DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 25 z 675
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 675

 #627342  autor: kedar
 16 kwie 2013, 14:58
aga1982 pisze:W dniu wczorajszym ostatecznie przedłużyłam umowę:

- abonament 89,90 po uwzględnieniu 30% zniżki ok 63 zł
- umowa na 24 m-ce
- Orange i stacjonarne przez całą umowę darmowe
- 700 min poza sieć
- 700 sms
- Internet 1,5 GB
- SGSII za 49 zł

Po tym co mi wcześniej oferowano (opisywałam kilka stron wcześniej) ta oferta wydaje się dla mnie najlepsza.

Pozdrawiam.
Powoli się zastanawiam, czy nie rozwiązać umowy na telefon firmowy. Okazuje się, że oferty indywidualne są lepsze niż na firmę.

Mi oferowano za 50 neto, tj. 61,50 brutto 655 minut, 1 GB internetu, darmowe orange i stacjonarne, a telefon SGSII+ za 397 zł brutto.

Czyli będąc klientem indywidualnym za 1,50 zł miesięcznie (czyli 36 zł na okres trwania umowy) więcej, dostajesz 500 mb internetu więcej, 45 minut miesięcznie więcej, a także telefon tańszy o 350 zł... Pewnie jeszcze do tego jeszcze Deezer.

Pokrętna logika... Może spróbuje jak jeden z forumowiczów przejść na ofertę indywidualna.

Pozdrawiam
Radek

 #627425  autor: Orange Ekspert
 16 kwie 2013, 19:26
Orange Ekspert, jaki jest czas oczekiwania na kontakt po napisaniu do was przez formularz na fb?
Czas oczekiwania jest uzależniona od ilości wszystkich zgłoszeń, jakie do nas wpłynęły. Prosimy o cierpliwość. Na pewno oddzwonimy na Twoje zgłoszenie.
arasel pisze:Witam :) .
Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z przejściem z abonamentu na mixa? Umowa kończy mi się we wrześniu, ale już teraz mogę przedłużyć przez Internet. Muszę czekać do końca umowy i dopiero przejść na mixa, czy mogę przedłużyć już teraz bez żadnych dodatkowych kosztów?

Pzdr
W planach indywidualnych masz możliwość zmiany oferty z abonamentu na mix po zakończeniu umowy. W planach firmowych najpierw należy przenieść numer do oferty na kartę i dopiero wtedy podpisać nową umowę z ofertą mix.
Skrzypek pisze:Witam
Mam następujący problem.
To nie jest zła oferta. Wszystko zależy od potrzeb Twojego taty. Najlepiej poprosić konsultantkę o przedstawienie innych propozycji dla tego numeru (wysokość abonamentu, inny model telefonu) i wtedy wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Negocjowanie warunków umowy jest możliwe do momentu podpisania aneksu.

Pozdrawiam,
Sylwia
Orange Ekspert

 #627480  autor: aga1982
 17 kwie 2013, 02:04
StormChaser pisze:
aga1982 pisze:W dniu wczorajszym ostatecznie przedłużyłam umowę:

- abonament 89,90 po uwzględnieniu 30% zniżki ok 63 zł
- umowa na 24 m-ce
- Orange i stacjonarne przez całą umowę darmowe
- 700 min poza sieć
- 700 sms
- Internet 1,5 GB
- SGSII za 49 zł

Po tym co mi wcześniej oferowano (opisywałam kilka stron wcześniej) ta oferta wydaje się dla mnie najlepsza.

