DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 86 z 170
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 170

 #686489  autor: ukefake
 30 gru 2013, 12:50
jason22, sieć "w rodzinie" - 2 lata ważności po każdym doładowaniu konta

 #686994  autor: ekspercik
 01 sty 2014, 21:37
Też jestem ciekaw
 #687018  autor: ja.michal
 01 sty 2014, 23:01
Witam

Czy ktoś robił manewr przeniesienia numeru z Play prepaid (lub innego operatora) do Orange prepaid, a następnie przejście kodem (lub SMSem) do oferty Nju Mobile na kartę?

Ewentualnie czy są problemy z przejściem z oferty prepaid w Orange na ofertę prepaid w Nju Mobile?

Niespecjalnie mam ochotę przenosić numer kurierem chociaż już to robiłem kiedyś.

 #687035  autor: ja.michal
 02 sty 2014, 00:11
O potrzebie doładowania w Orange wiem. :)
O wyzerowaniu konta również pamiętam. :)

Dzięki za informacje. Chodziło mi o szczegóły, terminy czyli to co mi napisałaś.

Przy okazji pytanie, jeśli wiesz (albo ktoś czytający). Czy w salonie Orange mogą odmówić przeniesienia numeru do oferty prepaid?

 #687060  autor: sumix
 02 sty 2014, 08:30
Pamiętaj ze migracje między orange a nju i nju a orange możesz sie obudzić z wyrejestrowanym numerem.
Orange tłumaczy to tym, że dane pomiędzy ich systemami sie nie przenoszą.

 #687914  autor: reboot
 05 sty 2014, 00:55
Byłem 1.5 roku w Play, potem 2 dni w T-M, od 3.01 niby jestem w RBM :)
Chwilę po północy straciłem zasięg T-M, od razu sprawdziłem, że mam podgląd konta na Play24, jednak zasnąłem i dopiero rano sprawdziłem, że wszystko działa - rozmowy, smsy, mmsy w obu kierunkach.
Ok. 17 okazało się, że nie dochodzą do mnie smsy, mmsy, ani nie można się dodzwonić "sieć jest chwilowo zajęta" (pik pik pik) :-) Mogę dzwonić i wysyłać smsy, ale co z tego, jeśli nie mogę odbierać połączeń? :) Niezłe jaja. Po prostu poezja :)

WKS

 #688264  autor: adik
 06 sty 2014, 13:03
Czy jest możliwe przejście bezpośrednio z Virgin(rejestrowany) do RBM czy trzeba kombinować jeszcze z innym sim po drodze ?

 #688407  autor: kerim36
 06 sty 2014, 21:12
Witam
Prosze o potwierdzenie lub zaprzeczenie takiej kwestii w t-mobile.
Potrzebuje zrobic cesje nr t-mobile na karte, jednak ze wzgledu na odleglosc ponad 300km jest to srednio mozliwe.
Uslyszalem o takowej mozliwosci:
osoba na ktora obecnie jest zarejestrowany numer w t-mobile zrzeka sie praw do tego numeru i ja udaje sie w tym momencie do swojego pobliskiego firmowego salonu t-mobile i jestem w stanie nr zarejestrowac i otrzymac nowa karte sim

jest to mozliwe??
szukajac po internecie i forum nie znalazlem za bardzo wpisow o tym

z gory dzieki za konkretne odpowiedzi

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #688758  autor: Taczian
 08 sty 2014, 11:51
Panowie! Mam pytanie. Przeniosłem numer do Play Na Kartę w połowie grudnia 2013. Tak się składa, że aktualnie nie potrzebuję tego numeru. Zachowałbym numer jak i bonus 60zł na później. Jaki mam czas na aktywację tego przeniesionego startera?

