DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 65 z 675
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 675

 #683820  autor: Sk_uter
 18 gru 2013, 17:08
nikt nie wie jak z MIX-ami wyglada, bo w piatek znowu chca dzwonic i zastanawiam sie co dobrego moge wywalczyc.

 #683837  autor: ciekawy
 18 gru 2013, 17:38
Solon pisze:Ile można wynegocjować przy składaniu wymówienia usług? Jestem abonentem od 10 lat, a pod *400 dostaje taką samą ofertę jak na stronie internetowej.
Dokładnie chodzi mi o to, czy lepiej złożyć wymówienie i czekać na telefon z DUK, czy bardziej się opłaca polować na kod.
Przyznam, że oferta przy 30% zniżki na ABO by była bardzo korzystna.

Czy może ma ktoś kod dla przedłużających umowę?
Czy ktoś ma informacje odnośnie promocji na nowy rok? Jak myślcie, od 1 stycznia zmieni się oferta?
czasem prościej jest przenieść numer do innej sieci i po dniu w innej sieci wrócić jako nowy klient na zniżkę 30% bez użerania się z tymi od przedłużeń,

jak się zmieni oferta to zmiany mają to do siebie że mogą być na lepsze ale też na gorsze,

ci,którzy wiedzą jakie oferty wejdą napewno nie powiedzą nawet konsultantom w salonie,

jak ci oferta odpowiada to bierz,jak nie to ryzykujesz że może być gorsza,taka prosta zasada

 #684044  autor: wit3k
 19 gru 2013, 19:01
Witam, Poszukuję kodu na przedłużenie przy 30% zniżce. Posiada ktoś go jeszcze?

 #684052  autor: siewierz
 19 gru 2013, 19:30
Witam!

Jakis czas temu przedluzylem dzieki kodom 20% (z bannerka telepolis) abonament w Orange i jestem z tego "myku" zadowolony.

Po lekturze wątka chciałbym powtórzyć ten manewr z drugim abo w rodzinie - poszukuje więc kodu na zniżkę 30% - jeśli ma ktoś odsprzedać / odstąpić - to będę wdzięczny za PW. Ewentualnie namiar gdzie jescze można je zdobyć.

 #684065  autor: kornel90
 19 gru 2013, 20:04
Odkupię kod rabatowy na przedłużenie umowy, oferty priv :)

 #684124  autor: trus1991
 19 gru 2013, 22:36
Kody rabatowe na przedłużenie umowy skończyły się 17 grudnia

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #684126  autor: lazaj007
 19 gru 2013, 22:42
napiszcie do zielona, mozliwe ze posiada jakies jeszcze

 #684134  autor: zielon2301
 19 gru 2013, 23:24
Ma gościu rację - posiadam jeszcze 2 kody
info na PW

 #684147  autor: myslos
 20 gru 2013, 00:31
Witam.
Obecnie posiadam plan taryfowy na firme optymalny 250 płacę ok 80 zł brutto.
Interesuje mnie galaxy s4. Chce zaplacic max za tel 400 zł plus do tego abonament max 90 zł. Ktoś się orientuje czy da rade coś takiego wyciągnać? Może komuś się udało zrobić podobny deal?

 #684232  autor: rob_sad
 20 gru 2013, 13:33
Ja także poszukuje kodu przedłużającego umowę ze zniżką 30% ;) Tym razem dla żony.
Jakby ktoś chciał się takim podzielić to ja chętnie go wykorzystam ;)

 #684279  autor: zielon2301
 20 gru 2013, 17:22
ale to jest oferta dla nowych klientów
sprawdź warunki dealu

 #684555  autor: orange123
 21 gru 2013, 21:39
Proszę o pomoc w przedłużeniu umowy z orange. Jestem z nimi związany jeszcze od czasów Idei. Mam 6 numerów na firmę. Teraz chcę przedłużyć dwie umowy.

Jeden numer, to obecnie plan taryfowy optymalny 100 za 36.90 (rachunki zwykle koło 80zł)
Z oferty w salonie i na stronie najkorzystniejszy wydaje mi się plan maksymalne korzyści (bez telefonu) za 35 zł + vat:
- 900 min w abonamencie
- dodatkowe 200 min dla przedłużających umowę
- nielimitowane poł. do orange i na tel. stacjo.
- bezpłatne smsy do orange przez 3 mce

Drugi numer, obecnie plan optymalny 250 za 73.80 (rachunki koło 180 zł).
Znowu najkorzystniejszy wydaje się plan firma bez ograniczeń oferta z telefonem za 65 + vat.
- połączenia wszędzie bez ograniczeń, smsy również
- 1 GB internetu
Z telefonu mają np. samsung galaxy s3 mini za 2 zł, S3 za 330, s4 za 1319.

Czy orientujecie się z jakich promocji można obecnie skorzystać? Da się wytargować jakieś lepsze oferty?

