DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 33 z 72
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 72

 #681982  autor: tomulus
 11 gru 2013, 20:18
Ruben masz całkowitą rację.

Panowie przy przeniesieniu numeru do Plusa ( zakładam że Kamel szuka oferty bez telefonu) na starcie otrzymuje się:
50zł w tym , nielimitowane kom,stacjonarne, sms, mms, umowa na 12m.
za internet niestety trzeba dopłacić 20zł za 2GB

40zł w tym , nielimitowane kom, sms, mms , przez miesiac darmowe stacjonarne pozniej +10zł, jakos tak i internet podobnie.

Informacja sprzed kilku dni, rozmawiałem przez chwilę z konsultantem a że nie miałem czasu to na szybko zaproponował ofertę bez telefonu i powiedział że oddzwoni w przyszłym tygodniu

Nie pytałem , nie negocjowałem , nie naciskałem z braku czasu, jeśli od tych warunków można jeszcze coś ugrać to oferta może okazać się ciekawa, pisze może.. ponieważ nie musi, dam znać jak oddzwoni i dopytam czy można dodatkowo coś ugrać.

 #681994  autor: ciekawy
 11 gru 2013, 20:44
Morvius pisze:
macc pisze:z nju do plusa? ciekawe?są jeszcze w Polsce kaskaderzy.... :wink:
??? kaskaderzy? :D masochiści :D
macc pisze:Potem będzie płacz,że łoją i kroją w plusie
akurat Plus z wszystkich 3 sieci jest najbardziej stabilną siecią,rachunki nalicza poprawnie,ogólnie ja nic złego na Plusa nie napisze bo kiedyś byłem w tej sieci i bardzo dobrze poznałem Plusa,zasługuje na pochwałe,nie to co jakieś Orżnąć spadek po telekomunie gdzie reklamacje muszą rozpatrzyć po 3-4 razy z czego każda reklamacja to miesiąc źle naliczonych rachunków,jak się uda do pół roku z nimi dogadać to jest dobrze bo jeden konsultant nie zrozumiał,bo drugi nie zrozumiał i tak tłumacz,zaczną myśleć jak potrzymasz i pognębisz konsultanta na lini może z pół godziny żądając od niego wyjaśnienia każdego szczegółu dlaczego nie myślą rozwiązując reklamacje tylko kończą szablonem bez rozwiązania problemu,jak zacznie ktoś tam myśleć wtedy jest jakaś szansa,a nju może dobre dla tych którzy chcą wydać tylko 9 zł miesięcznie, ktoś kto wydaje więcej raczej nie interesuje go minimalne 9 zł które przekroczy
 #682048  autor: c25
 11 gru 2013, 22:21
Aktualnie posiadam abonament w sieci Orange. Niestety w moim miejscu zamieszkania są poważnie problemy z zasięgiem. Miałem już kilka modeli telefonów, na każdym co chwile brak zasięgu, rwanie rozmów itp. Czy można przenieść ten numer na który mam abonament do innej sieci a na dalej korzystać z abonamentu orange(na innym numerze)?

 #682053  autor: Kamel
 11 gru 2013, 22:38
Hehe, tak myślałem że od razu będą takie odgłosy mega zdziwienia :-)

Natomiast ja otrzymałem bardzo dobre warunki od przedstawiciela biznesowego sieci Plus + (usługę biznesową) możliwość otrzymania kilku kart sim do tego samego numeru telefonu. Karty przełączają się miedzy sobą w zależności którą ostatnią się włączy.

Niestety żaden inny operator w Polsce nie oferuje tej usługi. Jedynie w T-Mobile - usługa Tandem, ale max jedna karta sim i nie ma dalej dyskusji. W Plusie natomiast jest to do obejścia i nie ma z tym najmniejszego problemu :-)
 #682059  autor: ciekawy
 11 gru 2013, 23:07
c25 pisze:Aktualnie posiadam abonament w sieci Orange. Niestety w moim miejscu zamieszkania są poważnie problemy z zasięgiem. Miałem już kilka modeli telefonów, na każdym co chwile brak zasięgu, rwanie rozmów itp. Czy można przenieść ten numer na który mam abonament do innej sieci a na dalej korzystać z abonamentu orange(na innym numerze)?
nie,sieci nie robią czegoś takiego jak podmiana numeru,musisz korzystać z tego numeru do końca umowy albo przenieść numer do innej sieci i zapłacić kare za wcześniejsze zerwanie umowy

