DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 78 z 171
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 171

 #617760  autor: DanielR
 02 mar 2013, 20:05
Eragon pisze:Nową kartę?
Tak. Dostajesz nową kartę od nowej sieci, wraz z nowymi kodami PIN i PUK. W obu przypadkach, tj. Play i Heyah, będą to karty typu "2w1". Czyli z możliwością wyłamania do formatu microSIM.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #618360  autor: andrzejgolota
 06 mar 2013, 02:24
Cześć mam prośbę o rozjaśnienie sytuacji.

Mój padre wkopał się dawno temu w T-Mobile Mixa. Na szczęście pod koniec stycznia wykonał ostatnie obowiązkowe doładowanie i odpokutował swoje grzechy. Jeśli dobrze rozumiem to w takim przypadku (kiedy wykonano wszystkie założenia umowy) przechodzi ona automatycznie na czas nieokreślony.

Chciałbym przenieść tacie ten mixowy numer do Play (jako pre paid). I teraz się zastanawiam. Czy wystarczy podejść z tym simem do play, oni zrobią co trzeba, rachu ciachu i już czy jednak trzeba najpierw załatwić jakieś formalności w T-Mobile? Tzn złożyć np wypowiedzenie umowy i poprosić żeby numer ten przestał być mixem a został normalnym pre paidem. Generalnie chodzi mi o to, żeby padre nie ponosił dodatkowych kosztów ze strony T-Mobile.

To samo tyczy się przenoszenia numeru (już spłaconego) z Heyah Mix. Domyślam się, że tutaj jednak polityka będzie taka sama jak w T-Mobile bo to jedna i ta sama rodzina.

Za rozjaśnienie sytuacji, z góry dzięki.

 #618362  autor: Kryniczanin
 06 mar 2013, 07:10
Idź do Play z Ojcem i wniosek o przeniesienie wraz z rozwiązaniem umowy ABONAMENTOWEJ. PTC mixy traktuje jako abonament. Jak zaznaczycie Pre-paid to nie przejdzie.

 #618380  autor: wasylek
 06 mar 2013, 10:35
Mam pytanie z jakiego numeru się otrzymuje numer weryfikacyjny od Virgin mobile? Ponieważ chce przenieść numer ale nie otrzymuję od nich smsa, może zablokowałem spam od jakiegoś numeru, a oni wysyłają z tego numeru ten kod :/

 #618384  autor: artix
 06 mar 2013, 10:42
z numeru 4677

Kiedyś było tak, że jak się zalogowałeś do klubu Virgin i chciałeś przenieść numer to smsa nie wysyłali. Nie wiem jak jest teraz, czy naprawili to. Trzeba było się wylogować i podać inny email i w cudowny sposób sms dochodził.

 #618385  autor: wasylek
 06 mar 2013, 10:47
artix pisze:z numeru 4677

Kiedyś było tak, że jak się zalogowałeś do klubu Virgin i chciałeś przenieść numer to smsa nie wysyłali. Nie wiem jak jest teraz, czy naprawili to. Trzeba było się wylogować i podać inny email i w cudowny sposób sms dochodził.
Tak, byłem zalogowany, więc zrobię tak jak napisałeś dzięki.
 #620234  autor: plustik
 15 mar 2013, 12:20
Witam!
Posiadam kartę T-mobile, w systemie TakTak. Dawno już nie była używana jednak odpaliłęm ją niedawno i działa. Chciałbym zachować numer. Jest zarejestrowana na moją ciotkę (po rozwiązaniu umowy na abo przeszedłem na prepaid).
:arrow: Czy jest możliwość przeniesienia tego numeru przez internet żeby nie trzeba było jechać gdzieś do punktu :?: [chodzi mi o możliwość zachowania numeru]

 #620235  autor: DanielR
 15 mar 2013, 12:24
To zależy do jakiej sieci chcesz się przenieść. Możesz np. do Virgin Mobile, poprzez ich stronę internetową. Ale to i tak będzie od Ciebie wymagało - po pierwsze, chociaż jednorazowego udania się na pocztę, po drugie kilku/-nasto dniowego oczekiwania na finalizację przenosin.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #620236  autor: KC-KARLOS
 15 mar 2013, 12:25
plustik,
> Heyah (odłam T-Mobile) - z T-Mobile przeniesienie z innej sieci
> Virgin Mobile
...i inne sieci typu MVNO
Aby przenieść numer musisz zapoznać się z warunkami, przygotować dokumenty i poczekać dłużej na przeniesienie numeru.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #620237  autor: Multimek
 15 mar 2013, 12:27
Masz dwie możliwości:
1.Heyah
2.Virgin Mobile
Ostatnio zmieniony 15 mar 2013, 12:49 przez Multimek, łącznie zmieniany 1 raz.

