DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #672786  autor: Matejos
 05 lis 2013, 22:09
Cześć po tym jak wczoraj padł mi głośnik po 3 intensywnych latach użytkowania mojej Defy jestem zmuszony na wzięcie nowego abonamentu.Po obejrzeniu wszystkich ofert wybrałem sieć Orange,ponieważ posiadam u nich Neostradę co daje mi zniżkę 15zł,a nie chciał bym przekroczyć kwoty abonamentu powyżej 60zł.Tak więc w abonamencie za 69,99 zapłacę 55 zł w umowie na 2 lata.W grę wchodzą także inne sieci ale w tej cenie oraz z pakietem internetu mobilnego. Suma jaką ma do wydania na sam telefon to 500zł.Z tej oferty zainteresowały mnie dwa aparaty,a mianowicie Samsung Galaxy s3 w cenie 509zł oraz Sony Xperia SP w cenie 349zł. Miałem brać s3,ale chyba to nie jest telefon dla mnie.Jeśli chodzi o wymagania co do telefonu to liczy się wytrzymałość ponieważ jestem pracownikiem fizycznym i łatwo mogę go uszkodzić,ale bez przesady będe uważać w miarę możliwości.W grę wchodzi także dokupienie etui poza tymi kosztami.Wcześniej miałem Case Mate Tough co dużo pomogło.Na telefonie słucham dużo muzyki i surfuje po sieci.Wolnymi chwilami grywam w gry.Z zakupem mogę się wstrzymać parę miesięcy jeżeli będą lepsze oferty w niedługim czasie.Mam nadzieje,że w miarę wyjaśniłem o co mi chodzi.Pozdrawiam i czekam na inne propozycje w tym budżecie.

 #672819  autor: ja.michal
 06 lis 2013, 01:09
Matejos, popatrz na kupony zniżkowe. Dają -30% na całą umowę. Do tego Orange Open (czy jak to tam się zwie) powinien również działać. Wtedy powinieneś dostać dwie zniżki czyli porządne telefony będziesz miał w niższych cenach. Popatrz na odpowiedni temat tu na forum. Net jeden z forumowiczów wrzucił kilka kodów, które działają również przy przedłużeniu.

 #672894  autor: Orange Ekspert
 06 lis 2013, 12:43
Jeśli jesteś zainteresowany nową umową to możesz jeszcze dodatkowo skorzystać z rabatu 30% na abonament na okres 24 miesięcy w strefie marek Allegro http://orange.strefamarek.allegro.pl/

Dziś również rozpoczęły się Szalone Dni i obniżka wybranych modeli telefonów. Szczegóły sprawdzisz tutaj http://www.orange.pl/kid,4002009278,id, ... ticle.html

Wszystkie telefony aktualnie dostępne w naszej ofercie znajdziesz tutaj http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony

 #672946  autor: Matejos
 06 lis 2013, 16:22
Byłbym tym bardzo zainteresowany tylko czy te rabaty łączą się z Orange Open i miałbym dodatkowe 15zł mniej?
Jeśli chodzi o telefony to zastanaiwam się teraz między Samsung Galaxy s3,Sony Xperia SP oraz Huawei Ascend P 6 co byście poradzili żebym wybrał?

 #672976  autor: ja.michal
 06 lis 2013, 18:42
Orange Ekspert, może niech coś napisze na temat tych rabatów. Z tego co wiem powinno działać. Warunek to bodajże abonament minimum 39 zł.

 #673054  autor: klimasz
 06 lis 2013, 23:23
wystarczy korzystać z tej oferty -30% za symboliczną złotówkę... i abo wyjdzie 48,93 zł :)[/list]

 #673068  autor: ja.michal
 07 lis 2013, 00:34
klimasz, pytanie czy Orange Open "urwie" jeszcze 15 zł wtedy będzie 33,93 zł i telefon za złotówkę. ;)

 #673087  autor: M a r c i n
 07 lis 2013, 08:05
Tak, Orange Open nadal przysługuje

Obrazek

 #673141  autor: Orange Ekspert
 07 lis 2013, 14:39
ja.michal pisze:Orange Ekspert, może niech coś napisze na temat tych rabatów. Z tego co wiem powinno działać. Warunek to bodajże abonament minimum 39 zł.
Dokładnie tak. Te dwie promocje nie wykluczają się.

Pozdrawiam
Tomek

 #673160  autor: ja.michal
 07 lis 2013, 16:14
To bardzo dobra wiadomość dla wielu. :)

 #673166  autor: Matejos
 07 lis 2013, 17:09
To super jetem już zdecydowany tylko jaki telefon polecacie?
Mam jeszcze pytanie do Orange Ekspert-a ponieważ nie posiadam konta na allegro to czy telefon mogę zakupić z konta syna oraz na jakiej zasadzie mam aktywować promocję Orange Open?Z góry przepraszam za kłopot i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

 #673169  autor: ja.michal
 07 lis 2013, 17:52
Do czego Allegro? ;) Przecież zakupy odbywają się na stornie Orange?

 #673222  autor: Matejos
 07 lis 2013, 21:06
Jeśli tak to jak możesz to podaj mi linka.Chodzi mi o zakup na allegro z tej aukcji tego telefonu w tej cenie na stronie Orange nie mogę go znaleźć z rabatem -30% i za 69,00zł. http://orange.strefamarek.allegro.pl/so ... range.html

 #673714  autor: Matejos
 10 lis 2013, 18:34
Niestety, ale promocja wygasła.Nie wiecie może czy jak zakupie telefon z tego linkuhttp://orange.strefamarek.allegro.pl/sony-xperia-sp-abonament-8990-orange.html#delivery
to czy dostanę tylko kod rabatowy,a w umowie będę mógł wpisać inne dane nie te z allegro?Proszę o odpowiedź bo jeśli tak to chciałbym sfinalizować wreszcie tą transakcję.

 #673888  autor: sosen
 11 lis 2013, 15:35
Wszystkie dane będziesz już podawał na orange.pl właściwej osoby tak więc spokojnie możesz brać.