Pozdrawiam.
Te 700 to chyba minuty wymienne na sms 1:1, a nie 700+700...
A właśnie, że pakiet 700 SMS :P

Pozdrawiam :)

 #627502  autor: malony
 17 kwie 2013, 10:46
Witam
kolega rzucił mi taki temat może ktoś z fachowców Orange da rade go rozwiązać

Ma w tej chwili biznesowa taryfę i chce przedłużyć na jak najbardziej korzystnych warunkach,może również przejść na indywidualne jeżeli by byly lepsze
ale warunek zona posiada mixa który ma jeszcze rok ważności i jego chciałby przenieść na abonament (na wyższe zobowiązanie niz płaci w mixie) i tu pytanie dałoby sie to jakoś rakietowo rozwiązać?
jezeli tak to podam osobie która może to załatwić numer do kontaktu i kwestie przedłużenia juz będzie z zainteresowanym załatwiał

 #627504  autor: Zanceps
 17 kwie 2013, 11:07
Witam ,
Pisze z zapytaniem
Moja umowa się kończy 2013-08-13 ,czy mogę obecnie ją przedłużyć w salonie bądź poprzez internet? Z jakimi to wiąże się konsekwencjami ( podwyżka abonamentu) bo myślałem o obniżce ...
Z wczorajszym dniem został mi ostatni miesiąc naliczania pakietów,prezentów:
Pakiet Specjalny :120 min. 0 s
Dodatkowy Pakiet Minut/SMS do Wszystkich Sieci 150 min. 0 s / 150 SMS
Pakiet Specjalny 40% na 24 miesiące

Posiadam Panterę 59 zł( w tym pakiet internetu 200 MB , 150 min wymienialnych na 300 sms + prezenty wymienione wyżej.

Przeglądając zmienioną ofertę Panterę na Plan Smart Multi , zwróciło uwagę kilka rzeczy m.in

1 minuta rozmowy wymienialna tylko 1 sms ?(nie chce słyszeć bo taki jest przelicznik , chce zobaczyć jaki jest powód tej zmiany na gorsze:P )
200 min + 40 % za staż wychodzi jakieś - 280 min/ 280 sms. lub ta nowa zmiana z dodatkowymi 100 min powyżej cztero letniego stażu ale przy przedłużeniu poprzez internet ?Czy w grę wchodzi kapitalizacja m.in środki nie wykorzystane przechodzą na następny miesiąc i sumują się z tymi nowymi z kolejnym miesiącem użytkowania? Czy istnieje taka możliwość dostania takich prezentów w nowym abonamencie ?które obecnie posiadam?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

 #627621  autor: kilo
 17 kwie 2013, 19:40
Witam, moja umowa kończy się pod koniec kwietnia - optymalny 250 dla firm, rachunki 80-100, czasami około 200. Pytanie czy jest szansa dostać Sony Xperia P poniżej 50zł przy przedłużeniu na 2 lata w taryfie Więcej za mniej/korzystny 450? Ewentualnie czy jest możliwy jakiś rabat na abonament - nie chciałbym płacić więcej niż 70zł miesięcznie.
Z góry dzięki za odpowiedź.

 #627694  autor: czterdzieści_i_cztery
 18 kwie 2013, 08:32
Czy któryś z konsultantów Orange ma informację kiedy będzie dostępny HTC One w taryfach biznesowych?

 #627699  autor: fftomek
 18 kwie 2013, 09:23
Witam czy NOKIA c5 będzie jeszcze dostępna w sklepie internetowym?

 #627773  autor: Pajuch
 18 kwie 2013, 17:56
Orange Ekspert pisze:
Z jakiej obecnie oferty korzystasz? Napisz do mnie korzystając z formularza Pomoc Orange dostępnego na naszym profilu na Facebooku http://www.facebook.com/orangepolska/ap ... 5626162243 Może będę mógł coś zaproponować.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

Napisała moja Teściowa i co? Ano przeciez i tak macie klientow w dup.ie
Kod: Zaznacz cały
Elżbieto, na stronie orange prezentowe są tylko te modele aparatów, które aktualnie są w asortymencie magazynu sklepu internetowego. Dlatego też dostępność, a co za tym idzie ich prezentacja może być zmienna. Ewentualnie zapraszam do kontaktu telefonicznego z infolinią sklepu - 510700700 - tutaj  uzyskasz bardziej szczegółowe informacje.

