DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 34 z 72
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 72

 #682312  autor: ciekawy
 12 gru 2013, 23:16
tyle,że w RBM oferta jest od razu,a do Plusa trzeba się przenosić,umowa na czas nieokreślony,wypowiedzenie i przedłużenie, czyli dużo więcej kombinowania niż w RBM,a cena w Plusie niższa za to za limitowane minuty,w RBM są nielimitowane

 #682316  autor: buba1234
 12 gru 2013, 23:26
Zanim podpiszesz nowa umowę z danym operatorem, najpierw przestestuj jego zasieg tam gdzie przebywasz. Kup po prostu startery na kartę Plusa, Playa i Orange włóz do telefonu i potestuj ich zasieg. Wydatek 3x5zł a bedziesz miec pewnosc ze masz zasieg. Dziwne, ze tego nie zrobiles przy umowie z t-mobile.

________________________________

 #682327  autor: ciekawy
 13 gru 2013, 00:20
i zwróć uwage czy jesteś w zasięgu NetWorks jeśli się przenosisz do Orange,jak jesteś w zasięgu NetWorks i zasięg jest zły to nie bierz umowy bo lepej może nie być,a tak czasem bywa,że jest gorzej,a jak jest gorzej po modernizacji to mogą tego nie zmienić na lepsze, najlepiej testuj zasięg w domu bo w murach zasięg jest tłumiony i gorszy niż na zewnątrz ale jeśli w domu zasięg będzie ok to znaczy że jest w porządku

 #682349  autor: Ruben
 13 gru 2013, 07:33
ciekawy pisze:nie pisałem o tej ofercie T,tylko o tym że stosuje takie praktyki,to,że zacytowałeś zapis z taryfy gdzie nie nalicza dodatkowo kasy to ok ale to nie znaczy,że tak jest we wszystkich taryfach
ciekawy pisze:nie wiem o jakich taryfach pisałem,wiem,że w T tak jest, ktoś kto zna lepiej oferte T ode mnie może napisać jak się te taryfy nazywają,dla mnie to nie jest ważne, dla mnie jest ważne to jak sieci traktują klientów
Jeżeli piszesz ogólnie o jakichś ofertach, to informuję, iż w Play także nie we wszystkich jest lejek. Sam korzystam z takiej oferty w Play, w której pakiety nie mają lejka.

buba1234, znam możliwości w Plusie i w temacie, o którym wspominasz, to właśnie ja pisałem :)
Błędnie zakładacie, że ktoś musi się w cokolwiek bawić. W Waszym przypadku wiązałoby się to z przenoszeniem numeru ale dlaczego zakładacie, że wszyscy tak muszą robić? Przecież niektórzy mogą być już w Plusie. Równie dobrze można napisać, że z RBM jest zabawa, bo trzeba się przenosić a w Plusie wystarczy porozmawiać z DUK.
W kwestii abonamentów no limit, dzisiaj Orange wypada najtaniej. Efektywnie można mieć za 20-30pln/m-c z pakietem 1,5GB więc wszystkie pozostałe przy tym wypadają słabo.
Autor otrzymał dobrą propozycję od Plusa i RBM czy Orange go nie interesuje ponieważ priorytetem jest dla niego inna usługa.
Panowie, widzę, że niepotrzebnie zbaczamy na dyskusję o innych ofertach.
Wątek został założony z konkretnym tytułem i tego się trzymajmy, bo zaraz zaczniemy o prepaid tutaj dyskutować ;)

 #682357  autor: mikkel
 13 gru 2013, 09:14
ciekawy pisze:ofercie T jest wpadanie w dodatkowe koszty netu kiedy się wykorzysta pakiet
ciekawy pisze:nie wiem o jakich taryfach pisałem,wiem,że w T tak jest
Proponuję żeby posty ciekawego były sprawdzane przez kogoś i dopiero wtedy wpuszczane na forum.
Ciekawy, skoro wiesz że w T tak jest to weź i pokaż mi palcem konkretnie miejsce w regulaminie który zapewne widziałeś, a nie sory zapomniałem że Ty nie czytasz regulaminów bo wszystko wiesz.

