DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 68 z 675
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 675

 #688460  autor: dwaeuro
 06 sty 2014, 23:11
Gazo pisze:Witam,


Czy dobrze kojarzę, że przy przedłużeniu umowy w Orange trzeba koniecznie wybrać jedną z obowiązujących taryf, zamiast zostać przy starej (już nie oferowanej obecnie)?


Dzięki za odpowiedź.
Masz prawo, do przedłużenia poprzedniej oferty. Moja babcia do dzisiaj ma NTPlan i pomimo, że je tłumaczę, że miałaby więcej minut za mniej, cały czas się jej trzyma. Przynajmniej za sms premium nie płaci...

Nowa Huta Wolne Miasto!

 #688492  autor: Gazo
 07 sty 2014, 08:00
dwaeuro pisze:
Masz prawo, do przedłużenia poprzedniej oferty. Moja babcia do dzisiaj ma NTPlan i pomimo, że je tłumaczę, że miałaby więcej minut za mniej, cały czas się jej trzyma. Przynajmniej za sms premium nie płaci...

No to przynam że jestem zaskoczony. Moja Mama ma plan w którym były złotówki w abo o roaming i SMS premium schodzą z abo, jako że jest w UK a numer chce zatrzymać jest to opłacalne a moja Mama chciałaby jakiś nowy telefon.
Mimo wszystko czy mógłby to potwierdzić jakiś pracownik Orange?
Z góry dziękuje.

Alcatel One Touch Pocket/Siemens C35i/Nokia 3510i/Siemens CX65/Siemens SL45i/Sony Ericsson W300i/Sony Ericsson W880i/Nokia N70/Sony Ericsson W910i/LG KU990 Viewty/Nokia 5800 XM/Samsung Wave/iPhone 4/Samsung Galaxy S3/iPhone 5s

 #688499  autor: zdzislaw140
 07 sty 2014, 08:48
Mi się nie udało przedłużyć abonamentu złotówkowego.

On mógł sobie trwać na czas nieokreślony ale telefonu do tego nie dało rady wyrwać.

 #688603  autor: mrkarolk
 07 sty 2014, 16:58
Gazo pisze:Witam,


Czy dobrze kojarzę, że przy przedłużeniu umowy w Orange trzeba koniecznie wybrać jedną z obowiązujących taryf, zamiast zostać przy starej (już nie oferowanej obecnie)?


Dzięki za odpowiedź.
Przedłużenie umowy na starych warunkach jest zależne od tego, jak jest właśnie skonstruowana ta umowa. Czasami można, czasami nie. Trzeba przeczytać to co się podpisywało.

 #688682  autor: Num-Lock
 07 sty 2014, 21:32
Witam,

Mam pytanie odnośnie telefonu jaki można negocjować przy przedłużeniu abo.

Fakty:
Mam na siebie dwa numery,
jeden 9 lat
drugi 4 lata

Umowa kończy się na tym 4 letnim. Obecnie mam abo 59,90 i interesuje mnie zmiana na smart plan multi 49,90.

Mam pytanie na co mogę liczyć w ramach tego abo, w zasadzie interesuje mnie za friko do orange, co jest chyba w standardzie przy przedłużaniu umowy. Przy kontakcie z DUK 20% by mi obniżyli ? I do tego jakiś nowy telefon by się przydał i tutaj mam pytanie jaki sensowny telefon by mi mogli zaoferować i za ile, i czy dostałbym ewentualnie jakiś rabat na telefon ?

Pozdrawiam

 #688709  autor: gomc
 07 sty 2014, 23:38
Witajcie,

miałem dziś dziwną (moim zdaniem) sytuację. Umowa kończy mi się 20 III, mam abo 49,9 zł Pantera II.

Zadzwoniłem dziś pod *100, pani przedstawiła mi standardową ofertę, powiedziałem, że mi nie odpowiada, pani zaproponowała przełączenie do DUK. Po ok 30 sekundach muzyczki automat powiedział, że rozmowa będzie nagrywana po czym... połączenie zerwało się.

Znów zadzwoniłem pod *100 opisałem sytuację, pan powiedział, że już łączy z DUK i znów to samo!

