DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 15 z 56
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 56

 #663950  autor: bolek2004
 24 wrz 2013, 23:18
Jak dla mnie to już na dzień dzisiejszy nie mają z czym wchodzić do Polski, za długo zwlekali, myślę że Lyca czy Klucz jak najbardziej wystarczają jeśli chodzi o rozmowy międzynarodowe, a jeśli chodzi o stawki krajowe to jest już tyle operatorów/ofert że nikt z tego i tak by nie korzystał.
Po prostu za długo się ociągali z wejściem i teraz jak dla mnie nie mają co w Polsce szukać.

 #663963  autor: kwistas
 25 wrz 2013, 00:15
Dokładnie jest za późno, aktualnie Klucz mi wystarcza do komfortowego użytkowania, aktualnie testuje tą sieć i jestem zadowolony, może trochę za drogi internet, ale da się to przełknąć, bo 20gr/min na komórki do Grecji czy UK to super sprawa

 #663970  autor: Emsi
 25 wrz 2013, 00:37
Być może przypudrują jeszcze ofertę przed oficjalnym debiutem. Poza tym Klucz nie jest dla nich konkurentem bo uderza w całkiem inny segment czyli kraje byłego ZSSR. Vectone (na podstawie dotychczas zaprezentowanej oferty) jest typową konkurencją dla Lycamobile. Z tego co słyszałem Vectone jest bardzo popularne w UK, stąd może przyjąć się na naszym rynku do połączeń z wyspą (a tam Polaków jest sporo). Może rynku telekomunikacyjnego nie podbiją, ale w jakiś tam sposób wpiszą się w tą niszę. Może konkurencja dla Lyca przyniesie jakiś pozytywny efekt w sensie wojny cenowej między nimi. Ja bym się wstrzymał z ocenami do startu i wtedy zrobił sobie małe porównanie z Lyca. Z drugiej strony jak patrzę teraz na cennik, to myślą również o atrakcyjnych stawkach do tych krajów co Klucz :-) Może być ciekawie.

 #663993  autor: telemaniak1984
 25 wrz 2013, 09:51
@ divhashmorex

A czy ja gdziekolwiek napisałem, że są to dobre oferty?

Piszę, że wcale nie trzeba wielkiej kampanii reklamowej, żeby zdobyć klientów. Patrz właśnie na choćby "W Rodzinie". Żadnej reklamy, bilbordów, startery tylko na poczcie, i popatrz. Sto kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

A Virgin Mobile? Kampania w Telewizji, W miastach bilbordy, wszędzie plakaty, zawieszki, naklejki, reklamy w stacjach radiowych i co? Nawet 200 000 tysięcy użytkowników nie uzbierali a są ponad rok. W zasadzie można powiedzieć, że mają tyle samo klientów co "W rodzinie" z tą tylko różnicą, że wg mnie użytkownicy "W rodzinie" są bardziej aktywni i wydają więcej i regularnie.

Co do Virgin to ciekawe ile osób wyrzuciło/wyrzuci kartę po wystukaniu 2013 SMS-ów. I nic im nie daje ani świetna (jak na MVNO) kampania, ani dobra oferta.

Reasumując, tu nie jest potrzebna mega kampania, a pomysł, jak tanim sposobem dotrzeć do wybranych. wyselekcjonowanych odbiorców.

Popatrz na NJU. Wszędzie reklamy, bilbordy, oklejone sklepy, etc. a sprzedaje się kiepsko.

 #666232  autor: SomalijskiWluczega
 06 paź 2013, 18:57
ostatnio wszedłem sobie na stronę FB Vectone i tam znowu wmawiają ludziom że niedługo wystartują. Napisali to 24 września 2013 roku i mieli wystartować w ciągu kilku tygodni. Minęło już prawie 2 tygodnie i jest cisza...
Czyli kolejne ściemnianie ludziom o starcie.
Swoją drogą tak naprawdę nie mają z czym startować. Bo by mnie np przekonać do Vectone musieli by dać w standardzie 9gr/min brutto do każdej polskiej sieci komórkowej i standardowej (naturalnie naliczanie SEKUNDOWE obowiązkowo) 1gr/sms do wszystkich pl sieci komórkowych (bez pakietów - standard to standard) 1gr/1MB netu (naliczanie co 1kb) i rozmowy międzynarodowe tak jak w klucz.net. - Wtedy bym się zdecydował na Vectone.pl - jeszcze apropo ważności konta po doładowaniu to albo by było jak w klucz.net czyli 1 rok ważności konta po każdym doładowaniu albo tak jak to jest w lycamobile.pl ewentualnie czyli każda odebrana lub przychodząca rozmowa przedłuża automatycznie stan konta o te 90 czy 120 dni...
Jeśli zaś mają dać coś takiego jak obecnie piszą na swojej stronie internetowej vectone.pl to lepiej by wogóle nie wystartowali - tak więc vectone.pl jeśli chcecie wejść na polski rynek to albo z grubej rury albo w ogóle i nie zawracajcie głowy głupimi wpisami że niedługo wystartujecie jak nie wystartujecie W OGÓLE

 #666344  autor: Sahim
 07 paź 2013, 15:21
Dziś dodali nowy wpis na FB ... Ni to z gruszki, ni z pietruszki.

 #676969  autor: marcz123456
 22 lis 2013, 21:49
Znów pajacują na fb :-D :-D

 #676970  autor: ciekawy
 22 lis 2013, 21:54
dajcie spokój, ta sieć to jakieś widmo, niby wchodzi niby nie

 #676972  autor: marcz123456
 22 lis 2013, 21:58
Fakt, śmieszni są. Od września 2012 roku zamierzają wystartować, i nic.

