DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 41 z 102
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 102

 #630306  autor: warczanek
 01 maja 2013, 08:26
Jakie są pakiety na internet we francji

 #630673  autor: Dmix
 03 maja 2013, 12:34
Wie ktoś może jak będzie teraz (maj), bowiem data ważności ofert się skończyła wraz z kwietniem.
Chodzi mi o rozmowy z UK do nas, lub od nas do UK.
Posiada ktoś informację na ten temat?

 #632457  autor: Blueberry89
 12 maja 2013, 13:57
Widzę, że Lyca zmienia się na "lepsze". Z 30 min. za 29gr za połączenia wychodzące do Niemiec też do sieci Lyca zostało tylko 14minut za 29gr, a za każdą kolejną minute po 18 gr.... skąd taka zmiana? :|

Podobno od czerwca mają się pojawić nielimitowane połączenia do Niemiec (z Lyca do Lyca) i za całą rozmowę będziemy płacić 29gr - czy to prawda?

Widzę, że darmowa rozmowa z obsługą klienta wróciła, a to akurat plus ;-)

Czasem lepiej skoczyć na głęboką wodę.
W płytkiej nietrudno o złamanie karku ;)

 #650645  autor: Emsi
 28 lip 2013, 01:17
Na stronce nie ma nigdzie informacji albo nie mogę znaleźć. Jakie są koszty utrzymania numeru? (Tzn. jaka ważność konta po doładowaniu danym nominałem). Potrzebuje do połączeń Polska-Włochy. Gdzieś czytałem kiedyś, że można zamówić też starter z tego drugiego kraju, to jest dalej aktualne? Jest nadal promocja na połączenia Lyca PL z Lyca z innego kraju?
Sorry, ale tyle stron jest na ten temat, że nie chcę mi się tego wertować teraz, a na stronce nie mogę się doszukać.

 #650648  autor: sa
 28 lip 2013, 02:46
W lyca mobile wystarczy raz na 80(podobno wydłużyli do 120 dni ale głowy nie dam) dni zadzwonić lub odebrać połączenie i numer jest automatycznie na ten okres przedłużany.Z tym że jak w ciągu np.130dni nie zadzwoni nikt to numer przepada i nie masz szans na odzyskanie numeru ani kasy jeżeli była.A co doładowań doładowujesz za tyle ile chcesz i potrzebujesz...

 #650800  autor: buba1234
 28 lip 2013, 20:07
Powinni to wydłużyć do roku, człowiek zapomni i numer straci. Wszyscy beda brac jako drugie numery i tyle.

Koszt połączenia do Play wyglada dziwnie, wyglada jak pomyłka na stronie.

Jak chcą, żeby ludzie przenosili do nich swoje numery główne, to musza troche zmienic ofertę. Do rozmow miedzynarodowych nie maja sobie równych, ale do Play musi być minimum 29gr/min już nie mowiąc o 19gr/min, czy innych obniżkach po 1 sierpnia.

________________________________

 #651051  autor: pluszak
 29 lip 2013, 20:09
można już dodać na polskiej karcie drugi numer holenderski kod *121# i potem kierunkowy 31 i numer się aktywuję ! Nowość !

 #652251  autor: Marcin87
 03 sie 2013, 22:14
Jakim kodem można sprawdzić stan ważności konta?

 #652333  autor: Flash999
 04 sie 2013, 13:57
Marcin87 pisze:Jakim kodem można sprawdzić stan ważności konta?
http://www.lycamobile.pl/po/howtouse pisze: Stan swojego konta można sprawdzić w każdej chwili.

Aby sprawdzić stan konta na terenie Polski:
Wpisz *131# (lub 94#), naciśnij przycisk "wyślij" ­­­­­­­, a stan konta pojawi się na ekranie telefonu, lub
Wybierz numer 321 (lub 95#) i odsłuchaj wiadomości o stanie swojego konta.

Aby sprawdzić stan konta przebywając za granicą:

Wybierz numer +48 729 200 321 i odsłuchaj wiadomości o stanie swojego konta.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #652338  autor: Marcin87
 04 sie 2013, 14:05
Wiem jak sprawdzić stan konta ale chodzi mi o ważność konta.Jakim kodem można sprawdzić do kiedy jest ważne konto?

