DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 80 z 171
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 171

 #631777  autor: Edmund
 08 maja 2013, 17:48
Ranger, czy przeniosłeś numer do Play na Kartę albo Virgin Mobile? Takie coś się dzieje gdy numer zostanie przeniesiony do Play albo VM i nie zostanie wykonane żadne połączenie po przeniesieniu. Dopóki nie wykonasz połączenia/wyślesz sms/połączysz się z netem tak długo Twój numer nie będzie w pełni aktywny i będzie się zachowywał jak karta SIM z nieodpakowanego zestawu startowego.
Dokładnie taka rzecz działa mi się jak przenosiłem numer do Play od innego opa.

Wszechobecnemu analfabetyzmowi, braku poszanowania dla języka ojczystego i braku czytania ze zrozumieniem mówię nie!

Orange: Nowe GO
Play: Fresh, stare Lubię to!
Plus na Kartę
Net: OFnK, Aero2

 #642913  autor: bolek2004
 28 cze 2013, 12:08
Przymierzam się do przeniesienia jednego numeru z VM do Plusa z roczną ważnością konta, bardziej na dzień dzisiejszy w celu leżakowania bo jest bardzo fajny i mam parę wątpliwości co do tej zmiany:
1. Czy do przeniesienia numeru z VM wystarczy rejestracja danych w Klubie Virgin przez internet? Jeśli tak to wystarczy że wklepie tam swoje dane w formularz i numer będzie zarejestrowany? Przychodzi jakieś potwierdzenie smsem? Nie trzeba dosyłać jakiś skanów dowodu osobistego itd?
2. Czy w salonie plusa przy przeniesieniu numeru można wybrać taryfę do której numer zostanie zmigrowany? Czy wszystkie lądują w jednej taryfie? Jeśli tak to jakiej? W takim wypadku trzeba by zmieniać taryfę płacąc 3pln (na starterze przeniesionym jest chyba 5pln) i doładować za 5 co by na rok się wydłużyła ważność.
3. Czy przy przeniesieniu z Virgin nie robią problemu? Wszystko trawa tak jak powinno 24 godziny czy trochę dłużej tak jak w przypadku przeniesienia numeru w ramach W3?

 #642926  autor: bolek2004
 28 cze 2013, 12:25
Wiem nie uściśliłem w powyższej wiadomości że chcę numer przenieść do tej najnowszej taryfy plusa z roczną ważnością konta, prosiłbym tylko o niewypowiadanie się osób które będą pisać, a dlaczego? a po co? jak Virgin ma takie dobre stawki. Z pewnych powodów chciałbym żeby ten numer był w W3, wiadomo T odpada, Orange dla mnie też nie istnieje więc najmniejsze zło to plus.

Z informacji uzyskanych w CMOK Virgin, do przeniesienia numeru wystarczy tylko rejestracja w Virgin Clubie . Nic im nie trzeba dodatkowo wysyłać.

 #653332  autor: tytan1
 08 sie 2013, 09:11
Napiszę trochę o przenoszeniu numeru,
:arrow: 27 lipca złożyłem wniosek internetowy na stronie Virgin, aby przenieść nr z Play'a (wcześniej w simplusie),
1 sierpnia już odebrałem ze skrzynki pocztowej ich list z kartą sim i dokumentami do podpisania,
3 sierpnia wysłałem no i musiałem niestety dopłacić całość 4,55zł na poczcie (Białystok), aby wysłać poleconym, bo pani w okienku tak orzekła :evil:
:arrow: 5 sierpnia już otrzymałem sms'a na inny podany we wniosku nr kontaktowy iż mój nr tel zostanie przeniesiony 20.08 (bo taką datę wskazałem aby wykorzystać do końca środki z konta Play'a). Przenoszenie między sieciami wygląda na sprawne.
Jak przeniosą nr, to napiszę czy mam zasięg Plus'a :D

 #654755  autor: Ventussi
 14 sie 2013, 11:14
Mam mały problem. Przeniosłem numer z Virgin Mobile do Heyah. Dziś z rana nr przestał być aktywny w Virgin, dopiero niedawno listonosz przyniósł list z Heyah. Włożyłem kartę, niby wszystko działa. Próbuję wykonać połączenie i słyszę w słuchawce "Twoje konto jest nieaktywne, proszę skontaktować się z działem obsługi klienta T-Mobile Tak tak i Mix pod nr bla bla bla". Na ekranie mam wyświetlane na zmianę T-Mobile.pl/HEYAH - raz jedno, raz drugie. Wpisałem kod *108#, żeby sprawdzić stan konta - "Podany numer nie należy do Tak Tak T-Mobile". O co tu w ogóle chodzi? Zadzwoniłem z domowego telefonu na swój numer i działa, mogę normalnie odbierać połączenia, ale wykonywać nie mogę. Ktoś się z czymś takim spotkał?

 #654759  autor: artix
 14 sie 2013, 11:17
Tak miałem kilka razy po przeniesieniu do MTV Mobile. Po 3 tygodniach naprawili. Reklamuj :)

Możesz przy okazji zdradzić, czy dzwoniłeś i uzupełniałeś telefonicznie PESEL i nr dowodu czy wystarczyło być zarejestrowanym w Klubie Virgin?

 #654765  autor: Ventussi
 14 sie 2013, 11:28
Wystarczyła rejestracja w klubie Virgin.

