DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 22 z 69
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 69

 #645298  autor: SL
 06 lip 2013, 22:24
Odpowie mi ktoś na pytanie, czy przy przenoszeniu nr. można coś dodatkowo ugrać (wytargować jakąś zniżkę na tel)?
Mam już jeden nr. abo + neta w orange.

 #645345  autor: bartek1985
 07 lip 2013, 09:41
SL pisze:Odpowie mi ktoś na pytanie, czy przy przenoszeniu nr. można coś dodatkowo ugrać (wytargować jakąś zniżkę na tel)?
Mam już jeden nr. abo + neta w orange.
Z tego co zauwazylem przy przenoszeniu numeru nic nie ugrasz. Jedynie przy przedluzeniu umowy mozna cos ugrac na telefonie. Jak sie myle niech mnie ktos poprawi.

 #645452  autor: c345e
 07 lip 2013, 20:48
Przeniosłem numer do Orange z Plany, jednak mam poważanie problemy z zasięgiem w domu, mimo iż na mapie na stronie Orange powinienem mieć zasięg bez problemu. Mogę rozwiązać umowę?

 #645453  autor: zygikuleczka
 07 lip 2013, 20:53
Nie mozesz rozwiazac bo usluga jest mobilna i nie bedzie dzialac wszedzie. Nikt nie mowil ze bedzie inaczej. Sprawdz na innym telefonie i zglos reklamacje operatorowi.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #645486  autor: c345e
 07 lip 2013, 23:27
Jeśli umowa była podpisywana przez kuriera 3 dni temu to też nie można?

 #645490  autor: bora1410
 08 lip 2013, 09:14
Jeśli przenosiłeś numer nie w salonie to masz 10 dni na odstąpienie od umowy.

 #645562  autor: pfranki
 08 lip 2013, 14:16
Witam, posiada ktoś kody rabatowe 30% na abonament albo 200 zł na telefon? Bardzo mi zależy i byłbym bardzo wdzięczny. Kontakt na PW albo mail [email protected]

 #645569  autor: Marjo
 08 lip 2013, 15:13
Gdzie lepiej przenieść numer z plusa do orange, w salonie czy na www??

 #645571  autor: ipkis
 08 lip 2013, 15:25
Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post, od lat jestem "biernym" czytelnikiem tego forum. Miedzy innymi dzięki wskazówkom innych osób przeniosłem sie do P4 z TM 2 lata temu.

Wie ktoś kiedy będą ponownie rabaty 30% na abo w Orange? Przespałem trochę, a może liczyłem że Play da mi coś ciekawego...

 #645584  autor: Alfu
 08 lip 2013, 16:14
Marjo pisze:Gdzie lepiej przenieść numer z plusa do orange, w salonie czy na www??
Na infolinii sklepu internetowego dostaniesz 6 miesiecy abonamentu gratis, na www 3 miesiące. Nie wiem jak jest w salonie, ale na pewno nie lepiej.

 #645990  autor: bartek1985
 10 lip 2013, 08:14
Alfu pisze:
Marjo pisze:Gdzie lepiej przenieść numer z plusa do orange, w salonie czy na www??
Na infolinii sklepu internetowego dostaniesz 6 miesiecy abonamentu gratis, na www 3 miesiące. Nie wiem jak jest w salonie, ale na pewno nie lepiej.
Ta promocja podobno obowiazywala do konca CZERWCA. Teraz daja 4 miesiace abonamentu za free.

 #646025  autor: Alfu
 10 lip 2013, 11:35
o widzisz to nawet nie wiedziałem.

A ja mam takie pytanie. Czy teraz kurier przy przenoszeniu przyjeżdża tylko raz i od razu z telefonem ? Bo dostałem 2 maile, jeden z informacją o wysłaniu telefonu, drugi z info o wysłaniu dokumentów dot. przeniesienia numeru. Jak to dokładnie wygląda i od kiedy obowiązuje umowa?

 #646035  autor: wojtek10611
 10 lip 2013, 12:30
Wszyscy dostają jakieś maile a u mnie gówno. Od 3 tygodni zamówienie wisi jako po weryfikacji ręcznej przekazane do realizacji i jedno wielkie g**** :o. Nawet nie jest anulowane tylko wisi cały czas. Może Orange Ekspert coś pomoże ?

 #646084  autor: bora1410
 10 lip 2013, 16:50
wojtek10611, zadzwon na infolinie Orange, najlepiej do sklepu internetowego. U mnie też wisiało, po telefonie dopiero była weryfikacja ręczna i dalej poszło.
A Orange Expert pewno na wakacjach. Dostał parę nie wygodnych pytań i częściowo zamilkł.