Moje pytanie jest takie: czy DUK może po prostu nie chcieć ze mną gadać i mnie zrzucają? Dodam, że wcześniej 2 razy Orange już do mnie dzwoniło w sprawie przedłużenia, ale nie miałem możliwości rozmawiania i umawiałem się na inne terminy, po czym dzwonili nie wtedy, gdy było umówione i znów nie miałem możliwości rozmawiać, więc nie odbierałem wcale. Czy teraz DUK się mógł za to na mnie wypiąć, widząc historię kontaktów?

Przyznam, że trochę mnie dzisiejsza sytuacja zdenerwowała. Myślałem, że może sami oddzwonią, ale cisza.

 #688779  autor: mrkarolk
 08 sty 2014, 13:39
gomc pisze:Witajcie,

miałem dziś dziwną (moim zdaniem) sytuację. Umowa kończy mi się 20 III, mam abo 49,9 zł Pantera II.

Zadzwoniłem dziś pod *100, pani przedstawiła mi standardową ofertę, powiedziałem, że mi nie odpowiada, pani zaproponowała przełączenie do DUK. Po ok 30 sekundach muzyczki automat powiedział, że rozmowa będzie nagrywana po czym... połączenie zerwało się.

Znów zadzwoniłem pod *100 opisałem sytuację, pan powiedział, że już łączy z DUK i znów to samo!

Moje pytanie jest takie: czy DUK może po prostu nie chcieć ze mną gadać i mnie zrzucają? Dodam, że wcześniej 2 razy Orange już do mnie dzwoniło w sprawie przedłużenia, ale nie miałem możliwości rozmawiania i umawiałem się na inne terminy, po czym dzwonili nie wtedy, gdy było umówione i znów nie miałem możliwości rozmawiać, więc nie odbierałem wcale. Czy teraz DUK się mógł za to na mnie wypiąć, widząc historię kontaktów?

Przyznam, że trochę mnie dzisiejsza sytuacja zdenerwowała. Myślałem, że może sami oddzwonią, ale cisza.
Spokojnie, nie ma się co martwić i denerwować. Trafiłeś akurat na jakaś awarię, że zrzucało połączenia. Nie ma czegoś takiego, że DUK się na Ciebie wypina. Spróbuj dzisiaj się z nimi skontaktować - powiedz o tej sytuacji i powinni sami wyjść z inicjatywą dania rekompensaty (a jeśli nie to sam możesz o nią poprosić).

A co do przedłużenia umowy, podejrzewam, że nie kontaktowało się z Tobą samo Orange tylko partnerzy, którzy dostają bazę numerów i wydzwaniają i wciskają nowe umowy bądź jak widzą, że się komuś kończy no to przedłużają. Nie rzadką sytuacją jest, że mówią jedno (manipulacja słów, różne triki marketingowe - mówią prawdę gdyż rozmowy są nagrywane ale jeśli ktoś się nie orientuje w temacie to łatwo takiego klienta skołować) a na umowie wychodzi coś innego niżby klient oczekiwał.

Zadzwoniłbym sam do BOK i poprosił o połączenie z DUK - bezpiecznie i chyba nigdzie więcej nic nie dadzą :)

 #688821  autor: celownik
 08 sty 2014, 15:42
Witam,
dostałem dzisiaj telefon z propozycją przedłużenia umowy z BUK (wypowiedziałem umowę) Podaje kilka informacji o aktualnych propozycjach orange. Na początek kilka info o aktualnych warunkach:
obecnie mam (umowa sprzed 2 lat):
mix 89,9 + 30% zniżki = 62, 93
370 minut do wszystkich wymiennych na esy
1 GB net

tak było do tej pory. Po wypowiedzeniu umowy dostałem podobną cenowo propozycję:
przejście na abonament 89,9 + 30 % zniżki = 62,93 a w tym:

nielimitowane minuty do wszystkich
700 sms
1,5 GB net
chmura 5 GB itd. czyli wszystko to co w normalnym abo 89, 9 tylko że dorzucili 30% zniżki.

Niestety ceny telefonów takie same co na stronie, Iphone 4s 8GB za 369 (myślałem, ze przynajmniej zejdą do 199 jak w sklepie internetowym, rok temu tak miałem, podczas negocjacji o SG S Plus po wypowiedzeniu umowy). huawei p6 też po 89.

