DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 42 z 69
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 69

 #682422  autor: kowal186
 13 gru 2013, 13:04
To Orange sobie dziś ze mną poleciało. Złożyłem zamówienie na stronie z rabatem -30% przez 24 miesiące, po czym wyskoczył błąd na stronie, więc postanowiłem konsultanta zapytać, co i jak. Po zadzwonieniu na 510700700, otrzymałem odpowiedź, że zamówienie zostało przyjęte i natychmiast odrzucone Z POWODU BŁĘDU NA STRONIE ORANGE, muszę czekać 2 dni na odblokowanie peselu. Po czym Pan po drugiej stronie słuchawki powiedział mi, że nie mam gwarancji, że zniżkę z gruouponu oddadzą mi z powrotem, a po drugie telefon, który zamówiłem, również dostępny był na stronie przez BŁĄD.(lumia 920). To są chyba jakieś żarty. Chciałem przenieść swój numer z konkurencyjnej sieci T-Mobile, a tu taka "miła niespodzianka" na początek. Poważnie zastanawiam się, czy w ogóle warto z tą siecią nawiązać współpracę.

 #682440  autor: aquacuba
 13 gru 2013, 14:19
Ja złożyłem zamówienie (przeniesienie numery z play) na stronie orange w niedziele dzisiaj mija 5 dzień i cały czas mam weryfikacja ręczna... wtf?

 #682497  autor: wolvier
 13 gru 2013, 17:10
aquacuba pisze:Ja złożyłem zamówienie (przeniesienie numery z play) na stronie orange w niedziele dzisiaj mija 5 dzień i cały czas mam weryfikacja ręczna... wtf?
Zadzwoń i zapytaj. Ja kupiłem groupon we wtorek wieczorem, od razu złożyłem zamówienie.
U siebie oferta za 62,93 + PS3 za 1 zł.
U żony oferta za 34 zł z groszem + Core Plus za 59 zł.
Po 48h czyli w czwartek zmienił się status (dostałem maila) z weryfikacji ręcznej na realizację zamówienia.
W piątek czyli dzisiaj ok. 13 dostałem smsa+email że zostałą wyslana przesyłka kurierem DPD.

Czytając komentarze tutaj oraz na forum orange, widzę że głównie najczęściej odrzucane są wysokie abonamenty z telefonami premium (Galaxy IV, IPhone itp...).

Zaznaczam, że przy weryfikacji ręcznej na stronie były pokazana wszystkie zniżki itp. Przy realizacji zamówienia i teraz jest standardowa kwota jak na stronie (bez zniżek) - z poprzednich postów wynika że na papierowej umowie ma być wszystko ok no ale to trzeba będzie przeczytać.

W razie problemów dzwońcie na 510 700 700.

 #682525  autor: aquacuba
 13 gru 2013, 18:09
Dzowniłem mają na to 10 dni roboczych, abonament brałem za 49 zł, telefon jakiś za 1 zł.

 #682844  autor: emel
 14 gru 2013, 18:48
Dostałem maila, którego część wklejam poniżej. Z jego treści wynika, że kurier przywiezie umowę, wniosek o przeniesienie, etc. Nie ma tam natomiast słowa o telefonie. Dodatkowo sms, że płacę kurierowi 99 zł (cena telefonu). Czy jest to jakiś błąd, czy telefon przyjdzie wraz z kolejną wizytą kuriera, kilka dni po podpisaniu dostarczonych dokumentów?

Treść wiadomości:

Witaj,

Potwierdziliśmy poprawność danych wpisanych przez Ciebie w zamówieniu: xxxxxxxx.

Rozpoczęliśmy przygotowanie Twojego zamówienia na Umowę dotyczaca przeniesienia numeru.
Razem z Umowa otrzymasz do podpisania dokumenty niezbędne do realizacji procesu przeniesienia tj:
wniosek o przeniesienie Twojego numeru z pełnomocnictwem dla PTK Centertel (w celu złożenia wypowiedzenia Umowy u obecnego operatora),
wniosek o rozwiazanie Umowy z obecnym operatorem z potwierdzeniem technicznych możliwości aktywacji Twojego numeru w sieci PTK Centertel
oswiadczenie - załacznik do Rozporzadzenia regulujacego m.in. proces przeniesienia numeru.

