DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 35 z 675
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 675

 #641106  autor: Przemek7
 21 cze 2013, 13:13
SGS Advance jeszcze był proponowany 19.06 w DUK w abo 89.90 zł (-30%) za 69 zł. (24 mies)

 #641171  autor: Longin
 21 cze 2013, 17:08
Leliv pisze:Wczoraj dzwoniła do mnie konsultantka Orange z opcją przedłużenia oferty. Dostałem propozycję warunków:

Abonament 49,90, 24 miesiące
200 minut do wszystkich +40 minut za staż
Do Orange za darmo na caly okres trwania umowy
0,5 gb neta
+1 numer za darmo na caly okres z innej sieci
Jeżeli chodzi o telefoy z tego co mi mowila niedawno wycofali Sony Xperie J i Samsung Galaxy S advance.
_______
Nie jest do dla mnie jakas super oferta poniewaz wszystkich znajomych mam w Orange, więc jezeli mam miec darmowe do wszystkich z tej sieci, to nie potrzebuje dodatkowo +1 nr do innej sieci za free. Czy ktos niedawno otrzymal podobna oferte i ugral cos duzo lepszego? Jezeli polaczy sie ponownie czy poprosi o przelaczenie do Sektora utrymania Klienta, czy musze najpierw zlozyc rezygnacje, zeby móc się z nimi polaczyc?

z tego co tu czytałem to jest Dział Utrzymania Klienta, mozesz poprosić bez składania rezygnacji, mi Pani sama zaproponowałą, dokładnie to zapytała czy połączyć mnie z "działem, który ma większe możliwości negocjacji"

 #641420  autor: SL
 22 cze 2013, 21:23
Leliv pisze:Wczoraj dzwoniła do mnie konsultantka Orange z opcją przedłużenia oferty. Dostałem propozycję warunków:

Abonament 49,90, 24 miesiące
200 minut do wszystkich +40 minut za staż
Do Orange za darmo na caly okres trwania umowy
0,5 gb neta
+1 numer za darmo na caly okres z innej sieci
Jeżeli chodzi o telefoy z tego co mi mowila niedawno wycofali Sony Xperie J i Samsung Galaxy S advance.
_______
Ja przedłużałem pod koniec maja i ostatecznie oferta wyglądała tak:

umowa na 24 msc
abo 49,9 -10%
minut +200 (nie pamiętam dokładnie)
nielimitowane rozmowy do orange przez cały okres
0,5 gb net
nielimitowane smsy do wszystkich sieci na cały okres
tel. był w standardowej cenie

 #641764  autor: Przemek7
 24 cze 2013, 11:35
tomus261 pisze:OK 20-25 mają się pojawić jakieś zmiany w cennikach z powodu jakiejś akcji typu "misja klient".
Jeżeli ktoś nie musi może warto poczekać :D
Czy coś wiadomo n/t "misji klient"? :) 24.06 cisza...

 #641934  autor: tomus261
 24 cze 2013, 20:58
No również czekam na tą wiadomość. Jutro będę molestował kolegę .Może puści parę :P

B

 #641956  autor: kedar
 24 cze 2013, 22:24
A ta rzekoma "misja klient" to ma być także dla firm, czy tylko dla indywidualnych? Wypowiedziałem umowę. Oferta abonamentowa ta sama co wcześniej została mi zaoferowana (50 zł netto, 655 min, darmowe orange i stacjonarne, 1gb internetu), ale telefon 100 zł taniej (htc one s za 267 zł brutto). Chyba się skuszę. Jendakże, jeżeli miałby być jakieś zmainy w cenniku, to jeszcze poczekam.

Aha, info dla zainteresowanych. Przy rozmowie z konsultantką z DUK, uzyskałem jakby potwierdzenie, że przy ofercie z DUK można otrzymać ceny telefonów z Szalnych dni. Otóż podczas rozmowy zaproponowano mi cenę z ich cennika, jendnakże zostałem poproszony o chwilę cierpliwości, ponieważ pani sprawdzała cenę w sklepie internetowym - jeżeli byłaby korzystniejsza, to ona zostałaby mi zaoferowana.


Pozdrawiam

 #641996  autor: Przemek7
 25 cze 2013, 00:50
cyt.:


Rozpoczęła się nowa odsłona promocji "Szalone dni" w Orange.

