DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 219 z 241
  • 1
  • 217
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • 241

 #672875  autor: perdos1
 06 lis 2013, 11:34
No wiem, przecież napisałem, że co miesiąc włączam te pakiety przez 5 miesięcy.

 #672882  autor: Morvius
 06 lis 2013, 11:48
a no zaś, bez kawy byłem i nie doczytałem :D pardon :P według twoich obliczeń i założeń na to by wychodziło, ale z drugiej strony kiedyś był jakiś ograniczony limit czasowy na pakiety promocyjne, chyba na 3msc, poza tym zwykle pakiet schodzą pierwsze a środki z kont kolejno za nimi :)

Klasyczny obserwator wątku.

 #672905  autor: bolek2004
 06 lis 2013, 13:42
perdos1 Pakiet 10za5 i 30 minut za 6pln można ostatniego dnia przedłużyć, wszystko się skumuluje i wydłuży ważność pakietów. Te twoje obliczenia są prawidłowe. Co do schodzenia środków, jeśli masz te 2 pakiety włączone to do play wiadomo że za rozmowy i smsy nie ciągnie, najpierw schodzą minuty z pakietu 30za6pln, następnie konto promocyjne (to co jest 10zł z pakietu 10za5). Jak wyślesz smsa to też z konta promocyjnego najpierw ściąga, jak już nic nie zostanie to dopiero ciągnie z konta głównego.

 #672906  autor: Morvius
 06 lis 2013, 13:46
tzn tu masz rację najpierw leci z promocyjnego a dopiero z głównego, ale jak kupi 1 pakiet w msc. a mu tych 30 min braknie to mu zassa z promocyjnego i też mogą pieniążki wcześniej się skończyć :?

Klasyczny obserwator wątku.

 #672933  autor: bolek2004
 06 lis 2013, 16:01
No to jest wiadome, 1 pakiet na 30 dni można tylko aktywować.

 #673929  autor: massiwo
 11 lis 2013, 18:32
koledzy, chce przeniesc numer z play (abonament) do operatora nju rowniez na abonament, ale z wcześniejszym wypowiedzeniem umowy (1 okres rozliczeniowy) w p4...
i teraz moje pytanie, jeżeli nju, nie przejmie w określonym dniu, (kolejnym po zerwaniu umowy) mojego numeru, to czy taki numer wiszący w czasoprzestrzeni, moze z jakiś przyczyn przepaść?

 #675045  autor: Gypsy
 16 lis 2013, 12:18
Zamówiłem rachunek szczegółowy z PLAY. Która kolumna dotyczy zapłaty - "wartość brutto" czy "do zapłaty brutto". Niby sama nazwa wskazuje, ale z tego co wyliczyłem z kolumny "do zapłaty" mam o ok 80zł mniej do zapłaty niż wyliczył PLAY na fakturze. Możliwe, że się pomylili? I drugie pytanko - jak najszybciej rozwiązać sytuację - chcę usunąć nr, który mam w PLAY i przenieść do PLAY nr z karty Tmobile. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

 #675245  autor: manyaky
 16 lis 2013, 23:34
massiwo pisze:koledzy, chce przeniesc numer z play (abonament) do operatora nju rowniez na abonament, ale z wcześniejszym wypowiedzeniem umowy (1 okres rozliczeniowy) w p4...
i teraz moje pytanie, jeżeli nju, nie przejmie w określonym dniu, (kolejnym po zerwaniu umowy) mojego numeru, to czy taki numer wiszący w czasoprzestrzeni, moze z jakiś przyczyn przepaść?
Zrób zerwanie umowy z przeniesieniem do karty.
Gypsy pisze:Zamówiłem rachunek szczegółowy z PLAY. Która kolumna dotyczy zapłaty - "wartość brutto" czy "do zapłaty brutto". Niby sama nazwa wskazuje, ale z tego co wyliczyłem z kolumny "do zapłaty" mam o ok 80zł mniej do zapłaty niż wyliczył PLAY na fakturze. Możliwe, że się pomylili? I drugie pytanko - jak najszybciej rozwiązać sytuację - chcę usunąć nr, który mam w PLAY i przenieść do PLAY nr z karty Tmobile. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
1) pytanie do Play24
2) zwyczajnie - procedura przenoszenia numeru

 #675319  autor: grzegi
 17 lis 2013, 12:36
manyaky pisze:Zrób zerwanie umowy z przeniesieniem do karty.
No to mu odpowiedziałeś... Jeżeli nju nie przejmie numeru, to numer wraca do puli P4.

 #675326  autor: Rinah
 17 lis 2013, 13:41
Witam!

