DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 43 z 675
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 675

 #658004  autor: Soq
 28 sie 2013, 20:49
Czy promocyjne ceny telefonów z Szalonych dni Orange obowiązują również przy przedłużaniu umowy przez telefon (np. w dziale utrzymaniowym)?

 #658030  autor: Pierre
 28 sie 2013, 22:34
promocja dotyczy , tylko zakupu na orange.pl

 #658089  autor: nerd
 29 sie 2013, 10:47
Cześć mam kilka pytań odnośnie przedłużenia umowy w Orange:

1. Czy jeśli umowę mam do 30.11, a przedłużenie wziąłbym teraz to zobowiązanie będzie liczone od teraz czy od listopada i na koniec jakbym chciał odejść to skończę z nimi zabawę za dwa lata we wrześniu czy dopiero w listopadzie, a te 3 miesiące między wrześniem, a listopadem zostanę bez promocji w ramach abonamentu?

2. Czy jakbym chciał wziąć drugi numer przy okazji przedłużania tego to czy jest szansa wytargowania podobnych warunków jak były przedstawione w poprzednich postach także na ten drugi abonament? Ewentualnie czy jest jakaś inna opcja sensownego wzięcia drugiego abonamentu, tak, żeby mieć jakieś opłacalne warunki? Nie wiem, jakieś przenoszenie z innej sieci, z karty?

3. Czy jest możliwe wydłużenie darmowych rozmów w orange z 6 do 24 msc przy SPMulti 69,90?

4. Przy aktualnym abonamencie interesuje mnie SPMulti 89,90 z maksymalnymi możliwymi dla mnie zniżkami, z tego co patrzę w tym temacie to rozrzut otrzymywanych ofert jest spory. Od czego to zależy?

 #658151  autor: Orange Ekspert
 29 sie 2013, 15:47
Czas trwania umowy będzie się liczył od daty zakończenia obecnej. Jeśli kończy Ci się umowa np. w listopadzie to od listopada będzie liczone 24 miesiące nowej umowy.

To, kiedy oferta wejdzie w życie zależy od tego, z jaką kwotą abonamentu przedłużysz umowę:

- nowa oferta wejdzie w życie od kolejnego okresu rozliczeniowego po zarejestrowaniu aneksu w przypadku utrzymania bądź zwiększenia abonamentu w ofercie Propozycja.

- od kolejnego okresu rozliczeniowego po zakończeniu umowy w przypadku zmniejszenia abonamentu w ofercie Propozycja.

Przedłużając umowę Nielimitowane Rozmowy do Orange otrzymasz na cały okres umowy http://www.orange.pl/kid,4002009272,id, ... ticle.html. 6 miesięcy dotyczy tylko nowych klientów.

Umowę możesz przedłużyć na stronie orange.pl. Obecnie mamy kolejną edycję promocji Szalone Dni i niższe ceny wybranych modeli telefonów http://www.orange.pl/kid,4002009278,id, ... ticle.html


Pozdrawiam
Tomek

 #658152  autor: orson_dzi
 29 sie 2013, 15:53
nerd pisze:Od czego to zależy?
Głównie od wysokości Twoich ostatnich faktur. Im będą one wyższe, tym lepsza ofertę dostaniesz.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #658180  autor: tomi91
 29 sie 2013, 17:54
Witam. Od 8 lat jestem w Orange. W styczniu kończy mi się umowa i chciałbym ją przedłużyć. Obecnie posiadam abonament Smart Plan Multi 49,90 zł. Czy z takim stażem w Orange jest możliwość wynegocjowania takiej oferty:

Abonament : Smart Plan Multi 69,90 - 30% - 49 zł na 24 miesiące
Min. 500 minut do wszystkich
Nielimitowane smsy do wszystkich
1 Gb Internetu
Jeden z tych telefonów za 1 zł: Alcatel One Touch Scribe HD, Alcatel One Touch Idol, Lg L9

Proszę o odpowiedź

 #658232  autor: nerd
 29 sie 2013, 21:45
orson_dzi pisze:Głównie od wysokości Twoich ostatnich faktur.
Istnieje gdzieś w sieci zestawienie mniej więcej określające na co można liczyć?
Orange Ekspert pisze:6 miesięcy dotyczy tylko nowych klientów.
A mógłbyś mi podlinkować pdf z regulaminem, który mnie dotyczy? Bo na stronie jest jedno, a jak przeglądam pdf z regulaminem to jest tam 6 miesięcy, ale w sumie taki tam bajzel jest, że mogłem znaleźć nie to co trzeba. Będę wdzięczny.