W ramach promocji w internetowym sklepie Orange obniżono ceny wybranych smartfonów:

HTC One S za 9 zł (stara cena 259 zł) w abonamencie Smart Plan Halo 79,90 zł,
HTC One X za 69 zł (stara cena 369 zł) w abonamencie Smart Plan Multi 89,90 zł,
Nokia Lumia 720 za 9 zł (stara cena 199 zł) w abonamencie Smart Plan Multi 89,90 zł,
Nokia Lumia 920 za 99 zł (stara cena 869 zł) w abonamencie Smart Plan Multi 129,90 zł,
Samsung Galaxy S III za 199 zł (stara cena 1039 zł) w abonamencie Smart Plan Multi 129,90 zł,
Sony Xperia T za 69 zł (stara cena 809 zł) w abonamencie Smart Plan Halo 109,90 zł,
Windows Phone 8X by HTC za 19 zł (stara cena 519 zł) w abonamencie Smart Plan Multi 129,90 zł.

Oferta dedykowana jest tylko dla przedłużających umowę i przenoszących numer do Orange.

Umowa na 24 miesiące.

Promocja kończy się 21 czerwca br.


Czy była szansa na rabat na abo -30% i ceny telefonów jak wyżej?

 #641998  autor: bora1410
 25 cze 2013, 01:24
Dostawało się zwyczajnie rabat 30% z grupona i taka cena za słuchawkę obowiązywała. Mocno atrakcyjna była ta oferta.

 #642038  autor: fl0w
 25 cze 2013, 12:27
Jestem 3 lata w orange, chce wziac iphone 5 w najwyzszym planie smart plan multi umwoa na 24miesiace w sklepie orange 579 zl, ale chciałbym dostać 30 procent znizki na abonament (chciałem kupic groupona ale nie jest on dla osob przedluzajacych umowe). Dzwoniłem pod *400 dostałem 30 procent rabatu ale telefon kosztuje 1029 zł. czy da rade przy rabacie 30 procent z bic troche cene telefonu np do tych 579 zł?

 #642100  autor: Leliv
 25 cze 2013, 15:36
Dzwonili do mnie z pierwszego dział€ Orange i zaoferowali klasyczna oferte, którą przedstawialem wyzej:

"Abonament 49,90, 24 miesiące
200 minut do wszystkich +40 minut za staż
Do Orange za darmo na caly okres trwania umowy
0,5 gb neta
+1 numer za darmo na caly okres z innej sieci "

Dzisiaj zadzwonili do mnie ponownie, z dzialu utrzymania i przedstawili:

" 24 miesiace, abonament za 69,90 - 10 % =62,90
Telefon htc one s - 29 zł
Minuty 600
Do orange za darmo na caly okres
1 gb neta"

Staż usług w Orange to 11 lat (tego numeru 3 lata)
____________________________
Gdy dzwonili do mnie za bardzo nie negocjowalem, bo uniemozliwil to rzęsisty deszcz atakujacy mnie i brak wiedzy o swojej ofercie
Oferta mnie nie interesuje za bardzo, bo podwyzsza cene abonamentu x2 ( 39,90 - 15 zl ( Orange Open)), nie zalezy mi na az takiej ilosci do innych sieci oraz na telefonie z takiej polki - raczej cos a'la Sony Xperia J, SGS Advance

Wiem, że za darmo nic mi nikt oczywiście nie da, ale zastanawiam się co bym mógł wynegocjowac przy abonamencie SMart Plan Multi 49,90 zl? Wczesniej widzialem oferte:

"SMART PLAN MULTI (49,90zł):

a) na 12 m-cy bez telefonu rabat 20% czyli ~39,90
b) na 24 m-ce z telefonem Nexus 4 za 959zł (rabat 30% na 20 m-cy czyli ~35zł)"

Czy orientujecie się czy dalej moge utrzymac opcje - 30 % na ten abonament ? Bral ktos ostatnio abonament z dzialu utrzymania w cenie 49,90 i wynegocjowal ciekawe warunki?

Mają do mnie dzwonić o 18 i chcę się przygotować.

Z góry dzięki za pomoc :)

 #642108  autor: SL
 25 cze 2013, 16:24
Leliv kilka postów wyżej masz mój post, gdzie napisałem co otrzymałem w tym samym abonamencie. . . czytaj posty.

 #642130  autor: Leliv
 25 cze 2013, 17:25
SL pisze:Leliv kilka postów wyżej masz mój post, gdzie napisałem co otrzymałem w tym samym abonamencie. . . czytaj posty.
Czytalem Twoją opcję,ale z tego co się orientuję -10 % jest z góry od razu przyznawane od dzialu rezygnacji jako pierwsza oferta i spokojnie można się targować. Tak samo wygląda sytuacja przy wyzszych abnamentach.

