DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 67 z 675
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 675

 #687009  autor: Karol13
 01 sty 2014, 22:20
Gdyby ktoś miał jakieś info o kodzie rabatowym do Orange to byłbym wdzięczny!

 #687069  autor: Bartek3190
 02 sty 2014, 09:59
Hej mam pytanie czy posiada ktos kody rabatowe na rok 2014 dzialajace w styczniu ??? pozdrawiam

 #687163  autor: pedro01
 02 sty 2014, 15:49
Witam , poleci ktoś jakiś najlepszy smartphone w ofercie przedłużenia umowy abonamentu do +/-40 zł .Myślałem raczej nad androidem bo to dla chłopaka w wieku gimnazjalnym więc pewnie gierki itp. więc może xperia E lub Galaxy Young , ktoś używał Huawei ?
Najlepiej te 150/200min do wszystkich już z bonusem za staż. Nielimitowane teraz dają do Orange minuty i smsy więc to jest dobre jak się ma w tej sieci wiele osób.

[ Dodano: 2014-01-02, 15:54 ]
Dodatkowo jeszcze jeden abonament do 30zł może być już bez telefonu(jeżeli dają więcej) lub jeżeli z telefonem to jakiś zwykły z klawiaturką dla kobiety.

 #687201  autor: Sebastian7806
 02 sty 2014, 18:01
Witam, przepraszam, że piszę w tym temacie, ale potrzebuję ogarniętego przedstawiciela sieci Orange by zawrzeć z nim Umowę na nowy numer w Orage na spółkę z o.o.

Niestety nie mogę się jakoś porozumieć z konsultantami na infolinii. Rejon Warszawa, Legionowo. Będę wdzięczny za kontakt. Numer telefonu prześlę na priv

 #687314  autor: gomc
 02 sty 2014, 22:42
Witam, jestem zainteresowany kodem na przedłużenie umowy -20 %, - 30%. Jeśli ktoś ma proszę o informację na priv. W grę wchodzi opcja płatna i darmowa :) Poluję na Lumię 920, która się akurat pojawiła, więc mam nadzieję, że się uda.

 #687327  autor: pedro01
 02 sty 2014, 23:35
Pewnie wiele osób chciałoby jeszcze zdobyć taki promocyjny kod :)

 #687351  autor: ukefake
 03 sty 2014, 02:04
nie wiem czy dziala z aneksami, nie wiem czy dziala nawet dla nowych ale kto nie ryzykuje ten nie zyje. tylko nikomu nie mowcie ;)
http://oferty.orange.pl/zgarnij_rabat/

 #687359  autor: trus1991
 03 sty 2014, 08:01
gomc pisze:Witam, jestem zainteresowany kodem na przedłużenie umowy -20 %, - 30%. Jeśli ktoś ma proszę o informację na priv. W grę wchodzi opcja płatna i darmowa :) Poluję na Lumię 920, która się akurat pojawiła, więc mam nadzieję, że się uda.

Ludzie!... Czytajcie chociaż kilka stron danego wątku zanim coś napiszecie.

Nie ma obecnie żadnych kodów rabatowych z Orange na przedłużenie umowy.

Nie zaśmiecajcie niepotrzebnie forum.

Nokia 3310 -----> Siemens MC60----> Motorola L7 -----> SE K550i -----> SE C902 ------> HTC Desire Z

 #687364  autor: pedro01
 03 sty 2014, 08:37
Już wygasły te promocje bo tylko do końca roku ukefake ale dzięki za zaangażowanie :D

 #687425  autor: ciekawy
 03 sty 2014, 13:08
pedro01 pisze:Witam , poleci ktoś jakiś najlepszy smartphone w ofercie przedłużenia umowy abonamentu do +/-40 zł .Myślałem raczej nad androidem bo to dla chłopaka w wieku gimnazjalnym więc pewnie gierki itp. więc może xperia E lub Galaxy Young , ktoś używał Huawei ?
Najlepiej te 150/200min do wszystkich już z bonusem za staż. Nielimitowane teraz dają do Orange minuty i smsy więc to jest dobre jak się ma w tej sieci wiele osób.