 #620243  autor: plustik
 15 mar 2013, 12:40
a gdzie najlepiej zachować numer :?:

 #620244  autor: KC-KARLOS
 15 mar 2013, 12:42
plustik, co Cię interesuje?
Dużo piszesz SMSów? Dużo rozmawiasz? Korzystasz z neta?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #620245  autor: DanielR
 15 mar 2013, 12:43
W Virgin Mobile wystarczy 5 zł i masz konto ważne 365 dni + jeszcze dwa miesiące na odbieranie połączeń. Heyah - pozostawię to bez szerszego komentarza, bo to co tam ostatnio dzieje się w kwestii utrzymywania ważności konta, to się normalnie w pale nie mieści!

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #620246  autor: Multimek
 15 mar 2013, 12:45
Ważność konta:
Heyah
Virgin Mobile
plustik pisze:[chodzi mi o możliwość zachowania numeru]
Karlos20 pisze:plustik, co Cię interesuje?
Dużo piszesz SMSów? Dużo rozmawiasz? Korzystasz z neta?
Więc chyba to obojętne.

 #620250  autor: UndiscloseD
 15 mar 2013, 13:05
Więc chyba to obojętne.
I tak nie ma innego wyjścia niż VM lub mBank, bo bezpośrednio z T-Mobile do Heyah nie można przenieść numeru.

 #620254  autor: Edmund
 15 mar 2013, 13:27
Koledzy! Zapominacie o jednej ważnej rzeczy - nie da się przenieść numeru z T-Mobile do Heyah. Więc jedyną sensowną opcją są:
1. Virgin Mobile
2. mBank mobile
i inne pomniejsze MVNO: FM Group Mobile, LycaMobile, wRodzinie, W Naszej Rodzinie.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #620454  autor: plustik
 16 mar 2013, 12:01
najlepszym dla mnie wyjsciem byloby przeniesienie do Play Na Karte, ale chyba takiej mozliwosci nie ma ;/

 #620455  autor: user_delete34
 16 mar 2013, 12:34
plustik, myślę że mimo wszystko 1 raz to warto się przejść do salonu i tam właśnie (PLAY) przerzucić kartę, jeśli chcesz mieć możliwość kontaktu z żywymi ludźmi w celu jakiejkolwiek operacji na tej karcie. :)

 #622520  autor: pawwel
 24 mar 2013, 21:17
Czy jest jakiś sposób, żeby sprawdzić status przeniesienia numeru do orange na kartę? Najlepiej przez internet lub telefonicznie ;) Ewentualnie czy można to zrobić w dowolnym salonie (np. partnerskim)? Pytam, ponieważ złożyłem dyspozycję parę parę dni temu, podpisałem wszystkie papiery i od tej pory cisza... nie dostałem nawet żadnego sms potwierdzającego że przeniesienie się odbędzie. Jest to numer, który był kiedyś w orange, potem parę lat w t-mobile i teraz zamierzam wrócić do orange - czytałem parę tematów na forum, gdzie takie powroty były problematyczne.
Normalnie bym się nie przejmował, ale zależy mi, żeby mieć już numer przeniesiony do końca miesiąca.

Brak jakiejkolwiek informacji jest normalny i mam się nie przejmować, czy coś jest nie do końca ok?
 #623067  autor: radko93
 27 mar 2013, 13:59
Zmieniełem taryfę z Plus na Kartę na Nowy Plus Internet na Kartę. Chciałem powrócić do tej pierwszej oferty. Niestety nie ma już takiej możliwości. Przez jaką sieć najszybciej powrócę do Plusa(Plus-> sieć-> Plus)? Potrzebuje tej sieci ze względu na kontakty z bliskimi.
  • Strona 78 z 171
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 171
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 171