 #646090  autor: Orange Ekspert
 10 lip 2013, 17:30
bora1410 pisze:Panie Tomku, Panie Orange Ekspercie. Czemu pan robi z ludzi cymbałów. Proszę zwyczajnie odpowiedzieć na poprzednie posty i podać link do regulaminu który wyraźnie mówi że korzystając z groupona nie dostaniemy 3 miesięcy gratis.
Podaje link gdzie była możliwość przeniesienia numeru.
http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/2 ... 6/22434113
Piszę jak byk "Oferta łączy się z innymi promocjami". Prosimy więc o regulamin który temu przeczy. Jest pan przecież z Orange w dodatku jest pan ekspertem to chyba to nie jest za trudne dla pana. Bo na tą chwile to takie twierdzenie "nie bo nie".

Promocja, do której link podałeś nie dotyczy przeniesienia numeru: „oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange poza mix i przeniesieniu numeru z innej sieci”. Dlatego też nie ma informacji o promocji w regulaminie.

marco2pl pisze: A to bardzo ciekawe, ponieważ właśnie z tego grouponu korzystałem i rabat 30% na abonament przy przeniesieniu numeru został mi przyznany.


Obowiązkiem operatora jest umożliwienie klientowi wyboru trybu przeniesienia numeru.

Jeśli rabat został przyznany jest to najprawdopodobniej błąd systemowy i możesz go reklamować. Jeśli to się potwierdzi dział reklamacji może się przychylić do Twojej prośby i anulować rabat na abonament 30% na okres 24 miesięcy a przyznać rabat 100% na okres 3 miesięcy. Każdy przypadek jest weryfikowany oddzielnie i bez zgłoszenia nie mam możliwości się do niego odnieść bardziej szczegółowo.

Operator jak najbardziej zapewnia możliwość wyboru trybu przeniesienia numeru. O tym pisałem tutaj http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... &start=360 To Ty decydujesz gdzie chcesz złożyć zamówienie. Może to być salon, telesprzedaż czy też sklep internetowy. W każdym kanale sprzedaży regulamin zakupów może się różnić. W tym momencie zarówno w salonie jak i w sklepie internetowym to Ty wybierasz, kiedy numer ma zostać przeniesiony, ale w przypadku e-sklepu do czasu przeniesienia numeru aktywny pozostaje numer tymczasowy. Inne opcje zakupów możesz zrealizować Salonie Orange.
kikiz pisze:
Jasno jest napisane, że istnieje możliwość przeniesienia numeru i skorzystania ze zniżki w wysokości 30% na 24 miesiące.
Zgodnie z fragmentem który zacytowałeś "oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange poza mix i przeniesieniu numeru z innej sieci".


wojtek10611 pisze:Wszyscy dostają jakieś maile a u mnie gówno. Od 3 tygodni zamówienie wisi jako po weryfikacji ręcznej przekazane do realizacji i jedno wielkie g**** :o. Nawet nie jest anulowane tylko wisi cały czas. Może Orange Ekspert coś pomoże ?
Skontaktuj się ze sklepem internetowym http://oran.ge/IApvS7 tam ustalisz szczegóły i sprawdzisz co dzieje się z Twoim zamówieniem.

Pozdrawiam
Tomek

 #646214  autor: wojtek10611
 11 lip 2013, 07:46
Już raz się kontaktowałem. Status: po weryfikacji ręcznej wisi od 3 tygodni, a ze sklepem gadałem jakieś 2 tygodnie temu. Pani powiedziała, że wszystko niby poprawnie wypełnione i zamówienie jest realizowane, tylko, że za 10 dni kończy mi się umowa z T-mobile a kuriera jak nie ma tak nie było z orange :o

 #646247  autor: Nottenick
 11 lip 2013, 11:27
Orange Ekspert pisze:
bora1410 pisze:Panie Tomku, Panie Orange Ekspercie. Czemu pan robi z ludzi cymbałów. Proszę zwyczajnie odpowiedzieć na poprzednie posty i podać link do regulaminu który wyraźnie mówi że korzystając z groupona nie dostaniemy 3 miesięcy gratis.
Podaje link gdzie była możliwość przeniesienia numeru.
http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/2 ... 6/22434113
Piszę jak byk "Oferta łączy się z innymi promocjami". Prosimy więc o regulamin który temu przeczy. Jest pan przecież z Orange w dodatku jest pan ekspertem to chyba to nie jest za trudne dla pana. Bo na tą chwile to takie twierdzenie "nie bo nie".

