DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 50
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 50

 #679817  autor: matkon
 04 gru 2013, 10:14
Przy ładowaniu za 29zł stawka wynosi 19gr/min więc minut wychodzi ok. 150.

 #679819  autor: bolek2004
 04 gru 2013, 10:17
29 +8 =37 zł / miesiąc, toż to najzwyklejszy abonament pod przykrywką oferty na kartę. No to nie dziwne że przy 30 tysiącach użytkowników już im się ten biznes opłaca:)

 #679820  autor: wuerzet
 04 gru 2013, 10:19
@matkon

No tak, ale jak napisałem, gdy ktoś ma więcej znajomych w sieciach P4, to, przynajmniej dla mnie, opłaca się j doładować jedynie za 19 zł. Niby tylko 10 zł różnicy, ale aż taka skarbonka nie powstanie.

I tak jak ktoś na pejsbuku napisał to wówczas za ofertę wartą 27 zł otrzymujemy 2GB internetu (z lejkiem) + 2000 sms + nielimitowane rozmowy do grupy P4 + pozostała kwota na rozmowy do innych sieci (po 29gr/min). Osobiście uważam, ze oferta jest niezła, jest konkurencyjna w stosunku do tego co można znaleźć u innych opów w tym segmencie , z naciskiem na osoby, które potrzebują min 2GB pakietu internetowego.

 #679825  autor: matkon
 04 gru 2013, 10:39
Byłaby idealne, ale 65min do reszty sieci i stacjonarnych w moim przypadku może okazać się zbyt małą liczbą. No nic - będzie trzeba przemyśleć jeszcze raz wszystko. Na pewno opcja 29+8 odpadła.

 #679828  autor: KA
 04 gru 2013, 10:53
Ludzie! Stwórzcie sobie sami ofertę za darmo, to może będziecie szczęśliwi! Odczepcie się od i tak świetnej oferty! Jest tyle innych!
To było do niektórych oczywiście...Tych, dla których nawet za darmo byłoby za drogo. Tylko współczuć takiego "rozumowania"!
Przy pewnym profilu korzystania z tel, w tym moim, oferta świetna. Do długiego gadania są inne, ale dla netu i smsów jest wyjątkowo dobra. Brak dodatkowych pakietów na net, ale kolejne doładowanie za 19 daje znów 2GB i 19 zostaje, więc nawet lepiej, niż kupno pakietu - znów sztuczny problem niektórzy tworzą.

 #679832  autor: user_delete19
 04 gru 2013, 11:08
KA pisze:Odczepcie się od i tak świetnej oferty! Jest tyle innych!
Ojoj, 'wyjdźcie z mojej piaskownicy bo jest najmojsza'... Ty się słuchasz?! =,=

To jest forum dyskusyjne, ludzie wyrażają opinie na temat wprowadzonych mechanizmów i to jest normalne...

 #679842  autor: KA
 04 gru 2013, 11:52
To nie moja piaskownica, bo jestem w Virgin i na razie będę, poczekam na ich zmiany (lub brak zmian).
Polemiki z Tobą nie będę podejmował, bo nie lubię zaśmiecać forum i prawie nigdy nie robię takich wtrąceń, jak wpis powyższy. Napisałem to, bo drażni mnie strasznie ciągłe narzekanie na każdą kolejną ofertę. Nie opinie, ale marudzenie. Uważam, że nawet jeśli ta konkretna oferta nie jest dla mnie, to i tak przyczynia się do większej konkurencji na rynku, co jest bez wątpliwości pozytywne.
Ta oferta jest obiektywnie najlepsza pod względem netu i sms, pod względem długich rozmów - nie.
Kolejny plus to oficjalny roaming T-mobile (info od nich z FB).

 #679846  autor: macc
 04 gru 2013, 12:18
KA pisze:Uważam, że nawet jeśli ta konkretna oferta nie jest dla mnie, to i tak przyczynia się do większej konkurencji na rynku, co jest bez wątpliwości pozytywne.
Ta oferta jest obiektywnie najlepsza pod względem netu i sms, pod względem długich rozmów - nie.
Kolejny plus to oficjalny roaming T-mobile (info od nich z FB).
popieram

 #679848  autor: Artur051
 04 gru 2013, 12:30
Napiszę tak: gdyby nie to, że korzystam w smartfonie z Aero2 - przeszedłbym na tę ofertę w opcji 19 (to oferta dla mnie). Ale jak mam Aero2 to pozostane w Playu.