Od piątku mam ogromny problem z zasięgiem sieci Play w swoim miejscu zamieszkania w Krakowie (osiedle Piaski Nowe). Wcześniej wszystko było w porządku. Podobno może mieć to związek z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi nadajników. Dlatego chciałbym zapytać, czy ktoś z Was ma obecnie podobny kłopot i czy jest jakaś możliwość sprawdzenia, czy takie prace rzeczywiście są aktualnie prowadzone w nadajnikach Playa w okolicy? Podobno nadajniki te są na ulicach Podedworze 16 i Bochenka 1? I ile takie prace mogą potrwać?

Pozdrawiam, z góry dziękując za odpowiedź.

 #675327  autor: Flash999
 17 lis 2013, 13:57
Zgadza się, w tych lokalizacjach są nadajniki Play.
Problemy mogą występować, a ma to związek z odpalaniem LTE (te stacje mają pozwolenia i zostaną rozbudowane).

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #675330  autor: Rinah
 17 lis 2013, 14:07
Flash999 pisze:Zgadza się, w tych lokalizacjach są nadajniki Play.
Problemy mogą występować, a ma to związek z odpalaniem LTE (te stacje mają pozwolenia i zostaną rozbudowane).
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. A czy jesteś w stanie orientacyjnie uściślić ile te problemy mogą trwać? To "odpalanie LTE" chyba nie będzie trwało bardzo długo? Jest szansa, że już w ciągu najbliższych godzin wróci "dawny zasięg" sieci 2G i 3G w Play? Bo od piątku go w ogóle nie mam, jestem tam "abonamentem chwilowo niedostępnym" i nikt się nie może do mnie dodzwonić. Byłbym wdzięczny za kolejne wyjaśnienia.

Pozdrawiam

 #675337  autor: buba1234
 17 lis 2013, 14:45
Na chłopski rozum to pewnie w pare ogdzin zamontują +jakis czas na konfiguracje.
Mozesz zalogowac sie do nadajnikow plusa, orange i t-mobile na tym telefonie - play ma z nimi podpisane umowy na roaming.

Ewentualnie kup np. starter z roczna waznoscia konta
plusa - wiecej przez rok i wbij kod
orange yes - wyslij sms o treści START na nr 8002
i doladuj 5zł lub wyzej
Dobrze miec awaryjny starter na takie wypadki.

________________________________

 #675352  autor: Rinah
 17 lis 2013, 15:56
buba1234 pisze:Na chłopski rozum to pewnie w pare ogdzin zamontują +jakis czas na konfiguracje.
Dziękuję za radę, jest tylko pytanie ile ten "jakiś czas" na konfigurację potrwa? Bo jeśli krótko, to nie ma sensu bym wydawał pieniądze przykładowo na jakieś kolejne startery innych sieci... Nie da się jakoś tego uściślić?

Dodam, że podobną sytuację miałem mniej więcej miesiąc temu - wówczas "przerwa" w zasięgu Playa trwała ponad 2 dni, od poniedziałku wieczorem do środy. Tym razem mija już trzeci dzień i nic się nie zmienia... :( Konto na pewno jest nadal ważne, jest to bowiem "Play na kartę rok ważności konta".

Pozdrawiam

 #675484  autor: manyaky
 18 lis 2013, 00:18
Czym się objawiają te problemy? Nie masz całkowicie zasięgu od 3 dni w mieście?

Taką sytuację albo zgłaszałbym na Play24 albo zweryfikował sprawność działania telefonu.

 #675549  autor: J3sion
 18 lis 2013, 10:53
Awaria sieci w Krakowie, nie można się dodzwonić ani wysłać SMS. Są problemy z zalogowaniem do sieci, nawet tych roamingowych, przez chwilę działał roaming t mobile, ale teraz przestał. Wie ktoś kiedy będzie można dzwonić?
Edit:
Ps. Chciałem jeszcze przywitać wszystkich użytkowników jako ze to mój pierwszy post.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2013, 11:12 przez J3sion, łącznie zmieniany 1 raz.

 #675560  autor: malang
 18 lis 2013, 11:09
To samo w Poznaniu. Działa jedynie sieć macierzysta Play. Do partnerów roamingowych zalogować się nie mogę.

 #675573  autor: user_delete19
 18 lis 2013, 11:26
aaa, to by wyjaśniało dlaczego nie mam zasięgu... a już myślałem, że mi telefon się popsuł do końca... (Jaworzno)

play24 też leży / są spore problemy z logowaniem...

 #675575  autor: witan93
 18 lis 2013, 11:36
Zachodniopomorskie to samo....

 #675581  autor: bolek2004
 18 lis 2013, 11:39
Lubelskie też i to nie pierwszy raz, już z tydzień temu było dokładnie to samo, zasięg był ale jak próbowało się gdzieś zadzwonić to połączenie od razu się kończyło. Dziś też od tego się zaczęło ale było jeszcze gorzej bo zasięg znikł całkowicie, do żadnej sieci przy ręcznym wyszukiwaniu nie wpuszczało.
  • Strona 219 z 241
  • 1
  • 217
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • 241
  • 1
  • 217
  • 218
  • 219
  • 220
  • 221
  • 241