Przygotowujemy teraz przesyłkę dla Ciebie.
Niebawem otrzymasz szczegółowe informacje dotyczace samej przesyłki i sposobu jej doręczenia.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2013, 19:12 przez emel, łącznie zmieniany 1 raz.

 #682850  autor: michaelred
 14 gru 2013, 19:02
kowal186 pisze:To Orange sobie dziś ze mną poleciało. Złożyłem zamówienie na stronie z rabatem -30% przez 24 miesiące, po czym wyskoczył błąd na stronie, więc postanowiłem konsultanta zapytać, co i jak. Po zadzwonieniu na 510700700, otrzymałem odpowiedź, że zamówienie zostało przyjęte i natychmiast odrzucone Z POWODU BŁĘDU NA STRONIE ORANGE, muszę czekać 2 dni na odblokowanie peselu. Po czym Pan po drugiej stronie słuchawki powiedział mi, że nie mam gwarancji, że zniżkę z gruouponu oddadzą mi z powrotem, a po drugie telefon, który zamówiłem, również dostępny był na stronie przez BŁĄD.(lumia 920). To są chyba jakieś żarty. Chciałem przenieść swój numer z konkurencyjnej sieci T-Mobile, a tu taka "miła niespodzianka" na początek. Poważnie zastanawiam się, czy w ogóle warto z tą siecią nawiązać współpracę.
Mi tez na poczatku zamowienie nie doszlo do konca, wyskoczyla jakas niepelna strona. Pewnie ciasteczka sie przeterminowaly. Wylaczylem i wyczyscilem przegladarke i zrobilem jescze raz i wszystko poszlo ok wyskoczyl nr zamowienia i emaila dostalem. W srode zamowilem w piatek z rana dostalem info ze przyjeto do realizacji po weryfikacji recznej czyli teraz w sumie czekam na kuriera. Abo 62 po znizce + PS3. Na lumie chyba nie ma juz co czekac:P

 #682860  autor: wolvier
 14 gru 2013, 19:25
z kurierem DPD też nie za wesoło, wczoraj wyslane, dzisiaj kurier wziął do dostarczenia po czym info ""Umówiony późniejszy termin doręczenia Data: 2013-12-16 "
przy czym nikt ze mną czegoś takiego nie ustalałał - ale podobno to częsta praktyka stosowana przez DPD... wystarczy sobie pogooglować, jak się teraz zastanawiam jak to orange działą na każdym kroku.... to już powoli wątpie i przypominam sobie że to jednak idea + tp przefarbowana ....

 #682869  autor: Micho
 14 gru 2013, 19:49
wolvier pisze:ale podobno to częsta praktyka stosowana przez DPD...
Nie tylko DPD. Mi Siódemka 3 dni wiozła do domu przesyłkę, kilka tel do kuriera i wiecznie nie po drodze mu było :)

 #682872  autor: wolvier
 14 gru 2013, 19:55
Micho pisze:
wolvier pisze:ale podobno to częsta praktyka stosowana przez DPD...
Nie tylko DPD. Mi Siódemka 3 dni wiozła do domu przesyłkę, kilka tel do kuriera i wiecznie nie po drodze mu było :)
a z siódemką to standard najtańsza i najgorsza, ale ogólnie wszyscy kurierzy przygrywają - w ostatnim czasie wolę zamawiać pocztą albo paczkomatem... bo z kurierami tylko problemy...

 #682888  autor: ja.michal
 14 gru 2013, 20:55
emel, przy przenoszeniu numeru kurier przyjedzie tylko raz ze wszystkim.

U kurierów teraz młyn. Jak miesiąc temu przenosiłem numer to było spokojnie. Teraz dostarczał, też DPD, inną przesyłkę i strasznie śpieszno mu było. O fakcie, że przyjechał po ciemku już nie wspomnę.

