DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 69
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 69

 #638633  autor: asia111
 10 cze 2013, 22:44
ok, dzieki, czekam ;)

faktycznie zmienilo sie na:

status zamówienia:
przekazane do realizacji
Status zgłoszenia przeniesienia nr:
zamknięte

 #638729  autor: Orange Ekspert
 11 cze 2013, 13:25
Tak. Takie komunikaty mogą być wysłane kilkukrotnie. Czekaj cierpliwie. W przypadku pytań dotyczących zamówienia możesz też kontaktować się ze sklepem internetowym. Tam uzyskasz szczegółowe informacje.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #638798  autor: daross26
 11 cze 2013, 17:49
Witam wczoraj z rana zamówiłem przedłużenie abonamentu wraz z telefonem LG L9. praktycznie od razu po zamówieniu mam status Przekazane do realizacji (czyli do pakowania) i tak mija 2 dzień i w dalszym ciągu mam taki sam status,więc zadałem pytanie emailem do orange na które dostałem odpowiedz która wiedziałem wiec nic nowego mi nie powiedziała że jest w pakowni ale 2 dni pakowac telefon ?? Może mi ktoś napisać ile od zamówienia czekaliście na otrzymanie umowy z telefonem??

 #638935  autor: neoobserwator
 12 cze 2013, 08:46
daross26 pisze:Witam wczoraj z rana zamówiłem przedłużenie abonamentu wraz z telefonem LG L9. praktycznie od razu po zamówieniu mam status Przekazane do realizacji (czyli do pakowania) i tak mija 2 dzień i w dalszym ciągu mam taki sam status,więc zadałem pytanie emailem do orange na które dostałem odpowiedz która wiedziałem wiec nic nowego mi nie powiedziała że jest w pakowni ale 2 dni pakowac telefon ?? Może mi ktoś napisać ile od zamówienia czekaliście na otrzymanie umowy z telefonem??
7 dni

 #639099  autor: niq
 12 cze 2013, 16:54
Mam takie pytanie, w zamówieniu w sklepie orange źle wpisałem swoje imię (brak jednej literki). Co zrobić? Zamówienie złożone z kuponem rabatowym do dzisiaj :roll:

 #639252  autor: orson_dzi
 12 cze 2013, 23:26
Albo ktoś ogarnięty dopisze, albo też pójdzie z błędem. Wtedy kwesta kuriera, czy się przyczepi (nie powinien ogólnie). Dalej, to już tylko kwestia tego, czy na pierwszej fakturze też będzie błąd. Jak tak, to informujesz o tym BOK, że jest błąd i literkę się dopisze.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #639360  autor: Orange Ekspert
 13 cze 2013, 14:53
Modyfikacja złożonego zamówienia nie będzie możliwa. Jeśli przesyłka nie będzie mogła być odebrana z tego powodu to pozostaje złożenie nowego zamówienia po anulowaniu tego pierwszego.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #639493  autor: orson_dzi
 13 cze 2013, 23:38
Orange Ekspert pisze:Jeśli przesyłka nie będzie mogła być odebrana z tego powodu to pozostaje złożenie nowego zamówienia po anulowaniu tego pierwszego.
Jeśli przesyłka nie będzie mogła być odebrana z tego powodu, to można spróbować zadzwonić do BOK i liczyć na trafienia na kogoś myślącego, chociaż w minimalnym stopniu. Kwestia tego, żeby konsultant powiedział kurierowi, że to nie jest problem, literówkę się zmieni, a paczkę może wydać. Swego czasu słyszałem o identycznym przypadku, w ten sposób dało się kuriera przekonać.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #639525  autor: tomulus
 14 cze 2013, 09:13
Na grouponie pojawiła się ciekawa oferta z przeniesieniem numeru do Orange z uwzględnieniem rabatu 30% na cały okres umowy. Nigdzie nie ma wzmianki o tym że dotyczy to tylko wybranych taryf, napisane jest np..

Czy można skorzystać z tej oferty wybierając abonament na firme Korzystny 150 ?

Dzięki za info.

