DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 16 z 69
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 69

 #636559  autor: kasia771
 31 maja 2013, 22:20
kasia sie tak wkur... na orange ze gdy telefon przyszedl po 12 dniach roboczych poczekala troche sie pobawila i rozwiazala umowe (termin 10 dni)
czemu? bo sie okazalo ze formularz aktywacji numeru nei dziala, ze to blad systemowy ale oni to maja w du... i nic nie moga zrobic - wiec sorry ale jesli mialam czekac kolejne 7 dni ROBOCZYCH a np wczoraj bylo swieto wiec w praktyce z 1.5 tygodnia to mam gleboko w du... traktowanie mnie w ten sposob - klienta ktory oplaca rachunki na ponad 200zl ZAWSZE TERMINOWO - coz, poczulam sie jakby mi ktos strzelil w twarz takim traktowaniem i zasadniczo tym ze maja mnie w du... wiec dziekuje za taka JAKOSC i wracam do swojego operatora posypujac glowe popiolem. Przy okazji orange zyskalo osobe ktora wszystkim napotkanym bedzie przytaczac sytuacje i odradzac ta siec - no bo przepraszam bardzo... korzystajac z tak cudownej opcji jak zakup na odleglosc calosc jest realizowana w ile? w miesiac? kompletna katastrofa i tyle napisze bo mi sie kultura wyczerpuje jak mysle o orange

 #636937  autor: niq
 02 cze 2013, 14:59
Mam taka sprawę: umowa w play się skończyła, obecnie tydzień temu zrobiona została cesja na mnie (bo była na brata). Ponoć przepisują ją z nowym okresem rozliczeniowym (20.06). Chciałem przenieść numer do Orange. Czy jeżeli podpiszę umowę teraz (przed nowym okresem tzn 20.06) potem nie będzie problemu przeniesienia numeru? Chciałbym bardzo skorzystać z rabatu 200zł (a on chyba jest do 12.06). Interesuje mnie abonament Smart Plan Multi 89,90zł + Galaxy S4 za 1499zł (po rabacie 1299zł). W promoci jest 3miesiące 100% zniżki na abonamet + 20 % więcej minut przez 24 miesiące + e-bonus 30 minut przez 12 miesięcy.
Pozdrawiam

 #636954  autor: Vaderson
 02 cze 2013, 16:10
Do Veallentine:
Witam, napisałem maila na prv, zadam to samo pytanie, czy zniżka z puli 100% x 6 miesiecy gwarantowanej przez telesprzedaz leci gdy zachowam miesiac wypowiedzenia przechodzac do orange? Jakie są zniżki na telefony w telesprzedaży? Mam dwa numery do przeniesienia.

 #636962  autor: sante
 02 cze 2013, 16:56
Veallentine pisze:Przez Telesales masz zniżkę na 6mc-y 100% a nie 30% przez 24mc-e, zasadniczo wychodzi na to samo, poza tym, promocje nie łączą się ze sobą, więc albo 30%, albo 100% przez 6mc-y albo 200zł na aparacie.
Czy zniżka na 6 miesięcy 100% obowiązuje również przy przeniesieniu numeru z oferty prepaid?

 #637109  autor: orson_dzi
 03 cze 2013, 00:34
niq pisze:nie będzie problemu przeniesienia numeru?
Będzie. Nawet powiem Ci jaki będzie komunikat - niezgodne dane rejestracyjne. PESEL nie będzie się zgadzał.
niq pisze:Ponoć przepisują ją z nowym okresem rozliczeniowym (20.06).
Dziwne, w Orange cesja trwa do 48 godzin (zazwyczaj).

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #637154  autor: hans2
 03 cze 2013, 12:14
jestem 2mce przed końcem umowy u innego operatora.
próbowałem przenieść nr do orange, zamówienie było realizowane przez sklep internetowy.
przyjechał kurier z wnioskiem o przeniesienie i niestety okazało się że na wniosku został wybrany za mnie tryb przeniesienia numeru "z zachowaniem okresu wypowiedzenia" czyli taki który spowodowałby naliczenie kar umownych u starego operatora.
liczyłem na to że będę mógł na wniosku zaznaczyć "z końcem okresu promocyjnego" ale widocznie orange nie dba o to że klient będzie płacił karę, liczy się to że szybciej zacznie płacić nowemu operatorowi :(

czy da się w ogóle podczas przenoszenia nru tym kanałem załatwić to w trybie "z końcem okresu promocyjnego" ?

edit: oczywiscie nie podpisalem, ale kod -30% pewnie poszedl w krzaki i juz go nie bede mogl ponownie wykorzystac

 #637414  autor: Alfu
 04 cze 2013, 18:37
Veallentine pisze:Przez Telesales masz zniżkę na 6mc-y 100% a nie 30% przez 24mc-e, zasadniczo wychodzi na to samo
Zasadniczo to nie wychodzi na to samo, bo zniżka 0zł przez 6 miesięcy to zniżka 25%

25%<30%

 #637432  autor: mercom
 04 cze 2013, 20:02
Oferta z dzisiaj i chyba się skuszę. Mam dwa numery w play i obydwa przedłużam/przenoszę.

numer 1: abonament 89zł, gratis 6 miesięcy, 840 min do wszystkich - czyli standard dla przenoszących

natomiast numer 2: abonament 79zł (zniżka 10 zł), 6 miesięcy gratis, reszta jak w normalnej ofercie
telefony: dwa razy nexus 4 - cena standardowa 569zł

Czekam na pierwszą porcję dokumentów do podpisu.

