DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 24 z 675
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 675

 #625936  autor: Woyciech
 09 kwie 2013, 14:37
Witam,

Potrzebuję porady w kwestii przedłużenia umowy w orange dla firm.
Do końca umowy pozostały 2 miesiące. Zadzwoniła do mnie konsultantka z propozycją:

Umowa na 24 miesiące - plan korzystny 450 - kwota abonamentu 67zł brutto
450 minut do wszystkich sieci --> plus 10% za staż to daje 490 minut do wszystkich
bezpłatne połączenia w orange.
1 GB internet
Telefony:
Galaxy S2 plus za 490 brutto
Galaxy S3 mini za 490 brutto
Sony XperiaS za 980 brutto

Proszę o info, co można w tym przypadku utargować?

Nie chcę mieć umowy dłuższej niż 2 lata cena ab. nie przekraczającą 70zł brutto. Ilość minut 450 w zupełności mi wystarcza - może być nawet mniej, chcę mieć bezpłatnie do orange, ale przydałoby się 2GB internetu.
Jeśli chodzi o telefony to niestety ceny jak dla mnie zbyt drogie. Może ktoś wie ile tu się da urwać. Ew. jakieś inne modele. Chciałbym znaleźć jakiś Smartfon na androidzie max do 300zł brutto.

Pozdrawiam,
Woytek

 #625944  autor: kedar
 09 kwie 2013, 15:33
@Wojtek
Zaproponowała ci ofertę gorszą niż na stronie:
s2+ 429,27 zł
s3 mini 367,77 zł
no i o 5 minut mniej :)

negocjuj dalej

pozdr.

 #625966  autor: Orange Ekspert
 09 kwie 2013, 18:06
arasel pisze:Orange Ekspert, napisałem wczoraj, póki co żadnego kontaktu. Czekam dalej :)
Prośba o cierpliwość. Jeśli wysłałeś zgłoszenie to niebawem odezwiemy się do Ciebie :-)


Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #626110  autor: maxe
 10 kwie 2013, 15:36
Tez czekam na odzew :)

 #626339  autor: kedar
 11 kwie 2013, 17:09
Witam
Chcę przedłużyć umowę w Orange dla Firm. W końcu mój nr jest uprawniony:) Oferta na stronie mnie nie zadowoliła, to zadzwoniłem *400 - tam dostałem standardową ofertę dla korzystny 450 - ładnie podziękowałem za nią, bo wiem co można "ugrać". Konsultant okazał się bardzo uprzejmy i zapytał czy mam czas poczekać, to przełączy mnie dział wyżej. I tutaj oferta przedstawiła się następująco
50 zł netto, za to mamy
655 minut, darmowe połączenia orange i stacjonarne + 1 gb internetu, umowa na 24 miesiące.

Jednym słowem oferta dla mnie atrakcyjna i bym się zdecydował, jednakże problem jest z telefonem.

Interesował mnie Samsung Galaxy S2+ - zaproponowano mi go za kwotę 397 zł brutto. Jak dla mnie stanowczo za dużo, jestem w stanie wydać 200-250 zł za telefon.
Rozważałem też Samsunga Galaxy S Advance, ale niestety go nie ma. Ogólnie nie ma prawie żadnych telefonów ze średniej półki ... czyli źle

Padła także propozycja umowy na 30 miesięcy, SGS2+ za 239 zł, zatem cena dla mnie do przyjęcia, ale oferta już gorsza:
59 zł netto, za to mam 650 minut, 1 GB internetu oraz darmowe do orange...

jestem zrażony do umów dłuższych niż 24 miesiące, ale może bym się zdecydował gdyby oferta abonamentowa była taka sama jak ta na 24 miesiące...

jednym słowem klops.

Jest szansa wyrwać tego sgs2+ w lepszej cenie w tym abonamencie? Umowa kończy mi się dopiero w lipcu, także mam jeszcze czas poczekać, chociaż wolałbym już mieć nowszą taryfę.