Wracając do pierwszego postu, to przedstawiciel plusa powinien rozwiać Twoje wątpliwości i pomóc bo nie wiem czy dobrze rozumiem ale Ty chcesz na biznes. Tak czy owak ktoś w plusie powinien pomóc. Nap pewno jest opcja "z końcem okresu zastrzeżonego" i wtedy nie musisz znać daty bo w tej kwestii dogadują się opy a Ty otrzymujesz info o tym czy i kiedy nastąpi przeniesienie.

 #682491  autor: adam.wisnia
 13 gru 2013, 16:44
Przeprowadzałem się podczas posiadania trwającej umowy więc nie mogłem testować innych (nic by to wtedy nie miało). Wczoraj i dziś testowałem Play - idzie po nadajnikach wielu operatorów więc złapie najmocniejszy sygnał.

Generalnie w T-m w którym teraz jestem zasięg w domu mam w kuchni lub przy parapetach.

Jak jest z używaniem play'a - duża różnica jest przy obciążeniu baterii jeżeli tak ten zasięg skacze?

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1958761

 #682512  autor: Synaisthesis
 13 gru 2013, 17:45
Umowę możesz przenieść 90 dni przed zakończeniem umowy (klient indywidualny) i 180 dla klienta biznesowego.

 #682513  autor: ciekawy
 13 gru 2013, 17:45
jak masz telefon obsługujący zasięg 3G i jeśli korzystasz z Play w mieście małym nawet to zasięg jest stabilny, telefon działa normalnie jak w każdej innej sieci, no i jest ten plus że zawsze można zmienić zasięg na inną sieć jeśli Play gdzieś poza miastem czyli pisząc wprost na jakiejś wsi gdzie zasięg się urywa tam możesz zmienić albo automat zmieni zasięg na inny i możesz rozmawiać, nie ma z tym żadnych problemów,a jak chcesz to możesz na sztywno ustawić zasięg jednej sieci i wtedy nie będzie się zasięg zmieniał chyba że zasięg tej wybranej sieci całkiem zniknie to wtedy telefon albo sam wybierze inną sieć albo pokaże liste dostępnych sieci i zapyta którą wybrać,
na zasięgach roamingowych działa w Play 2G i 3G,
poza tym zasięg Play się powiększa o to pasmo a raczej część tego pasma 1800 które wygrał w przetargu i tam gdzie wcześniej go nie było zaczyna łapać,ale miasta duże i małe mają zasięg bez najmniejszego problemu

 #682668  autor: Ruben
 14 gru 2013, 09:42
ciekawy pisze:nie wiem o jakich taryfach pisałem,wiem,że w T tak jest
Na forum i nie tylko dobrze jest wiedzieć co się pisze a nie tylko pisać co się wie.
Z pozoru różnica subtelna a jednak znaczna.
mikkel pisze:Proponuję żeby posty ciekawego były sprawdzane przez kogoś i dopiero wtedy wpuszczane na forum.
Dochodzę do takiego samego wniosku ponieważ ten forumowicz często pisze nieprawdę i sam przyznaje się, że np. nie sprawdzał czegoś, bo jest zbyt leniwy albo mu się nie chce.
Takim działaniem wprowadza tylko w błąd mniej zorientowanych i robi zamieszanie w tematach pisząc często nie na temat.

 #683695  autor: Kamel
 17 gru 2013, 23:12
Przy przeniesieniu numeru z innego operatora do Plusa otrzymuje się abonament na czas nieokreślony ? Oczywiście teraz piszemy o umowach dla osób indywidualnych, bo temat na takowy lekko zszedł :-)

 #683723  autor: Ruben
 18 gru 2013, 07:34
Kamel pisze:Przy przeniesieniu numeru z innego operatora do Plusa otrzymuje się abonament na czas nieokreślony ?
Umowa na czas nieokreślony jest dostępna wyłącznie przez telesprzedaż. Przy zawarciu takiej umowy oczywiście nie obowiązuje rabat 100% przez pierwsze 3m-ce.
W salonie dostępne są tylko umowy na czas określony.
ps. możesz trochę zdradzić jaką ofertę otrzymałeś od konsultanta biznesowego i na ile numerów?