[ Dodano: 2014-01-02, 15:54 ]
Dodatkowo jeszcze jeden abonament do 30zł może być już bez telefonu(jeżeli dają więcej) lub jeżeli z telefonem to jakiś zwykły z klawiaturką dla kobiety.
do 30 zł bez telefonu to pomyśl o pobocznej marce Orange,nju no limit, masz w tym do 19 zł na komórki i potem nielimitowane, do 10 zł na stacjonarne,po przekroczeniu też nielimitowane połączenia i tak nie powinno się przekroczyć 30 zł na rozmowy,

co do wcześniejszego,jeśli masz ograniczony wybór telefonów to zawsze możesz obydwa numery dać do nju,a telefon kupić na wolnym rynku choćby na raty

 #687607  autor: mrkarolk
 03 sty 2014, 22:33
pedro01 pisze: Witam , poleci ktoś jakiś najlepszy smartphone w ofercie przedłużenia umowy abonamentu do +/-40 zł .Myślałem raczej nad androidem bo to dla chłopaka w wieku gimnazjalnym więc pewnie gierki itp. więc może xperia E lub Galaxy Young , ktoś używał Huawei ?
Najlepiej te 150/200min do wszystkich już z bonusem za staż. Nielimitowane teraz dają do Orange minuty i smsy więc to jest dobre jak się ma w tej sieci wiele osób.
Warto zadzwonić do Biura Obsługi Klienta i od razu poprosić o połączenie z Działem Utrzymaniowym. Tak mówi Pan, że chce 20% rabat (więcej dać nie mogą) albo w innym przypadku rezygnuje Pan z abonamentu i ucieka do Play ;P
Wtedy można pokusić się o plan taryfowy Smart Plan Multi 49,90 zł (po rabacie 39,92zł) który daje: 250 min, nielimitowane smsy do Orange oraz 0,5 GB transferu danych. Co do telefonu to nie czuje się tu zbyt mocny, ale rozsądny technicznie wydaje się HUAWEI ASCEND G510.
pedro01 pisze: Dodatkowo jeszcze jeden abonament do 30zł może być już bez telefonu(jeżeli dają więcej) lub jeżeli z telefonem to jakiś zwykły z klawiaturką dla kobiety.
Tutaj tak jak kolega ciekawy, jeśli telefon nie jest konieczny to poleciłbym nju mobile - koniecznie na oferta nju buzz (abonament) ponieważ przy ofercie nju na kartę jest jeszcze wiele błędów i nie znając ich regulaminów można naciąć się na wyższe koszty niż te oczekiwane.

 #687611  autor: kamalik
 03 sty 2014, 22:45
Witam.

Jutro mam zamiar jechać do Orange i przedłużyć umowę na 24 miesiące w abonamencie 49,90zł + telefon LG G2. (Staż 8 lat)

Jestem w temacie totalnie zielony. Przeczytałem ostatnie 30 stron tematu lecz niewiele rozumiem.

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co powinienem zrobić / powiedzieć w salonie by uzyskać jakiś niezły rabat na telefon + abonament.

Na pewno chciałbym mieć jakiś w miarę dobry pakiet internetu, żadnej kosmicznej ilości minut ani sms'ów nie oczekuję.

Jeśli ktoś jest chętny mi pomóc, a jego pomoc którą mi udzieli zakończy się powodzeniem, jestem w stanie zapłacić 50zł przelewem.

Osoby chętne proszę o kontakt na PW lub GG: 9792010

Czas jest do jutra (04.01.2014) do godziny 14:00. Później jadę już do Orange.

 #687683  autor: andi4444
 04 sty 2014, 10:19
Mam do Was pytanie, na jednym z moich numerów, data umowy 2015-01-27, czyli ponad rok pojawila sie oferta przedluzeniowa, jak to traktowac, pomylka? Nie za wczesnie?

.......---> Nokia N95 8GB -> SPV M650 -> Samsung Omnia 2 -> HTC HD2 -> iPhone 4S 16 GB -> iPhone 5 16GB -> iPhone 5S 16GB -> iPhone 6 Plus 64 GB -> iPhone 7 Plus 128 GB -> iPhone 8 Plus 64 GB

 #687729  autor: pedro01
 04 sty 2014, 12:29
Można przedłużyć umowę już po 9 miesiącach ale musi to być umowa z wyższym abonamentem, normalnie żeby mieć taką samą kwotę abonamentu czy niższą trzeba czekać do 3 miesięcy przed zakończeniem jak się nie mylę.