Pozdrawiam
radek

 #626395  autor: pumczyk
 11 kwie 2013, 20:40
Ja również czekam na kontakt z uwagi na kończącą się umowę w czerwcu ale z moich obserwacji wynika, że jak zwykle oferta będzie słaba...a nie przepraszam był taki cudowny rok (chyba 2003 kiedy przedłużałem) i wtedy naprawdę telefon na tamte czasy w super cenie i abonament też niczego sobie...

A teraz od paru lat to jakaś masakra co się dzieje... co 2 lata muszę negocjować bo inaczej to dostaje to co nowy klient może wyklikać na stronie (chociaż rzeczywiście za staż ponad 10 lat dostałem ostatnio 40% więcej minut).

Także z niecierpliwością czekam na telefon z propozycją bo na propozycję na stronie to, aż się boje klikać, żeby się nie wk&%$ić:)

Ps. Jak na razie to z PLAY już z 5 razy dzwonili, ale jak dla mnie to żadna konkurencja...jak podała mi miła Pani/Pan warunki to parsknąłem do słuchawki i podziękowałem.

 #626484  autor: Orange Ekspert
 12 kwie 2013, 08:25
Panowie mam pytanie potrzebuje przedłużyć abonament w orange na firmę interesuje mnie telefon sony xperia Z w taryfie bez ograniczeń (darmowe połączenia do wszystkich sieci) co mogę wynegocjować może ktoś brał taki sam telefonik na firmę ?
Z góry dziękuję za pomoc
Sprawdź ofertę dostępną w naszym e-sklepie. Telefon jest już od 399 zł przy umowie na 24 m-ce. W Firmie bez Ograniczeń ceny telefonów są zbliżone w każdym z kanałów sprzedaży (telefon/Salon/internet).
NowyTM pisze:Proszę o info, co można w tym przypadku utargować?
Napisz do nas korzystając z formularza Orange Pomoc na Facebooku. Postaramy się dopasować ofertę do Twoich oczekiwań. (koniecznie podaj link do tego wątku).
kedar pisze:Jest szansa wyrwać tego sgs2+ w lepszej cenie w tym abonamencie? Umowa kończy mi się dopiero w lipcu, także mam jeszcze czas poczekać, chociaż wolałbym już mieć nowszą taryfę.
Przy tej wysokości abonamentu to już chyba max. Jeżeli nie zależy Ci na zmianie oferty już teraz możesz się wstrzymać, oferta jest stale modyfikowana, a do lipca pozostało jeszcze trochę czasu.

Pozdrawiam,
Sylwia
Orange Ekspert

 #626496  autor: arasel
 12 kwie 2013, 09:39
Orange Ekspert pisze:
NowyTM pisze:Proszę o info, co można w tym przypadku utargować?
Napisz do nas korzystając z formularza Orange Pomoc na Facebooku. Postaramy się dopasować ofertę do Twoich oczekiwań. (koniecznie podaj link do tego wątku).

Pozdrawiam,
Sylwia
Orange Ekspert
NowyTM, tylko uzbrój się w cierpliwość, bo do mnie póki co "niezwłoczny kontakt" trwa już 4 dni i ani widu ani słychu ;)

 #626500  autor: kedar
 12 kwie 2013, 11:12
kedar pisze:Jest szansa wyrwać tego sgs2+ w lepszej cenie w tym abonamencie? Umowa kończy mi się dopiero w lipcu, także mam jeszcze czas poczekać, chociaż wolałbym już mieć nowszą taryfę.

Przy tej wysokości abonamentu to już chyba max. Jeżeli nie zależy Ci na zmianie oferty już teraz możesz się wstrzymać, oferta jest stale modyfikowana, a do lipca pozostało jeszcze trochę czasu.