 #688769  autor: reboot
 08 sty 2014, 12:59
Pytałem o takie coś na Forum Play i dostałem odpowiedź.
Play4You2 pisze:Nie jest jasno opisane (mam tu na myśli regulaminy), jak długo ważny jest starter przed aktywacją. Numer jest przypisywany bezpośrednio do karty SIM i jest dla niej zarezerwowany właśnie do momentu aktywacji. Celem przekazania pełnej informacji postaram się to dokładnie zweryfikować i dam znać :)

WKS

 #689442  autor: kotlet95
 10 sty 2014, 21:03
Mam aktualnie numer na kartę w RBM 5zł. Chciałbym go przenieść do innej sieci gdzie będę miał RWK. Chciałbym przenieść go najlepiej do Orange. Co muszę zrobić aby to uczynić?

 #689448  autor: wasylek
 10 sty 2014, 21:21
kotlet95 pisze:Mam aktualnie numer na kartę w RBM 5zł. Chciałbym go przenieść do innej sieci gdzie będę miał RWK. Chciałbym przenieść go najlepiej do Orange. Co muszę zrobić aby to uczynić?
Najpierw należy udać się do salonu Play i zarejestrować numer, po zarejestrowaniu należy przejść do salonu orange i poprosić pracownika aby przeniósł numer oraz podarował ci kartę orange. I na kolejny dzień lub inny zależy na jaki ustawiłeś datę przeniesienia numer będzie działać w sieci orange.

 #689486  autor: kotlet95
 10 sty 2014, 23:16
Mogę iść zarejestrować numer w Play i przenieść numer do Orange jednego dnia jedno po drugim od razu?
Tylko dowód i telefon jest mi potrzebny?
Przeniesienie coś kosztuje?

 #689492  autor: ja.michal
 10 sty 2014, 23:27
kotlet95, lepiej dać przynajmniej dobę, aby system operatora przemielił zmianę. Przeniesienie numeru jest bezpłatne.

 #689625  autor: Kryniczanin
 11 sty 2014, 19:27
Pytanie dotyczące plusa na kartę. Starter ten darmowy przy przeniesieniu z 5pln gratis jaką ma ważność na wychodzące? 30 czy 365 dni?

 #690249  autor: molibden
 14 sty 2014, 17:52
Właśnie dostałem info z Virgin. umowa z tym całym T-mobile kończy się w lutym (20) a przeniesienie wyznaczyli mi na 8 marca. Co to ma znaczyć? Przez 2tyg bedę bez telefonu? jakieś jaja chyba albo jest coś o czymś nie wiem. Ktoś moze mi to wytłumaczyć?

 #690257  autor: wasylek
 14 sty 2014, 18:29
molibden pisze:Właśnie dostałem info z Virgin. umowa z tym całym T-mobile kończy się w lutym (20) a przeniesienie wyznaczyli mi na 8 marca. Co to ma znaczyć? Przez 2tyg bedę bez telefonu? jakieś jaja chyba albo jest coś o czymś nie wiem. Ktoś moze mi to wytłumaczyć?
Masz teraz w t-mobile mixa? Jak tak to do 7 marca będziesz miał takie same warunki jak masz teraz a dopiero 8 marca numer nie będzie działał w t-mobile

 #690265  autor: molibden
 14 sty 2014, 19:00
Mam abo za całe 19zł czyli W Rodzinie coś tam coś tam to się chyba nazywa. Chyba ze dali mi tam jakiś pakiet ale nie wiem.. jak moga mi przedłużyć umwę do marca skoro kończy się w lutym? Wyraźnie mam napisane że po konkretnym terminie umowa przechodzi na czas nieokreśłony. Mi nawet nie chodzi o te kilkanaście dni - ja bym wytrzymał i bez telefonu, tylko chodzi o zasady i chęć uwolnienia się od tego molocha z którym coraz więcej miałem jakichś dziwnych przypadków. Nie twierdzę że w VM ich nie bedzie ale tam przynajmniej nie bedę miał żadnej smyczy. Chcę to kończę zabawę i wiem ile i za co płacę bez podpisywania bzdurnych umów na 2 lata i przepąłcania za telefony (których i tak może ze 2 wziałem u nich przez 15 lat). niektórzy przez 15 lat to i z 3 razyrozwodzili a ja mam problem żeby numer przenieśc w trymiga :lol: . neiw iem.. Moze rzeczywiście jest coś co mnie przy nich trzyma ale ja nie widze takich przyczyn. o jeszcze za marzec rachunek zapłące najwyraźniej. Neich spadają. Minuty nie wydzwonię jak mi dadzą bezumowne usługi.

