DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 11 z 50
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 50

 #680096  autor: matkon
 04 gru 2013, 21:41
ciekawy pisze:to tak sobie przeliczasz żeby została np 1 zł na koncie i korzystasz dalej z bonusów
Cholera a wcześniej w miarę sensownie radziłeś. Ten wpis to ma być żart, prawda? :D

 #680097  autor: ciekawy
 04 gru 2013, 21:50
KA pisze:Ludzie! Stwórzcie sobie sami ofertę za darmo, to może będziecie szczęśliwi! Odczepcie się od i tak świetnej oferty! Jest tyle innych!
To było do niektórych oczywiście...Tych, dla których nawet za darmo byłoby za drogo. Tylko współczuć takiego "rozumowania"!
Przy pewnym profilu korzystania z tel, w tym moim, oferta świetna. Do długiego gadania są inne, ale dla netu i smsów jest wyjątkowo dobra. Brak dodatkowych pakietów na net, ale kolejne doładowanie za 19 daje znów 2GB i 19 zostaje, więc nawet lepiej, niż kupno pakietu - znów sztuczny problem niektórzy tworzą.
prawda,niektórym zawsse będzie złe, nawet jak pojawi się sieć która oferuje to czego inne sieci nie oferują czyli 2GB i 2 000 sms za 19 zł i kasa z doładowania na rozmowy, to nawet wtedy ludziom źle

[ Dodano: 2013-12-04, 21:52 ]
marcz123456 pisze:Jak się ma pilny telefon to się nie patrzy ile kasy zostaje, tylko się gada i dzwoni.
Zresztą mi ta oferta się nie podoba, więc mnie nie dotyczy.
Strasznie przekombinowana.
jasne,a w trakcie rozmowy przerywa bo użytkownik nie sprawdził ile ma na koncie przed tą pilną rozmową

[ Dodano: 2013-12-04, 21:53 ]
matkon pisze:
ciekawy pisze:to tak sobie przeliczasz żeby została np 1 zł na koncie i korzystasz dalej z bonusów
Cholera a wcześniej w miarę sensownie radziłeś. Ten wpis to ma być żart, prawda? :D
nie :),
co komu szkodzi zostawić 1 zł na koncie jeśli dzięki temu nie straci bonusów

[ Dodano: 2013-12-04, 21:56 ]
mam pytanie,

byłem na stronie Viking Mobile i tam w zakładce chyba kontakt jest podany numer z początkiem 71, czy to jest numer stacjonarny i czy ludzie z no limitami bez stacjonarnych będą dodatkowo płacić za połączenie ?

 #680102  autor: KA
 04 gru 2013, 22:00
Tak, to stacjonarny, kierunkowy chyba do Wrocławia.
Błagam, nie nazywajmy abo bez stacjonarnych no-limitami!

 #680108  autor: ciekawy
 04 gru 2013, 22:12
KA pisze:Tak, to stacjonarny, kierunkowy chyba do Wrocławia.
Błagam, nie nazywajmy abo bez stacjonarnych no-limitami!
tak mi się wydawało,że ten 71 to kierunkowy na stacjonarny do Wrocławia,

można jeszcze nazywać no limitem bez stacjonarnych ale no limitem nie powinno się nazywać np wymienności minut typu 70% przychodzących połączeń żeby w ogóle móc skorzystać z no limit

 #680167  autor: manyaky
 05 gru 2013, 00:41
Czas pokaże, czy oferta działa w Orange i Plusie po przeniesieniu - oby tak. No i ciekawe, jak z LTE po Play.

Przepraszam za syf dzisiaj na forum i rozbudowany post, ale tak to jest jak się nadrabia tydzień nieobecności na telepolis.
wuerzet pisze:Ktoś napisał, ze przeniesienie numeru ma trwać 15 dni. Chyba przesada. :roll:
Chyba Prawo Telekomunikacyjne daje jakieś 3 dni maksymalnie przy przeniesieniu na odległość, więc plotka.
MADMAX pisze:
matkon pisze:W takim razie RBM 5 zaczyna prowadzić.

