DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 34 z 675
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 675

 #639197  autor: mrpiter
 12 cze 2013, 21:11
Napisałem maila przez formularz pomocy na FB, że gdybam nad przeniesieniem numeru do T-Mobile. zadzwoniła do mnie Pani z działu rezygnacji i zaproponowała cos sensowniejszego niż te śmundki z BOK
Abonament 89,90 minus 20% rabatu i minus 15zł zniżki orange open a do tego galaxy s III mini za 24zł :mrgreen: I tak po rabatach faktura na ok. 56zł

Tylko kurde telefon z simlockiem przysłali i zastanawiam się jak to ugryźć żeby się go pozbyć. No wiem w salonie można zdjąć ale za 77zł 8)
 #639458  autor: Bibo
 13 cze 2013, 21:35
Witam, zauważyłem że w orange są "szalone dni" i zastanawiam się czy jest to faktycznie dobry czas, atrakcyjna oferta na zmianę umowy. Ja co prawda umowę mam ważną jeszcze rok, ale szwagierce umowa wychodzi "na dniach".
Powiedzcie proszę, czy szalone dni można wiązać z innymi zniżkami np. 30% zniżki do abonamentu, albo zniżką do ceny telefonu.

 #639649  autor: M a r c i n
 14 cze 2013, 18:45
Można

Obrazek
 #639698  autor: zielon2301
 14 cze 2013, 23:27
dysponuję dwoma kodami rabatujacymi abonament o 30% ważnymi również w przeciwieństwie do ofert z groupona na przedłużenie umowy info na PW

 #639703  autor: tomus261
 15 cze 2013, 00:03
OK 20-25 mają się pojawić jakieś zmiany w cennikach z powodu jakiejś akcji typu "misja klient".
Jeżeli ktoś nie musi może warto poczekać :D

B

 #639827  autor: tomasz_net
 15 cze 2013, 22:53
Cel: abo SP Halo, 12 miesięcy, bez tel., za 24,90zł, w bonusie: smsy do Orange no limit
Sposób: "dzwonili do mnie z Play i zastanawiam się nad zmianą operatora..."

Akt pierwszy:
Kontakt przez FB - obiecali, że ktoś do mnie zadzwoni w ciągu 24 godzin, po 3 dniach odezwałem się ponownie, że nadal nikt nie zadzwonił. Odpowiedź: mamy problemy techniczne zadzwonimy po weekendzie.

Akt drugi:
Kontakt poprzez video czat, zamówienie kontaktu z działem sprzedaży. Telefon z działu sprzedaży godzinę później (widać problemy techniczne się skończyły...).
Propozycja: Smart Plan Halo, abo 12 m-cy, bez telefonu, 24,90zł, rozmowy no limit do Orange, 160min/smsów, i SMSy do Orange no limit za 6,25 (75% zniżki). Nie zgadzam się - połączenie do działu utrzymania klienta.

Akt trzeci:
Dział utrzymania klienta. Wyłuszczam co chce (patrz wyżej "Cel") - dostaję propozycję: SP Halo, 12-m-cy, bez tel, rozmowy no limit Orange, SMSy do wszystkich za darmo, 100% więcej do innych sieci (2 x 160 min) - oczywiście się zgadzam :D.

Kurtyna!

PS. Dziękuję autorom wątku i osobom się wypowiadającym poniżej za wskazówki jak dostać to co się chce (lub jak w moim przypadku - nawet więcej). Wcześniej przedłużałem przez net na standardowych warunkach, ale warto jednak negocjować.

 #640496  autor: nowik007
 18 cze 2013, 20:51
Witam
Własnie konczy mi sie umowa dokladnie 14lipca
Jest to moje 4 przedłuzenie na firme
Zaproponowali mi 55 netto w tym
500sms
no limit orange
650min do pozostalych sieci
1gb
i telefon htc one x za 550zl
Czy to max co moge uzyskac? Interesuje mnie niższa cena oraz jakiś rabat na ten telefon

 #640497  autor: Kaczy
 18 cze 2013, 21:01
Koledzy na Orange On-line pojawiła się opcja przedłużenia umowy. Na razie tylko abonamenty wyższe. Umowa kończy mu się na kilka m-cy. Kiedy pojawi się możliwość wyboru niższego abonamentu?