 #682905  autor: Filip
 14 gru 2013, 23:02
Przeczytałem ostatnie strony tego tematu i tego z promocjami -30%. Właściwie zawsze korzystałem z pre-paida więc mam kilka pytań. Obecnie używam Mini Maxa 75% połączeń i smsów to kontakty w sieci, z internetu w komórce właściwie wcale nie korzystam, także wydatki są skromne ale na telefon mogę wydać 30 złotych na miesiąc. Aparat mam już z lekka starszawy więc pasuje mi coś kupić i teraz zbierając to wszystko w całość, przenosiłbym numer do Orange na Smart Plan Multi za 89,90. Czyli najpierw kupuję kod zniżkowy na
grouponie i za abonament przez całe dwa lata płacę niecałe 63 złote na miesiąc. Łatwiej będzie mi to tak spłacić niż wydać na smartphona kilka stówek. I w takim przypadku jeszcze dostaję bon na BP za dwie stówki. Zdaje Sobie sprawę że przy tym nie dostanę abonamentu za 0 złotych przez trzy miesiące. Czy pakiet 1,5GB jest z lejkiem? Wspomniane jest o wymienności minut na smsy 1:1 ale skoro połączenia są w tym wariancie nielimitowane to jak to jest z smsami? Mam rozumieć że 840 czy też no limit?
Teraz mam do was przy okazji pytanie który zestaw byście polecali?
*Alcatel Idol + tablet za 2 zł
*Sony Xperia SP za 1 zł
*Samsung Galaxy SIII za 99 zł
*Nokia Lumia 920 za 1 zł
*Playstation 3 za 1 zł (tutaj myślę sprzedać i kupić jakiś telefon na allegro)
najkorzystniej chyba prezentuje się Galaxy, tylko widzę że trzeba polować na niego w sklepie orange. Rozumiem że jako przenoszący numer będę miał możliwość bezpłatnego zdjęcia simlocka kodem?
Czy w przypadku przenosin do Orange trzeba przedstawiać jakieś dokumenty typu umowa o pracę? Bo z tym będzie kłopot. Mam legitymację uczniowską z Cosinusa tylko. To tyle tych moich pytań.

 #682908  autor: michaelred
 14 gru 2013, 23:30
Wszystko co napisales wyzej sie zgadza a co do telefonow.
Grupon jest tylko do 17 na gruperze cos chyba tez bylo ale juz sie raczej zmylo. Galaxy i Lumi 920 nie ma juz pare dni na stronie i powatpiewam ze do 17 sie pojawia. Wiec zostaje ci kupic jakis telefon za 1zl albo drozej i sprzedac albo zostawic dla siebie. Z telefonow jezeli nie masz zadnych uprzedzen moge polecic ci Lenovo a820 i THL w100s wydajnosc +/- SGSIII tylko ekran mniejszy i rozdzialka.pzdr

 #683018  autor: kowal186
 15 gru 2013, 14:09
michaelred, tylko u mnie jest taka sprawa, że groupon jest jako wykorzystany już. Na infolini mi powiedzieli, że nie mogę przez następne 2 dni złożyć zamówienie. u mnie to było zaakceptowane a po chwili odrzucone i nic już zrobić nie mogłem

 #683238  autor: mARTi2613
 16 gru 2013, 10:46
Witam
Od około tygodnia próbuję przenieść numer z Play do Orange, przeniesienie chcę zrobić przez internet. Wybieram plan taryfowy i telefon klikam dalej i otrzymuję komunikat:
Telefon został wyprzedany Wybrany przez Ciebie telefon już nie jest dostępny. Wybierz jeden z telefonów dostępnych w sklepie internetowym i korzystaj z oferty najlepiej dopasowanej do Twoich potrzeb.
Dodam od siebie, że dla klientów z nowym numerem nie pojawia się taki komunikat i można przejść dalej do zakupów.
Ma ktoś taki problem jak ja? Czy to jakaś oddzielna pula telefonów dla przenoszących numer a inna dla nowych abonentów?