Jedyne co widzę na stronie, to coś takiego jak open orange, ale nie wiem jak to działa. Ze strony wynika, że wówczas płaciłbym za ten tańszy 23 + vat, za droższy 53 + vat

 #684556  autor: cremoo
 21 gru 2013, 21:46
Witam,
w kwietniu kończy mi się umowa (abonament nr 1') i proszę o radę w sprawie doboru oferty i taktyki negocjacji z racji tego, że konsultanci zaczynają już powoli dzwonić

Aktualnie posiadam plan:
abonament nr 1' (4 lata w orange)
Pelikan 39,90zł
60 min lub 120 sms'ów do wszystkich
+ 300 sms'ów do Orange
do 04.2014

abonament nr 2' (ponad 4 lata w orange)
Smart Plan Halo 39,90zł
160 min/sms'ów do wszystkich
nielimitowane rozmowy w orange
do 09.2015

+ zniżka 10zł (orange open)

Jaką dostałem ofertę od konsultanta? Taką samą, która jest w internecie, tj.
Smart Plan Halo 39,9 - w ofercie bez telefonu za 24,90 zł

Czy jest możliwość wynegocjowania czegoś lepszego? Np. niedostępnego w standardowej ofercie wliczonego w abonament pakietu danych?

 #684727  autor: mrkarolk
 22 gru 2013, 16:47
Witam.

Założyłem konto w celu zebrania wystarczających informacji nt. Jak wynegocjować GODZIWE warunki abonamentu w sieci Orange lub obejścia pewnych spraw a mianowicie:

Staż 6 lat (nieprzerwanie, średniej wysokości abonament). Umowa kończy się w okolicach kwietnia 2014r. Rozmowy z Orange prowadzę już od ładnych kilku tygodni. Co udało mi się zyskać? Jedynie 20% rabatu na abonament - nic więcej. Taki benefit zdecydowanie do mnie nie przemawia.
Na stronie mydeal.pl za jednorazową opłatę 5 zł można uzyskać rabat 30% na abonament. Mankamentem jest to, że jest to promocja skierowana tylko dla nowych klientów. Dlaczego klientowi wieloletniemu jak ja oferuje się mniej? Polityką firmy jest uzyskanie jak największego % zadowolenia klientów a co oni robią? Nabijają ludzi w balona. Chciałbym godną ofertę, taką gdzie stosunek jakość/cena jest jak najwyższy.

Konkretnie, jakie informacje chciałbym zdobyć od Was?
1) Jak uzyskać rabat 30% lub większy przy przedłużeniu umowy?
2) Czy prawdą jest, że po złożeniu rezygnacji pisemnej, już gdy mają dokument przed sobą tam w Orange, rabat 30% dają od ręki? - taką informacje przekazała mi konsultantka telefonicznie. Nie rzadko zdarza im się kłamać dlatego chciałbym zweryfikować tę informację.
3) Jak myślicie, wprowadzą jakieś nowe oferty tuż po nowym roku? Te rabaty dostępne w sieci za psie pieniądze, brak telefonów na magazynach świadczą o tym, że ludzie wpadli w zakupowy wir i jest ogromne zainteresowanie Smart Planami. Tylko pomyślmy przez chwilę po co oni to zrobili? Wydaje mi się, że wprowadzili te rabaty w celu podpisania jak największej ilości umów a w nowym roku wprowadzą coś nowego i ludzie będą w dupie bo ich oferta nie okaże się tak atrakcyjna jak myśleli. Co sądzicie na ten temat?

Informacja dla innych osób, które chcą przedłużyć umowę. W celu osiągnięcia jak najkorzystniejszej oferty proszę zadzwonić do BOK i od razu zażądać przełączenia do Działu utrzymaniowego i powiedzieć, że chcemy rabat 20% - dostaniemy go od ręki.

Pozdrawiam ;)

 #684728  autor: ukefake
 22 gru 2013, 16:59
mrkarolk,
ad 1. takie kody mają np zorientowani pracownicy orange. jak prześledzisz ten wątek lub o gruponie to zauważysz, że co jakiś czas pojawiają się oferty odsprzedaży. być może trafisz na jakąś dobrą duszę która daje takie kody za darmo (sam tak zrobiłem jak miałem jeden zbędny, a kod pochodził właśnie z O - dla jasności: nie jestem pracownikiem pomarańczowych)
inną opcją, wprawdzie niesprawdzoną i przeterminowaną jest samo orange
http://oferty.orange.pl/najnowsze/zaoszczedz
promocja wprawdzie się skończyła, ale może będzie nowa edycja. jej dotychczasowy regulamin nie określa rodzaju klientów więc być może zadziałałoby to i dla aneksów.

ad 3. informacje o wprowadzeniu promocji są chronione i nie przypominam sobie sytuacji żeby był jakiś przeciek zwłaszcza na kilka tygodni przed ich domniemanym wprowadzeniem.