W trakcie swojej krótkiej pierwszej rozmowy udało mi się dodatkowo do Twojej wynegocjować niższą cenę telefonu od standardowej. Jak w swoim poście wspominałem, warunki do rozmowy nie sprzyjały i chociaż dostałem taką opcję, to zważywszy na brak zainteresowania super nowym telefonem nie interesuje mnie to, a myślałem o ugraniu kolejnych procent zniżki na abonament.

DLatego zadałem pytanie, czy ktoś przy tym progu kwoty abonamentowej ugrał coś więcej w sprawie właśnie miesięcznej opłaty?

czytam posty, pozdrawiam;]

 #642162  autor: SL
 25 cze 2013, 19:20
Spoko, rozumiem ;]
Mnie tel. kosztował 19zł więc można powiedzieć, że tyle co nic.
Nie wiem jak jest ze zniżką na abonament, ale możesz też dostać te smsy darmowe, jeśłi dużo piszesz zawsze może się przydać.

 #642211  autor: adrinm
 25 cze 2013, 21:05
Witajcie. Do tej pory mam telefon w ofercie prepaid w Orange, miałem kiedyś na tym numerze Zetafona, numer ten utrzymuje już prawie 5 lat, chciałbym teraz przejść na abonament w orange taki do 40zł miesięcznie, co zrobić aby uzyskać najlepszą ofertę w tj stawce? Jaką podstawową taryfę wybrać, i czy to że mam kilkuletni staż w sieci ma jakieś znaczenie?

 #642220  autor: Leliv
 25 cze 2013, 21:23
Przeprowadziłem kolejną rozmowę telefoniczną z konsultantem. Miły gość, który nie krył bezsilności. W opcji 49,90 obecnie nie ma dostępnego ani jednego smartfona do kwoty 129 złotych(taka podałem, zbliżonej ceny tez nie było). Wycofane zostały telefony typu Sony xperia E, Sony Xperia J, Samsung galaxy S adv, czy nawet Samsung galaxy Y. Obecnie nie ma nawet HTC WP 8 w telemarketingu.

Sytuacja dziwna, ponieważ jeżeli ktoś chce zrezygnować, to jednak jakieś starsze modele telefonów powinny być dostępne w cenach ok. 100 złotych. Obecnie patrząc na opcje bez telefonu można spokojnie wybrać NJU MOBILE na warunkach naprawdę korzystnych. Za miesiąc kończy mi się umowa, wiec poczekam jeszcze, bo jednak nowy telefon by się przydał. Jednak dziwi polityka ignorowania ofert niższych, które jakby nie były są główną przynętą dla klientów nie wymagających wielu minut, dużego transferu danych, czy nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci. Pracowałem jako konsultant i wiem, że dla nich to motywujące też nie jest bo gdy klient prosi o przedstawienie oferty w tym przedziale za 49 złotych i jakiś telefon tani, a nie ma takiej możliwości, to aż się negocjować po którymś z klei takim telefonie odechciewa. Rozumiem, że im wyższy abonament tym cena za aparat telefoniczny niższa, ale nie mówię tutaj o tym aby proponowali telefony z półki HTC ONE S w tej ofercie za 100 zlotych, tylko coś innego. Chociaż COŚ.

 #642263  autor: tomus261
 25 cze 2013, 23:18
Dziś gadałem z kolegą z salonu i jedynie co mi powiedział to że był na jakimś szkoleniu i coś tam było przedstawiane ale dokładnie nie wie o co kaman. Oni niestety dokładne dane też dostają w ostatnim momencie. Tą "misje klient" to ja nazwałem z dawniejszych czasów. Mówił mi jak to się u nich nazywa ale niestety zapomniałem. Jest to dokładnie takie sezonowe odświeżenie / dostosowanie ofert abonamentowych. Czy będzie to dotyczyło firmowego czy indywidualnego planu to jeszcze nie wiadomo. Orange działa jak działa, raz lepiej na firmę raz na indywidualnego. Powiedział że to jest planowane na przełom czerwiec /lipiec. Poprzednio było to na święta grudzień/styczeń
Mi jeszcze zostało jeszcze 3 miesiące do końca umowy więc nie mam parcia i mogę spokojnie poczekać.
A może ktoś z pracowników Orange tu bywających puści też trochę farby?? :mrgreen:

B

 #642302  autor: Przemek7
 26 cze 2013, 09:14
Po kolejnym, kolejnym... podejściu do DUK z abo 89.90
- rabat 30 % na 24 mies, 1400 min, orange bezpłatne, 1.5 GB, Lumia 720 190 zł lub HTC One S 69 zł

stanęło na

- rabat 30 % na 30 mies, 1400 min, orange bezpłatne, 1.5 GB, HTC One X 119 zł.