 #676989  autor: ciekawy
 22 lis 2013, 22:59
bo co mogą zaoferować, wszystko już jest,są no limity, jest Virgin z zasięgami wszystkich sieci jeśli się przeniesie numer, a gdyby ten Vecton dał lepsze warunki to Virgin może dać takie same albo lepsze, więc myślę że ta sieć nie ma po co wchodzić

 #677020  autor: user_delete26
 23 lis 2013, 07:37
ciekawy, Dokładnie. Myślę że musieliby dokonać cudu żeby coś tutaj zadziałać, ale też nie wydaje mi się żeby coś takiego miało mieć miejsce.

Szkoda tylko że nie napiszą konkretnie. :|

 #677024  autor: KR2615
 23 lis 2013, 08:53
Teraz to chyba tylko sieć z no-limitem na Internet może dokonać cudu.

 #677034  autor: marcin1980
 23 lis 2013, 10:13
jest lejek u opów u niektórych nawet 32Kb/s i opera mini całkiem nieźle sobie radzi

Uśmiechnij się szkoda życia na głupoty

 #677211  autor: ciekawy
 23 lis 2013, 22:42
pietro90 pisze:ciekawy, Dokładnie. Myślę że musieliby dokonać cudu żeby coś tutaj zadziałać, ale też nie wydaje mi się żeby coś takiego miało mieć miejsce.

Szkoda tylko że nie napiszą konkretnie. :|
ja się tą siecią nie przejmuje,nie zwracam na nią uwagi,jeśli wejdzie to wtedy może się zapoznam z cennikiem, a póki co to ta sieć dla mnie nie istnieje

[ Dodano: 2013-11-23, 22:47 ]
krzys pisze:Teraz to chyba tylko sieć z no-limitem na Internet może dokonać cudu.
taka sieć byłaby interesująca, tylko że już główne sieci powiększają limity na net,a w wyższych abonamentach przeglądanie zwykłych stron jest nielimitowane, może z czasem wejdzie to w nizszych abonamentach, i może lejek z czasem będzie coraz większy, Orange w abonamencie netu mobilnego po limicie ma lejek chyba 64 kb/s, w przyszłości może to być lejek ponad 100 kb/s,a to by nie było tak mało
 #677705  autor: Badul
 26 lis 2013, 12:36
4. grudnia na rynku ma pojawić się nowy operator MVNO czyżby chodzi o Vectone ?

ODRADZAM NJU MOBILE PONIEWAŻ BEZPODSTAWNIE BLOKUJĄ SIM KRADNĄC ŚRODKI NA KARCIE
 #677706  autor: SomalijskiWluczega
 26 lis 2013, 12:50
Badul pisze:4. grudnia na rynku ma pojawić się nowy operator MVNO czyżby chodzi o Vectone ?
Mi się bardziej wydaje że chodzi o multimedia polska.
Mieli startować już w grudniu 2013 roku jako mvno także - więc czas by się zgadzał...
Innymi słowy oferta nie dla mnie. Nie mam multimedii...

 #687162  autor: marcz123456
 02 sty 2014, 15:46
Zmienili wystrój swojej strony facebokowej. Zapraszają do sieci przyjaznej dla kieszeni.
Hehe, faktycznie przyjazna, bo nie trzeba za nic płacić.

Post z faceboka z 16 lutego 2013
Kod: Zaznacz cały
Już niedługo Vectone Mobile rozpocznie działalność w Polsce! Równocześnie zaprosimy Was na oficjalną stronę www, na której znajdziecie wszystkie informacje o ofercie i promocjach. Tymczasem lajkujcie, dzielcie się i rozsiewajcie dobrą nowinę, a przede wszystkim pamiętajcie, że jesteśmy tu dla Was. Życzymy wszystkim wspaniałego popołudnia, cudownej pogody na cały weekend, a tym, którzy będą się dzisiaj wieczór bawić, żeby zdążyli do pracy w poniedziałek 
mamy styczeń 2014, sieć została laureatem Głuchy Telefon 2013 Prepaid Roku, i dalej startuje :-D

 #687177  autor: ciekawy
 02 sty 2014, 16:35
dajcie spokój, ten Vecton to zapowiada wejście oe kiedy weszło Virgin, wtedy miała być konkurencja w postaci Vecton, to był jakoś 2012 rok ? czyli pawie 2 lata, Viking się nie zapowiadał,a wszedł szybciej niż ten Vecton, nie uwierze,że ta sieć wejdzie do póki nie wejdzie,
a niby z czym ta sieć miałaby wchodzić jak już w Polsce rynek jest nasycony i skoro ofert nie brakuje to co mogliby zaoferować czego jeszcze nie ma ?

 #687195  autor: buba1234
 02 sty 2014, 17:44
Co ciekawe jak wychodziłem z Praktikera to na rozsuwaych drzwiach jest naklejka Tu doładujesz: wymienione sieci Virgin play orange t-mobile itd itp i jest logo Vectone Mobile :P

________________________________

 #687218  autor: Emsi
 02 sty 2014, 19:05
Mogliby zapełnić niszę dla zagranicznych połączeń Vectone PL - Vectone UK i vice versa. Jest tam trochę naszych rodaków, a Vectone miał mieć bodajże darmówki po całym świecie gdzie działa ta sieć. Vectone ogłaszając wirtualną ofertę uderzała najbardziej w Lyca mobile. Problem w tym, że w między czasie wystartowały Klucz i Lebara oferujące tanie połączenia zagraniczne. Nie mają już szans na zawojowanie rynku, zwłaszcza z taką ofertą.

Dopóki nie wystartują pozwólcie zaginąć temu wątkowi. Człowiek wchodzi na forum, patrzy, że tutaj jakaś dyskusja i naiwnie po raz kolejny daje się nabierać, że coś ruszyło. :lol:
  • Strona 15 z 56
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 56
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 56