Promocja, do której link podałeś nie dotyczy przeniesienia numeru: „oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange poza mix i przeniesieniu numeru z innej sieci”. Dlatego też nie ma informacji o promocji w regulaminie.

Jeśli rabat został przyznany jest to najprawdopodobniej błąd systemowy i możesz go reklamować. Jeśli to się potwierdzi dział reklamacji może się przychylić do Twojej prośby i anulować rabat na abonament 30% na okres 24 miesięcy a przyznać rabat 100% na okres 3 miesięcy.
Do Experta Orange:

Kupon Goupon o którym tyczy się dyskusja był dostępny pierwotnie z datą ważności 21.06.2013 i określał następujące warunki: oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange i przeniesieniu numeru z innej sieci ( Osobiście zakupiłem kupon na takich warunkach i na jego podstawie złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z innej sieci )

Następnie, kupon został przedłużony o dwa dni ( do 23.06.2013 ) oraz do warunków uprawniających do skorzystanie z tego kuponu został dodany literał "poza mix".

Ciekawe, czy faktycznie dodanie słowa "poza mix" wyklucza również możliwość przeniesienia numeru w stosunku do poprzedniej wersji warunków? Nie sądzę, o czym świadczy, że numer można było bezproblemowo przenosić korzystając z tego kuponu (ale nowego abonamentu mix nie można było zawrzeć).

Teraz, gdy okazało się, że jest spora grupa klientów który zostali objęci dwiema promocjami to Orange odwraca kota ogonem i twierdzi, że przecież oferta Grouponu na przeniesienie numeru nigdy nie istniała.

Wygląda to po prostu na bałagan panujący w Orange przez który klientom zostały przyznane dwa niezależne rabaty, których Orange do końca nie przewidział planując tę akcję promocyjną. Abstrahując od okoliczności w jakich zostały przyznane te rabaty, skoro zostały przyznane to Orange nie ma prawa pozbawiać abonentów praw już nabytych. Sugestia jakoby w reklamacji domagać się anulowania jednego z przyznanych rabatów jest moim zdaniem absurdalna.

 #646287  autor: chomik0
 11 lip 2013, 14:00
Z tym tematem to zrobił się bałagan. Orange to już dawno pogubiło się, ale i użytkownicy też pogubili się w tym bałaganie.
Nottenick pisze: Kupon Goupon o którym tyczy się dyskusja był dostępny pierwotnie z datą ważności 21.06.2013 i określał następujące warunki: oferta dotyczy tylko nowych umów zawieranych w Orange i przeniesieniu numeru z innej sieci ( Osobiście zakupiłem kupon na takich warunkach i na jego podstawie złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z innej sieci )
W czerwcu nie było na takich warunkach o jakich piszesz żadnego groupona. Były 2 wersje, ale inaczej brzmiały niż to co napisałeś. Najpierw była wersja ta o której pisało telepolis: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/obni ... 28248.html z fragmentem nie obowiązuje przy przedłużeniu abonamentu i przeniesieniu numeru z innej sieci a druga to wersja z tym fragmentem poza mix i przeniesieniem.
Nottenick pisze: Następnie, kupon został przedłużony o dwa dni ( do 23.06.2013 ) oraz do warunków uprawniających do skorzystanie z tego kuponu został dodany literał "poza mix".
Groupon można było kupować do 23 czerwca, ale była sprzeczność w opisie groupona gdzie widniała data wykorzystania groupona do 20 czerwca. Wykorzystanie zostało przedłużone o 3 dni. Opis groupona (o których wyżej pisałem) zmienił się tylko raz - jakoś w środku trwania akcji z grouponem (sporo wcześniej niż jakieś 21 czerwca). Wtedy jak zmieniali nie można było kupić też groupona przez dzień czy dwa.
Nottenick pisze: Ciekawe, czy faktycznie dodanie słowa "poza mix" wyklucza również możliwość przeniesienia numeru w stosunku do poprzedniej wersji warunków? Nie sądzę, o czym świadczy, że numer można było bezproblemowo przenosić korzystając z tego kuponu (ale nowego abonamentu mix nie można było zawrzeć).
Skąd wiesz, że oferty mix nie można było zawrzeć? Próbowałeś? Ja taki pewny bym nie był patrząc na co dzieje się. Ja brałem grupona w marca i było napisane, że nie dotyczy przenoszenia numeru a ja przeniosłem tak jak kilka ludzi z forum (wystarczy kilkanaście stron wcześniej ten temat przejrzeć czy ten drugi o rabacie w Orange). Przeniosłem bez żadnych problemów i mam zniżkę 30%. Pierwsza wersja czerwcowego groupona też był z tym nie dotyczy przeniesienia a na forum ludzie pisali, że przenosili.
Nottenick pisze: Teraz, gdy okazało się, że jest spora grupa klientów który zostali objęci dwiema promocjami to Orange odwraca kota ogonem i twierdzi, że przecież oferta Grouponu na przeniesienie numeru nigdy nie istniała.
Śledzę groupony i telepolis czy forum telepolis i nie przypominam sobie żeby istniała oferta w której było jawnie napisane, że dotyczy przeniesienia numeru korzystając z groupona. A jakie są fakty - ludzie kupowali za marne 19 zł kupon i próbowali, a nawet jak się nie uda to żadna strata pieniędzy a i zawsze można zwrot dostać pieniędzy od groupona. Część nawet nie czytała zasad groupona tylko od razu kupowała i próbowała. Później ktoś pisał na telepolis, że się udało przenieść numer wbrew temu co na stronie i jeszcze więcej osób próbowało.