 #683748  autor: aquacuba
 18 gru 2013, 10:48
WItam,
Właśnie przed chwilą do mnie dojechał kurier równo 10 dni od złożenia zamówienia na stronie orange:). Podpisałem umowę jak to teraz wygląda z moim numerem, moge z niego jeszcze dzwonić czy już lepiej dzwonić z tego numeru tymczasowego z orange ?

PS Przenosiłem numer do orange.

Jeszcze jedno jak wygląda proces ściągniecia simlocka z telefonu w Orange ? co muszę zrobić i czy da się to wykonać przez internet?

 #683885  autor: wolvier
 18 gru 2013, 21:18
aquacuba pisze:WItam,
Właśnie przed chwilą do mnie dojechał kurier równo 10 dni od złożenia zamówienia na stronie orange:). Podpisałem umowę jak to teraz wygląda z moim numerem, moge z niego jeszcze dzwonić czy już lepiej dzwonić z tego numeru tymczasowego z orange ?

PS Przenosiłem numer do orange.

Jeszcze jedno jak wygląda proces ściągniecia simlocka z telefonu w Orange ? co muszę zrobić i czy da się to wykonać przez internet?
Najlepiej zadzwoń albo poproś przez formularz online - dla przenoszących numer jest za darmo, jedynym ograniczeniem jest to że mają na to 14 dni (pewno ze względu na możliwość rozwiązania umowy....) - instrukcje prześłą na maila.

 #683958  autor: Pit99
 19 gru 2013, 13:10
Witam wszystkich. Mam do Was małe pytanie, jestem w trakcie przenoszenia nr z sieci Plus z oferty mix do Orange w ofercie na abonament. Zamówienie złożone przez sklep internetowy, wybrałem ofertę - Smar Plan Multi 89.90 wraz z promocją, w której przez pierwsze 3 miesiące koszty abonamentu to 0 zł. Sprawdzając status zamówienia na stronie orange.pl/status, przez 2 dni utrzymywał się status - weryfikacja ręczna i wszystko było okej, tzn. w dolnej rubryce "podsumowanie opłat" w grupie "Twoje koszty miesięczne" było zapisane "koszty przez pierwsze 3 miesiące 0 zł, koszty w kolejnych miesiącach 89,90zł" i wszystko byłoby okej, wczoraj zmienił się status zamówienia na - przekazane do realizacji i zmieniły się, także koszty na "149,90 zł"... Co to oznacza? Czy powinienem gdzieś interweniować, czy to raczej błąd systemu?

 #683983  autor: wolvier
 19 gru 2013, 14:49
Pit99 pisze:.....zoraj zmienił się status zamówienia na - przekazane do realizacji i zmieniły się, także koszty na "149,90 zł"... Co to oznacza? Czy powinienem gdzieś interweniować, czy to raczej błąd systemu?
Standard, jak przyjdzie kurier z umową, to w tabelce będzie wyszczególniona poprawna kwota i rabat....

 #683991  autor: aquacuba
 19 gru 2013, 15:35
wolver a może wiesz czy w tej tabelce musi być wpisane też Pakiet Internetowy 0,5 GB który jest przypisany do abonamentu 49,90 w Smart Plan Multi i czy znasz może jakąś komendę żeby te 500 mb sprawdzić na smartfonie ?

 #684006  autor: Pit99
 19 gru 2013, 17:10
Dzięki. Przestraszyłem się, że coś się "popierdzieliło". Od razu spokojniej na to patrzę hehe. A słuchajcie mam jeszcze jedno pytanie, bo mam poza tym dwa nr na abonament w Plusie, które też przenoszę do Orange, ale już w salonie i zostawiłem im upoważnienia do przeniesienia tych nr, dostałem sms na dwa telefony z datą przeniesienia - 20 stycznia 2014 r., kiedy teraz iść podpisać nową umowę na te dwa nr z Orange? 19 stycznia, wcześniej, czy teraz? Pozdrawiam.
  • Strona 42 z 69
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 69
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 69