DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #674735  autor: marcin1980
 15 lis 2013, 00:43
pewna jakaś firma czy zaraz będzie bankrut, oferta dobra dla nowych numerów bo starego nie da się do nich przenieść

Uśmiechnij się szkoda życia na głupoty

 #674738  autor: armator11
 15 lis 2013, 00:57
Z regulaminu:

"(...)oraz czy Abonent użytkuje telefon w sposób mniej więcej symetryczny.Operator zastrzega sobie możliwość zerwania umowy gdy ruch wychodzący (dzwonisz
do kogoś) liczony w minutach jest większy od ruchu przychodzącego (odbierasz) o około 70%"

:lol:

Nie musisz się martwić o wychodzące ale liczyć przychodzące :-D

 #674741  autor: kamil4862
 15 lis 2013, 01:14
Tylko czemu Wideo rozmowa do Play jest droższa niż do pomarańczy, zielonych i różowych skoro MTR jest na takim samym poziomie?

Obrazek

 #674742  autor: darek638
 15 lis 2013, 01:53
"Uważamy, że możemy zaoferować bardzo niską stawkę za połączenia przy
założeniu, że koszt utrzymania karty SIM ponosi użytkownik. Ten koszt -
2,46 zł raz na dwa tygodnie pobierzemy z Twojego konta jako opłatę za
utrzymanie taryfy."

Nigdy więcej Play.

 #675513  autor: ciekawy
 18 lis 2013, 02:16
darek638 pisze:"Uważamy, że możemy zaoferować bardzo niską stawkę za połączenia przy
założeniu, że koszt utrzymania karty SIM ponosi użytkownik. Ten koszt -
2,46 zł raz na dwa tygodnie pobierzemy z Twojego konta jako opłatę za
utrzymanie taryfy."
no czyli dwa razy w miesiacu to blisko 5 zł + te 20 zł to wychodzi tak w przybliżeniu 25 zł za to że trzeba mieć 70% połączeń przychodzących żeby móc mieć ten no limit,jak dla mnie ta oferta jest nieporozumieniem i nie no limietm tylko wymiennoscią minut w stylu zbieraj minut

[ Dodano: 2013-11-18, 02:17 ]
nowosek pisze:To wygląda na jakiś MLM http://www.whitemobile.pl/jak-tworzyc-drzewo
a jeśli to piramida to tym bardziej wygląda to podejrzanie,

ja tej ofercie i sieci mówię nie
 #675523  autor: marcinkoleksl
 18 lis 2013, 08:55
ciekawy, czy ty w ogóle potrafisz czytać? w ofercie no limit nie ma żadnych opłat 5pln. kolego, widzę ze nastukałeś tutaj ileś tam postów, teraz wiem, ze pewnie z 90% to popierdulki, jak ta w tym temacie.
połączyłeś w swoim poście 2 oferty, gdzie jedna nie ma z druga nic wspólnego. gratulacje. przeczytaj Regulamin promocji no limit i wypowiadaj się na temat.

 #675536  autor: KC-KARLOS
 18 lis 2013, 10:19
ciekawy, pomerdały Ci się oferty. Opcja na kartę z abo no-limit. :mrgreen:

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #675735  autor: DaveX
 18 lis 2013, 20:11
Kiedyś pracowałem dla Telestrady, właściciel White Mobile.

Nie polecam :wink:

 #675828  autor: ciekawy
 19 lis 2013, 02:14
DaveX pisze:Kiedyś pracowałem dla Telestrady, właściciel White Mobile.

Nie polecam :wink:
i ta wypowiedź najlepiej świadczy o tym, że mam racje co do tej sieci

 #675830  autor: darkangel
 19 lis 2013, 02:34
I tak MiniMax z Playa w połączeniu z promocjami miesiąca wychodzi taniej i jest dużo pewniejszą siecią, niż ten WhiteMobile ;)

 #675834  autor: ciekawy
 19 lis 2013, 02:46
darkangel pisze:I tak MiniMax z Playa w połączeniu z promocjami miesiąca wychodzi taniej i jest dużo pewniejszą siecią, niż ten WhiteMobile ;)
to prawda, lepszy jest Play MiniMax od tej sieci, w ogóle po co komu ta sieć White jest potrzebna skoro tak naprawde ta sieć raczej nic lepszego nie zaoferuje niż oferują Play, RBM, Heyah, T, nju
 #677598  autor: marcinkoleksl
 25 lis 2013, 20:09
to prawda, lepszy jest Play MiniMax od tej sieci, w ogóle po co komu ta sieć White jest potrzebna skoro tak naprawdę ta sieć raczej nic lepszego nie zaoferuje niż oferują Play, RBM, Heyah, T, nju[/quote]
ta siec zapewne jest potrzebna jego właścicielowi, który na niej zarabia jakieś tam małe pieniądze, w porównaniu do operatora MiniMax-a, który jest nieźle zadłużony, ale o tym wiesz doskonale.
http://telestrada.pl/relacje-inwestorsk ... ty-biezace

 #677654  autor: ciekawy
 26 lis 2013, 01:46
ten White to jedna wielka ściema, to co powinno być nazwane wymiennością minut nazwali no limitem
 #677662  autor: marcinkoleksl
 26 lis 2013, 07:50
zatrudnij się ciekawy w jakiejś sieci i stwórz najlepsza i najtańszą ofertę w kraju. dostaniesz tysiąc nagród i będą wszyscy happy. sam zapewne korzystasz z sieci, która ma wiele za uszami, dlaczego wiec krytykujesz konkurencję? ;) jak ktoś jest w miarę normalny, to ta wymienność 70:30 jest całkowicie do zrobienia i nie trzeba tego pilnować. nie każdy tez potrzebuje stacjonarek i stąd niektórym ta oferta podpasi. nie jest to oferta dla nabijaczy play i to jest określone w Regulaminie. a krytykujesz coś, czego nie znasz, nie masz się do czego przywalić, to już nazwa tobie nie pasuje nawet. podkabluj ich do UKE jakim to prawem żądają takiej wymienności. a tą piramidę zgłoś do prokuratury ;)