Za 30zł dostaje się no limit smsy, 1gb neta plus za 10zł no limit do Play. Zostaje 20zł na koncie a można jeszcze kody 5 za 10 używać tak? Vikingi zaczynają chyba tonąć :)
Przy założeniu, że pozostaną te bonusy 70% ekstra (daje to ok. 141 minut na mc) i faktycznie wychodzi to lepiej niż oferta MV.
Reasumując w takim razie tak na prawdę in plus na konto MV można zaliczyć te 1GB więcej w cyklu rozliczeniowym...
No chyba, że Play wycofa 70% bonus wtedy sytuacja się odwróci ;-)
Kurde, pisałem juz o tym - w RBM macie 200GB i dodatkowo też Program Doładowań.
divhashmorex pisze:
"Twoja karta SIM zostanie do Ciebie wysłana w ciągu 7 dni roboczych. Dokładną datę podamy Ci mailem jak tylko uzupełnisz swoje zamówienie. "
Zostanie do ciebie wysłana w ciągu 7 dni? To znaczy, że oni łaskawie dają sobie 7 DNI na to, by w ogóle do ciebie wysłać kartę SIM. A ile będzie szła? To przecież nieważne :)(...)

Ogółem... syf, jeden wielki syf.
Przecież identyczna sprawa jest wszędzie, gdzie wysyłają karty - VM, Play, Heyah.
MADMAX pisze:@manyaky
Redbulla bardzo sobie cenię lecz nie rozumiem jakim cudem wychodzi Tobie, że oferta Vikings jest "toatalnie słaba"?

Doładowanie 30zł:
Redbull 1GB vs Vikings 2GB internetu na 30 dni.
Redbull nielimitowane smsy vs Vikings 2000 smsów.
Redbull 29gr/min = przy bonusie 15% 119 min. a przy bonusie 70% ekstra = 175 min vs Vikings 19gr/min = 157 min.
Redbull 30 dni ważności vs Vikings rok ważności połączeń wychodzących.
Porównywałem opcję 50zł/100dni, przy założeniu LTE, doładowaniu w promocji doładowań i aktywnym programem doładowań - wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Wtedy RBM zmiata Vikingów.
divhashmorex pisze:manyaky,

AD2)
Nielimitowany internet w zasięgu, którego nie ma? No chyba sobie żartujesz...

Uwaga! Proszę państwa, od teraz oferuje BEZPŁATNY, NIELIMITOWANY I NIEOGRANICZONY dostęp do internetu z prędkością do 10 TB/s (gwarantowane 1GB/s) w obrębie sieci 374G.
Oferta ograniczona czasowo do 31.12.2014r
div, nie wiem, gdzie mieszkasz, ale LTE w Play jest i działa. To jak - inna sprawa - ale prędkości nie są niższe niż te na HSPA.
wuerzet pisze:MV nie planuje dodatkowych pakietów internetowych, więc wychodzi ~10zł/1GB. Czy to taka rewolucja, jeśli idzie o internet w telefonie?
Nie wiem dokładnie, jak to wygląda, ale czy op nie ma obowiązku oferować pakietów nawet w przypadku posiadania ofertowego lejka?
matkon pisze:Jak widzę za smsy trzeba płacić albo wziąc pakiet - dodatkowa kasa. Nielimitowane do Play też są w VM.
?
KA pisze:Przy pewnym profilu korzystania z tel, w tym moim, oferta świetna.
Podejrzewam, że nawet oferta Plusa, przy odpowiednim profilu, jest rewelacyjna i rewolucyjna, tylko pytanie, czy taki mały MNVO ma uderzać w niszę, czy mieć ofertę uniwersalną, żeby brać klientów, jak leci? W niszę mogą uderzać taryfy dużych operatorów, a pojedyncza małego wirtualnego powinna być jak najbardziej wszechstronna -> patrz VM.

 #680187  autor: Golarz Filip
 05 gru 2013, 08:09
Cibor pisze:Cóż. Za 3GB w T-Mobile muszę zapłacić 20 zł, a u Wikingów mam jednak to za darmo. A więcej niż 2000 smsów miesięcznie to się raczej nie napisze, przynajmniej w moim wypadku.
Można jaśniej?
Powiedzmy mam na koncie JEDYNIE 20 pln- w przypadku T-M, doładowuję konto,mam z automatu 3GB ( frii of course),robiąc przelew do MV- dostanę 2GB,złotówka mi zostaje.Chyba jest różnica,czy się mylę?