edit.. Właśnie sie dokopałem do zapisu w mojej umowie który wyjaśnia sprawę. nei wiem czy ten problem był już opisywany na forum - jeśłi tak to przepraszam,ale moze się inni dowiedzą w czym rzecz. otóz z aneksu do umowy wynika że dla T-moblile data rozwiazania umowy umowy to ... (sic!!!) nie koniec obowiazywania umowy. jeśłi data rozwiazania umowy przypada w trakcie cyklu rozliczeniowego to umowa obowiazuje do końca tego cyklu. Wiec kiedy nie przypada na cykl rozliczeniowy? Praktycnznie nigdy bo w promilu umów chyba termin zakończenia umowy przypada na dzień końcowy cyklu rozliczeniowego. Tym samym ta ....ska firma przedłuża umowy na kolejny miesiąc. To ostatni raz kiedy podpisuję jakąkolwiek umowę z T-mobile i zabieram od nich wszystkich moich domowników. A to że "umowy tzeba czytać" to swięta prawda tylko kto tak naprawdę to wszystko czyta. U innych operatorów też tak jest? Mi w efekcie przedłużają aż na 17 dni. Kabaret normalnie. jak przedłuzam umowe na droższa to jakoś dzine nie mają problemu z rozliczeniem faktury na dzien podpisania umowy i od tego momentu kasować mnei po wyższej taryfie tylkojak ktoś chce im powiedziec pa pa to jest problem z kliknięciem w komputer i rozliczeniem faktury na dzien oznaczony w umowie jako koniec umowy.
ciekawe czy mi za ten okres policzą abonament czy tylko wykonane rozmowy wg cennika. Wedle umowy chyba też abonament mimo że umowa obowiązuje do 20. lutego. Wariactwo.. Co to za kraj w którym tak tworzy sie prawo ze takie cyrki sa możliwe?

 #690355  autor: Kryniczanin
 15 sty 2014, 09:23
molibden pisze:Tym samym ta ....ska firma przedłuża umowy na kolejny miesiąc. To ostatni raz kiedy podpisuję jakąkolwiek umowę z T-mobile i zabieram od nich wszystkich moich domowników. A to że "umowy tzeba czytać" to swięta prawda tylko kto tak naprawdę to wszystko czyta. U innych operatorów też tak jest?
Wszędzie tak jest. Ja mam okres 28-27 a umowa podpisana 2 i jakoś nie płaczę.

Pretensje do prawa.

 #690360  autor: molibden
 15 sty 2014, 10:06
No nie wszędzie tak jest. Zajrzyj do umowy z orange jeśli masz stacjonarny. Tam nie ma w ogóle takiego zapisu. Tutaj nie widzisz konfuzji skoro w lutym wyznaczyli termin zakończenia umowy i gdybym nie złozył papierów to bezwzglednie w lutym umowę by zmienili a gdy złożyłem papiery rozwiazujace umowe to trzymają mnie jeszcze do marca? Bez sensu są takie konstrukcje po prostu i to niepotrzebne zawracanie ludziom gitary. Dla mnie to ryba tylko zalezało mi na szybkim przeniesieniu. Do siebie moge mieć tylko pretensje że nei domyśliłem się ze trzeba czytac aneksy pod tym kątem, ale zdania nie zmienie - zapis w umowie durny i wcale nie powszechny jak się okazuje.
Zresztą temat skończony wiec EOT
  • Strona 86 z 170
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 170
  • 1
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 170