 #639575  autor: toledo
 14 cze 2013, 12:58
tomulus ten groupon jest dla klientów indywidualnych. masz na tej stronie opisane

 #639640  autor: bar4u
 14 cze 2013, 18:12
Przerabialiśmy literówkę w nazwisku przy przeniesieniu numeru z TM do Play i nie było żadnego problemu. Kurierowi Ja przy odbiorze sam powiedziałem, że jest literówka i w Play kazali odebrać przesyłkę i problemów nie robił. Najważniejszy był Pesel, z tym już by nie przeszło...

 #639664  autor: niq
 14 cze 2013, 19:27
Mam nadzieje, że przejdzie. Myślałem jeszcze o aneksie do tego jakby co

 #639707  autor: orson_dzi
 15 cze 2013, 00:06
O ile w ogóle będzie literówka, może ktoś to poprawi.

Tak ogólnie rzec biorąc, to nie wydaje mi się, żeby umowa mogła zostać poprawiona, ale tego do końca pewny nie jestem.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #639717  autor: vadis
 15 cze 2013, 07:30
Witam,

Czytałem wcześniejsze posty, ale dalej nie jestem pewien dwóch rzeczy.

Mam abonament w Play, który kończy się za trochę mniej niż 4 miesiące, (wiem, że kiedyś można było swobodnie przenosić numer gdy było mniej niż 3 miesiące do końca abonamentu, jednak nie wiem czy coś się zmieniło) jeżeli teraz przeniosę numer do Orange, czy będę musiał zapłacić karę u obecnego operatora?

Dalej nie jest dla mnie do końca jasne, czy przy przeniesieniu numeru przez sklep internetowy otrzymuje się zniżkę przez 3 cz 6 miesięcy.

Z góry dziękuję.

 #639718  autor: bora1410
 15 cze 2013, 07:53
vadis pisze:Witam,

Czytałem wcześniejsze posty, ale dalej nie jestem pewien dwóch rzeczy.

Mam abonament w Play, który kończy się za trochę mniej niż 4 miesiące, (wiem, że kiedyś można było swobodnie przenosić numer gdy było mniej niż 3 miesiące do końca abonamentu, jednak nie wiem czy coś się zmieniło) jeżeli teraz przeniosę numer do Orange, czy będę musiał zapłacić karę u obecnego operatora?

Dalej nie jest dla mnie do końca jasne, czy przy przeniesieniu numeru przez sklep internetowy otrzymuje się zniżkę przez 3 cz 6 miesięcy.

Z góry dziękuję.
Jeśli przeniesiesz numer przed zakończeniem umowy to zapłacisz karę. Chyba że przeniesiesz numer wraz z końcem umowy. Wtedy dostaniesz od Orange numer tymczasowy i będziesz przez te 3-4 miesiące miał jakby dwa abonamenty.
Przeniesienie numeru poprzez sklep internetowy daje 3 miesiące rabatu na abonament. Poprzez kanał telesales (jest tu paru pracowników na forum z tej komórki) to dostaniesz 6 miesięcy rabatu na abonament.

 #639721  autor: vadis
 15 cze 2013, 08:50
bora1410 pisze:
vadis pisze:Witam,

Czytałem wcześniejsze posty, ale dalej nie jestem pewien dwóch rzeczy.

Mam abonament w Play, który kończy się za trochę mniej niż 4 miesiące, (wiem, że kiedyś można było swobodnie przenosić numer gdy było mniej niż 3 miesiące do końca abonamentu, jednak nie wiem czy coś się zmieniło) jeżeli teraz przeniosę numer do Orange, czy będę musiał zapłacić karę u obecnego operatora?

Dalej nie jest dla mnie do końca jasne, czy przy przeniesieniu numeru przez sklep internetowy otrzymuje się zniżkę przez 3 cz 6 miesięcy.