Co do wchodzenia w życie umowy, to rozumiem, że jak wezmę droższą opcję to tel i umowę dostaję od razu i od najbliższego okresu rozliczeniowego mam nowe usługi i od tego momentu liczę 24 msc do końca lojalki, a jak tańszą to towar teraz, usługi po zakończeniu aktualnej i normalnie 24 miesiące. Dobrze zrozumiałem?

Czyli tak czy inaczej trzeba się pilnować żeby przypadkiem z internetu nie skorzystać do momentu aktywacji, która kiedyś tam nastąpi?

Ach no i jeszcze jedno moje pytanie pozostało bez odpowiedzi: gdybym chciał przy okazji przedłużania abonamentu wziąć dodatkowo drugi abonament to mogę liczyć na jakieś upusty także w jego przypadku?

Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi.

 #658284  autor: orson_dzi
 29 sie 2013, 23:48
Istnieje gdzieś w sieci zestawienie mniej więcej określające na co można liczyć?
Nie. Wszystko indywidualnie wypluwa program, na bieżąco podczas rozmowy.
nerd pisze: tak czy inaczej trzeba się pilnować żeby przypadkiem z internetu nie skorzystać do momentu aktywacji, która kiedyś tam nastąpi
Jeśli zmniejszasz, to tak, bo wszystko wejdzie po zakończeniu obecnej umowy. Przy czym jak wchodzi tutaj rabat typu te 30%, to liczy się kwota podstawowa.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #658294  autor: ciekawy
 30 sie 2013, 02:05
pomaranczowy pisze:
baryla1969 pisze:Na net mobilny. Nie wiem czy to jeszcze działa ale ja tydzień temu przedłużyłem sobie i to ze strony orange. Samo z siebie pokazało, że jak wybiorę interneta z tabletem to przy abonamencie tym 189 chyba złotych dostane zniżkę chyba 69 procent i płacił będę cos koło 59 złotych za ten maksymalny internet, Akurat to mi sie opłacało i wziąłem. I fakt,, przedłużenie umowy przyszło ze zniżką na cały okres przedłużonej umowy. czyli miesięcznie gdziec tak 130 zeta jestem na plusie. A że miałem teraz za 99,90 to miesięcznie też jestem na plusie no i te gigabajty dużo większe. Także polecam sprawdzić.
Wybrałeś promocje Orange Free Set 189,90 z tabletem, a nie Orange Free Set 189,90, a to różnica. Ten rabat, to żaden specjalny rabat dla Ciebie czy też za przedłużenie - to standardowa oferta dla nowego i przedłużającego klienta. W Orange Free Set 189,90 jest 25GB + 10GB za przedłużenie przez internet, a Ty w tym planie co wybrałeś, dostałeś 5GB + 2GB za przedłużenie, zatem nie jesteś ani grosza na plusie i gigabajtów też niestety nie masz "dużo większych".
dzięki ale nie do końca o to mi chodziło, bardziej mnie interesują dwie opcje

pierwsza to z modemem albo sama karta sim - ile można mieć więcej GB albo o ile niższy abonament i zależałoby mi na konkretnym przykładzie albo przykładach

druga to abonament z notebookiem albo laptopem - tutaj też by mi zależało na konkretnych przykładach jakie oferty się pojawiają na przedłużenie umowy

 #658388  autor: stb920
 30 sie 2013, 14:23
Umowa kończy mi się 22 czerwca 2013 roku, a jestem zainteresowany ofertą za 159 zł oraz iPhonem 5.

Z tego co się dowiedziałem umowę mogę przedłużyć 9 m-cy przed wygaśnięciem. Czy mogę liczyć na jakiekolwiek zniżki? Na przykład -30% na abonament i zniżkę na telefon?

Pozdrawiam.

 #658410  autor: slaver
 30 sie 2013, 16:01
witam zamowienie numer 19930300935 Prosze o pomoc zmiany koloru telefonu z niebieskiego(stadardowego na szary. Dzwonilem pare razy na infolinie i NIE maja mozliwosci edycji zgloszenia!! nie mam pojecia dlaczego i nikt kokretnie nie mogl mi Pomoc!! Prosze o interwecje bo neichcialbym nie odbierac zamowienia i narazac Orange na koszty Przesylki!! zaden konsultant nie ma uprawnien, dzial weryfikacji to widmo LICZE na Was Na telepolis !

