DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 14 z 56
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 56

 #663236  autor: DanielR
 21 wrz 2013, 15:20
O boziu, boziu. Jeżeli rzeczywiście mają zamiar rozruszać ten swój bajzel, to chyba tylko z 10 gr, góra 12 gr w cenniku przy sekundowym naliczaniu. A ci, po tylu miesiącach oczekiwania na start w Polsce, pytają się czy nowa stronka zaprezentowana w UK jest fajna. Żenada! :(

Kiedy w końcu start w Polsce?!

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #663239  autor: Sahim
 21 wrz 2013, 15:41
A ja jednak dałbym im szanse. Pod warunkami: będą działać na btsach TM, długa ważność konta (nie musi być rok), umiarkowana stawka za minutę (może być nawet 29 gr/min) i duże pakiety internetowe.

 #663246  autor: SomalijskiWluczega
 21 wrz 2013, 16:50
Sahim pisze:A ja jednak dałbym im szanse. Pod warunkami: będą działać na btsach TM, długa ważność konta (nie musi być rok), umiarkowana stawka za minutę (może być nawet 29 gr/min) i duże pakiety internetowe.
Z taką ofertą jak napisałeś to lepiej by vectone mobile pl żeby nie wystartowała wogóle.
Stawki dla mnie akceptowalne dla nowego mvno w pl to 9gr/min brutto do każdej polskiej sieci , rozmowy smsy i mmsy wewnątrz sieci gratis po doładowaniu i jakieś duuże tanie pakiety internetowe z naliczaniem co 1 bajt.

Wymagania duże co do Vectowne mobile??

No cóż duże bo jakoś zastanawiają się nad startem w pl już chyba od 2 lat mieli wystartować i nic.
Więc jak mają wystartować to z jakąś super ofertą a jak nie to niech nie zawracają d@@y tylko napiszą "niestety przeliczyliśmy i wyszło nam że w Polsce nie opłaca nam się wystartować" i koniec.

Więc powinni zrobić albo tak albo tak - krótka piłka.
A nie tak może chcielibyśmy wystartować ale nie wiemy jak....

 #663253  autor: Emsi
 21 wrz 2013, 18:28
Sahim, no to sprostaliby Twoim oczekiwaniom. Według cennika na stronce mają 19gr/min. Pisali też na fanpage o pakietach (które chyba miały być przyznawane za doładowania), gdzie koszt minuty połączenia spadał nawet do 10gr/min. Co do ważności konta to miało działać podobnie jak w Lyca, czyli jakaś czynność na trzy miesiące (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę). Mieli też oferować darmówki wewnątrz sieci. Także przedstawiali wtedy atrakcyjną ofertę. Nie wiem czy to nadal aktualne, nie śledzę już ich poczynań, nawet nie chcę zaglądać na ich fanpage, stronkę itd. Jedno jest pewne - są niepoważni :!:

 #663256  autor: Sahim
 21 wrz 2013, 18:42
Emsi pisze:Sahim, no to sprostaliby Twoim oczekiwaniom.
Oczywiście.
Jest tylko jedna sprawa: muszą w końcu do jasnej cholery wystartować :D

 #663292  autor: andrzejgolota
 21 wrz 2013, 22:37
Dajcie spokój panowie. Jedyne co mnie w tej sieci może zainteresować, to fakt, że ponoć rozmowy na stacjonarne do Włoch mają być po 9 gr a takowe sporadycznie zdarza mi się wykonywać. Można więc zamówić starter szufladowy na wszelki wypadek. Zresztą i tak się nie zdziwię jak nawet to okaże się blefem.

Najpierw robią stronę z fałszywą ofertą, potem ogłaszają nową, która i tak nie startuje. Przez kilka miesięcy cisza, aż tu nagle wyskakują na fejsie jak gdyby nigdy nic z jakże odkrywczym "Już piąteczek" i robimy wszystko żeby wystartować. No cyrk, standardy z 3 świata. Kononowicz miał już lepszy PR niż oni.

 #663314  autor: poziom
 22 wrz 2013, 02:09
andrzejgolota pisze:Dajcie spokój panowie. Jedyne co mnie w tej sieci może zainteresować, to fakt, że ponoć rozmowy na stacjonarne do Włoch mają być po 9 gr
Tylko po co chomikować kolejną simke skoro wystarczy skorzystać z wdzwanianego voipa przez komórkę i masz włochy stacjonarne za 5gr.min?

Vectone ma niezłą opcję w uk gdzie za 5pandów można sobie dodać nr. stacjonarny np. polski
http://www.vectonemobile.co.uk/pay-as-y ... ional.aspx
choć z drugiej strony w Polsce nie mamy zalewu imigrantów...

 #663406  autor: Emsi
 22 wrz 2013, 20:10
A jednak się przełamałem i wszedłem na ich fanpage, patrze a tu wyczyszczone wszystkie posty, które nazbierały się przez tych kilka miesięcy (można się domyśleć ich treści).
Z tego co ja słyszałem, to mają dobrą opinie jeśli chodzi o ceny połączeń, natomiast jest wiele zastrzeżeń co do jakości i obsługi klienta.