 #677677  autor: KA
 26 lis 2013, 09:55
@up OK, na wszystko będą chętni zapewne, ale JAKIM PRAWEM NAZYWAJĄ TO NO-LIMIT???
Po pierwsze: wymienność - opisana powyżej, szkoda już nawet komentować. Po drugie: brak stacjonarnych dyskwalifikuje każdą ofertę jako no-limit. To, że Ty i niektórzy nie dzwonią nigdy do stacjonarnych (choć trudno w to uwierzyć) nie jest żadnym argumentem, bo jest cała masa ludzi, którzy dzwonią dużo na te numery. Nawet w moim otoczeniu mam klika osób w różnym wieku - ze mną włącznie - dzwoniących bardzo dużo na numery stacjonarne, np. do starszych osób w rodzinie. Tak więc nigdy nie odważyłbym się polecić komukolwiek oferty tzw. bezlimitowej bez stacjonarnych, a promowanie takich ofert pod tą nazwą uważam także - jak niektórzy powyżej - za skandal!

 #677681  autor: Sig
 26 lis 2013, 10:15
Dramatyzujecie tak, że się tego czytać nie da... Mi akurat podoba się to, że operator gra w otwarte karty i jasno stawia warunki kiedy może, ale nie musi uznać profil używania karty za nadużycia. Przecież to bat na "cfaniakuff" co to sobie chcą niskim kosztem call center do reklamowego spamu robić... Chyba lepiej wiedzieć co mniej więcej od nas jako użytkownika jest oczekiwane, niż poegać na ogólnikowych zapisach regulaminów usług, które operator może dowolnie interpretować i karać przy dowolnym profilu użycia? No tak, ale tutaj potrzeba trochę wyboraźni, lepiej stękać i narzekać.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.
 #678180  autor: marcinkoleksl
 28 lis 2013, 07:22
oferta nie jest dla ludzi, którzy dzwonią na numery stacjonarne - stary, ty wiesz co piszesz? to nie prl, mamy konkurencje. dalej nie kumasz oferty i narzekasz. nie bronie tej oferty, ale już przeniosłem numer z p4 do nich, starsza osoba będzie im nabijała minuty ;) a w jakiej ustawie masz pojęcie NO-Limit? skandalem jest, iż masz w rodzinie osoby starsze i nie potrafisz im przetłumaczyć, iż komórki są tańsze. proste!
telestrada nie jest idealna firmą, m.in. dzwoniąc z numeru stacjonarnego na 22... do ich BOKu informuje, iż masz sobie zadzwonić na numer premium 801... płatny 36gr/min i rozłącza połączenie. kwiatków po dostarczeniu karty sim zapewne będzie parę, ale po to są UKE i internet aby napiętnować takie zachowania i nieczyste zagrania.
 #678345  autor: ciekawy
 28 lis 2013, 20:45
marcinkoleksl pisze:zatrudnij się ciekawy w jakiejś sieci i stwórz najlepsza i najtańszą ofertę w kraju. dostaniesz tysiąc nagród i będą wszyscy happy. sam zapewne korzystasz z sieci, która ma wiele za uszami, dlaczego wiec krytykujesz konkurencję? ;) jak ktoś jest w miarę normalny, to ta wymienność 70:30 jest całkowicie do zrobienia i nie trzeba tego pilnować. nie każdy tez potrzebuje stacjonarek i stąd niektórym ta oferta podpasi. nie jest to oferta dla nabijaczy play i to jest określone w Regulaminie. a krytykujesz coś, czego nie znasz, nie masz się do czego przywalić, to już nazwa tobie nie pasuje nawet. podkabluj ich do UKE jakim to prawem żądają takiej wymienności. a tą piramidę zgłoś do prokuratury ;)
nie żartuj, jak płacisz za no limit to jakim prawem wymagają jeszcze 70% odebranych połączeń, to nie jest poważne, to się powinno nazywać wymiennoscią minut,a nie żadnym no limitem,
a co do tworzenia ofert to się dowiedz kto tworzy te oferty i czy pozwolą stworzyć ofertę idealną

[ Dodano: 2013-11-28, 20:50 ]
Sig pisze:Dramatyzujecie tak, że się tego czytać nie da... Mi akurat podoba się to, że operator gra w otwarte karty i jasno stawia warunki kiedy może, ale nie musi uznać profil używania karty za nadużycia. Przecież to bat na "cfaniakuff" co to sobie chcą niskim kosztem call center do reklamowego spamu robić... Chyba lepiej wiedzieć co mniej więcej od nas jako użytkownika jest oczekiwane, niż poegać na ogólnikowych zapisach regulaminów usług, które operator może dowolnie interpretować i karać przy dowolnym profilu użycia? No tak, ale tutaj potrzeba trochę wyboraźni, lepiej stękać i narzekać.
nie wiem jak jest z cwaniakamk,ja mam normalny no limit,korzystam normalnie i na szczęście nie muszę się zastanawiać ile % odebrałem i tak powinno być, dzwonienie i odbieranie powinno być naturalne,a nie jakieś połączenia przychodzące 70%, bo jak nie to nie skorzystasz z wymienności minut błędnie nazwanego przez White no limitem