 #687893  autor: ciekawy
 04 sty 2014, 22:52
andi4444 pisze:Mam do Was pytanie, na jednym z moich numerów, data umowy 2015-01-27, czyli ponad rok pojawila sie oferta przedluzeniowa, jak to traktowac, pomylka? Nie za wczesnie?
nie przedłużaj umowy tak wcześnie, jeszcze nie wiadomo jakie będą oferty,a umowa będzie wydłużona o te miesiące jakie zostały do końca obecnej umowy + nowa umowa, czyli może się wydłużyć nawet o 3 lata bo 1 rok do końca + 2 lata nowj umowy

 #687918  autor: ratatuj41
 05 sty 2014, 01:42
Witam,

w PTK Centertel posiadam umowę na telefon stacjonarny praktycznie początku świadczenia usług. Kilka lat później podpisałem z nimi umowę na telefon komórkowy. Po zakończeniu okresu umowy (nawet nie pamiętam ile już trwała..) zrezygnowałem z telefonii komórkowej z racji na stworzenie sieci dla średniego przedsiębiorstwa u operatora Era. Dwa lata później przenieśliśmy się do Plusa, gdzie jesteśmy do dziś. Ale nie o tym chciałem pisać...
Umowę na telefon stacjonarny kontynuowałem. Później przyszła neostrada - ok. 2005 roku podpisałem pierwszą umowę na Internet (mieszkam 3km za miastem i do tamtego czasu był problem z liniami - zresztą nadal jest, bo maks prędkość to 1Mb/s).
Aktualnie mam zarówno internet (neostradę), jak i telefon voip + funpack. Ciężko mi powiedzieć ile wynosi miesięczne zobowiązanie, dokumenty mam w firmie, a sprawa jest pilna. Załóżmy, że standardowo jest to ok. 80zł (średnia faktur ponad 100zł). Wszystko to oczywiście umowy dla klienta indywidualnego. Miesiąc temu umowa mojego syna w Play przeszła na czas nieokreślony (jest w sieci od P4, a nie dostał - właściwie to ja :) - kompletnie nic poza ofertą na stronie). Była to umowa Tylko SIM, jednak teraz synowi zachciało się nowego telefonu. Warunki postawiłem jasne - abonament do 50zł (z racji na dużą liczbę minut u większości operatorów za tę kwotę). W Play nie znalazł nic ciekawego z telefonem więc zaczął kombinować z innymi operatorami. Wahał się nad T-Mobile (dla zasady, "bo Play źle traktuje stałych klientów"), jednak po sprawdzeniu oferty z Orange przystał na abonamencie 69zł - 15zł za Orange Open i Lumią 920. (przystałem na abonament do 10zł wyższy na warunkach pomniejszenia jego studenckich "przychodów"). Odwiedził dziś z moją żoną salon w celu zdobycia informacji odnośnie dodatkowych gratisów za staż itp., niestety pracownik salonu powiedział, że nic więcej nie może zaoferować). Znów się oburzył i zaczął myśleć. Zapytał się mnie ile płacę, od ilu lat dokładnie jestem związany z siecią i tak dalej. Pomyślał, że powinno Orange zależeć na miesięcznych wpływach rzędu 160-170zł, a nie 120. Pomyślałem i ja. Może to racja?

Zastanawiamy się czy jest szansa na wynegocjowanie czegoś takiego:
- abonament za 89,9zł
- rabat 20/30% na cały okres umowy
- 15zł mniej za Orange Open
- Lumia 925 (ewentualnie 920, bo syn twierdzi, że to praktycznie ten sam telefon) / ewentualnie "jakiś high-end na androidzie" cokolwiek by to miało znaczyć

Będę wdzięczny za informacje czy w ogóle warto zawracać sobie głowę dzwoniąc do konsultanta czy pomysł jest z góry skazany na klęskę. Nie oczekuję wróżenia, a obiektywnego ocenienia sytuacji.