Pewnie mogłoby być jeszcze kilkadziesiąt zł taniej na telefonie... Dotychczasowa oferta była już mocno "wyczesana" i pewnie budżet nie domykał się na kliencie :)

Powodzenia w negocjacjach i dostępności wymarzonych telefonów!

 #642363  autor: madziakal
 26 cze 2013, 13:46
tomus261 pisze:Dziś gadałem z kolegą z salonu i jedynie co mi powiedział to że był na jakimś szkoleniu i coś tam było przedstawiane ale dokładnie nie wie o co kaman. Oni niestety dokładne dane też dostają w ostatnim momencie. Tą "misje klient" to ja nazwałem z dawniejszych czasów. Mówił mi jak to się u nich nazywa ale niestety zapomniałem. Jest to dokładnie takie sezonowe odświeżenie / dostosowanie ofert abonamentowych. Czy będzie to dotyczyło firmowego czy indywidualnego planu to jeszcze nie wiadomo. Orange działa jak działa, raz lepiej na firmę raz na indywidualnego. Powiedział że to jest planowane na przełom czerwiec /lipiec. Poprzednio było to na święta grudzień/styczeń
Mi jeszcze zostało jeszcze 3 miesiące do końca umowy więc nie mam parcia i mogę spokojnie poczekać.
A może ktoś z pracowników Orange tu bywających puści też trochę farby?? :mrgreen:
Jak można być na spotkaniu i "nie wiedzieć o co kaman", skoro Twój kolega - pracownik orange nic nie wie to po ci informacje od innych. Nie ściemniaj.

[ Dodano: 2013-06-26, 15:58 ]
Ostatecznie wynegocjowałam takie warunki w ofercie biznesowej tydz po zakończeniu umowy.

61 zł brutto abonament na 24 msc
- 655 min
- orange i stacjonarne za darmo
- 1 GB internetu
+ 5zł za pakiet 500 smsów = 67 zł brutto

+ telefon Samsung Galaxy s II plus za 374 zł brutto (Czyli ok 100 zł zniżki od ceny jaka jest za ten tel w taryfie więcej za mniej na stronie)

Niestety nie ma możliwości aż takich negocjacji jak w ofertach indywidualnych ale po odliczeniu vatu + podatku i tak wyniesie mnie abonament ok 39 zł.

 #642512  autor: pomaranczowy
 26 cze 2013, 19:54
tomus261 pisze:Dziś gadałem z kolegą z salonu i jedynie co mi powiedział to że był na jakimś szkoleniu i coś tam było przedstawiane ale dokładnie nie wie o co kaman. Oni niestety dokładne dane też dostają w ostatnim momencie. Tą "misje klient" to ja nazwałem z dawniejszych czasów. Mówił mi jak to się u nich nazywa ale niestety zapomniałem. Jest to dokładnie takie sezonowe odświeżenie / dostosowanie ofert abonamentowych. Czy będzie to dotyczyło firmowego czy indywidualnego planu to jeszcze nie wiadomo. Orange działa jak działa, raz lepiej na firmę raz na indywidualnego. Powiedział że to jest planowane na przełom czerwiec /lipiec. Poprzednio było to na święta grudzień/styczeń
Mi jeszcze zostało jeszcze 3 miesiące do końca umowy więc nie mam parcia i mogę spokojnie poczekać.
A może ktoś z pracowników Orange tu bywających puści też trochę farby?? :mrgreen:
Widzę, że Twój kolega nie ogarnął szkolenia. Słabo. Puścisz trochę farby, to następnego dnia możesz się nie pokazywać w pracy. :) Myślę, że raczej nikt nie będzie ryzykował. Tajemnica firmy to tajemnica firmy i proszę do złego nie namawiać. :)

 #642552  autor: tomus261
 26 cze 2013, 21:59
No widzę, że na pewno można tu liczyć na pomoc :mrgreen:
Każdy z pracowników będzie obiecywał i zapraszał na PW. A tam ..............
Choć raz nie powiem jeden kolega bardzo pomógł.
Oczywiście każdy ma jakieś tajemnice, ale proponować komuś np. 2 tygodnie przed wejściem nowości jakiś shit to lekka przesada. :P
Niech każdy robi wg swojego uznania.

Do "madziakal" :
Chciałabyś mieć takiego znajomego, on bynajmniej nie wprowadza mnie w żadne krzaki z ofertami. Mówi co i jak a jeżeli mi jego oferta nie wystarcza to szukam wyżej.

B
  • Strona 35 z 675
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 675
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 675