...::: Made for loneliness :::...

 #640627  autor: Orange Ekspert
 19 cze 2013, 11:13
Przez sklep internetowy możesz przedłużyć umowę już 150 dni przed jej końcem. Ten przypadek, o którym piszesz to tzw. warunkowe przedłużenie umowy gdzie można przedłużyć umowę nawet 9 miesięcy przed jej końcem. Warunkiem, jaki musi być spełniony to kwota abonamentu, która musi być wyższy o przynajmniej 10 zł.


Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

 #640644  autor: zdzislaw140
 19 cze 2013, 12:12
Jaki był ostatnio ciekawy telefon przy przedłużaniu za pomocy strony np na szalonych cenach. Była jakaś promocja np 999 zł na telefon przy SP Multi 89 lub 69?

Za ile można dostać przy ofercie z biura utrzymań HTC OX? Na stronie w szalonych do SPM jest za 69, do uzyskania jest taka cena przez dział utrzymania?

Spotkaliście się z ofertą na HTC One przy tych abonamentach w jakiś niższych cenach, dajmy na to do 500 zł?

 #640715  autor: Longin
 19 cze 2013, 15:58
To i ja dziękuję wszystkim forumowiczom, bo również udało mi się zyskać coś więcej. Sprawa przedstawiała się tak.

Część pierwsza - konsultanci (może być mniej interesujące)
Dzwonili do mnie konsultanci (sami specjaliści tam...) już ok. 6 miesięcy wcześniej. Oczywiście nie miałem pojęcia, że cokolwiek można negocjować, zawsze przedłużałem na standardowych warunkach. Co jednak ważne, to byli (jak podejrzewam) konsultanci jakiegoś call center, zawsze to samo przedstawiali, zawsze gorsze warunki i do tego zachowanie tych ludzi skandaliczne, chamskie, a nawet bezczelne. Próbowałem z nimi coś negocjować, bo wtedy nie wiedziałem, że oni nic nie mogą (a nawet jak mogą to nic nie dadzą). Cały czas mówiłem, że narazie nie, zastanowię się (miałem mnóstwo rzeczy na głowie, a zawsze muszę przemyśleć taką decyzję i przeanalizować najlepsze warunki, nic na szybko), 2 razy już nawet umówiłem się na następny dzień żeby zadzwonili, bo chciałem przedłużyć - oczywiście nie zadzwonili, zadzwonili kiedy indziej, ale ja znów się rozmyśliłem. W końcu zadzwonił jeden pan, który tak mnie zdenerwował, że zmotywowany byłem odejść choćby z tego powodu lub wynegocjować lepsze warunki. Zacząłem wtedy właśnie przypadkiem szukać czegoś na temat negocjowania umowy z Orange - bum trafiam na forum Telepolis, na ten temat. Przeczytałem wszystkie strony. Myślę sobie raczej niemożliwe, ale spróbuję.