I teraz pytanie do ludu :)
Czy ktoś z was jest na etapie negocjowania z Orange warunków umowy ? Czy schodzą jeszcze z ceny telefonów? Poluje na Iphona 4s i zastanawiam się czy zejdą do 1 PLN lub nieco wyżej. Miał ktoś taką propozycję? Z góry dzięki za info.

P.S. do gomc: nic się nie przejmuj w BOK tak czasem jest, mi puszczali sygnał i się rozłączali. Ogarną się o zadzwonią
Ostatnio zmieniony 09 sty 2014, 09:27 przez celownik, łącznie zmieniany 1 raz.

 #688917  autor: gim
 08 sty 2014, 20:40
To mój pierwszy post, więc na wstępie chciałem się przywitać.
Proszę o pomoc w wynegocjowaniu dobrej umowy z orange.

Jestem klientem od 9 lat i cały czas na mix'ie - obecnie Pantera II Mix 49,9. Umowa kończy mi się 12.04.2013 i oczywiście już do mnie wydzwaniają, szczególnie przed świętami.

Planuje przedłużyć umowę na 24 miesiące w abonamencie (już nie mix) Smart Plan Multi 49,9, gdzie oferują mi w orange online:

200min + 100min za staż i ebonus 30min przez 12 miesięcy,
0,5 GB transferu,
za darmo do Orange,
jeden numer bez limitu do dowolnej sieci.

Sony Xpiera M 49zł

Piszecie tutaj, że można otrzymać rabat 20% na abo. Czy można tu jeszcze jakoś powalczyć? Jestem skłonny wejść nawet na wyższy abonament, jeśli dadzą mi 20% rabat.

Z góry dzięki za pomoc

 #688921  autor: tox_k
 08 sty 2014, 20:53
celownik:
Ja jestem na etapie negocjacji oferty z Orange ale u mnie zatrzymali się na - 20 %
Nie wypowiedziałem umowy na piśmie..
Muszę to zrobić w najbliższych dniach.
Co do oferty, to Samsung Galaxy sIII jest za 1zł w tej ofercie wiem bo mi go proponowali.
Na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał tylko brał z sIII bo jest to o wiele lepszy telefon od iphona.
Tutaj masz porównanie tych dwóch modeli:

http://versus.com/pl/samsung-galaxy-s3- ... ne-4s-64gb

Zniżki na telefon nie proponowali- jedyne to, jak masz punkty payback to mogą Ci nimi obniżyć koszt telefonu.

P.s: Daj znać co wybrałeś.

 #688999  autor: celownik
 09 sty 2014, 09:24
tox_k pisze:celownik:
Ja jestem na etapie negocjacji oferty z Orange ale u mnie zatrzymali się na - 20 %
Nie wypowiedziałem umowy na piśmie..
Muszę to zrobić w najbliższych dniach.
Co do oferty, to Samsung Galaxy sIII jest za 1zł w tej ofercie wiem bo mi go proponowali.
Na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał tylko brał z sIII bo jest to o wiele lepszy telefon od iphona.
Tutaj masz porównanie tych dwóch modeli:

http://versus.com/pl/samsung-galaxy-s3- ... ne-4s-64gb

Zniżki na telefon nie proponowali- jedyne to, jak masz punkty payback to mogą Ci nimi obniżyć koszt telefonu.

P.s: Daj znać co wybrałeś.
Hej, u mnie - 20% proponował konsultant w momencie wypowiedzenia umowy w salonie (telefon do BUK i przekazana słuchawka). Zorientowałem się w ofercie i zrezygnowałem. Jeżeli chodzi o telefon - chyba w tym momencie najbliższy jest mi Huawei P6 (stosunek ceny do jakości, choć nigdy nie wiadomo czy pociągnie 2 lata do kolejnej umowy, bo dopiero ten model jest wart uwagi w moim odczuciu ;) )

Dam znać na czym stanęło, dzisiaj ma dzwonić konsultant, spróbuje jeszcze coś ugrać.