 #679853  autor: matkon
 04 gru 2013, 12:52
Hola hola! Mamy na każdą ofertę nowego opa skakać z radości i tylko wychwalać?

Nie widzisz w czym rzecz? Skoro rozpowszechniali informacje, że będzie pakiet za 8zł na no limit do Play to każdy logicznie myślący użytkownik pre-paid spodziewał się, że zadziała to na zasadzie ściągnięcia 8zł z kredytu a nie wykupienia jako dodatkowej usługi. A tłumaczenie się potem na FB, że nic takiego nie pisali jest słabe - bo na co liczyli? Gdyby od razu na konferencji podali na jakich zasadach będzie działał pakiet to myślę, że sporo osób mniej zainteresowałoby się ofertą.

Za dodatkową kasę to ja sobie mogę włączać pakiety w abo a nie w pre-paid. W tym cała rzecz.

Kolejna rzecz - nie wspomniano też wcześniej, że gdy wykorzystasz kredyt np. w połowie miesiąca i na koncie będziesz miał 0 złotych to sobie pakietu neta i smsów nie poużywasz. Musisz zawsze coś mieć na koncie. Nie jestem żadnym specem, bo jeszcze na pre-paidzie dłużej nie byłem, ale czy tak to działa w innych sieciach? Np. w Play na Kartę, gdy ma się 0zł to można nadal bezpłatnie dzwonić do Play i smsować?

Czekam na kolejne "ciekawe" informacje. Jedyna dla mnie nadzieja, że do końca stycznia coś się może w ofercie zmienić.

 #679864  autor: Blank
 04 gru 2013, 13:08
matkon,
Play pod tym względem jest ok. Tak samo zdaje się Orange. O T-Mobile nie powiem, bo nie wiem.
Jednakże w plusie, żaden pakiet (nawet wewnątrzsieciowy) nie działa przy zerowym stanie konta. Tak samo jest w kluczu.
Masz 0 na koncie, to blokują ci połączenia wychodzące...
widocznie się na nich wzorują
Ostatnio zmieniony 04 gru 2013, 13:12 przez Blank, łącznie zmieniany 1 raz.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #679866  autor: luk47
 04 gru 2013, 13:11
matkon pisze: Nie widzisz w czym rzecz? Skoro rozpowszechniali informacje, że będzie pakiet za 8zł na no limit do Play to każdy logicznie myślący użytkownik pre-paid spodziewał się, że zadziała to na zasadzie ściągnięcia 8zł z kredytu a nie wykupienia jako dodatkowej usługi. A tłumaczenie się potem na FB, że nic takiego nie pisali jest słabe - bo na co liczyli? Gdyby od razu na konferencji podali na jakich zasadach będzie działał pakiet to myślę, że sporo osób mniej zainteresowałoby się ofertą.
Pełna oferta miała być dziś i tak się stało, a to, że na forum uprawiacie jakieś wróżbiarstwo, które się zresztą nie sprawdziło, to już przecież nie wina operatora :lol:

Oferta bardzo ciekawa, ale z pewnością nie dla mnie (internet bym łyknął, ale jednak sporo też dzwonię, za to liczbę wysłanych smsów w miesiącu mogę często policzyć na palcach dwóch rąk).

 #679870  autor: matkon
 04 gru 2013, 13:24
luk47 pisze:Pełna oferta miała być dziś i tak się stało, a to, że na forum uprawiacie jakieś wróżbiarstwo, które się zresztą nie sprawdziło, to już przecież nie wina operatora
Wskaż gdzie uprawiałem wróżbiarstwo. Ludzie wypytywali się o pakiety Play na fb i słowem nie pisnęli. Za każdym razem szła formułka o pakiecie za 8zł. Mogło zmylić pre-paidowców w Twojej opinii czy nie?