 #637589  autor: Orange Ekspert
 05 cze 2013, 14:36
@kasia771

Przykro nam, jeśli ta sytuacja wywołała Twoje niezadowolenie. W przypadku tego typu problemów z formularzem zawsze sugeruję sprawdzenie jego działania na innej przeglądarce internetowej a jeśli problem będzie nadal występował to zgłoszenie go nam. Każde takie zgłoszenie szczegółowo sprawdzamy. Nawet, jeśli nie aktywujesz numeru przez stronę do jego aktywacja nastąpi automatycznie. Maksymalny termin to 7 dni, ale w praktyce trwa to znacznie krócej. Ten czas jest niezbędny na to, aby przesyłka wróciła do nas i aby móc aktywować numer na podstawie umowy, która została przez Ciebie popisana.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia. Jeśli masz pytania czy też chcesz zgłosić utrudnienia w korzystaniu z naszych usług zawsze możesz skorzystać z formularza dostępnego na profilu Orange Polska na Facebooku https://www.facebook.com/orangepolska/a ... 5626162243 Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

@sante

Telefonicznie można przenieść tylko i wyłącznie numery postpaid. Jeśli posiadasz numer na kartę możesz go przenieść do Orange, ale w tym celu należy udać się do Salonu Orange.

@hans2

W przypadku sklepu internetowego przeniesienie numeru następuje zawsze z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj http://www.orange.pl/kid,4002009272,id, ... ticle.html
Kiedy dokładnie kończy Ci się umowa i jaki masz okres rozliczeniowy u swojego dotychczasowego operatora?

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #637602  autor: TakumiSan
 05 cze 2013, 14:53
Trzeba pamiętać również, że przenieść numer z innej sieci z abonamentu do abonamentu w orange przez stronę można tylko 3 miesiące przed końcem umowy.

:(

 #637660  autor: asia111
 05 cze 2013, 19:00
Mnie tez zdziwilo, ze zamawiajac przez www, nie mam mozliwosci wyboru daty przeniesienia numeru.. no ale trudno.

Mam pytanie, jak najrozsadniej korzystac z nowego tymczasowego numeru, zeby nie robic kosztow ponad abonament. Umowe z telefonem dostane najpewniej jutro, nie wiem jaka bedzie data rozpocecia umowy z orange? data podpisania tej umowy czy data, czyli jutrzejsza? czy od jutra bede mogla juz w ramach pierwszego abonamentu korzystac z uslug orange na numerze tymczasowym? Kiedy bedzie rozwiazana umowa z play- wypowiedzenie 30 dni liczone od jutra czy od daty podpisania papierow zw. z przeniesieniem? /czyli wczorajszy dzien/? dzieki

 #637751  autor: orson_dzi
 06 cze 2013, 01:36
asia111 pisze:jak najrozsadniej korzystac z nowego tymczasowego numeru, zeby nie robic kosztow ponad abonament
Nie korzystać ;) .
A najrozsądniej, zacząć korzystać po rozpoczęciu okresu rozliczeniowego. Na starcie nie dostajesz pełnego pakietu minut, proporcjonalnie niższy, wg tego co zostało do początku wspomnianego okresu. W sumie nie pamiętam, czy to znajdziesz na umowie. Zadzwoń do BOK, albo napisz maila i dostaniesz taką informację, kiedy się okres zaczyna.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #637824  autor: hans2
 06 cze 2013, 13:54
@Orange Ekspert

faktycznie, tylko ten tryb pozostaje. biorac pod uwage te daty:

Data wygaśnięcia umowy 17-08-2013 (Po tej dacie Umowa ulega przedłużeniu na czas nieoznaczony.)
Bieżący cykl rozliczeniowy: 21.05.2013 - 20.06.2013

kiedy moge podpisac wniosek o przeniesienie nru zeby nie placic zadnej kary?

 #637828  autor: Orange Ekspert
 06 cze 2013, 14:41
asia111 pisze:Mnie tez zdziwilo, ze zamawiajac przez www, nie mam mozliwosci wyboru daty przeniesienia numeru.. no ale trudno.