 #663578  autor: DanielR
 23 wrz 2013, 14:13
Na FB piszą, że start sieci to kwesta "kilku tygodni" (!). To chyba im się coś pomyliło. Tak to mogli pisać kilka miesięcy temu, a nie teraz. Teraz odpalenie sieci powinno być kwestią nie tygodni, a góra tygodnia. :|

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #663613  autor: Sahim
 23 wrz 2013, 16:23
andrzejgolota pisze:ponoć rozmowy na stacjonarne do Włoch mają być po 9 gr
O to ciekawe.
DanielR pisze:Teraz odpalenie sieci powinno być kwestią nie tygodni, a góra tygodnia.
Za dużo oczekujesz :D
Ja jednak jestem zainteresowany tą siecią, zwłaszcza że od kilku dni nie mam zasięg Plusa, który był podstawą dla mojej komórki (chyba zasięgu TM w Play się nie doczekamy).

 #663641  autor: Blank
 23 wrz 2013, 17:46
DanielR,

Naprawdę nie ma znaczenie z jaką ofertą wystartują. Nie liczą się już w tej rozgrywce. Musieliby zaoferować naprawdę świetne warunki, a na to nie mamy co liczyć.

MVNO: tylko trójka ma szansę - LycaMobile, Klucz i VirginMobile.

Szansę i to być może, będzie mieć także truphone na rynku MŚP, ale nie będzie moim zdaniem zbyt wielka.

Vectone ma marne szanse wpasowania się w polski rynek. Te 10 groszy, z którymi wyskoczyli na samym początku musiałoby sie sprawdzić (i to nie w postaci pakietu 150 minut), a dodatkowo musieliby zaoferować atrakcyjne stawki na internet i SMSy, a na to się nie zanosi.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #663914  autor: Emsi
 24 wrz 2013, 19:48
Na fanpage pojawiła się informacja, że tym razem start to kwestia kilku tygodni. W najbliższym czasie ma pojawić się oficjalna i dokładna data startu.
Może tym razem się uda ... ;-)

 #663915  autor: Ventussi
 24 wrz 2013, 19:55
Tak sobie myślę, że nawet, gdy ta sieć wystartuje, to kto będzie z niej korzystał? Virgin to pół biedy, bo ludzie mniej lub bardziej, ale generalnie raczej markę kojarzą, były spoty w TV, pamiętam. A Vectone? Ja po raz pierwszy o tej sieci się dowiedziałem z tego forum.

 #663918  autor: user_delete19
 24 wrz 2013, 20:05
@up
no właśnie; może zaszaleją z reklamą, ale to musieli by pokazać ciekawą ofertę. jest taki virgin i co? konkurencyjne stawki a mimo wszystko nie czuję się wystarczająco zachęcony do migracji...

 #663921  autor: Emsi
 24 wrz 2013, 20:25
Reklama dźwignią handlu. Gdyby zareklamowali się konkretnie, a są na to szanse gdyż jest to międzynarodowa duża sieć, to kto wie?! Jak na razie nie wystartowali więc nie próbowali nawet się reklamować, zobaczymy jak to będzie wyglądało. Ja zamówię sobie SIM-kę za free na testy i sprawdzę. :D

 #663922  autor: telemaniak1984
 24 wrz 2013, 20:28
Pamiętajcie, że nie tylko operatorzy wydający kokosy na reklamę dobrze się mają.

Przykład?

Marka "W Rodzinie" sieci CenterNet. Mają sto kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Próżno szukać ich reklam a tym bardziej starterów w kioskach.

Nie sądzę, żeby ta marka upadła.

Podobnie MBank Mobile. Istnieje już wiele lat.

 #663924  autor: Blank
 24 wrz 2013, 20:36
telemaniak1984 pisze:Marka "W Rodzinie" sieci CenterNet.
Słuchacze jedynej słusznej stacji nie grzeszą inteligencją.
I wiem, że "w Rodzinie" już nie jest związane z RM, ale ... słuchacze niekoniecznie o tym wiedzą. Wielu z nich wciąż pamięta pielgrzymkę Rodziny RM zorganizowaną przy okazji promowania dekoderów satelitarnych i telefonii "w Rodzinie". O "w Naszej rodzinie" wiedzą znacznie rzadziej, a jeśli nawet to nie widzą różnicy w postaci "naszej". Oferta "w Rodzinie", "w naszej rodzinie" jest krótko mówiąc - moim zdaniem beznadziejna.
Podobnie MBank Mobile. Istnieje już wiele lat.
Oferta także niezbyt dobra. Rozumiem osoby, które są tam np. w związku z bonusami, ale bez bonusów, oferta jest gorzej niż słaba.

Nie wiem czym kierują sie ludzie, bo ich wyboru NIE MAJĄ SENSU.

Przykład to MTV Mobile, który ma naprawdę kiepską ofertę, wręcz fatalną, gorszą od W4.
Oraz Virgin Mobile, Klucz, Red Bull mobile.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #663930  autor: Ventussi
 24 wrz 2013, 21:38
Niewątpliwie plusem Vectone jest fakt, że ma działać na nadajnikach T-Mobile, więc Virgin ze swoją jakością Play raczej blado przy tym wypada.

 #663934  autor: user_delete19
 24 wrz 2013, 22:03
Niewątpliwym plusem Virgin jest to, że działa na nadajnikach Play, bo u mnie działają lepiej niż T-Mobile...
  • Strona 14 z 56
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 56
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 56