 #658590  autor: andi4444
 31 sie 2013, 13:22
Jutro będę mógł przedłużyć umowę na mobilnego neta, w tej chwili korzystam z orange free 39, płacę 24,90 zł ponieważ poprzednio podpisałem umowę na opcję bez modemu na 12 miesięcy. Jak myślicie na co mogę liczyć ze strony orange.pl? Nie zależy mi na modemie ani tablecie (obecnie sima mam w ipadzie mini) zależy mi na większej ilości GB no i umowa na 12 miesięcy. Przedłużał ktoś ostatnio w podobnej sytuacji?

.......---> Nokia N95 8GB -> SPV M650 -> Samsung Omnia 2 -> HTC HD2 -> iPhone 4S 16 GB -> iPhone 5 16GB -> iPhone 5S 16GB -> iPhone 6 Plus 64 GB -> iPhone 7 Plus 128 GB -> iPhone 8 Plus 64 GB

 #658634  autor: Orange Ekspert
 31 sie 2013, 18:23
stb920 pisze:Umowa kończy mi się 22 czerwca 2013 roku, a jestem zainteresowany ofertą za 159 zł oraz iPhonem 5.

Z tego co się dowiedziałem umowę mogę przedłużyć 9 m-cy przed wygaśnięciem. Czy mogę liczyć na jakiekolwiek zniżki? Na przykład -30% na abonament i zniżkę na telefon?

Pozdrawiam.
Możesz skorzystać z oferty Propozycja:

- przez Internet już na 150 dni przed końcem dotychczasowej umowy lub
- w pozostałych kanałach sprzedaży już na 120 dni przed końcem promocji.

Oferta jest negocjowana indywidualnie.
slaver pisze:witam zamowienie numer 19930300935 Prosze o pomoc zmiany koloru telefonu z niebieskiego(stadardowego na szary. Dzwonilem pare razy na infolinie i NIE maja mozliwosci edycji zgloszenia!! nie mam pojecia dlaczego i nikt kokretnie nie mogl mi Pomoc!! Prosze o interwecje bo neichcialbym nie odbierac zamowienia i narazac Orange na koszty Przesylki!! zaden konsultant nie ma uprawnien, dzial weryfikacji to widmo LICZE na Was Na telepolis !
Po złożeniu zamówienia nie ma możliwości jego zmiany. Tylko i wyłącznie nowe zamówienie po zamknięciu tego pierwszego (np. jeśli nie odbierzesz przesyłki).
andi4444 pisze:Jutro będę mógł przedłużyć umowę na mobilnego neta, w tej chwili korzystam z orange free 39, płacę 24,90 zł ponieważ poprzednio podpisałem umowę na opcję bez modemu na 12 miesięcy. Jak myślicie na co mogę liczyć ze strony orange.pl? Nie zależy mi na modemie ani tablecie (obecnie sima mam w ipadzie mini) zależy mi na większej ilości GB no i umowa na 12 miesięcy. Przedłużał ktoś ostatnio w podobnej sytuacji?
Zachęcam do kontaktu z działem propozycji lub z nami http://www.facebook.com/orangepolska/ap ... 5626162243 Tam będziesz mógł porozmawiać na temat oferty.


