DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 50
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 50

 #680419  autor: Ruben
 05 gru 2013, 21:32
divhashmorex pisze:Nie chcę mi się czytać tamtego tematu, ale w tym wypadku zgadzam się po części z ciekawym. Jeśli taki zapis istnieje (a jest), to nie dlatego, że nie chciało im się go usunąć, a po to by go kiedyś wykorzystać.
Istnienia zapisu nikt nie podważa. Podobnie nie twierdzę, że nigdy nie zechcą tego wykorzystać.
Jedyne z czym się nie zgadzam, to istnienie wymogu 70% poł. przychodzących.
Oczywiście, że nie jest nielimitowaną ofertą, podobnie jak zresztą każda inna oferta, która też nie uwzględnia połączeń na numery stacjonarne a tutaj dochodzi jeszcze obostrzenie dotyczące ruchu wychodzącego.

 #680421  autor: manyaky
 05 gru 2013, 21:38
wuerzet pisze:Co bazuje na ocenę żałosną? Fakt, że rozdają startery za darmo via konkurs na fanpejdżu? Nic nowatorskiego, nic czego byśmy nie widzieli już wcześniej.
Nie zrozum mnie źle - rozdawanie starterów testowych na FB jest świetne - ale nie w sposób w jaki to wykonali. W przypadku VM wrzucali post na swojego walla, który docierał do osób rzeczywiście zainteresowanych ofertą. Natomiast wrzucanie tych 1000 starterów do dżungli na pożarcie jest po prostu bezsensowne, bo dostanie taki starter jakieś dziecko, wyda zawarte na nim 19zł na smsy do koleżanki i wyrzuci. Takie coś to można zrobić na dowolnej simce.

W tym momencie o jeden starter zabija się 7 osób (7000 komentujących) - ilu z nich jest serio zainteresowanych konkretną ofertą lub testem MV?

/edit - pomijam już wątek połączenia konkursu o telefon z konkursem na startery w jednym poście...
divhashmorex pisze:Znasz szczegóły kontraktu? Co twoim zdaniem oznacza "taniość". Dla jednego mało to 100000 zł za kontrakt, a inny dałby się zabić za 10 kafli (piwa ;p).
Tak czy siak, Niekrytego Krytyka, już chyba nikt nie ogląda, a jeśli nawet to jest to jakaś marginalna "widownia", która nie zalicza się raczej do grupy komercyjnej. Co za tym idzie, Maciej F. musi starać się w inny sposób zarabiać "na życie".
Nie pracuję ani w agencji, ani w MV - nie trzeba tego, żeby zauważyć, że koleś się wypalił i bierze byle zlecenie. Zdziwiłem się, szczerze mówiąc, że on jeszcze istnieje.

 #680480  autor: ciekawy
 05 gru 2013, 23:48
ile kb/s wynosi lejek w Vikingu ?

 #680490  autor: manyaky
 05 gru 2013, 23:57
ciekawy pisze:ile kb/s wynosi lejek w Vikingu ?
32kb/s.

 #680492  autor: ciekawy
 05 gru 2013, 23:58
czyli ok

 #680601  autor: wuerzet
 06 gru 2013, 13:46
Na ich FB rzucili rabaty pozwalające zakupić SIM za 5 zł.

 #680635  autor: marcz123456
 06 gru 2013, 16:03
Tak się zastanawiam. Doładować wikinga można z karty kredytowej no nie? A jak się nie ma, to przez ten dotpay?

 #680641  autor: wuerzet
 06 gru 2013, 16:17
Jak się nie ma to przez dotpay.

 #680740  autor: Flash999
 06 gru 2013, 21:10
Właśnie jak dla mnie brak doładowań w sklepach jest największym minusem, nie wszyscy mają karty kredytowe lub konta online w banku.
Wiem, zaraz nazwiecie mnie zacofańcem. Tylko pamiętajcie, w takiej lokalizacji jak mieszkam po prostu nie ma takiej usługi. Jest jeden bank na miasto, a kolejny najbliższy 10 km dalej. Prawda, że nie za ciekawie?

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #680747  autor: Sig
 06 gru 2013, 21:24
Dlaczego zacofany? Bardzo łatwo jest mi sobie wyobrazić scenariusz, gdy pilnie potrzebne doładowanie może być tylko dostępne w punkcie stacjonarnym. Dlatego moim zdaniem wirtualni operatorzy powinni móc być doładowywani kartami swojego dostawcy infrastruktury, czyli w tym przypadku Play. Na przykład Klucz Mobile może być doładowany kartami Plusa. Viking ma inne nominały? Wychodzi zatrudnianie ludzi "nieskażonych telekomunikacją", z mierną wyobraźnią...

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #680749  autor: manyaky
 06 gru 2013, 21:31
Flash999, to wynagrodzenie na konto bankowe, które ma darmowe bankomaty i kartę (mBank/sync) i sprawa załatwiona.
Sig pisze:Bardzo łatwo jest mi sobie wyobrazić scenariusz, gdy pilnie potrzebne doładowanie może być tylko dostępne w punkcie stacjonarnym.
A mnie nie. Od dobrych 4 lat doładowuję się wyłącznie online.
Pewnie mówisz o jakimś biwaku, bez dostępu do prądu, internetu, ale to margines.