Ale z salonów wydzwaniaja i proponuja WSPANIAŁY TELEFON nokie ashe 302 ;)

Po to w wieku balzackim chce miec telefon z ekranem 4,7 by widziec co sie dzieje a nie jakas nokie z mikrym ekranem.

 #627820  autor: ciekawy
 18 kwie 2013, 23:26
dostajecie na przedłużenie umowy coś a'la stan darmowy na wszystkie numery w sieci ? jak tak t za ile zł ? dodatkowo do taryfy czy macie propozycje samego no limitu w sieci np w ofercie tylko sim ?

 #628312  autor: bch
 21 kwie 2013, 20:29
Hej,

Aktualnie jestem w trakcie wyboru oferty w Orange dla siebie. Jako, że jestem od 10 lat w tej sieci to mam różne doświadczenia z przedłużeniami (i lepsze i gorsze).
Do końca umowy zostało około 60 dni jednak jeszcze nikt z telesprzedaży jeszcze się ze mną nie skontaktował.
Teraz mam abonament DELFIN za 39zł:
- 60 minut w ramach abonamentu
- 40% więcej minut na 24 miesiące za staż (wtedy ponad 8lat)
- 2x prezent 1200min do wybranych numerów
- 100mb netu
- chyba 40min dodatkowo do wszystkich sieci (tak podejrzewam bo w orange online teraz jest 39min 27s.)

Oczywiście chciałbym dostać coś zbliżonego do aktualnych warunków i telefon (smartfon) w rozsądnej cenie, podczas przedłużania ostatniej oferty było to Orange San Francisco za 49zł

Aktualnym marzeniem jest nexus 4 ale nie w tej cenie, która wisi na esklepie.

Jeżeli, ktoś z Was ostatnio przedłużał i ma jakieś przemyślenia to również proszę odpowiedzieć na mój post z góry dzięki.

Pozdrawiam,
Bartol

 #628354  autor: Vieslav
 21 kwie 2013, 22:35
bch, że aż sam siebie zacytuje:
Vieslav pisze: Wczoraj przyjęto moją rezygnacje wysłaną listem zwykłym. Dzisiaj rano (6:05 :evil: ) dostałem smsa z datą wyłączenia numeru. Około 10:00 zadzwoniła konsultantka z działu utrzymania. Dostałem:
- Smart Plan Multi 69,90 z umową na 30 miesięcy
- rabat 30%, czyli abonament wynosi 48,93zł przez całą umowę
- nielimitowane do Orange przez pół roku
- 1000 minut do wszystkich sieci
- PlayStation3 + MovePack + gra Księga czarów za 104,01zł

Dokładnie to, co chciałem. Oczywiście w wyższym abo (89) były zupełnie inne możliwości (w podstawie 1400 minut + 2GB internetu + dużo większe zniżki na telefon), ale stwierdziłem, że nie jest mi to potrzebne i ostatecznie przedłużyłem w 69.
Albo idziesz do salonu i jak ci się uda to połączą cię z odpowiednim działem utrzymania, albo składasz wypowiedzenie umowy i otwierają się przed tobą zupełnie nowe możliwości.

 #628381  autor: bch
 22 kwie 2013, 07:12
Vieslav pisze:
Albo idziesz do salonu i jak ci się uda to połączą cię z odpowiednim działem utrzymania, albo składasz wypowiedzenie umowy i otwierają się przed tobą zupełnie nowe możliwości.
Wypowiedzenia to już nie mit ani legenda tylko sama prawda...ostatnio przerabiałem to z nc+ i również udało się nagle obniżyć abonament i nie wziąć opłaty za dekoder i multiroom :) czyli jakies 40zł do przodu.

Mam nadzieje, że uda mi się wziąć multi za 49,90 z rabatem 30% i jeszcze coś do tego. No ale zobaczymy jak z ich strony to wygląda :)

 #628441  autor: Grabiarz
 22 kwie 2013, 15:08
Mam tą samą sytuację, co niedawno opisywana przez Woyciecha.