Część druga - umowa
Piszę na facebooku jaka jest sprawa, że chciałbym lepsze warunki oraz uargumentowałem dlaczego (nie tylko że staż długi). Dostaję odpowiedź następnego dnia. Kopiowana regułka, że osoba odpisująca mi może przekazać interesujące mnie warunki do działu sprzedaży. Zgadzam się i piszę czego oczekuję (napisałem tylko o zniżce na abonament i na telefon). Oczywiście w odpowiedzi otrzymuję, że nie jest możliwe przyznanie mi takich warunków, ale mój numer został przekazany do działu sprzedaży (także od razu czuć kopiowaną regułkę) i zostaną mi przedstawione korzystne warunki. Dwie godziny później dzwoni telefon, ale już nie nachalny call center, tylko BOK 510100100. I co?... Ano znów te same warunki, gorsze niż w sklepie internetowym, z tym że tym razem miła Pani, która nie próbuje mi tego wcisnąć. Nie zgadzam się, więc bardzo miła Pani pyta czy chcę, aby połączyła mnie z działem, gdzie można negocjować (już się domyśliłem, że chodzi o ten magiczny DUK :)) - prosta sprawa, że chcę. I tu... no właśnie, tu najmilsza Pani jaką kiedykolwiek usłyszałem na słuchawce (jednak nic dziwnego, bo w końcu od niej sami zadowoleni klienci już wychodzą :P). Niby na dzień dobry przedstawiłem czego oczekuję i dlaczego, ale to nie miało większego znaczenia... Czuć było, że Pani już wie o co chodzi, bo jak ktoś się z tym działem połączy to może chodzić tylko o to. Pani nie protestowała nic a nic, tylko sprawdziła co może mi zaoferować- tak jest, my tu właściwie nic nie negocjujemy, oni mają w kompie max co mogą nam dać i po prostu to dają. No może i mogłaby więcej, ale nie zależało mi na żadnej kłótni, bo w zupełności satysfakcjonowało mnie to co dostałem. Niby tylko -30% abonamentu, ale telefon taki jak chciałem, a minut dużo więcej niż miałem i to właściwie w cenie, którą do tej pory płaciłem. Ostatecznie:

10 lat stażu
Wcześniejszy abonament / nowy abonament

Delfin II 59,90 / Smart Plan Multi 89,90 -30% --> 62,93
150 + 60 min / 700 + 280 min
bez internetu / 1,5 GB
1200 min do 5 numerów Orange / nielimitowane rozmowy w Orange
Samsung Galaxy mini za 1 zł / Samsung Galaxy S3 mini za 19 zł

Wskazówki dla kolejnych osób, które nie są na tyle zdecydowane, żeby od razu wypowiadać umowę:
1) Jeżeli dzwonią konsultanci (tzn. inne numery niż 510 100 100) odmawiamy mniej lub bardziej grzecznie (w zależności na jakiego natręta trafisz).
2) Sami dzwonimy do BOK lub piszemy na facebook'u o przedłużenie umowy i ew. o lepsze warunki (jednak nie ma co się rozpisywać, oni mają to gdzieś i odpiszą Ci skopiowaną z bazy regułką) i do nas oddzwaniają - polecam drugi sposób, bo nie wydajemy swoich pieniędzy na telefon :)
3) Grzecznie odmawiamy konsultantowi, który przedstawia nam tą samą ofertę i w zależności czy trafiamy na kogoś ogarniętego (a czasami trzeba być wystarczająco miłym), to osoba ta pyta czy chcemy zostać przełączeni do DUK, a jeśli nie to sami o to prosimy
4) Odbywamy najmilszą rozmowę z konsultantem w życiu, przedstawiamy warunki i dostajemy czego chcemy

Wiem, że się rozpisałem, ale może komuś wyda się to pomocne. Pozdrawiam i powodzenia :)

PS Oczywista oczywistość, że żaden z nas (no może oprócz wymawiających umowę) nie uzyskał tutaj nic nadzwyczajnego. I tak 70-80% ludzi (a może więcej) przedłuży na standardowych warunkach, więc opłaca im się dać klilku osobom zniżkę :) - a później każdy z nas taki zadowolony, chociaż oni tam wiedzą, że to i tak nam się należało i wciąż przepłacamy :P

 #640724  autor: Przemek7
 19 cze 2013, 17:16
Drogi Longinie!
Zacytuję pewnego klasyka z toruńskiej rozgłośni..."Dziękujemy Ci za Twoje świadectwo!" ;)
Gratuluję warunków! Dziś przeprowadziłem drugą rozmowę "przedłużającą", po raz kolejny ok 40 min. Staż 11 lat, dotychczas zrabatowany pelikan ~55 zł, walczę o Nokię Lumię 720 za kilkadziesiąt złotych ze SPM za 89,90 (-30%). Jest ciężko z ceną tej nokii, 300-200 zł nie do pokonania a telefon rynkowo tańszy od s3 mini. (?)