Pozdrawiam,
Sylwia
Orange Ekspert
Witam
A jest szansa uzyskać taka samą ofertę czyli 50 zł netto, 655 minut, darmowe połączenia orange i stacjonarne + 1 gb internetu, z telefonem SGS2+ za 239 zł przy umowie na 30 miesięcy ?

Pozdr.

 #626516  autor: Orange Ekspert
 12 kwie 2013, 13:17
kedar pisze:
Witam
A jest szansa uzyskać taka samą ofertę czyli 50 zł netto, 655 minut, darmowe połączenia orange i stacjonarne + 1 gb internetu, z telefonem SGS2+ za 239 zł przy umowie na 30 miesięcy ?

Pozdr.
Prześlij nam Twój numer za pomocą formularza na Facebooku http://on.fb.me/UJKVB9. Sprawdzimy.

PS. Koniecznie w zgłoszeniu podaj link wątku z forum.

Pozdrawiam,
Sylwia
Orange Ekspert

 #626520  autor: arasel
 12 kwie 2013, 13:41
Orange Ekspert, jaki jest czas oczekiwania na kontakt po napisaniu do was przez formularz na fb?

 #626560  autor: xoxoxo
 12 kwie 2013, 16:08
Witam :).
Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z przejściem z abonamentu na mixa? Umowa kończy mi się we wrześniu, ale już teraz mogę przedłużyć przez Internet. Muszę czekać do końca umowy i dopiero przejść na mixa, czy mogę przedłużyć już teraz bez żadnych dodatkowych kosztów?

Pzdr

 #626621  autor: pomaranczowy
 12 kwie 2013, 20:59
xoxoxo pisze:Witam :).
Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z przejściem z abonamentu na mixa? Umowa kończy mi się we wrześniu, ale już teraz mogę przedłużyć przez Internet. Muszę czekać do końca umowy i dopiero przejść na mixa, czy mogę przedłużyć już teraz bez żadnych dodatkowych kosztów?

Pzdr
Ogólnie zasada jest taka, że musisz poczekać do końca umowy. Jak umowa przejdzie na czas nieokreślony to zlecasz przez BOK zmianę planu taryfowego na mix. Wtedy z najbliższym okresem rozliczeniowym wejdzie oferta mix. Jak wejdzie już w życie, wtedy pojawi się możliwość przedłużenia w tej taryfie.

 #626655  autor: Skrzypek
 12 kwie 2013, 23:15
Witam
Mam następujący problem. Mój tato dostał ofertę przedłużenia umowy w Orange dla firm, abonament miał by wzrosnąć do 170 zł brutto z 85 zł, więc dwukrotnie, umowa na 24 miesiące. Konsultantka tłumaczy ten wzrost umowy specjalna oferta roamingowa (wcześniej tato mimo abonamentu płacił i tak w granicach 200 zł) tato dużo przebywa za granicą, do całego zestawu dorzuca jeszcze telefon Sony Xperia S za 1 zł co jest dla mnie trochę dziwne ponieważ to nie jest telefon na miarę tak wysokiego abonamentu, spodziewałem się tu raczej czegoś lepszego jak LG Swift G lub Galaxy s3 w rozsądnej cenie <100 zł. Moje pytanie do Was jest następujące, czy jest to dobra oferta? czy Pani konsultantka chce nas naciągnąć ? Z góry dziękuje za pomoc, za bardzo się nie łapie w tych ofertach, jeżeli jest sens postaram się odkręcić całą umowę.
Pozdrawiam Jacek

 #626778  autor: aga1982
 13 kwie 2013, 18:59
W dniu wczorajszym ostatecznie przedłużyłam umowę:

- abonament 89,90 po uwzględnieniu 30% zniżki ok 63 zł
- umowa na 24 m-ce
- Orange i stacjonarne przez całą umowę darmowe
- 700 min poza sieć
- 700 sms
- Internet 1,5 GB
- SGSII za 49 zł

Po tym co mi wcześniej oferowano (opisywałam kilka stron wcześniej) ta oferta wydaje się dla mnie najlepsza.