Moja mama posiada abonament w Orange ok. 10 lat. Zdecydowała się przejść na wyższy plan niż do tej pory i zaproponowano jej standardowy Korzystny 450 za 67zł brutto. 450 darmowych minut i te sprawy..

Chcieliśmy wziąć do tej oferty jakiś ciekawy telefon (w grę wchodziłaby nawet dopłata 200zł). Celowaliśmy w SGSII, jednak cena brutto jest zatrważająca.. ok. 600zł.

Mama przechodzi na plan wyżej, a oferta wcale nie wygląda zachęcająco.. Czy jest możliwość jakiegoś rabatu na abonament, bądź dostania SGSII w normalnej cenie? Różnica na wolnym rynku między LG L9, a SGSII to ok. 200zł. W Orange ta różnica wynosi ponad 400zł.. Brat przechodzi na T-Mobile, ja od jakiegoś czasu jestem w Playu, więc oferta Orange jest tym bardziej mało atrakcyjna.

Edit: Zauważyłem, że wybierając "Przedłużam umowę" online jest do wyboru nowy plan Korzystny 700. Nie ukrywam, że warunki oraz ceny telefonu jakie oferuje są bardzo interesujące. Jaka jest możliwość, że dostałbym plan Korzystny 700 za cenę Korzystnego 450 (niecałe 30% rabatu) ?

 #629790  autor: bch
 27 kwie 2013, 19:38
Vieslav pisze:Albo idziesz do salonu i jak ci się uda to połączą cię z odpowiednim działem utrzymania, albo składasz wypowiedzenie umowy i otwierają się przed tobą zupełnie nowe możliwości.
Chyba wykrakałeś :) dostałem przed chwilą ofertę i powiem tak (delikatnie): śmiech na sali :) spisałem sobie oczywiście warunki jakie podała mi bardzo miła konsultanta stwierdzam, że są identyczne z ( https://www.orange.pl/portal/map/map/eproposition_b2c - tabelka dotycząca standardowych propozycji)
Pani konsultant nie miała, żadnej opcji obniżenia ceny telefonu a tym bardziej rabatu na kwotę abonamentu.
Dostałem za to cenną informacje, żeby zadzwonić samemu na *100 i poprosić o połączenie z działem utrzymania klienta gdzie Ci pracownicy mają możliwość obniżenia kwoty i ceny telefonu.
Moim celem jest kupno Nexusa 4 w jak najniższej cenie ale co za tym idzie w abo MULTI 49zł nie będzie go za złotówkę i to akurat wiem i nie mam co do tego wątpliwości jednak cena 1159 na infolinii to jest praktycznie cena na wolnym rynku.

Czy ktoś z użytkowników ma może gotowy dokument wypowiedzenia umowy oraz adres na jaki trzeba wysłać rezygnację?

 #630220  autor: sanguis23
 30 kwie 2013, 17:01
Witam
u mnie umowa konczy sie 26 czerwca 2013, nie zlozylem wypowiedzenia, poinformowalem jedynie dwukrotnie konsultantke ze nie przedluze umowy. Odezwala sie Pani z dzialu utrzymania, dwukrotna rozmowa z nia nie przyniosla zadnych efektow. W tej chwili place 99zl abonament, umowa ybla na 36 miesiecy, w orange ponad 10 lat
sam chcialem abonament 129zl ale z telefonem wypasionym za max 100zl (wiecej nie zaplace), pierwsza oferta byla 10% znizki na abonament i w zasadzie reszta zgodna z tym co na stronie przy okazi przedluzania. Drugi telefon powiedzialem ze nie oplaca mi sie placic wiecej, wiec oferta 89zl - rowniez obnizka o 10%, 980 minut do wszystkich, nielimitowane polaczenia do orange, sms 1 do 1 (okazalo sie ze sa liczone od podstawy 700minut a nie 980), zadnego ciekawego telefonu nie zaporponowano mi, zapytalem za ile LG l9 to okazalo sie za za 5 zl:) a nie 1zl hehe, mam rozmawiac z ta pania po weekendzie, serdecznie prosze o jakies porady co moge uzyskac, na jakie ukryte rzeczy zwrocic uwage, please help....