;/

 #640737  autor: madziakal
 19 cze 2013, 17:52
Niestety przedłużanie umów biznesowych nie wiąże się z upustem 30%. Do dzisiaj miałam umowę w orange i nie przedłużyłam, rozmawiałam pół dnia z działem utrzymania klienta. Nie mogę sobie wybrać tak jak klienci indywidualni dowolnego abonamentu i dochodzić jego rabatu. Jedyne co mogłam uzyskać to np. oferta więcej za mniej 55 netto pani mi zrabatowała do 50 netto i jeszcze musze wykupić pakiet 5zł za 500 smsów. Oferta wyżej 80 netto zrabatowana ze 105 ale z tak drogimi tel,że ogólnie jakaś porażka. Poniżej zrabatowanego abonamentu 80 netto z 105 zł nic już nie ma.

Robię więc tak i proszę o rade, robię cesje z klienta biznesowego na indywidualnego i przedłużam umowę na warunkach klientów indywidualnych przy czym katuje dział utrzymania klienta o 30% którego nie udzieli mi w ofercie biznesowej. Widzi ktoś lepsze wyjście? :roll:

 #640740  autor: bora1410
 19 cze 2013, 18:07
Pytanie do Orange Experta lub kogoś kto zna regulaminy Orange. Ponoć można brać umowy indywidualne na działalność gospodarczą. I jeśli mam abonament dla indywidualnych na swoje nazwisko z 30% upustem na abonament i chciałbym zrobić cesje tego numeru na firmę (której jestem właścicielem) to czy ten rabat dalej będzie aktywny po takiej cesji?
 #640751  autor: pomaranczowy
 19 cze 2013, 18:42
madziakal pisze:Niestety przedłużanie umów biznesowych nie wiąże się z upustem 30%. Do dzisiaj miałam umowę w orange i nie przedłużyłam, rozmawiałam pół dnia z działem utrzymania klienta. Nie mogę sobie wybrać tak jak klienci indywidualni dowolnego abonamentu i dochodzić jego rabatu. Jedyne co mogłam uzyskać to np. oferta więcej za mniej 55 netto pani mi zrabatowała do 50 netto i jeszcze musze wykupić pakiet 5zł za 500 smsów. Oferta wyżej 80 netto zrabatowana ze 105 ale z tak drogimi tel,że ogólnie jakaś porażka. Poniżej zrabatowanego abonamentu 80 netto z 105 zł nic już nie ma.

Robię więc tak i proszę o rade, robię cesje z klienta biznesowego na indywidualnego i przedłużam umowę na warunkach klientów indywidualnych przy czym katuje dział utrzymania klienta o 30% którego nie udzieli mi w ofercie biznesowej. Widzi ktoś lepsze wyjście? :roll:
Muszę Cię zmartwić. Nie ma technicznej możliwości aby po cesji z klienta biznesowego na indywidualnego, można było przedłużyć na plan indywidualny. Zostaje Ci niestety nadal plan biznesowy.
bora1410 pisze:Pytanie do Orange Experta lub kogoś kto zna regulaminy Orange. Ponoć można brać umowy indywidualne na działalność gospodarczą. I jeśli mam abonament dla indywidualnych na swoje nazwisko z 30% upustem na abonament i chciałbym zrobić cesje tego numeru na firmę (której jestem właścicielem) to czy ten rabat dalej będzie aktywny po takiej cesji?
Powiem tak: oficjalnie nie da się wziąć planu indywidualnego na działalność gospodarczą.