Mam pytanie, jak najrozsadniej korzystac z nowego tymczasowego numeru, zeby nie robic kosztow ponad abonament. Umowe z telefonem dostane najpewniej jutro, nie wiem jaka bedzie data rozpocecia umowy z orange? data podpisania tej umowy czy data, czyli jutrzejsza? czy od jutra bede mogla juz w ramach pierwszego abonamentu korzystac z uslug orange na numerze tymczasowym? Kiedy bedzie rozwiazana umowa z play- wypowiedzenie 30 dni liczone od jutra czy od daty podpisania papierow zw. z przeniesieniem? /czyli wczorajszy dzien/? dzieki
Która to jest wizyta kuriera? W przypadku przeniesienia numeru kurier odwiedzi Cię dwa razy. Najpierw z dokumentami o przeniesieniu numeru a później z telefonem, umową oraz z numerem tymczasowym. Więcej informacji na temat tego jak wygląda cały proces przeniesienia numeru znajdziesz tutaj http://www.orange.pl/kid,4002009272,id, ... ticle.html Numer tymczasowy, który otrzymasz przy drugiej wizycie kuriera zostanie aktywowany maksymalnie w ciągu 7 dni od podpisania umowy. Jeśli posiadasz kod aktywacyjny oraz numer zamówienia możesz przyśpieszyć aktywację numeru korzystając ze strony www.orange.pl/aktywacja. Od czasu aktywacji numeru będzie również naliczana opłata abonamentowa i będziesz mogła korzystać z numeru. W przypadku sklepu internetowego numer jest przenoszony z zachowaniem okresu wypowiedzenia, które w większości przypadków wynosi jeden okres rozliczeniowy i tak np. jeśli u Twojego dotychczasowego operatora Okres rozliczeniowy rozpoczyna się pierwszego każdego miesiąca a dokumenty dotrą do Twojego operatora np. 20 czerwca to nowy okres rozliczeniowy rozpocznie się w tym przypadku 1 lipca i będzie trwał do końca miesiąca i 1 sierpnia numer przejdzie do Orange. Oczywiście okres rozliczeniowy może być różny. Okres rozliczeniowym zazwyczaj rozpoczyna się wtedy, kiedy wystawiana jest faktura. Informacje o dacie przeniesienia numeru otrzymasz również w wiadomości SMS.

Po aktywacji numer otrzymujesz proporcjonalnie rozliczone środki tak jak napisał orson_dzi. Kiedy rozpoczyna się okres rozliczeniowy w naszej Sieci oraz ile środków posiadasz sprawdzisz samodzielnie na stronie orange.pl (po wcześniejszej rejestracji).
hans2 pisze:@Orange Ekspert

faktycznie, tylko ten tryb pozostaje. biorac pod uwage te daty:

Data wygaśnięcia umowy 17-08-2013 (Po tej dacie Umowa ulega przedłużeniu na czas nieoznaczony.)
Bieżący cykl rozliczeniowy: 21.05.2013 - 20.06.2013

kiedy moge podpisac wniosek o przeniesienie nru zeby nie placic zadnej kary?
Już 20 czerwca możesz spokojnie składać zamówienie na stronie orange.pl. Jeśli wniosek o przeniesienie numeru dotrze do Twojego operatora przed 21 lipca to umowa zostanie rozwiązania 20 sierpnia a numer zostanie przeniesiony do Orange.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #637832  autor: hans2
 06 cze 2013, 15:11
@Orange Ekspert: dziekuje za wyjasnienia, pozdrawiam

 #638061  autor: asia111
 07 cze 2013, 14:17
Dzieki, wlasnie odstalam smsa, ze przeniesienie numeru nastapi 20 lipca, wiec super.

ALE

dostalam tez wlasnie mail, ze moje zgloszenie zostalo zamkniete i ze to oznacza ze otrzymalam przesylke "Złożone przez Ciebie zamówienie zostało zamkniete. Oznacza to, że otrzymałes przesyłkę.

Z przyjemnoscia witamy Cię w gronie Klientów Orange.

Aby aktywować karte SIM wejdz na stronę www.orange.pl/aktywacja i wpisz w wymagane pola kod aktywacyjny..."

ALE

kurier byl tylko raz, nie bylo drugiej wizyty w telefonem i umowa. Czy to normalna procedura?


edit: na stroine orange, gdzie mozna sprawdzac status zamowienia, jest taki opis:

status zamówienia:
w trakcie przetwarzania
Status zgłoszenia przeniesienia nr:
zamknięte

 #638340  autor: sake_kl
 09 cze 2013, 09:26
Tak to normalna procedura, też tak miałem.

 #638585  autor: neoobserwator
 10 cze 2013, 19:50
u mnie to samo co u ciebie asiu :(

 #638595  autor: asia111
 10 cze 2013, 20:34
Czyli mam spokojnie czekac na kuriera z umowa i telefonem?

 #638618  autor: TakumiSan
 10 cze 2013, 21:40
Tak jest, czekać cierpliwie :)
U mnie zmienił się status na : "wysłane". I przyszło powiadomienie SMSem o wysłaniu przesyłki.
Trwało to od poprzedniego w sumie tylko dwa dni.
  • Strona 16 z 69
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 69
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 69