Pozdrawiam,

 #689301  autor: kamil_roz
 10 sty 2014, 11:56
Witam wszystkiech.Mam pytanko jezeli umowa kończy mi sie 28 marca 2014 roku mogę już pojść z wypowiedzeniem umowy do salonu? nie poniosę wtedy kary za zerwanie umowy?

 #689315  autor: mrkarolk
 10 sty 2014, 13:00
celownik pisze: I teraz pytanie do ludu :)
Czy ktoś z was jest na etapie negocjowania z Orange warunków umowy ? Czy schodzą jeszcze z ceny telefonów? Poluje na Iphona 4s i zastanawiam się czy zejdą do 1 PLN lub nieco wyżej. Miał ktoś taką propozycję? Z góry dzięki za info.
Schodzą z cen telefonów. Tylko te ceny co są na stronie a ceny u nich trochę się różnią. Dajmy na to jeśli 4S jest na stronie za 369zł to u nich powiedzmy 449 zł. Mogą zejść 300 zł z telefonu i to zrobią ;) Spokojnie możesz to wyhaczyć za 149 zł.
kamil_roz pisze: Witam wszystkiech.Mam pytanko jezeli umowa kończy mi sie 28 marca 2014 roku mogę już pojść z wypowiedzeniem umowy do salonu? nie poniosę wtedy kary za zerwanie umowy?
W salonie mogą robić spine i problem z przyjęciem rezygnacji. Oczywiście masz taką możliwość ale będą kłamać, że to jeszcze nie ten czas.
Musisz stanowczo poprosić o przefaksowanie rezygnacji i tyle. I powiedz, że nie chcesz rozmawiać z DUK.

 #689328  autor: celownik
 10 sty 2014, 13:53
celownik napisał/a:

I teraz pytanie do ludu :)
Czy ktoś z was jest na etapie negocjowania z Orange warunków umowy ? Czy schodzą jeszcze z ceny telefonów? Poluje na Iphona 4s i zastanawiam się czy zejdą do 1 PLN lub nieco wyżej. Miał ktoś taką propozycję? Z góry dzięki za info.

mrkarol k napisał/a:
Schodzą z cen telefonów. Tylko te ceny co są na stronie a ceny u nich trochę się różnią. Dajmy na to jeśli 4S jest na stronie za 369zł to u nich powiedzmy 449 zł. Mogą zejść 300 zł z telefonu i to zrobią ;) Spokojnie możesz to wyhaczyć za 149 zł.
dzięki wielkie za info, a wiesz kiedy obniżają cenę telefonów? bo słyszałem, że dopiero 2 tyg przed końcem. Masz jakieś doświadczenia w tej kwestii?

 #689410  autor: gomc
 10 sty 2014, 18:56
Witajcie, właśnie przedłużyłem umowę z Orange (dostałem w DUK 20% zniżki na 20 miesięcy z 24 miesięcznej umowy, zgodziłem się, bo mam nadzieję, że pół roku przed wygaśnięciem da rady zrobić aneks - konsultant powiedział, że tego nie może zagwarantować).

Wystąpił tylko jeden problem - konsultant stwierdził, że nie mają kart micro sim na magazynie. Jednocześnie otrzymałem informację, że taką kartę wyrobię sobie za 25 zł w salonie. Ale MOŻE mi wyrobią za darmo i to MOŻE będzie zależeć od widzimisię człowieka z którym się będzie rozmawiać. I tu moje pytanie do Was. Możecie mi poradzić, jak rozegrać sytuację, żeby karta była za darmo? Dodam, że karta SIM, którą mam obecnie, jest moją pierwszą w sieci Orange (jestem abonentem od 2006 roku) i w sumie już się pojawiały z nią problemy - telefon potrafił jej nie wykrywać. A może istnienie możliwość darmowego wysłania karty micro SIM za kilka dni przez konsultanta z *100?