 #683862  autor: Renata19790
 18 gru 2013, 19:28
Witajcie chciałam przenieść z t-mobile do RedBullMobile numer i tu nastąpiło wielkie halo karta zarejestrowana a w pley pracownik mimo iz próbował wiele razy nie mógł dokończyć przeniesienia. Napisałam do t-mobile aby sprawdzili moje dane i czekam na odpowiedz od rana, nie wiem co robić a może po prostu do RBM nie da się przenieść numeru i tu jest cały problem. Dodam iż numer był u wielu opów bo nie wiąże się z nikim na stałe widze lepsza oferte to uciekam ale pierwszy raz to mnie spotkało
Rozważam też opcje wzięcia nowego numeru ale zobaczę jak się dalej sprawa potoczy

 #683863  autor: artix
 18 gru 2013, 19:38
Jeśli po prostu wniosek nie przechodził, to albo pracownik nie potrafi tego zrobić, albo błąd systemu mieli. Raczej błędu w T-Mobile nie ma w tym przypadku.

 #683864  autor: Renata19790
 18 gru 2013, 19:42
W sumie racja bo coś mówił pod nosem że system mu sie zawiesił i musi od nowa to robić, jutro pojadę przed pracą w hipermarkecie od 9.00 są czynni spróbuje jeszcze raz trafie na inna obsługę i zobaczę co oni zrobią. Jestem w T-Mobile 8 dni to już w systemie powinno być wszystko OK jak się nie uda jutro to zostane na razie w T-Mobile chodz zasięg jest kiepski a musiałam przejśc bo z pleya bezpośrednio się nie dało
 #683920  autor: klimazz
 19 gru 2013, 00:04
chce przenieść numer z t-mobile do play. Przy wypełnainiu formularza przez internet widnieją 2 opcje, nie wiem na która się zdecydować. Abonament w t-mobile kończy mi się 24 grudnia.

która opcje wybrać?

2 opcja to :
Z końcem okresu promocyjnego u aktualnego operatora
Wybierz tę opcję, jeżeli masz umowę na czas określony i chcesz przenieść numer dopiero po jej zakończeniu

Nie chce płącić 2 abonamentów.

 #683994  autor: Renata19790
 19 gru 2013, 15:46
artix pisze:Jeśli po prostu wniosek nie przechodził, to albo pracownik nie potrafi tego zrobić, albo błąd systemu mieli. Raczej błędu w T-Mobile nie ma w tym przypadku.
tak pracownik chyba wczoraj zawalił sprawę bo dziś kobieta mnie obsługiwała i wszystko załatwione

 #684489  autor: Kamel
 21 gru 2013, 18:00
62 zł netto za no-limit, stacjonarne również, 3 gb Internetu co miesiąc, 50 zł netto na wydanie na rozmowy międzynarodowe, czy odbiór w roamingu, preferencyjna stawka roamingowa, preferencyjna stawka odbioru w UE

Oferta myślę, że ok :-)
 #687757  autor: deszcz
 04 sty 2014, 13:44
Mam pytanie. Czy w momencie kiedy Orange nie przeniosła mi numeru z ich winy mam prawo rozwiązać umowę na abonament. Wiem że są to odrębne umowy ( przeniesienie numeru oraz na abonament), ale ze sobą powiązane. Przy jego podpisywaniu zostałem wprowadzony w błąd przez pracownika który twierdził, że będę miał ten sam numer. Jeżeli nie czy mogę zażądać odszkodowania.

 #687764  autor: gerth
 04 sty 2014, 14:33
Po pierwsze - jak to z ich winy? Nie chcialo im się czy jak?
Co do końcówki to zastanów się najpierw czy mozesz jakoś to udowodnić.

 #687771  autor: kamil1221
 04 sty 2014, 15:15
W pierwszej kolejności dowiedz się czemu numer nie został przeniesiony. Najczęstszą przyczyną są różne dane osobowe u operatorów, zły rynek (na kartę lub abonament), firma - osoba prywatna.
  • Strona 34 z 72
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 72
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 72