 #682077  autor: ciekawy
 12 gru 2013, 00:48
mnie to nie dziwi,nju to sieć dla "dzieciaków" którzy się jarają że będą płacić albo że płacą 9 zł,którym tak naprawde nie jest potrzebny no limit,którzy jakieś 2 lata wcześniej sami wybrzydzali Virgin które daje takie same,a nawet lepsze stawki bo 19 gr w standardzie z opcją 13 gr po rejestracji,a nju daje to samo czyli też 19 gr i w 9 zł ludzie mają mniej minut niż w Virgin,ale Virgin jest be,a nju super bo jest mniej minut za 9 zł, ludzie do nju nie idą dla no limitu,idą do nju po 9 zł miesięcznie, kto chce no limit idzie do MiniMax,RBM,Play,Heyah bo wie że i tak wykorzysta te 29 zł i więcej,dla takich ludzi jest nierealne wykorzystanie tylko 9 zł, albo jak ktoś chce mieć jakieś inne usługi to nie wybiera nju bo tam ich nie ma

 #682097  autor: Ruben
 12 gru 2013, 08:01
Kamel, osoby, które miały okazję poznać oferty niestandardowe, to dziwić się nie będą. Szczególnie jeżeli są to, tak jak w twoim przypadku oferty biznesowe, to jakiegoś MiniMax nawet nie rozważa się.
Dla osób potrzebujących internetu RBM ze swoim pakietem 25MB też nie jest dobrym wyborem. Chyba, że dla "dzieciaków" i darmowego YouTube.
Możesz powiedzieć coś więcej na temat tych ofert od konsultanta?

 #682099  autor: KA
 12 gru 2013, 08:14
@tomulus": to faktycznie za 50+20(net) na 12 miesięcy super-konkurencyjna oferta!
Żartujesz sobie z nas mam nadzieję?

 #682102  autor: Ruben
 12 gru 2013, 08:37
KA, oferta identyczna jak w Play. Konkurencyjna to jest dopiero przy przedłużeniu umowy, gdzie w cenie 52pln wliczony jest pakiet 2,5GB i to też w zasadzie jest lepsza o 0,5GB od podstawowej oferty TMobile.
Czyli wychodzi, że TMobile ma bardzo dobrą ofertę no limit :)

 #682110  autor: tomulus
 12 gru 2013, 09:06
KA pisze:@tomulus": to faktycznie za 50+20(net) na 12 miesięcy super-konkurencyjna oferta!
Żartujesz sobie z nas mam nadzieję?
Nie nie żartuje i nie mam zamiaru, wychodzi na to że nie warto pisać jakie oferty wprowadzają operatorzy ,
KA wyraźnie napisałem że jeśli można będzie jeszcze coś ugrać to może się okazać ciekawa. Jak oddzwonią to dam znać czy można coś urwać.

Te warunki "niby" wprowadzili tydzień temu, lepiej wiedzieć że istnieje taka oferta niż nie.

Pzdr

 #682214  autor: ciekawy
 12 gru 2013, 18:12
Ruben pisze:KA, oferta identyczna jak w Play. Konkurencyjna to jest dopiero przy przedłużeniu umowy, gdzie w cenie 52pln wliczony jest pakiet 2,5GB i to też w zasadzie jest lepsza o 0,5GB od podstawowej oferty TMobile.
Czyli wychodzi, że TMobile ma bardzo dobrą ofertę no limit :)
najlepsze w ofercie T jest wpadanie w dodatkowe koszty netu kiedy się wykorzysta pakiet, a to że Plus powstały w 1996 roku ma o 500 MB lepszą oferte od Play powstałego w 2007 roku wcale nie dziwi,jak na tyle lat różnicy w zarabianiu na ludziach
 #682229  autor: adam.wisnia
 12 gru 2013, 19:53
Witam, Za około 6 miesięcy kończy mi się umowa w T-mobile. Najprawdopodobniej będę przenosił numer i stąd pytanie - na ile przed zakończeniem umowy można przenieść numer? Dodam, że u mnie problemem jest zasięg w domu sieci komórkowej i stąd wolałbym jak najszybciej załatwić przeniesienie. Nie muszę zrywać umowy ale chciałbym po przeniesieniu korzystać już z dotychczasowego numeru. Da się?

