx pisze:Mr.Pelisa w Formule S bez telefonu za 19 zł masz nieograniczone rozmowy i smsy w Play, pakiet 200 minut niewymienny na smsmy (ALE można z niego dzwonić na stacjonarne) plus dodatkowo po wysłaniu wypowiedzenia można dostać nieograniczone smsy do wszystkich lub nieograniczone rozmowy na stacjonarne.
W Formule M po wysłaniu wypowiedzenia otrzymujesz rabat 5zł na cały okres umowy (czyli płacisz 24zł), 400 minut wymienne na smsmy (można dzwonić na stacjonarne) oraz jeden z dwóch pakietów jak w Formule S (nieogr. stacjonarne lub smsmy do wszystkich).
Tak jak napisał pakierhakierxd opcja za 24zł jest korzystniejsza, no chyba że nie wysyła się smsmów poza Play (lub weźmie się pakiet nieograniczonych smsów do wszystkich) i 200 minut będzie wystarczające.
Mama nie wysyła smsów chodziło mi właśnie o "ALE można z niego dzwonić na stacjonarne" ponieważ ogólnie 200 minut (do wszystkich sieci + stacjonarne) Jej wystarczy.

Chociaż za 5zł. dostać +200 minut i +nieograniczone smsy/mmsy/stacjonarne to taniocha :P

 #618010  autor: Sk_uter
 04 mar 2013, 14:46
Moze mi ktos powiedziec jak na dzien dzisiejszy wygladaja oferty GU dla firmy?

 #618046  autor: hanuku
 04 mar 2013, 17:54
Dzięki za odpowiedź.

A czy ktoś targował się z nimi przy abonamencie z iphonem 4s16 za 109zł?
  • Strona 24 z 692
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 692
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 692