 #640764  autor: madziakal
 19 cze 2013, 19:24
No to nie ma dla mnie nadziei... :x
 #640777  autor: nowik007
 19 cze 2013, 20:21
madziakal pisze:Niestety przedłużanie umów biznesowych nie wiąże się z upustem 30%. Do dzisiaj miałam umowę w orange i nie przedłużyłam, rozmawiałam pół dnia z działem utrzymania klienta. Nie mogę sobie wybrać tak jak klienci indywidualni dowolnego abonamentu i dochodzić jego rabatu. Jedyne co mogłam uzyskać to np. oferta więcej za mniej 55 netto pani mi zrabatowała do 50 netto i jeszcze musze wykupić pakiet 5zł za 500 smsów. Oferta wyżej 80 netto zrabatowana ze 105 ale z tak drogimi tel,że ogólnie jakaś porażka. Poniżej zrabatowanego abonamentu 80 netto z 105 zł nic już nie ma.

Robię więc tak i proszę o rade, robię cesje z klienta biznesowego na indywidualnego i przedłużam umowę na warunkach klientów indywidualnych przy czym katuje dział utrzymania klienta o 30% którego nie udzieli mi w ofercie biznesowej. Widzi ktoś lepsze wyjście? :roll:
to identyczne warunki jak mi proponowali.Chyba stala standardowa oferta i nie wazne czy jestes 11lat czy 2 lata.Smutne tooooo :smt010

 #640834  autor: mourning
 20 cze 2013, 09:27
Przed chwila brat (bo konczyla mu sie umowa w Lipcu) zadzwonil pod *350 i tak abonament za 129,90 ze znizka 30% na caly okres umowy czyli 90,93 a do tego HTC One X za 9zl.Mysle ze to dobra oferta.Pewnie to standard co oferuja kazdemu ale nie jest zle.On przynajmniej jest zadowolony

 #640835  autor: Tamto
 20 cze 2013, 09:29
Niedawno negocjowałem umowę na ofertę biznesową. Przy cenie ok. 65zl brutto dostałem:
- 450 minut (do wszystkich) + 50% (dożywotni bonus z wcześniejszych przedłużeń)
- 400 sms do wszystkich (potrzebowałem, bo minuty nie są wymienne na smsy)
- do Orange za free
- 1GB internetu
- telefon po standardowej cenie z cennika Orange
Myk polegał na dodaniu pakietów (sms) do standardowej oferty i daniu bonusu -18%.

Co do przejścia z oferty biznesowej na indywidualną: nie jest to takie proste. Po zrobieniu cesji ciągle będzie do wyboru tylko oferta biznesowa. Ale są na to dwa wyjścia:
- rozwiązanie umowy z zachowaniem numeru i przejściem na ofertę na kartę, przeczekanie 3 miesięcy i potem przejście na ofertę indywidualną
- zrobienie cesji na osobę prywatną (nie zawsze jest to takie proste), przeniesienie numeru do innej sieci na ofertę indywidualną z okresem wypowiedzenia 30 dniowym i powrót do Orange

 #641099  autor: Leliv
 21 cze 2013, 12:48
Wczoraj dzwoniła do mnie konsultantka Orange z opcją przedłużenia oferty. Dostałem propozycję warunków:

Abonament 49,90, 24 miesiące
200 minut do wszystkich +40 minut za staż
Do Orange za darmo na caly okres trwania umowy
0,5 gb neta
+1 numer za darmo na caly okres z innej sieci
Jeżeli chodzi o telefoy z tego co mi mowila niedawno wycofali Sony Xperie J i Samsung Galaxy S advance.
_______
Nie jest do dla mnie jakas super oferta poniewaz wszystkich znajomych mam w Orange, więc jezeli mam miec darmowe do wszystkich z tej sieci, to nie potrzebuje dodatkowo +1 nr do innej sieci za free. Czy ktos niedawno otrzymal podobna oferte i ugral cos duzo lepszego? Jezeli polaczy sie ponownie czy poprosi o przelaczenie do Sektora utrymania Klienta, czy musze najpierw zlozyc rezygnacje, zeby móc się z nimi polaczyc?
  • Strona 34 z 675
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 675
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 675