 #689466  autor: mrkarolk
 10 sty 2014, 21:56
celownik pisze:
celownik napisał/a:

I teraz pytanie do ludu :)
Czy ktoś z was jest na etapie negocjowania z Orange warunków umowy ? Czy schodzą jeszcze z ceny telefonów? Poluje na Iphona 4s i zastanawiam się czy zejdą do 1 PLN lub nieco wyżej. Miał ktoś taką propozycję? Z góry dzięki za info.

mrkarol k napisał/a:
Schodzą z cen telefonów. Tylko te ceny co są na stronie a ceny u nich trochę się różnią. Dajmy na to jeśli 4S jest na stronie za 369zł to u nich powiedzmy 449 zł. Mogą zejść 300 zł z telefonu i to zrobią ;) Spokojnie możesz to wyhaczyć za 149 zł.
dzięki wielkie za info, a wiesz kiedy obniżają cenę telefonów? bo słyszałem, że dopiero 2 tyg przed końcem. Masz jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Mojej siostrze się umowa kończy pod koniec kwietnia. Rezygnacje wysłałem ok. 20 grudnia. Jak mają już papier przed sobą to dzwonią z jakiegoś innego działu, gdzie dostaniesz 30% i 300zł w dół z telefonem. Nie musisz się wykłócać ani nic - powiedz, że wiesz, że tak jest i Ci tyle dadzą ;) Zapewniali, że to maks. co mogą dać.
PS. Całkiem możliwe, że dadzą jeszcze więcej ale już nie chciało mi się z nimi targować.
gomc pisze:Witajcie, właśnie przedłużyłem umowę z Orange (dostałem w DUK 20% zniżki na 20 miesięcy z 24 miesięcznej umowy, zgodziłem się, bo mam nadzieję, że pół roku przed wygaśnięciem da rady zrobić aneks - konsultant powiedział, że tego nie może zagwarantować).

Wystąpił tylko jeden problem - konsultant stwierdził, że nie mają kart micro sim na magazynie. Jednocześnie otrzymałem informację, że taką kartę wyrobię sobie za 25 zł w salonie. Ale MOŻE mi wyrobią za darmo i to MOŻE będzie zależeć od widzimisię człowieka z którym się będzie rozmawiać. I tu moje pytanie do Was. Możecie mi poradzić, jak rozegrać sytuację, żeby karta była za darmo? Dodam, że karta SIM, którą mam obecnie, jest moją pierwszą w sieci Orange (jestem abonentem od 2006 roku) i w sumie już się pojawiały z nią problemy - telefon potrafił jej nie wykrywać.
Idziesz do salony firmowego (nie żadnego partnera czy franczyzy) i mówisz co i jak i łaski nie robią. Oni w takich salonach nawet nie muszą dawać Ci nowej karty tylko mają odpowiedni sprzęt, żeby Twoją kartę SIM po prostu przyciąć.
Jak się będą burzyć to mówisz, że chcesz bardziej kompetentną osobę lub kierownika - a on na pewno Ci pomoże.
Ewentualnie jeśli nie lubisz/wstydzisz/boisz się robić takie akcje to możesz zapłacić 25 zł i potem zadzwonić do BOK i żądać rekompensaty (w tym przypadku na bank Ci obniżą fakturę o tę kwotę).
gomc pisze: A może istnienie możliwość darmowego wysłania karty micro SIM za kilka dni przez konsultanta z *100?
Nie, w BOK nic Ci nie pomogą - odeślą tylko do salonu, nie ma po co dzwonić nawet.

 #689475  autor: gomc
 10 sty 2014, 22:09
gomc pisze:
gomc pisze:Witajcie, właśnie przedłużyłem umowę z Orange (dostałem w DUK 20% zniżki na 20 miesięcy z 24 miesięcznej umowy, zgodziłem się, bo mam nadzieję, że pół roku przed wygaśnięciem da rady zrobić aneks - konsultant powiedział, że tego nie może zagwarantować).

