DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 72 z 675
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 675

 #693503  autor: aleen
 26 sty 2014, 14:02
Gwoli ścisłości, dałeś linka do XJ, u tego sprzedającego M z przesyłką kosztuje 653. Jak już to 653-49 = 604/24 = 25zł

Poza tym tak owszem, 400 min/smsów do innych sieci nie jest mi potrzebne, bo wystarczą mi nielimitowane darmowe do orange. Poza orange mam 1 nr darmowy, ale gdyby go nie było to te 400 min by się przydało. Choć tak jak wcześniej pisałam to akurat na nich mi nie zależało.

Będę więc płacić 14zł + raz w roku za roaming (akurat za to z przyjemnością bym częściej płaciła 8) ). Limitu danych nie mam zamiaru przekraczać, bo do tej pory jakoś na wifi funkcjonowałam i dałam radę.

Naprawdę jestem zadowolona z tej oferty i nie zmienisz tego :)

 #693513  autor: Dziedzic Pruski
 26 sty 2014, 14:18
Nie mam w tym żadnego interesu. Nie jest zła. Inni przepłacają dużo więcej.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #693657  autor: thomson91
 27 sty 2014, 11:12
Witam. Kończy mi się umowa w marcu i dziś dzwonili do mnie z Orange dotychczas mój abo to 59,90.
Chce zejść na mniejszy za 39,90
Zaproponowano mi 160 min +64 min do wszystkich
Darmowe smsy i rozmowy do orange
Jeden numer z poza sieci za darmo
i nokie 515 za 1zł
oczywiście na pytanie o 20 % rabat usłyszałem że to tylko przy ofertach bez telefonu ^ ^

co o tym myślicie?

 #693663  autor: Dziedzic Pruski
 27 sty 2014, 12:03
thomson91 pisze:Witam. Kończy mi się umowa w marcu i dziś dzwonili do mnie z Orange dotychczas mój abo to 59,90.
Chce zejść na mniejszy za 39,90
Zaproponowano mi 160 min +64 min do wszystkich
Darmowe smsy i rozmowy do orange
Jeden numer z poza sieci za darmo
i nokie 515 za 1zł
oczywiście na pytanie o 20 % rabat usłyszałem że to tylko przy ofertach bez telefonu ^ ^

co o tym myślicie?
Bez sensu płacisz 60 zł, a za tą cenę miałbyś dwa numery bez limitu rozmów na komórki i stacjonarne, lub trzy numery bez limitu na komórki. Nie żałujesz tej umowy?

Nowa oferta.
Po odliczeniu telefonu masz 19 zł abonamentu miesięcznego na umowę 2 letnią. Jeśli nie dzwonisz, to też płacisz 19, a SMS płacisz do 2/3 abonentów. Płacisz ekstra za internet, roaming, międzynarodowe.

Za 9-19 zł masz darmowe komórki bez limitu w nju. Umowa bezterminowa z miesięcznym wypowiedzeniem.

Za 19 zł w Virgin masz 150 minut do wszystkich wymienne na 500 SMS i 0,2GB internetu gratis. Jeśli nie wykorzystasz, to nic nie płacisz w danym miesiącu a w Orange musisz płacić tak samo. 19 zł możesz też wykorzystać na więcej internetu, roaming i międzynarodowe. Bez umowy terminowej.

Moim zdaniem nie warto. Obecnie warunki są porównywalne lub gorsze z konkurencją, a za rok lub dwa lata będą jeszcze lepsze.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #694301  autor: seybr2k1
 29 sty 2014, 09:49
Za dwa miesiące kończy mi się umowa. Mam stary pakiet nastawiony na rozmowy za 39.90 zł. Czytam posty i póki co jestem w kropce. Zostać w Orange czy uciekać. Abonament, w pierw mix, dalej abonament a teraz. W tym systemie jestem prawie 5 lat. W grudniu pierwsze negocjacje. Pani z miłym głosem, zaproponowała mi ofertę. W sumie to co widzę na stronie. Powiedziałem niech zadzwoni po nowym roku. Z tydzień temu pani już nie tak miła. Zaproponowała mi np. Samsunga G3 Mini w cenie 100 zł. Ja odpowiedziałem jej że na stronie mam za 49 zł. Telefon służy mi do rozmów, ale czas i system mojej pracy zmusza mnie do smartfona. Weź wóź nawigację, tablet itp. Choć w tablecie mam GPS i w sumie z niego korzystam.
Interesuje mnie abonament za 49 zł. Moje rozmowy prowadzę do różnych sieci. W od maja do października dużo rozmawiam i potrafiłem przekroczyć abonament 39 zł. Ale ni były to duże sumy. Po za tym płace 39 zł, chyba że wyślę jakiegoś smsa na doładowanie gry F2P czy konta do pobierania ;]. Ale to rzadkość.
Smartfon mi się przyda a 0.5 GB internetu wystarczy. Raczej nie mam zamiaru korzystać na co dzień. W pracy się przyda, jak np. GPS zgłupieje, lub będę z czegoś korzystał. Od przeglądania netu mam PC.
Szukam oferty z telefonem, z racji zakupu sprzętu, który nie jest tani. Chyba że w ciągu tych dwóch miesięcy wpadnie dodatkowy grosz ?
Jeżeli sama karta, to max na rok i jaka oferta ?