 #680188  autor: Blank
 05 gru 2013, 08:19
Golarz Filip pisze: Można jaśniej?
Powiedzmy mam na koncie JEDYNIE 20 pln- w przypadku T-M, doładowuję konto,mam z automatu 3GB ( frii of course),robiąc przelew do MV- dostanę 2GB,złotówka mi zostaje.Chyba jest różnica,czy się mylę?
O czym ty piszesz? Jest przecież dokładnie na odwrót...
W T-Mobile płacisz 20zlotych i nie zostaje ci nic, oprócz 3GB
W MV, masz 2GB, 2000SMS i 19 zl.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #680191  autor: Golarz Filip
 05 gru 2013, 08:24
divhashmorex pisze:O czym ty piszesz? Jest przecież dokładnie na odwrót...
W T-Mobile płacisz 20zlotych i nie zostaje ci nic, oprócz 3GB
W MV, masz 2GB, 2000SMS i 19 zl.
Jeśli używam karty jedynie do modemu w laptopie i mam w kieszeni tylko 20 pln,która oferta będzie dla mnie korzystniejsza?
Bo nie znalazłem informacji,która pojawiała się wcześniej,że za te 19 pln które zostają mi w MV,mogę kupić dodatkowy pakiet?!
O tym piszę.
Pamiętajcie,że każdy patrzy na ofertę pod kątem siebie,więc często takie porównania które cytowałem wcześniej,nie mają przełożenia.

 #680199  autor: wuerzet
 05 gru 2013, 09:36
Z ich fanpejdża
Wczoraj złożyłem wniosek o przeniesienie numeru. Na stronie widniała informacja, że numer zostanie przeniesiony 13.12.13. Wniosek na stronie został złożony dzięki pomocy Wikingów na fanpejdżu (odpowiedź do jednego z userów co ma wybrać jeśli jest w ofercie prepaid). Po złożonym wniosku wyskoczyło info, że data przeniesienia numeru jest niemożliwa do realizacji (sic!). W takim razie, nie wiedząc kiedy numer zostanie przeniesiony i nie mając gwarancji anulowałem całą operację przenoszenia numeru.

Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, ze operacja udala się bezproblemu, ale karta SIM i tak zostaje wysłana. Zdziwiłem się również teraz, bo widzę na koncie, ze dostałem całkiem nowy numer telefonu, o ktory przecież nie prosiłem.

W związku z tym, czy dostanę numer i kartę o którą nie prosiłem w tej formie, czy istnieje możliwość odzyskania pieniędzy?
Pierwszy złapany na haczyk jakiś.

 #680221  autor: bolek2004
 05 gru 2013, 10:41
Jest ten konkurs co jest 1000 starterów za free do rozdania, główna nagroda to samsung galaxy S3 Info z ich fanpage na FB:
Mamy obiecany ‪#‎konkurs‬! Zajrzyjcie koniecznie na fanpage Niekryty Krytyk, weźcie udział w konkursie i zgarnijcie starter za FREE! Wygrywa tysiąc najbardziej kreatywnych odpowiedzi! Pamiętajcie, macie czas do północy! Powodzenia!

 #680226  autor: Ruben
 05 gru 2013, 10:52
ciekawy pisze:można jeszcze nazywać no limitem bez stacjonarnych ale no limitem nie powinno się nazywać np wymienności minut typu 70% przychodzących połączeń żeby w ogóle móc skorzystać z no limit
Który operator w swojej ofercie wymaga 70% rozmów przychodzących? Ja nie znam takiego.

 #680227  autor: MADMAX
 05 gru 2013, 10:58
Plusik dla MV za udzielenie szybkich odpowiedzi na maila. Znajomy ponoć wczoraj wieczorem wysłał do nich kilka pytań i już dziś z rana na skrzynce czekały na niego wyczerpujące odpowiedzi :-)

Czekam na ruch konkurencji (Play, Virgin itd.) do końca roku i podejmę ostatecznie decyzję co do karcianego numeru. Nie boję się ewentualnych problemów w MV ale dlatego, że w razie czego mam jeszcze drugi nr w Orange.

Mam nadzieję, że do tego czasu pojawi się w tym wątku wiele opinii użytkowników korzystających już z oferty tego operatora.

Pozdrawiam

 #680239  autor: Cibor
 05 gru 2013, 11:43
wuerzet pisze:Z ich fanpejdża
Wczoraj złożyłem wniosek o przeniesienie numeru. Na stronie widniała informacja, że numer zostanie przeniesiony 13.12.13. Wniosek na stronie został złożony dzięki pomocy Wikingów na fanpejdżu (odpowiedź do jednego z userów co ma wybrać jeśli jest w ofercie prepaid). Po złożonym wniosku wyskoczyło info, że data przeniesienia numeru jest niemożliwa do realizacji (sic!). W takim razie, nie wiedząc kiedy numer zostanie przeniesiony i nie mając gwarancji anulowałem całą operację przenoszenia numeru.

Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, ze operacja udala się bezproblemu, ale karta SIM i tak zostaje wysłana. Zdziwiłem się również teraz, bo widzę na koncie, ze dostałem całkiem nowy numer telefonu, o ktory przecież nie prosiłem.

