DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #681304  autor: horsu
 09 gru 2013, 17:00
Witam wszystkich. Obecnie posiadam Orange freedom 20Mb, umowa wygasa mi 14 stycznia 2014r. zastanawiam się nad przejściem na Neostradę - mam zapytanie czy ktoś z Was przedłużał albo kupował Neostradę z prezentem - bonem. Jak wygląda realizacja takiego bonu - chodzi mi o to czy w jednym z tych sklepów możemy coś kupić za 200zł i zapłacić samym bonem ? i jak długo czeka się na taki bon? Dzięki z góry za pomoc
Ostatnio zmieniony 29 gru 2013, 18:01 przez horsu, łącznie zmieniany 1 raz.

Neo 80 Mb/s
LG G5

 #681348  autor: asffaf
 09 gru 2013, 18:50
Pół roku temu temu przedlużałem umowę na Neostradę. Wybrałem bon 200zl. Tak jak wielu użytkowników miałem problem z aktywacja bonu, dopiero dzięki interwencji pracowników blog Orange udało się wykorzystać nagrodę . Zrealizowałem go bez problemu w neo24.pl więc polecam.