Teraz coś o pani. Namawiała mnie na oferty. Nic ciekawego, jakiś tam rabat na wyższy abonament. Wychodziło 55 zł. Zapytałem się czy jest przez cały okres umowy. Kręciła i w końcu powiedziała że nie. Starego klienta, który od kilku lat ma abonament, przedtem przez wiele lat miał kartę typu POP.

Próbowałem wycyganić Samsunga Galaxy Mini 3 za 1 zł. Na oku miałem też jeszcze inny telefon. Niestety nie udało się. Powiedziałem że przechodzę do Play, bo mają lepsze warunki umowy. Pani stała się bardzo nie miła, potraktowała mnie z góry. Powiedziałem do widzenia.

Porównywałem sobie z Play i nie wychodzi tak pięknie. Jak się wczytałem w umowę to taniej w cale nie wychodzi. Żadna opcja na kartę nie wchodzi w rachubę, jedynie abonament.

Ja nie potrzebuje telefonu kosy. Ale 1GB pod androidem musi być.
Chyba że zastanowię się nad umową bez telefonu oraz Goclever 4Q (kosztuje 300 zł).
SMS - nie pisze a jak to raz na ruski rok. Ci co mnie znają, wiedzą że rozmawiam. Odpisuje na smsy jak mi się chce i gdy zauważę że coś mam. Choć kilku nauczyłem, masz do mnie interes zadzwoń. Nie odpowiadam i tyle.

Halset - dobry poradnik ;].

 #694455  autor: Halset
 29 sty 2014, 18:18
Naprawdę myślisz, że za dwa lata będziesz z tego abonamentu zadowolona? Dziś wygląda przeciętnie np. porównany z NJU, za rok będzie drogi, a za dwa lata będziesz mocno żałować
To Ona będzie żałować nie Ty. Ponadto ma no limit w sieci. Trzeba też patrzeć na to, że w nju nie ma no limit w sieci, dopiero jak przekroczysz 19zł masz za darmo. Nie zawsze Ty dzwonisz do kogoś, tylko inni też do Ciebie. Jest wiele rzeczy, które przemawiają za abonamentem. Tobie tylko zależy na tym aby płacić mniej. Znajdzie się OP, który będzie działał na zasięgu Play bez roamingu, czyli poza miastami lipa - też go weźmiesz, bo w skali roku zaoszczędzisz 61 groszy.....
Chłopie, jesteś zaślepiony tymi swoimi karcikami SIM.
Halset - dobry poradnik ;].
Dzięki ;]

"Ważne są chwile, których jeszcze nie znamy"

 #694535  autor: lucaaaa4
 29 sty 2014, 22:32
Mam takie pytanie do was. Przedłużając umowę Orange daje teraz no limit w sieci połączenia i SMS, problem polega na tym, że przy zamówieniu mowa jest tylko o
Nielimitowane Rozmowy w Orange przez 24 miesiącee-bonus 30 minut przez 12 miesięcy50% więcej minut do wszystkich przez 24 miesiące
czy to normalne? A zapis o usłudze SMS na okrągło w Orange będzie w aneksie? :wink:

 #694536  autor: Dziedzic Pruski
 29 sty 2014, 22:38
Halset pisze: To Ona będzie żałować nie Ty. Ponadto ma no limit w sieci. Trzeba też patrzeć na to, że w nju nie ma no limit w sieci, dopiero jak przekroczysz 19zł masz za darmo. Nie zawsze Ty dzwonisz do kogoś, tylko inni też do Ciebie. Jest wiele rzeczy, które przemawiają za abonamentem.
No limit w nju jest od początku. Różnica jest tylko taka, że czasem zapłacisz taniej, a w Orange zawsze trzeba płacić maksymalny abonament.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #694608  autor: seybr2k1
 30 sty 2014, 09:39
Mnie koniecznie dwóch moich znajomych namawia na Play. Jeden problem, kolega który mieszka obok w bloku. Żeby normalnie porozmawiać, musi wyjść na dwór. W moim domu też nie jest lepiej, klatka faradaja. Muszę kupić kartę i z ciekawości sprawdzić. Ludzie napalają się na pley. Znam takich co się przejechali i zrezygnowali, szału nie było. Inni są zadowoleni, ale są to ludzie którzy głównie mają usługę na kartę. Ja takowej nie chce.

Jak dla mnie reklamy Play są dość debilne, robienie z siebie idiotę. Do kogo to trafia ?
Mam np. znajomego. Kupił nowego Samsunga Note 2 po premierze. Mieć taki smartfon a na karcie zero zł. Oczywiście jak to bywa, możesz dać mi zadzwonić. Raz jednego tak wyśmiałem. Trzeba było nie kupować Galaxy III a coś tańszego i było by ciebie stać na rozmowy. Oni wiedzą. Mi telefon służy do rozmów. Inny znajomy. Wiesz ja mam w Play, Orange to syf. Koleś wygaduje 1500 minut miesięcznie. Tym bardziej że są to prywatne rozmowy. Ja prowadzę swoją działalność i nie jestem wstanie wygadać zaledwie 200 minut.

Wszelkie karty, dobre jest to dla gimbazy. Lub dla ludzi, którzy są sprecyzowani. Ktoś korzysta z netu. Jadąc na wakacje, borę modem, lapa i kupuję kartę od netu. Choć na ostatnim urlopie, zostawiłem sprzęt. Jedynie zabrałem telefon.

 #694729  autor: hans1054
 30 sty 2014, 17:41
Właśnie przedłużyłem umowę i otrzymałem abo za 0zł brak minut minuta połączenia to 0,29zł.
Umowa na 12 miesięcy
Po 12 miesiącach abo 9zł minut w abonamencie 30 :-)
Jestem Happy

INTERNET Beskid Media 1GB/300mb

 #694755  autor: Dziedzic Pruski
 30 sty 2014, 18:54
hans1054 pisze:Jestem Happy
W Virgin masz abonament 0 zł czyli brak abonamentu, a minuta połączenia 0,126 zł.
Mogło być gorzej. :)

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #694772  autor: hans1054
 30 sty 2014, 19:40
Dziedzic Pruski
Mogło być gorzej. :)
Numer posłuży tylko do odbierania nie będę wykonywał połączeń a wole korzystać z sieci która ma własne nadajniki niż z sieci która tych nadajników nie posiada.

Poza tym nie dasz mi gwarancji że siec wirtualna VIRGIN nie zostanie prędzej czy później zlikwidowana a doskonale wiesz że nie pierwszy i nie ostatni operator zrezygnował z świadczenia usług głosowych byli to między innymi operatorzy wirtualni:

WPmobi Orange Polska 29 sierpnia 2007 31 maja 2009

MyAvon Orange Polska 29 sierpnia 2007 31 maja 2010

Mobilking Polska Telefonia Cyfrowa 25 lutego 2008 16 maja 2012

ASTER Sp. z o.o Orange Polska 24 czerwca 2008 5 marca 2012

GaduAIR Polkomtel 18 maja 2009 31 października 2011

Carrefour Mova Polkomtel 9 kwietnia 2008 30 września 2012

INTERNET Beskid Media 1GB/300mb

 #694775  autor: Dziedzic Pruski
 30 sty 2014, 19:46
Czy abonenci ze zlikwidowanych wirtualnych nie przeszli ze swoimi numerami do innych firm?
Myślę że nie powinniśmy trzymać większych pieniędzy na koncie i nie ma się czym martwić.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #694778  autor: hans1054
 30 sty 2014, 19:51
Dziedzic Pruski pisze:W Virgin masz abonament 0 zł czyli brak abonamentu, a minuta połączenia 0,126 zł.
Mogło być gorzej. :)

Nie można nikomu narzucać w jakiej sieci ktoś ma mieć umowę lub u jakiego operatora ma skorzystać z oferty bo to by była paranoja a ty wiecznie to samo powtarzasz "Virgin, Nju". Jeżeli ktoś chce mieć abo w Orange bo mu się lepiej opłaca i ma rodzinę w Orange to niech podpisuje umowę w Orange.
Temat zresztą dotyczy przedłużenia umowy i każdy pisze kto co dostał od konsultanta w ramach przedłużenia natomiast ty piszesz jak u innych operatorów można mieć tańsze rozmowy a w ogóle skąd ty możesz to wiedzieć jak nie znasz preferencji osoby która podpisuje umowę znasz moje preferencje raczej NIE !!