 #680754  autor: piotras
 06 gru 2013, 22:03
Flash999 pisze:Właśnie jak dla mnie brak doładowań w sklepach jest największym minusem, nie wszyscy mają karty kredytowe lub konta online w banku.
Wiem, zaraz nazwiecie mnie zacofańcem. Tylko pamiętajcie, w takiej lokalizacji jak mieszkam po prostu nie ma takiej usługi. Jest jeden bank na miasto, a kolejny najbliższy 10 km dalej. Prawda, że nie za ciekawie?
Po co Ci bank w okolicy? Teraz konto otwierasz za pomocą kuriera, przyjedzie Ci do domu nawet jak mieszkasz pod lasem blisko wschodniej granicy. I nie trzeba mieć karty kredytowej, wystarczy zwykła debetowa, ogromna większość banków umożliwia płatności w sieci za pomocą takich właśnie zwykłych kart "bankomatowych". Przez to, że nie ma ich w żadnym sklepie itp, nie muszą płacić prowizji ani martwić się dystrybucją. Mogą zaoferować to co oferują (niskie ceny). Nigdy jeszcze nie kupiłem żadnego doładowania w sklepie/kiosku, zawsze tylko internet (tym bardziej że na allegro często można kupić doładowania dużo taniej, np. doładowanie 50zł za niecałe 40zł - w przypadku MV to oczywiście nie będzie możliwe, mam na myśli inne sieci).

 #680779  autor: ciekawy
 07 gru 2013, 01:23
może zwyczajnie mają taniej jeśli nie muszą się dzielić zyskiem z punktami stacjonarnymi sprzedającymi doładowania,a doładować z konta bankowego to żaden problem, dziś i zresztą od dawna można znaleźć bezpłatne konta,więc ja bym z tego nie robił problemu,

macie już sim Viking ?
działa wam net na zasięgu T ?

 #680783  autor: amigo007
 07 gru 2013, 02:02
Teraz nawet młodzież poniżej 18 lat może założyć konto "dla młodych". W mbanku np. przez kuriera, i te dla młodzieży są całkowicie darmowe. Całkiem darmowe konto bez żadnych wymogów ma też alior sync. Tylko że sync chyba tylko od 18 roku życia.

 #680786  autor: ciekawy
 07 gru 2013, 02:08
amigo007 pisze:Teraz nawet młodzież poniżej 18 lat może założyć konto "dla młodych". W mbanku np. przez kuriera, i te dla młodzieży są całkowicie darmowe. Całkiem darmowe konto bez żadnych wymogów ma też alior sync. Tylko że sync chyba tylko od 18 roku życia.
tak ale za zgodą osoby dorosłej młodzież może założyć konto czyli taka troche fikcja bo za konto odpowiada osoba dorosła, ale można dziecku na siebie założyć konto w innym banku albo samo sobie założy jak dorośnie,a póki co zalogowanie się i doładowanie konta to żaden problem jeśli kasa idzie z konta rodzica,to numer komuś można doładować,więc nie jest tak źle

 #680804  autor: Flash999
 07 gru 2013, 10:09
Dziękuję za odpowiedzi, będę musiał wyrobić VISA w swoim banku. Opłata miesięczna za nią u nas to 2 zł, wyrobienie - 5 zł.

Stacje bazowe w województwie podlaskim

 #680809  autor: darek638
 07 gru 2013, 10:34
Nieb lepiej pojechać raz do banku w którym nie ma opłaty za kartę.

Nigdy więcej Play.

 #680812  autor: marcz123456
 07 gru 2013, 10:52
Fakt faktem, że chcą mieć tylko zarejestrowanych użytkowników. Ale czy jakiś taki system doładowań jak np doładowania.play doładowania.plus są aż tak drogie, albo te doładowania na fb, że bardziej opłaci się stosowanie jakichś pośredników do jakiegoś pokręconego doładowywania?

 #680829  autor: DanielR
 07 gru 2013, 12:34
Co to w ogóle za dziwna dyskusja. To tak jakby stwierdzić "dziś każdy ma samochód/motor/skuter/rower, więc zlikwidujmy całkowicie połączenia autobusowe i kolejowe..." No nie. Nawet posiadacz samochodu czasem zmuszony jest do skorzystania z komunikacji publicznej.

Podobnie ma się sprawa i w tym wypadku. Dostępne powinny być różne metody doładowań, w tym kuponami i zdrapkami. Najlepiej macierzystej sieci MNO.

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)

 #680833  autor: user_delete19
 07 gru 2013, 12:42
OK, jedno drobne 'ale' - nikt nie zmusza Cie do korzystania z Vikingów tak samo nikt nie zmusza Cie do korzystania z innych niż zbiorkom środków transportu - zwyczajnie masz wybór i jak Ci się taki model nie podoba to zwyczajnie nie wchodzisz w umowę z tą siecią....
  • Strona 12 z 50
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 50
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 50