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1958761

 #682242  autor: Ruben
 12 gru 2013, 20:33
ciekawy, sprawdzałeś w regulaminie i jesteś pewien, że w TMobile nie ma lejka po wykorzystaniu 2GB?
Jeżeli sprawdzałeś, to przytocz fragment regulaminu, który o tym stanowi.
Mnie nie interesuje, który operator kiedy powstał tylko oferta i tutaj nie mam żadnych sympatii w przeciwieństwie do Ciebie. Staram się oceniać obiektywnie i w kwestii ofert no limit Play ma obecnie najdroższą ofertę ponieważ trzeba dopłacić za stacjonarne.
Poza tym temat nie dotyczy kwestii, który operator ile lat i na czym zarabia. Podałem fakt do wiadomości i nie trzeba naprawdę tłumaczyć słabej oferty Play.

 #682250  autor: ciekawy
 12 gru 2013, 20:57
Ruben,

jeśli naprawde obiektywnie oceniasz oferty to powinieneś wiedzieć,że nie było tak korzystnych ofert póki Play pierwszy ich nie wprowadził, inne sieci idą za Play bo zobaczyły że ludzie odchodzą do tej sieci i dzięki temu są lepsze oferty, pytanie tylko jak długo 3 sieci te oferty utrzymają,
Play nie jest najdroższy, wszystko zależy od tego kto czego potrzebuje, kiedy Play był tańszy to zwolennicy 3 wyśmiewali się że do Play idą ci którzy chcą mieć 10 zł taniej, to co, teraz się odmieniło i już sami zwolennicy 3 szukają gdzie będą mieli taniej ?
już odchodzę w tej dyskusji od tego że do Play ludzie przechodzili i przechodą bo mają dość haczyków i złych ofert utrzymaniowych 3, czasem nawet gorszych od tych które dostają ludzie prosto z ulicy, ale co tam,to dla zwolenników odbijania się od sieci do sieci w zaklętym kręgu 3 sieci jest bez znaczenia,
skoro T jest takie super to dlaczego w starych taryfach tak taka dalej ludzie mają wyższą opłate za minute do Play skoro T ma obniżone MTR ?
długo można wyliczać jakie to "super" są te 3 sieci że dają lepsze warunki kiedy ludzie odchodzą,a kiedy nie to dają mniej korzystne warunki i jeśli ktoś tu ma sympatie do sieci to raczej ty

 #682252  autor: Ruben
 12 gru 2013, 21:06
ciekawy, dla przypomnienia, to temat brzmi:
Przeniesienie numeru z nju mobile do Plus więc luźne przemyślenia o tym co by było gdyby nie było Play to nie tutaj. Załóż odrębny temat i tam pisz.
ciekawy pisze:najlepsze w ofercie T jest wpadanie w dodatkowe koszty netu kiedy się wykorzysta pakiet
Powtarzam pytanie: sprawdziłeś w regulaminie, czy też Ci się nie chciało, bo znowu zbyt leniwy jesteś? Jeżeli piszesz o czymś stanowczo, to rozumiem, że sprawdziłeś więc proszę o cytat z regulaminu.
Operator zastrzega sobie możliwość zmiany prędkości po wykorzystaniu 2 GB.
Czy ten zapis oznacza, że będą naliczane opłaty a nie będzie lejka?
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, 21:38 przez Ruben, łącznie zmieniany 1 raz.

 #682258  autor: ciekawy
 12 gru 2013, 21:38
Ruben,

nie pisałem o tej ofercie T,tylko o tym że stosuje takie praktyki,to,że zacytowałeś zapis z taryfy gdzie nie nalicza dodatkowo kasy to ok ale to nie znaczy,że tak jest we wszystkich taryfach

 #682261  autor: Ruben
 12 gru 2013, 21:43
ciekawy, cytujesz moja wypowiedź, w której piszę o ofercie no limit w TMobile i odnosząc się do mojej wypowiedzi piszesz, że po przekroczeniu pakietu są naliczane opłaty. Następnie kiedy udowadniam Ci, że piszesz nieprawdę, to piszesz, że o innych taryfach myślałeś. Tylko po co wtedy cytat mojej wypowiedzi?
W takim razie o jakich taryfach pisałeś?
Przecież wprowadzasz w błąd mniej zorientowanych czytelników takim swoim wodolejstwem.