 #630229  autor: krzyche
 30 kwie 2013, 18:33
Witam,
Ja również mam podobną sytuację - w maju 2013 kończy mi się umowa. Wysłałem wypowiedzenie umowy - nikt do mnie nie zadzwonił, w końcu sam zadzwoniłem do działu przedłużania umów i poprosiłem o przełączenie do Działu utrzymania klienta. Dostałem taką ofertę:
Abonament Smart Plan Multi za 89,90 zrabatowany o 30% do 62,93 zł
-700 min / 700 SMS
-darmowe rozmowy w Orange (ktoś tu pisał, że na stacjonarne także, wydaje mi się jednak że tylko do Orange kom.) na całą umowę,
-nielimitowane SMSy do wszystkich sieci przez całą umowę,
- 1,5 GB internetu,
- 280 minut (nie wiem skąd się wzięło te 280 minut) niewymienne na SMSy,

Oferta mi odpowiada, choć telefony dość drogie.

1. Samsung Galaxy S2 Plus 349 zł (bez pakietu nielimit. SMS 149 zł)
2. Samsung Galaxy S3 Mini 199 zł (bez pakietu nielimit. SMS 49 zł)
3. Samsung Galaxy S Advance 5zł

Powiedzcie mi jakie ceny telefonów wynegocjowaliście? I jaki telefon brać by móc go najkorzystniej sprzedać na allegro (planuję mieć iPhona 4S, ale w Orange iPhony są bardzo drogie nawet w promocji)... A może warto wziąć konsolę PSP 3 zamiast telefonu?

 #630695  autor: Vieslav
 03 maja 2013, 14:01
Ja wynegocjowałem PlayStation3 + MovePack + gra Księga czarów za 104,01zł (standardowo na stronie 319zł, umowa na 30 miesięcy), Smart Plan Multi 69 + 30% rabatu.

 #631281  autor: talgo
 05 maja 2013, 23:22
witam
Chciałbym się poradzić bo w telefonii i co mogę uzyskać od orange jestem zielony
w lipcu kończy mi sie jeden z abonamentów
w tej chwili mam 3 abonamenty na firmę z czego ten kończący "więcej za mniej " bodajże 99zł


i tu zapytanie
czy z racji 3 abonamentów można ugraćwięcej niż np

"bez ograniczeń" za 85 zł + rabat 30%
bo widzę że niektórzy dostają ten rabat

jeżeli tak to co?

i jaki telefon można dostać za dobrą cenę 2 lata temu brałem S8530 a teraz co warto wziąć
A może już warto wysyłać wypowiedzenie


Ewentualnie w plusie widziałem dobrą oferte z Samsungiem S4 za 1zł i abonamentem 80zł

Pozdrawiam :smt006

 #631306  autor: kszychoo
 06 maja 2013, 10:26
Witam
Umowa kończy mi się 27 maja, a do dnia dzisiejszego konsultanci z Orange nawet do mnie raz nie zadzwonili.
Jestem w orange ponad 10 lat.
Z lektury wnioskuje, ze dobry dla mnie byłby abonament za 89,90 zł z rabatem 30%. W jaki sposób mogę uzyskać taką ofertę ?
Mam do nich sam dzwonic ?? Pod jaki numer ??

Pozdrawiam
Krzysiek

[ Dodano: 2013-05-06, 10:33 ]
Witam
Czy może ktoś zna termin pojawienia się Sony Xperia SP w ofercie Orange ??
  • Strona 25 z 675
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 675
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 675