Kilka dni temu sam wysłałem do nich PM, ale nie odpisali. I dopiero dzisiaj zacząłem z nimi pisać po ujawnieniu oferty. Wstrzymaj się więc ze swoimi ocenami.

@divhashmorex a jak to w RBM wygląda z tym 0zł na koncie?

 #679872  autor: marcz123456
 04 gru 2013, 13:30
Ja już kilka dni temu widziałem na ich profilu info że to będzie doładowanie za 8zł w pakiecie z dzwonieniem po sieci.

Zresztą to pierwsza oferta, której nie można będzie doładować paragonikami czy przez jakieś allegrowe doładowania :-D :-D
Moim zdaniem szalony pomysł...

 #679873  autor: matkon
 04 gru 2013, 13:37
Good for you - nie każdy jednak widział jak widać :wink:

Cały czas na placu boju pozostaje ta oferta 19+8 chociaż ta niemożliwość korzystania, gdy pojawi się 0 i tylko dwa rodzaje doładowań trochę komplikują sprawę.

A skoro udało Ci się dojrzeć ten detal to może wiesz co się dzieje z tymi 8zł. Zamawiam za 19+8, ale na karcie finalnie do wydania znajdzie 19 czy może 27?

 #679875  autor: marcz123456
 04 gru 2013, 13:41
Nadal z tym kręcą, ale na moje wychodzi tak że mają doładowania za 8, 19 i 29.
Do tego za 8 podczepiony pakiet rozmów w sieci, a do tych wyższych te smsy.
Ja bym to jednak traktował jako normalne doładowanie.
matkon pisze:Zamawiam za 19+8, ale na karcie finalnie do wydania znajdzie 19 czy może 27?
Ale nie zamówisz 19+8. Możesz tylko 19 albo 29 :-D
8zł jako doładowanie/usługa , będzie dostępna po aktywacji pierwszych starterów. :-D
Ostatnio zmieniony 04 gru 2013, 13:44 przez marcz123456, łącznie zmieniany 1 raz.

 #679876  autor: Blank
 04 gru 2013, 13:44
@divhashmorex a jak to w RBM wygląda z tym 0zł na koncie?
Jak w Playu, czyli korzystasz do woli ze wszystkich pakietów. W wypadku 0 na koncie i braku środków w pakiecie internetowym, korzystanie z internetu odbywa się z ograniczoną prędkością.

Co do innych postów, czyli ta pseudo sieć oferuje doładowania o DZIWNYCH nominałach i NIE UMOŻLIWIA doładowania normalnymi doładowaniami? Czyli, że jeśli skończą ci się środki na koncie to musisz doładować za 19 zł? Chore...
Ostatnio zmieniony 04 gru 2013, 13:48 przez Blank, łącznie zmieniany 1 raz.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #679879  autor: wuerzet
 04 gru 2013, 13:45
w Play na kartę mając zero złotych nie można korzystać z pakietu internetowego jak również nie ma darmowego stanu do Play

 #679881  autor: Blank
 04 gru 2013, 13:52
wuerzet,
to co piszesz jakoś nie zgadza się z moimi doświadczeniami, a w Play jestem od 2009 roku.
Korzystałem z Fresha (główny), Lubię to (główny), Play na kartę (testowy), RedBull Mobile (testowy) i korzystam z Minimaxa (główny) i NIGDY nie zdarzyło mi się, aby przy zerowym stanie konta, niemożliwe było korzystanie z pakietów.

BTW, nie żeby interesowały mnie statystyki, ale 1000 to ładna liczba :D

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #679883  autor: matkon
 04 gru 2013, 13:54
marcz123456 pisze:Ale nie zamówisz 19+8. Możesz tylko 19 albo 29
8zł jako doładowanie/usługa , będzie dostępna po aktywacji pierwszych starterów.
https://mobilevikings.pl/pl/registratio ... priceplan/

Zaznaczasz 19zł i pod spodem opcja 8zł. Stąd moje pytanie. PRzychodzi karta i ile jest na niej kredytu? 19zł i no limit do play czy 27zł z no limitem.
  • Strona 8 z 50
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 50
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 50