 #682271  autor: ciekawy
 12 gru 2013, 21:52
nie wiem o jakich taryfach pisałem,wiem,że w T tak jest, ktoś kto zna lepiej oferte T ode mnie może napisać jak się te taryfy nazywają,dla mnie to nie jest ważne, dla mnie jest ważne to jak sieci traktują klientów

 #682275  autor: ciekawy
 12 gru 2013, 21:58
zacznij przenosić numer na 1 albo 2 miesiące wcześniej bo jak przeniesiesz za wcześnie to dadzą ci w nowej sieci numer tymczasowy i będziesz płacił dwa abonamenty,ten który masz do końca i nowy od początku umowy aż do końca starej umowy kiedy sieć stara zwolni numer,
wyjątkiem są czasem promocje że może masz za darmo ileś miesięcy ale jak czekasz na koniec umowy to tracisz te miesiące i płacsz od ostatniego miesiąca a raczej po ostatnim bezpłatnym miesiącu w nowej sieci,więc tutaj się nie spiesz, 1 miesiąc 1,5 miesiąca do 2 miesięcy przed końcem umowy, wtedy działaj,wcześniej nie

 #682303  autor: buba1234
 12 gru 2013, 22:57
tomulus pisze:
KA pisze:@tomulus": to faktycznie za 50+20(net) na 12 miesięcy super-konkurencyjna oferta!
Żartujesz sobie z nas mam nadzieję?
Nie nie żartuje i nie mam zamiaru, wychodzi na to że nie warto pisać jakie oferty wprowadzają operatorzy ,
KA wyraźnie napisałem że jeśli można będzie jeszcze coś ugrać to może się okazać ciekawa. Jak oddzwonią to dam znać czy można coś urwać.

Te warunki "niby" wprowadzili tydzień temu, lepiej wiedzieć że istnieje taka oferta niż nie.

Pzdr
Ruben pisze:KA, oferta identyczna jak w Play. Konkurencyjna to jest dopiero przy przedłużeniu umowy, gdzie w cenie 52pln wliczony jest pakiet 2,5GB i to też w zasadzie jest lepsza o 0,5GB od podstawowej oferty TMobile.
Czyli wychodzi, że TMobile ma bardzo dobrą ofertę no limit :)


To moim zdaniem jesteś w stanie wynegocjować 52zł/miesiac czyli te 2,5GB za darmo.

Kiedyś tu pisałem i chyba ktoś napisał, ze dobrze napisałem:
Jak uzyskać przedłuzenie umowy jak nie jestesmy w plusie:
1. kupujemy starter np. t-mobile rejestrujemy numer i przenosimy do plusa lub przenosimy swoj dotychczasowy numer do plusa
2. W plusie bierzemy najnizszy abo bez telefonu na czas nieokreślony, po miesiacu składamy wypowiedzenie umowy.
3. dostajemy oferte przedłzuenia umowy i negocjujemy to co mamy w watku abo Plusa na telepolis, czyli np. 20zł/miesac za 500 minut/sms/mms i 6 miesiecy nolimitu w plusie - umowa na 12 miesiecy
lub
52zł/miesiac nolimit wszedzie minut/sms/mms i 2,5GB [nie wiem czy jest lejek]

Jak cos poplątałem to napiszcie.


W oficjalnej ofercie Red Bull mobile No limits II [play] za podobne warunki trzeba byloby zaplacic
29zł nolimit minut do wszystkich, 25MB z lejkiem, darmowy youtube
9zł nolimit sms/mms
20zł 2GB
Razem: 58zł/miesiac - to oficjalna oferta dostepna na stronie RBM, nie jest na 12 miesiecy, tylko na czas nieokreslony.
[Na operze mini strony www do czytania ładuja sie szybko takze na lejku]
Kod: Zaznacz cały
http://www.redbullmobile.pl/oferta/abonament/bez-telefonu/
Takze ta oferta przedłuzeniowa Plusa jest spokojnie realna, patrzac na to, ze RBM to ma na stronie tak po prostu jako oferte dla przenoszacych numer to Plus i tak wypada gorzej bo trzeba to negocjowac i bawic sie lipny miesiac czasu nieokreslonego. :P

Jak coś pokaż mu tego linka Red Bulla pewnie pomoze. :D

________________________________
  • Strona 33 z 72
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 72
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 72