Nie bronię Orange tylko chciałem trochę obiektywizmu zachować czy uporządkować fakty.
Nottenick pisze: Wygląda to po prostu na bałagan panujący w Orange przez który klientom zostały przyznane dwa niezależne rabaty, których Orange do końca nie przewidział planując tę akcję promocyjną.
A z bałaganem to się zgodzę. System dobrze by pracował, ludzie by nie przenieśli numeru i byłby spokój. Albo od razu napisać w grouponie, że można przenosić i nie łączy się to z 3 miesiącami i też byłby spokój. To było do przewidzenia, że w końcu ktoś wyskoczy ze chce 3 miesiące i 30%. Teraz nic dziwnego, że bałagan jest. Według mnie racje to ma Orange w tym całym bałaganie, tylko po co robić takie bałagany.

I to niepierwszy z promocjami Orange. Znajoma przedłużała neostradę miała jakiś bon na 150 czy tam za 200 zł aktywować za 10 dni od podpisania umowy. Minęło 2 miesiące a bonu nie może dalej aktywować. A później pokazuje mi długi wątek w internecie gdzie z kilkanaście osób ten sam problem co ona i piszą ludzie reklamacje czy dzwonią po infoliniach żeby walczyć o bon. Teraz jakieś problemy mają ludzie z bonami za zamówienie alcateli (ci co spełnili jakieś warunki bo nie były dla każdego) w ofercie Orange.

Promocje te Orange są bardzo fajne, ale trzeba więcej panować nad nimi żeby nie było takich sytuacji. Osoby co będą chciały wycisnąć jak najwięcej z promocji zawsze znajdą się. Według mnie nie ma co brnąć za bardzo dalej w ten temat. Orange według mnie ma rację w tym bałaganie, tylko lepiej jest nie robić bałaganu niż mieć rację w bałaganie. Czytając ten wątek to odnoszę wrażenie, że jakaś lipna promocja była ta z grouponami i ludzie się nacięli :D Z tego wszystkiego to Orange powinno wnioski wyciągnąć i żeby nie robić podobnych błędow w przyszłości. A za jakiś czas znowu pojawi się podobny temat :-D

 #646314  autor: marcino74
 11 lip 2013, 16:25
chomik0 pisze:
W czerwcu nie było na takich warunkach o jakich piszesz żadnego groupona. Były 2 wersje, ale inaczej brzmiały niż to co napisałeś. Najpierw była wersja ta o której pisało telepolis: http://www.telepolis.pl/wiadomosci/obni ... 28248.html z fragmentem nie obowiązuje przy przedłużeniu abonamentu i przeniesieniu numeru z innej sieci a druga to wersja z tym fragmentem poza mix i przeniesieniem.
D
I tu się mylisz, własnie była taka oferta, która dotyczyła przeniesienia numerów i to własnie w okresie przed 20.06, później dodano opis poza mix i zrobił się bałagan. Po 20.06 pisałem do GROUPONA z zapytaniem, czy dotyczy przenoszących numer i otrzymałem wiadomośc potwierdzającą.

 #646343  autor: ebolla
 11 lip 2013, 18:08
Witam,

up@Nottenick czy mógłbyś się do mnie na pw lub maila odezwać?

Sprawa dla mnie dosyć istotna.

Pozdrawiam
  • Strona 22 z 69
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 69
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 69