DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #686057  autor: perdos1
 28 gru 2013, 19:14
Mam internet z netii z telefonem na linii tp. Płaciłem za niego 75,90 zł + 25 zł za HBO GO, z którego oczywiście zapomniałem zrezygnować bo bezpłatnym miesiącu i teraz płacę za coś czego nie używam. Stacjonarki w sumie też nie używam, ale tak podobno wychodzi taniej. W sumie płaciłem 104,59 zł (doliczyli mi jakąś opłatę za identyfikacje numeru z której zrezygnowałem). Od jakiegoś czasu płacę 90,90, bo dostałem jakiś rabat za pakiet. Wszystko widać na screenach:
Przed:
Obrazek
Po:
Obrazek

Nie wiem za co dostałem ten rabat, ale z tego co widać o 19.90 podnieśli mi opłatę za stacjonarny, a dali 29.90 rabatu. czy orientuje się ktoś czy ten rabat związany jest z HBO GO i czy mogę zrezygnować z HBO GO? Jeśli tak, to ile wynosi kara?
Ostatnio zmieniony 29 gru 2013, 10:55 przez perdos1, łącznie zmieniany 2 razy.

 #686060  autor: Sig
 28 gru 2013, 19:46
Popraw screeny, bo na razie jest informacja o zakazie hotlinkowania.
Próbowałeś dowiedzieć się czegoś na ich infolinii? Wysokość kar za wcześniejsze zerwanie masz w Szczegółowych Warunkach Promocji, z których korzystasz. Powinieneś je dostać, a jak nie możesz znaleźć - są też na stronie Netii dla różnych promocji: http://www.netia.pl/pomoc_dla_domu,pora ... mocji.html
Konsultant powie ci dokładnie jaką masz aktywną promocję i potem możesz sobie sam doczytać o warunkach, lub sprawdzić to co usłyszałeś.

Podaj też więcej informacji (kiedy zawarta umowa, kiedy przedłużenie), bo na razie odbiór jest taki, jakby coś się samo z siebie zrobiło, co jest niemożliwe.

I'll touch you in any way or manner that my professional judgment indicates.

 #686071  autor: perdos1
 28 gru 2013, 20:31
Już powinno być ok. Umowa podpisywana w lutym 2013, pierwsza faktura jest za okres 13 marzec - 19 maj. Moja promocja to "Na Maxa V WWW" w technologii LLU na łączu TP. W umowie jest napisane, że powinienem płacić 45,90 zł za internet i 30 zł za telefon. Do tego 25 zł za HBO GO, czyli w sumie 100,90 zł, a od 20 września płacę 10 zł mniej. Przeczytałem też, że rezygnacja z z HBO GO kosztuje max 200 zł i jest naliczana proporcjonalnie do okresu jaki został do końca umowy. Nie znalazłem żadnej informacji o rabacie który dostałem od 20 września. Głównie chodzi mi o to czy jeżeli zrezygnuję z HBO to będę płacił 75,90 czy 65,90.