DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #648377  autor: davdol
 19 lip 2013, 09:22
Witam, mam pytanie. Wyjezdzam do Niemiec na 2 miesiace i muszę mieć tam jakiegoś neta. Myślę ze prepaid z aldi talk oplaci sie najbardziej, ale mam pytanie. Czy jeżeli wezmę modem od internetu mobilnego w play i wloze do niego karte z aldi talk będzie działało?

 #648380  autor: user_delete34
 19 lip 2013, 09:33
Jeśli nie ma simlocka - tak, bo z tego co widzę, Aldi Talk działa na sieci e-plusa, czyli 3G masz na 2100 MHz, jak u nas.
EDIT: Bardzo prosz. :wink:
Ostatnio zmieniony 19 lip 2013, 10:18 przez user_delete34, łącznie zmieniany 1 raz.

 #648381  autor: davdol
 19 lip 2013, 09:53
Markadiusz pisze:Jeśli nie ma simlocka - tak, bo z tego co widzę, Aldi Talk działa na sieci e-plusa, czyli 3G masz na 2100 MHz, jak u nas.
Bardzo dzieki ;)