Z góry dziękuję.
Jeśli przeniesiesz numer przed zakończeniem umowy to zapłacisz karę. Chyba że przeniesiesz numer wraz z końcem umowy. Wtedy dostaniesz od Orange numer tymczasowy i będziesz przez te 3-4 miesiące miał jakby dwa abonamenty.
Przeniesienie numeru poprzez sklep internetowy daje 3 miesiące rabatu na abonament. Poprzez kanał telesales (jest tu paru pracowników na forum z tej komórki) to dostaniesz 6 miesięcy rabatu na abonament.
Dzięki za szybką i rzetelną odpowiedź!

Chciałbym jeszcze coś doprecyzować.

Nie do końca rozumiem jak będzie wyglądało to, że miałbym mieć 2 abonamenty na raz. Kiedyś pracowałem w Call center w Play i gdy 'przenosiłem' jakiś numer, to klient też miał 2 abonamenty, jednak płacił tylko za jeden do końca umowy. Dopiero w momencie przeniesienia numeru dostawał pierwsza fakturę od nowego operatora.

Dokładnie chodzi mi o to, czy rozpoczęcie płatności (pomijając rabat) następuje od razu po podpisaniu umowy, czy dopiero w momencie przeniesienia?

Jeszcze raz dzięki za wcześniejszą odpowiedź.

 #639761  autor: toledo
 15 cze 2013, 12:15
do vadis

Jakby nie było okresów rabatowych to byłoby to praktycznie w 100% bez sensu bo byś musiał płacić za 2 abonamenty. Więc takiego rozwiązania się nie stosuje w innych sieciach i normalnie przenosi się numer na około miesiąc przed końcem umowy czy jak umowa jest na czas nieokreślony z 30 dniowym okresem wypowiedzenia.

A tutaj masz rabat, więc będziesz miał jakby 2 abonamenty, ale będziesz płacił za jeden bo drugi abonament pójdzie z rabatu. Rozwiązanie może i OK, ale nie najlepsze. Powód - dostajesz zniżkę, której do końca nie wykorzystasz. Za każdy miesiąc masz zniżkę i w tym minuty, pakiety danych, smsy. Jakbyś miał jeden abonamnet to byś w pełni wykorzystał swój plan taryfowy. A tak będziesz miał 2 abonamenty przez jakiś, w tym 1 na numerze tymczasowym i nie wiem czy skorzystasz w pełni z usług. Najlepiej przenieść miesiąc przed końcem umowy i cieszyć się pełnym dobrodziejstwem zniżek.

 #639762  autor: orson_dzi
 15 cze 2013, 12:18
Powiedzmy, że już składasz wniosek, dostajesz paczkę od Orange z telefonem i numerem tymczasowym. Do końca w Play masz 3 miesiące. Numer zostaje przeniesiony za 3 miesiące, ale do tej pory masz na numerze tymczasowym Orange aktywne wszystkie usługi i naliczany abonament + ew. jego przekroczenia. Ale za przeniesienie masz darmowy abonament, 3 lub 6 miesięcy o ile nie chcesz najniższego abonamentu.
Więc opłaty Cię w tym momencie nie interesują.

Ogólnie przenoszenie numeru tak wcześnie, to głupota. Lepiej zrobić to miesiąc wcześniej. Abonamenty się na siebie nie nałożą.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #639769  autor: bar4u
 15 cze 2013, 13:25
W Play jak przenosiłem numer to właśnie tak było, że do końca umowy w T-Mobile miałem numer tymczasowy bez żadnych pakietów, z którego mogłem korzystać płacąc za minutę wg. cennika. Umowa jest liczona 24 miesiące od zwolnienia numeru przez TM.
Z tego co rozumiem w Orange umowa liczy się od razu i mamy zdublowane minuty itd... od pierwszego dnia tak ?
Jeżeli tak to trzeba jeszcze trochę poczekać (umowa jeszcze 4 miesiące...).

 #639800  autor: Deliquent
 15 cze 2013, 17:01
Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy przenosząc numer do orange mogę jednocześnie skorzystać z kuponu groupon obniżającego abonament o 30%, zniżki dla osób przenoszących numer w postaci 3 miesięcy abonamentu za 0zł oraz promocji Szalone dni?
  • Strona 17 z 69
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 69
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 69