W związku z tym, czy dostanę numer i kartę o którą nie prosiłem w tej formie, czy istnieje możliwość odzyskania pieniędzy?
Pierwszy złapany na haczyk jakiś.
Napisał, ze sprawa wyjaśniona. Chyba na helpdesku bardziej ogarnięci ludzie siedzą nż na ffb.

 #680253  autor: KA
 05 gru 2013, 12:06
@Ruben: White mobile chyba? Bzdura taka!

 #680336  autor: ciekawy
 05 gru 2013, 17:13
Ruben pisze:
ciekawy pisze:można jeszcze nazywać no limitem bez stacjonarnych ale no limitem nie powinno się nazywać np wymienności minut typu 70% przychodzących połączeń żeby w ogóle móc skorzystać z no limit
Który operator w swojej ofercie wymaga 70% rozmów przychodzących? Ja nie znam takiego.
White,jak tyle nie masz to może rozwiązać umowe

 #680378  autor: Ruben
 05 gru 2013, 19:09
ciekawy, w tym temacie zostało udowodnione, że to co piszesz nie jest prawdą.
Owszem obostrzenie jest ale nie takie jak piszesz a zdecydowanie mniejsze.

 #680396  autor: ciekawy
 05 gru 2013, 20:27
Ruben pisze:ciekawy, w tym temacie zostało udowodnione, że to co piszesz nie jest prawdą.
Owszem obostrzenie jest ale nie takie jak piszesz a zdecydowanie mniejsze.
oczywiście że piszę prawde,to ty wierzysz,że zapisy są bo są,a ja uważam,że są po to że kiedyś sieć je zastosuje i taka jest różnica między nami,

do innych,
korzystacie już z Vikinga ?

 #680403  autor: manyaky
 05 gru 2013, 20:37
Żałosną zrobili tę promocję na FB. Wiadomo, że jak się coś rzuci gimnazjalistom za darmo, to będą brać, nawet jakby mieli coś później wyrzucić.

Pokazuje to też jak tani jest już Niekryty Krytyk, skoro byle czwartoligowa sieć z nim współpracuje.

 #680407  autor: wuerzet
 05 gru 2013, 20:48
Z czystej ciekawości.

Co bazuje na ocenę żałosną? Fakt, że rozdają startery za darmo via konkurs na fanpejdżu? Nic nowatorskiego, nic czego byśmy nie widzieli już wcześniej.

 #680413  autor: Blank
 05 gru 2013, 21:22
ciekawy pisze:można jeszcze nazywać no limitem bez stacjonarnych ale no limitem nie powinno się nazywać np wymienności minut typu 70% przychodzących połączeń żeby w ogóle móc skorzystać z no limit
Raczej 30%, gdyż z tego co kojarzę (z pamięci) jest tam zapis, że ruch przychodzący nie może być o 70% mniejszy niż ruch wychodzący.
Ewentualnie w drugą stronę, że ruch wychodzący nie może być o 70% większy od ruchu przychodzącego, co oznacza, że wymagane jest ok. 60% ruchu przychodzącego w stosunku do wychodzącego.

Jeżeli się mylę, to proszę o poprawienie.
Tak czy siak, zgadzam się z tobą, że oferty White Mobile nie można nazwać nielimitowaną

manyaky, a czym to się różni od promocji innych operatorów. Pomimo mojej niechęci do MV (uzasadnionej, bo ofertę mają żenującą), nie uważam, aby akurat konkurs na FB z rozdawaniem starterów było czymś karygodnym...
Pokazuje to też jak tani jest już Niekryty Krytyk, skoro byle czwartoligowa sieć z nim współpracuje.
Znasz szczegóły kontraktu? Co twoim zdaniem oznacza "taniość". Dla jednego mało to 100000 zł za kontrakt, a inny dałby się zabić za 10 kafli (piwa ;p).
Tak czy siak, Niekrytego Krytyka, już chyba nikt nie ogląda, a jeśli nawet to jest to jakaś marginalna "widownia", która nie zalicza się raczej do grupy komercyjnej. Co za tym idzie, Maciej F. musi starać się w inny sposób zarabiać "na życie".
ciekawy, w tym temacie zostało udowodnione, że to co piszesz nie jest prawdą.
Owszem obostrzenie jest ale nie takie jak piszesz a zdecydowanie mniejsze.
Nie chcę mi się czytać tamtego tematu, ale w tym wypadku zgadzam się po części z ciekawym. Jeśli taki zapis istnieje (a jest), to nie dlatego, że nie chciało im się go usunąć, a po to by go kiedyś wykorzystać.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
  • Strona 11 z 50
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 50
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 50