Pozdrawiam
Tomek
 #659562  autor: dennassi11
 04 wrz 2013, 14:31
Witam. Mam problem. Umowa kończy mi się w pazdzierniku. Obecnie poszedłem do salonu i może zastałem ofertę zadowalajaca, ale telefony byly w cenach kosmicznych. Posiadam abonament 39.90 i chciałbym przy takiej kwocie zostać ewentualnie dorzucić jeszcze 10 zl. Zależy mi na nielimitowanych smsach najbardziej. Przydałoby się parę minut, internetu nie potrzebuję. Za to bardzo mi zalezy na telefonie, do którego włożę kartę i będę smigał po necie. W mixie dostałem dobrą ofertę za 39.90 168 min do wszystkich, nielimitowane smsy do orange i 400 smsow poza inna siec, ale np telefony sa okropnie dorgie. Pół roku temu przedłużałem umoe na drugim numerze który posiadam w orange. Zostałem przy abonamencie w wysokosci 39.90 i wtedy za LG L5 musialem zapłacić jedyne 5 zł, gdzie teraz za ten sam model telefonu muszę dopłacić już 199 zł. Jak myślicie, jak zadzwonią do mnie i powiem, że jednak rezygnuję to jest szansa dostać jakiś fajny fon? I jaki telefon jest według Was warty uwagi. Pozdrawiam!
 #659571  autor: inq
 04 wrz 2013, 14:57
dennassi11 pisze:Witam. Mam problem. Umowa kończy mi się w pazdzierniku. Obecnie poszedłem do salonu i może zastałem ofertę zadowalajaca, ale telefony byly w cenach kosmicznych. Posiadam abonament 39.90 i chciałbym przy takiej kwocie zostać ewentualnie dorzucić jeszcze 10 zl. Zależy mi na nielimitowanych smsach najbardziej. Przydałoby się parę minut, internetu nie potrzebuję. Za to bardzo mi zalezy na telefonie, do którego włożę kartę i będę smigał po necie. W mixie dostałem dobrą ofertę za 39.90 168 min do wszystkich, nielimitowane smsy do orange i 400 smsow poza inna siec, ale np telefony sa okropnie dorgie. Pół roku temu przedłużałem umoe na drugim numerze który posiadam w orange. Zostałem przy abonamencie w wysokosci 39.90 i wtedy za LG L5 musialem zapłacić jedyne 5 zł, gdzie teraz za ten sam model telefonu muszę dopłacić już 199 zł. Jak myślicie, jak zadzwonią do mnie i powiem, że jednak rezygnuję to jest szansa dostać jakiś fajny fon? I jaki telefon jest według Was warty uwagi. Pozdrawiam!
Nie zamawiaj przez salon. Tam ceny są kosmiczne. Za te same warunki na stronie orange.pl dostaniesz dużo niższe ceny telefonów. Za 29 zł przy abonamencie 59,90 masz np xperię J. Pooglądaj na stronie :)

a

 #659572  autor: dennassi11
 04 wrz 2013, 15:03
Tyle, że właśnie muszę zostać przy abonamencie 39.90 gdzie pasuje mi Smart Plan Mix, ewentualnie przejść na 49.90 bo akurat ten numer opłaca matka więc będzie piała jakbym wział wyżej :D Taka już jest. Dlatego zwracam się tutaj do Was co byscie polecali. Bo jednak nie takie tanie są. Chciałbym coś lepszego od LG L5 bo juz go mam. Czekam na propozycję.

 #659603  autor: dreapheus
 04 wrz 2013, 17:22
samsung galaxy trend, 49,90
nie masz co prawda smsow ale masz dostep do neta
można zainstalowac aplikacje która wysyła smsy przez neta

a

 #659626  autor: dennassi11
 04 wrz 2013, 19:23
Wlasnie o to chodzi ze nie potrzebuje neta. Lepiej, nie chce go miec. Potrzebuje glownie nielimitowanych smsow.
 #659883  autor: grzes133
 05 wrz 2013, 19:57
Witam. Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem z działu utrzymania klienta i wszystko jest ok. tylko jedna rzecz mnie martwi, Pani udzieliła mi informacji że maksymalny rabat na abonament jaki może zaproponować to 20% a nie 30% tak jak chciałem. Twierdzi że rabaty 30% były do końca sierpnia i że od września już ich nie ma. Czy może ktoś udzielić mi informacji czy to była tylko zagrywka konsultanta z duk w związku z tym, że to był dopiero pierwszy telefon do nich czy może faktycznie tak od wrzesnia jest że maksymalny rabat jaki mogą dać to tylko 20% ?

 #660016  autor: Mr. Allen
 06 wrz 2013, 14:56
Po rozmowie z którymś z kolei konsultantem, dostałem takie warunki:

Abonament FIRMA BEZ GRANIC - 139zł + VAT (rabat z 169zł + VAT)
- nielimitowane rozmowy, sms, mms
- 3 GB internet
- 450 minut do UE

Telefon:
Note II - 1zł
HTC ONE - 149zł + VAT

Co o tym sądzić? Oferta jak ze strony, tylko ten upust na kwotę abonamentu. Coś jeszcze z tego zejdzie? Poprosić o ONE za 1zł? Proszę o szybką odpowiedź.
  • Strona 43 z 675
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 675
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 675