 #684801  autor: mrkarolk
 22 gru 2013, 21:53
cremoo pisze: Czy jest możliwość wynegocjowania czegoś lepszego? Np. niedostępnego w standardowej ofercie wliczonego w abonament pakietu danych?
Tak jak pisałem post wyżej - 20% zniżki na abonament to jest to, co możesz otrzymać w sekcji Utrzymaniowej. Wystarczy powiedzieć, że chcesz zrezygnować, uzasadnić swoją decyzję i ciągnąć ich za język do czasu aż dadzą ten rabat 20%.

Jeżeli chodzi o pakiet danych możesz wziąć Smart Plan Multi za 49,90 zł co po tym rabacie 20% dałoby kwotę 39,92 zł + jakiś telefon z dolnej części średniej pułki. Chyba, że zależy Ci na Smart Planie Halo możesz poprosić, żeby dołożyli Pakiet internetowy (http://www.orange.pl/kid,4000377334,id, ... ticle.html) i wprowadzili rabat na te usługę 100% bądź mniejszy.

ukefake, dzięki za odpowiedź ;)

Co do wprowadzenia nowych ofert, to są tylko moje domysły i jestem ciekaw co inni sądzą na ten temat.

Rozmawiałem z około 15 doradcami BOKI, zasypywałem ich argumentami, było im po prostu głupio, sami przyznawali mi racje ale co z tego, jak więcej niż 20% dać nie mogą? Żądałem przełączenia do kogoś z większymi uprawnieniami jednak bezskutecznie.

Na pewno jest jakaś możliwość, żeby przy przedłużeniu wynegocjować sobie samemu rabat 30% lub wyższy. Pytanie tylko jak to zrobić? Jeśli chodzi o klientów biznesowych to wydaje mi się, że jest o wiele większe pole do popisu przy negocjacjach i pracownicy mają większe uprawnienia a co za tym idzie - są bardziej elastyczni.

Groźby odnośnie rezygnacji również nie na wiele się zdały. Wczoraj definitywnie przefaksowałem rezygnacje, zobaczymy czy cokolwiek to zmieni.

 #684857  autor: ukefake
 23 gru 2013, 00:11
mrkarolk, słyszałem że w niektórych sieciach działa coś takiego: "... to proszę mi powiedzieć jak wygląda możliwość rozwiązania umowy z jednoczesnym przeniesieniem numeru, bo play/timo/plus ma lepszą ofertę" reguły nie ma, więc nie zaszkodzi spróbować.

a kod 20% można mieć absolutnie bez łaski z każdym telefonem LINK promocja powinna połaczyc się z tą samsungową LINK2

nowa promocja na sony działa z aneksami LINK

 #684898  autor: mrkarolk
 23 gru 2013, 10:33
ukefake pisze:mrkarolk, słyszałem że w niektórych sieciach działa coś takiego: "... to proszę mi powiedzieć jak wygląda możliwość rozwiązania umowy z jednoczesnym przeniesieniem numeru, bo play/timo/plus ma lepszą ofertę" reguły nie ma, więc nie zaszkodzi spróbować.
Próbowałem i tego i jeszcze kilka innych myków i nic nie działa. Maks. 20% i nikt nie jest w stanie mnie gdzieś przełączyć gdzie mogliby dać więcej.

[ Dodano: 2013-12-23, 10:33 ]
ukefake pisze:mrkarolk, słyszałem że w niektórych sieciach działa coś takiego: "... to proszę mi powiedzieć jak wygląda możliwość rozwiązania umowy z jednoczesnym przeniesieniem numeru, bo play/timo/plus ma lepszą ofertę" reguły nie ma, więc nie zaszkodzi spróbować.
Próbowałem i tego i jeszcze kilka innych myków i nic nie działa. Maks. 20% i nikt nie jest w stanie mnie gdzieś przełączyć gdzie mogliby dać więcej.

 #684935  autor: MichalE7
 23 gru 2013, 13:25
Hej,
jest ktoś jeszcze w posiadaniu rabatu 30% na przedłużenie umowy?
Konsultant już do mnie dzwonił przedstawiając ofertę ze strony Orange. Dobrze, że odmówiłem i zajrzałem na forum :)

Interesuje mnie oferty:

Smart plan multi 69,90 zł
Nielimitowane Rozmowy w Sieci przez cały okres umowy i SMS-y w Orange na okrągło
500 minut do wszystkich / wymienne na SMS
Pakiet 100 MMS miesięcznie
1 GB pakiet internetowy
30 / 20% rabatu na wszystko przez 24 miesiące
Galaxy S 3 mini za 1 zł

Smart plan multi 89,90 zł
Nielimitowane Rozmowy w Sieci na zawsze i SMS-y w Orange na okrągło
nielimitowane rozmowy do wszystkich /700 sms-ów
Pakiet Specjalny 100MMS za 0 zł przez 24 miesiące
1,5 GB
30 / 20% rabaty na wszystko przez 24 miesiące
Galaxy S 3 do 100 zł

Przed podjęciem decyzji chciałbym wiedzieć czy jestem w stanie wjakiś sposób uzyskać 30%.

Wesołych świąt! :)
  • Strona 65 z 675
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 675
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 675