Pozdrawiam.

 #626869  autor: Marens
 13 kwie 2013, 23:05
Kolega dzisiaj aneksował Jedną Idee 10 na Delfin II 9,90zł z rabatem 100%.
Będzie płacił tylko za aktualne użycie:

0,49zł/min
0,20zł/sms
0,40zł/mms

Generalnie karta jest leżakująca więc oferta jest do przyjęcia.
Teoretycznie można było zrobić migracje do POP/GO i uruchomić RWK.

 #627113  autor: arasel
 15 kwie 2013, 09:04
aga1982 pisze:W dniu wczorajszym ostatecznie przedłużyłam umowę:

- abonament 89,90 po uwzględnieniu 30% zniżki ok 63 zł
- umowa na 24 m-ce
- Orange i stacjonarne przez całą umowę darmowe
- 700 min poza sieć
- 700 sms
- Internet 1,5 GB
- SGSII za 49 zł

Po tym co mi wcześniej oferowano (opisywałam kilka stron wcześniej) ta oferta wydaje się dla mnie najlepsza.

Pozdrawiam.
Dzwonili do Ciebie, czy Ty dzwoniłaś? Jeśli tak, to pod jaki numer? Do mnie coś dzwonić nie chcą mimo zarejestrowanego wypowiedzenia i próby kontaktu przez formularz na FB po wypowiedzi Orange Eksperta (7 dni temu). Najpóźniej za 6 dni muszę złożyć dyspozycję przeniesienia numeru więc wiele czasu już im nie zostało.

 #627261  autor: StormChaser
 15 kwie 2013, 21:50
aga1982 pisze:W dniu wczorajszym ostatecznie przedłużyłam umowę:

- abonament 89,90 po uwzględnieniu 30% zniżki ok 63 zł
- umowa na 24 m-ce
- Orange i stacjonarne przez całą umowę darmowe
- 700 min poza sieć
- 700 sms
- Internet 1,5 GB
- SGSII za 49 zł

Po tym co mi wcześniej oferowano (opisywałam kilka stron wcześniej) ta oferta wydaje się dla mnie najlepsza.

Pozdrawiam.
Te 700 to chyba minuty wymienne na sms 1:1, a nie 700+700...

 #627262  autor: aga1982
 15 kwie 2013, 21:52
arasel pisze:
aga1982 pisze:W dniu wczorajszym ostatecznie przedłużyłam umowę:

- abonament 89,90 po uwzględnieniu 30% zniżki ok 63 zł
- umowa na 24 m-ce
- Orange i stacjonarne przez całą umowę darmowe
- 700 min poza sieć
- 700 sms
- Internet 1,5 GB
- SGSII za 49 zł

Po tym co mi wcześniej oferowano (opisywałam kilka stron wcześniej) ta oferta wydaje się dla mnie najlepsza.

Pozdrawiam.

Dzwonili do Ciebie, czy Ty dzwoniłaś? Jeśli tak, to pod jaki numer? Do mnie coś dzwonić nie chcą mimo zarejestrowanego wypowiedzenia i próby kontaktu przez formularz na FB po wypowiedzi Orange Eksperta (7 dni temu). Najpóźniej za 6 dni muszę złożyć dyspozycję przeniesienia numeru więc wiele czasu już im nie zostało.
Byłam w salonie aby złożyć rezygnację i po krótkiej rozmowie zostałam połączona z konsultantem, z którym negocjowałam warunki przedłużenia umowy.

 #627324  autor: arasel
 16 kwie 2013, 12:50
Po wizycie w salonie i połączeniu z odpowiednim konsultantem:

- Smart Plan Multi - 89,90 rabat 30% na 20 miesięcy, 4 ostatnie rabat -10PLN
- 40% więcej minut - 980min
- SGS 3 Mini za 89PLN
- 1,5GB Internet
  • Strona 24 z 675
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 675
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 675