Wystąpił tylko jeden problem - konsultant stwierdził, że nie mają kart micro sim na magazynie. Jednocześnie otrzymałem informację, że taką kartę wyrobię sobie za 25 zł w salonie. Ale MOŻE mi wyrobią za darmo i to MOŻE będzie zależeć od widzimisię człowieka z którym się będzie rozmawiać. I tu moje pytanie do Was. Możecie mi poradzić, jak rozegrać sytuację, żeby karta była za darmo? Dodam, że karta SIM, którą mam obecnie, jest moją pierwszą w sieci Orange (jestem abonentem od 2006 roku) i w sumie już się pojawiały z nią problemy - telefon potrafił jej nie wykrywać.
Idziesz do salony firmowego (nie żadnego partnera czy franczyzy) i mówisz co i jak i łaski nie robią. Oni w takich salonach nawet nie muszą dawać Ci nowej karty tylko mają odpowiedni sprzęt, żeby Twoją kartę SIM po prostu przyciąć.
Jak się będą burzyć to mówisz, że chcesz bardziej kompetentną osobę lub kierownika - a on na pewno Ci pomoże.
Ewentualnie jeśli nie lubisz/wstydzisz/boisz się robić takie akcje to możesz zapłacić 25 zł i potem zadzwonić do BOK i żądać rekompensaty (w tym przypadku na bank Ci obniżą fakturę o tę kwotę).
gomc pisze: A może istnienie możliwość darmowego wysłania karty micro SIM za kilka dni przez konsultanta z *100?
Nie, w BOK nic Ci nie pomogą - odeślą tylko do salonu, nie ma po co dzwonić nawet.
Dzięki za podpowiedzi, tylko tu jest znów inny problem :) Czy po wydanie microsim do salonu firmowego musi się zgłosić osobiście właściciel numeru, czy niekoniecznie? Właściciel numeru mieszka w miejscowości, w której raczej jest właśnie tylko APS. Domyślam się, że salony firmowe są tylko w największych miastach. Gdybym mógł to zrobić ja, to wtedy problemu nie ma. A propos, czy można gdzieś sprawdzić, gdzie są salony firmowe? Bo na stronie Orange chyba nie bardzo.

Co do przycinania, to chyba w grę nie wchodzi. Karta jest stara z 2006 roku i chip zajmuje większość powierzchni. Porównałem z microsimem, który mam na innych urządzeniu i różnica jest bardzo duża.

 #689482  autor: mrkarolk
 10 sty 2014, 22:53
@ gomc
tutaj już nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie. Raczej nie chcielibyśmy, żeby byle kto poszedł sobie do salonu i dostał duplikat naszej karty. Wydaje mi się, że raczej to musi być właściciel.

Istnieje jeszcze druga opcja: właściciel może napisać upoważnienie do tego numeru, zeskanować i Ci wysłać. Przy tej opcji często jeszcze jest potrzebny skan dowodu osobistego.

 #689521  autor: kamil_roz
 11 sty 2014, 09:54
gomc pisze:Witajcie, właśnie przedłużyłem umowę z Orange (dostałem w DUK 20% zniżki na 20 miesięcy z 24 miesięcznej umowy, zgodziłem się, bo mam nadzieję, że pół roku przed wygaśnięciem da rady zrobić aneks - konsultant powiedział, że tego nie może zagwarantować).

Wystąpił tylko jeden problem - konsultant stwierdził, że nie mają kart micro sim na magazynie. Jednocześnie otrzymałem informację, że taką kartę wyrobię sobie za 25 zł w salonie. Ale MOŻE mi wyrobią za darmo i to MOŻE będzie zależeć od widzimisię człowieka z którym się będzie rozmawiać. I tu moje pytanie do Was. Możecie mi poradzić, jak rozegrać sytuację, żeby karta była za darmo? Dodam, że karta SIM, którą mam obecnie, jest moją pierwszą w sieci Orange (jestem abonentem od 2006 roku) i w sumie już się pojawiały z nią problemy - telefon potrafił jej nie wykrywać. A może istnienie możliwość darmowego wysłania karty micro SIM za kilka dni przez konsultanta z *100?
mnie również zniszczyła sie tak karta sim że nie dziełała..poszedłem do salonu orange a Pani do mnie mówi że 50zł koszt wymiany,podałem jej nr tel. a ona..."widzę że jest Pan z nami z tym numerem już ponad 12lat więc za darmo Panu wymienimy kartę gdyż miała prawo sie zużyć..."

 #689548  autor: Waski
 11 sty 2014, 13:02
Witam, jest może tutaj jakis konsultant który pomógłby mi w przedłużeniu umowy.
Pozdrawiam
  • Strona 68 z 675
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 675
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 675