//edit
Zadzwoniłem na BOK Heyah i po kilku godzinach zaskoczyło. Teraz już śmiga, choć nie powiem, żeby wszystko poszło gładko i przyjemnie. Raczej, jak jazda po wertepach. Przez ostatnie kilka miesięcy latałem po różnych sieciach i Heyah jest pierwszym opem, u którego nie działało "z buta" wysyłanie MMS. Internet śmigał, ale nie MMSy. Musiałem wysłać SMSa po ustawienia MMS i dopiero wtedy się dało. Koniec końców wszystko śmiga. Nie wiem, czy nie mam jakiejś przestarzałej karty, bo mi non-stop się zmienia T-Mobile.pl/HEYAH, włożyłem do SE K310i i tam wyskoczyło ERA/HEYAH :)
 #658181  autor: marta09
 29 sie 2013, 17:55
Witam! Czy jest obecnie możliwość przejścia z Plusa do Play Mix z przeniesieniem numeru? Nie mogę nic znaleźć na stronie na ten temat, wymienione są jedynie opcje z przeniesieniem nr dla abonamentu i Play na Karte... :?:

 #658207  autor: darkangel
 29 sie 2013, 19:48
Można, ale tylko za pośrednictwem salonu, i chyba będziesz musiała przejść na początek do Play na kartę i potem odrazu zmienić na Mixa, ale tego nie jestem pewien.

 #660082  autor: Emsi
 06 wrz 2013, 19:50
Taka sytuacja - przez nieudolność pracowniczki Play numer zablokowany na miesiąc (przenoszony z T-mobile do Play). Miał ktoś z Was podobną przygodę?

 #662037  autor: Hohopitan_1980
 15 wrz 2013, 20:51
Czy przy przenoszeniu numeru może być problemem nieaktualny numer dowodu osobistego podanego w karcie rejestracyjnej u dotychczasowego operatora?

 #662430  autor: bolek2004
 17 wrz 2013, 18:39
Jak najbardziej, w salonie przecież legitymujesz się dowodem osobistym więc lepiej uaktualnić nr dowodu u starego operatora, po co ma być wniosek o przeniesienie odrzucony.

 #663051  autor: piotras
 20 wrz 2013, 16:36
Witam,

dzisiaj o północy (w nocy z piątku na sobotę) powinien zostać wyłączony u obecnego opa mój nr. Kiedy pojawi się u nowego operatora? Od razu czy po kilku godzinach/rano? Jak było u Was? Idę na imprezę i kontakt by mi się przydał ;).

Pozdro

 #663062  autor: slawekt
 20 wrz 2013, 17:06
piotras pisze:Od razu czy po kilku godzinach/rano? Jak było u Was? Idę na imprezę i kontakt by mi się przydał ;) .
Różnie to bywa... Może potrwać do paru godzin i musisz się liczyć z tym, że o telefon po taksówkę będziesz prosił barmana ;-)

 #663183  autor: piotras
 21 wrz 2013, 10:37
Działał w ciągu 30min... A taksę wziąłem i tak z postoju ;).
 #664156  autor: chyży
 25 wrz 2013, 22:38
Witam.
Obecnie posiadam umowę Plus Mix. Kończy się w styczniu 2014. Chcę przenieść numer do Play Na Kartę. Z tego co wyczytałem na stronie Play.pl, to wystarczy zgłosić się do salonu Play i oni załatwią resztę.

Pytanie brzmi, czy do salonu mam się udać dopiero po zakończeniu umowy Plus Mix, czy mogę załatwić to trochę wcześniej, tak aby od razu w dniu zakończeniu umowy przejść do Play?

Ile trwa takie przeniesienie numeru?

Umowę w Plusie muszę wypowiedzieć, czy sama wygaśnie po ostatnim doładowaniu?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Domyślam się, że środki na karcie przepadają?

 #664165  autor: darkangel
 25 wrz 2013, 23:17
Ogólnie to wystarczy tylko odwiedzić salon Play, nie trzeba w Plusie wypowiadać umowy.
Po ostanim zasileniu umowa będzie uznana za zakończoną.

Przeniesienie nr trwa zwykle 1 dzień roboczy, chyba że są jakieś komplikacje.

Możesz pójść do Playa troszke wcześniej zanim umowa Ci wygaśnie, poprostu przy składaniu wniosku masz opcje przeniesienia nr z konkretnym dniem i mógłbyś tam zaznaczyć np kiedy konkretnie chcesz przenieść nr.

Przy przeniesieniu kasa Ci nie przejdzie, więc dobrze jest po zakończeniu kontraktu z Plusem wydzwonić wszystkie pieniądze, a następnie przenieść nr ;).

Jako pocieszenie dodam że Play za przeniesienie do nich nr na karte podaruje Ci 60zł na koncie promocyjnym gratis :).

 #664185  autor: buba1234
 26 wrz 2013, 00:44
Taryf jest dużo.

Napisz:
1. ile potrzebujesz na miesiac minut/sms/MB
2. jak korzystasz z neta w smartfonie
3. Do jakiej sieci dzwonisz lub chcesz dzwonisz najczesciej
4. Ile chcesz doaldowywac mniej wiecej na miesiac
5. czy masz zasieg wszystkich sieci play plus t-mobile orange
6. czy czesto dzwonisz za granice?

Pomożemy coś wybrać

________________________________

 #664194  autor: mikkel
 26 wrz 2013, 07:47
co do przenoszenia do plaj i 60złotych to mam 2 uwagi i dobrze żeby to każdy wiedział.
1. Przed zmianą taryfy należy doładować min. 5zł aby otrzymać 60zł na konto bonusowe i po upewnieniu się że bonus już jest to dopiero wtedy zmieniać.
2. Przy zmianie na minimax tracimy wszystkie bonusowe środki więc te 60zł też. Tutaj duży plus dla tej sieci że konsultant stwierdził że są "proklientowscy" czy jakoś tak to dał mi na konto bonusowe 20zł. Dodam że straciłem ponad 50 ale i tak nie narzekam.
  • Strona 80 z 171
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 171
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 171