Jeśli tak - jakie argumenty wytoczyć? Kiedyś wystarczyło powiedzieć "Aha, rozumiem. Gdzie można wypowiedzieć wszystkie umowy z X?" i nierzadko dostawało się dużo lepszą ofertę (sprawdzone na przykład na Erze (przed rebrandingiem) -> blueconnect + 2 umowy na moich starszych synów). Będę wdzięczny za wskazówki odnośnie "tricków na konsultantów". Zdaję sobie sprawę, że te 100-120zł miesięcznie to nie są wielkie kwoty, ale należy pamiętać, że klient, który płaci niekoniecznie astronomiczne sumy, ale jest wierny (tutaj akurat lenistwo) i terminowy to złoty klient. Tym bardziej, że przystawałem na oferty pracowników salonu odnośnie internetu i telefonu - tutaj też lenistwo (stąd też wyższe opłaty miesięczne niż stawka podstawowa).


Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi

 #687923  autor: ciekawy
 05 sty 2014, 01:56
jeśli nie chcą nic więcej dać atrakcyjniejszego to złóż wypowiedzenie umowy najlepiej z przeniesieniem numeru do karty gdybyś nie przedłużył unowy,
dzień później,można tego samego dnia jeśli dojdzie wypowiedzenie to upewnij się że wypowiedzenie jest zarejestrowane i zapytaj kiedy cię odłączą, jak będzie data wyłącznia numeru wtedy próbój negocjować,
jeśli przedłużysz umowe to wypowiedzenie umowy samo się anuluje i będziesz dalej w sieci na warunkach z przedłużenia umowy

 #687934  autor: Ruben
 05 sty 2014, 09:27
ratatuj41, trochę treści i faktów było więc podsumujmy najważniejsze ;)

- masz w Orange Neostradę i tel. stacjonarny a tel. komórkowy w Plusie
- syn ma tel. komórkowy w Play ale umowa jest na Ciebie
- chcesz przenieść numer syna z Play do Orange i uzyskać przy tym rabat 20-30% z racji posiadania innych usług w Orange (Neostrada, tel. stacjonarny) i pytasz czy jest to możliwe i jak to osiągnąć

Czy dobrze zrozumiałem informacje, które przekazałeś w swoim poście? Jeżeli coś nie tak, to proszę mnie poprawić.

Obecnie jest tylko coś takiego i do tego w twoim przypadku rabat 15 pln za Orange Open. Nie wiem, czy można wyrwać u nich dodatkowy rabat przy zakupie nowej usługi. Spróbować można a nawet trzeba ale to nie w salonie ponieważ oni nie mają takich uprawnień.

Do końca ubiegłego roku nie byłoby większych problemów ponieważ można było otrzymać lub zakupić kod ratujący na cały okres umowy (24m-ce) abonament o 30% a Lumia 920 w abonamencie 89,90 pln (bez rabatu 30% i Open) kosztowała 1 pln.
Teraz takich kodów nie ma i nie wiadomo kiedy będą. Na podstawie poprzednich lat można przypuszczać, że mogą pojawić się w lutym/marcu ponieważ teraz jak to w korporacjach są noworoczne porządki i podsumowanie ubiegłego roku. Chyba tyle czekać nie możesz?

 #687970  autor: ciekawy
 05 sty 2014, 13:29
Ruben,

jak chcesz wróżyć czy będą kody to się zatrudnij w ezo tv,

teraz trzeba wybierać z tego co jest dostępne,

po co pisać co będzie skoro tego nikt nie wie,

w takim tonie do mnie pisaleś, to dlaczego sam doradzasz w sposób,który krytykowłeś ?

 #688431  autor: Gazo
 06 sty 2014, 21:58
Witam,


Czy dobrze kojarzę, że przy przedłużeniu umowy w Orange trzeba koniecznie wybrać jedną z obowiązujących taryf, zamiast zostać przy starej (już nie oferowanej obecnie)?


Dzięki za odpowiedź.

Alcatel One Touch Pocket/Siemens C35i/Nokia 3510i/Siemens CX65/Siemens SL45i/Sony Ericsson W300i/Sony Ericsson W880i/Nokia N70/Sony Ericsson W910i/LG KU990 Viewty/Nokia 5800 XM/Samsung Wave/iPhone 4/Samsung Galaxy S3/iPhone 5s
  • Strona 67 z 675
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 675
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 675