 #652496  autor: sa
 05 sie 2013, 07:18
Pisałam to wyżej ale napisze jeszcze raz nie da się, musisz po prostu pamiętać by raz na 2-3 m-ce zadzwonić lub żeby ktoś do ciebie zadzwonił inaczej stracisz numer,choć zawsze możesz spróbować do biura obsługi może tam wiedza jak to sprawdzić,ale tam opłatę wprowadzili..samego kodu jako takiego zwyczajnie nie kojarzę...

 #655164  autor: wook
 15 sie 2013, 18:33
proste pytanie o lyca mobile czy ta stawka 39 gr za 30 min zagranicznego do lyca obejmuje też usa? Bo to by była dobra oferta.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #655169  autor: goral2099
 15 sie 2013, 18:53
Kraje, których dotyczy oferta 29gr za 14min: Australia, Belgia, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania oraz Włochy.
Do juesej i Portugalii za darmo bez ograniczeń, przynajmniej do dzisiaj jeżeli wierzyć stronie Lycamobile. Dziwne bo zawsze terminy podawali do końca miesiąca a teraz tak do połowy...może jakieś zmiany w ofercie się szykują? Oby na lepsze. :)

 #655173  autor: wook
 15 sie 2013, 19:09
to ciekawa oferta będę musiał powiedzieć by tam kupić simke, a ja tu gdzie są startery tej sieci dostępne? (w jakich sieciach sklepów w USA i w jakich u nas).

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #655178  autor: goral2099
 15 sie 2013, 19:27
Można sobie zamówić darmowe startery i do PL i do innego kraju na ich stronie (lycamobile.pl). Tam też masz listę sieci gdzie możesz kupić i doładować kartę.

 #655420  autor: wook
 16 sie 2013, 15:40
byłem dziś w Lewiatanie i kasjerka była zdziwiona o co ja pytam, może wybiore się do miasta to wejde do żabki albo do Tesco.

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #656370  autor: Lycamobile
 20 sie 2013, 18:44
@wook

Listę dystrybutorów w Polsce znajdziesz w lewym dolnym rogu naszej strony: http://www.lycamobile.pl/po/ tak samo jak na stronie Lyca USA: http://www.lycamobile.us/en/

W Żabce SIM'y powinny być. W Tesco chyba tylko doładowania.
Na pewno SIM'y będą w tych punktach: http://www.epaypolska.pl/epaypolska/fil ... s-typ1.pdf

@goral2099

Oferty są przedłużone do końca miesiąca:
http://www.lycamobile.pl/po/Lycaworld
http://www.lycamobile.pl/po/Nielimitowa ... ski-do-usa

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ

 #656373  autor: Emsi
 20 sie 2013, 19:05
Lycamobile,

Jest szansa dostać karty polską i włoską?

 #656459  autor: wook
 21 sie 2013, 00:18
byłem po raz drugi w lewiatanie i jakby lepiej zrozumieli o co pytam, dowiedziałem się, że startery były i będą kiedy dystrybutor przywiezie, do żabki mam aktualnie niezbyt po drodze, do najbliższej mam 5 km i musiał bym się specjalnie wybierać...

Jestem dysortografem więc jak zrobię błąd to normalne.
"Od Samsunga, tragicznych plastików, Amoledów i TouchWiz'a Wybaw nas Stevie!

Od Androida i lagów Zachowaj nas Stephenie!

My userzy Was wielkich prosimy, wysłuchajcie nas!"

 #656496  autor: Lycamobile
 21 sie 2013, 09:43
@Emsi

Polską tak, wystarczy że wypełnisz formularz http://www.lycamobile.pl/po/free-sim-request
Karty zagraniczne można zamówić przez nasz profil na FB, niestety Włoskich do tej pory nie dostaliśmy i nie wiadomo czy się pojawią.

Pozdrawiamy,
Lycamobile
www.lycamobile.pl
www.facebook.com/lycamobilepoland
www.togglemobile.co.uk/home/en - NOWOŚĆ
  • Strona 41 z 102
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 102
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 102