INTERNET Beskid Media 1GB/300mb

 #694908  autor: Dziedzic Pruski
 31 sty 2014, 11:54
Pewnie że nie można narzucać, dlatego nie narzucam a jedynie informuję o alternatywach, żeby pytający znając konkurencyjne oferty dokonał najlepszego świadomego wyboru.

Musisz się zastanowić czy pytając na forum szukasz rzetelnych informacji, czy tylko wsparcia psychicznego i potwierdzenia swojego wyboru bez względu na to czy był przemyślany.

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #694923  autor: hans1054
 31 sty 2014, 13:21
Dziedzic Pruski pisze:
Musisz się zastanowić czy pytając na forum szukasz rzetelnych informacji, czy tylko wsparcia psychicznego i potwierdzenia swojego wyboru bez względu na to czy był przemyślany.
Jesteś naprawdę ciężki w myśleniu nie wiem czy przypadkiem nie rozmawiam z nastolatkiem ???

Jeszcze raz odpowiadam, że jest to temat przedłużenie umowy gdzie klienci dzielą się informacjami co można wynegocjować.


Dla mnie takie przytyki są strasznie denerwujące nie tylko dla mnie ale też innych użytkowników

INTERNET Beskid Media 1GB/300mb
 #695048  autor: Arek7171
 31 sty 2014, 19:55
Witam, na forum jestem nowy i nie bardzo mam czas żeby przeszukiwać całe forum w celu uzyskania informacji które mnie interesują. :wink: :wink:
Kończy mi się umowa w orange (dokładnie 07.04. 2014.)jestem z nimi już 7 lat i oprócz tego numeru (59.90 plus pakiet internetowy 10 zł.) mam na siebie jeszcze dwa jeden 39.90.i drugi 49.90.
Teraz chciałem mój abonament utrzymać na podobnej kwocie a do tego dostać telefon Samsung galaxy s3 za 1.zł. Niestety nie mogę tego wynegocjować. Napiszcie czy zbyt dużo wymagam :oops: :oops: :oops: może ktoś miał podobną sytuację i mi doradzi jak się do tego zabrać.Za wszelką pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam. :lol: :lol: :lol:

[ Dodano: 2014-01-31, 21:02 ]
tox_k pisze:Witam!
Złożyłem wypowiedzenie umowy w salonie, po przekazaniu telefonu od pracownika Orange, konsultantka zaproponowała mi umowę na 24 miesiące :
Abonament 89.90 zł - 20% rabatu.
Nielimitowane rozmowy
nielimitowane sms-y
1.5 Gb
50 mms
Samsung Galasy sIII za 1 zł.
I dodatkowo mam internet mobilny z zniżką w Orange open- ale Pani powiedziała że obniży jeszcze o 10zł.
Czyli abonament wynosiłby 62 zł

Odrzuciłem te warunki- myślicie że zaproponują mi coś korzystniejszego ? ;)
Pozdrawiam.


Mam podobną ofertę :evil: :evil: Napisz jak to się w twoim przypadku skończyło.
Pozdrawiam

 #695273  autor: parix
 01 lut 2014, 17:24
Orientuje się ktoś ile wynosi czas oczekiwania na odpowiedź konsultanta w sprawie przedłużenia umowy?
Jeszcze w poprzednim tygodniu napisałem maila w tej sprawie do Orange, a w poniedziałek wysłałem formularz z facebooka. Do tej pory zero odzewu, jakiejkolwiek odpowiedzi. Nie powiem, że nie zaczyna mnie to irytować, bo tydzień temu mogłem normalnie przedłużyć umowę przez internet, a teraz od paru dni wciąż wyświetla mi się komunikat 'wystąpił błąd' przy sprawdzaniu oferty dla numeru albo "przykro nam, w tej chwili nie masz możliwości przedłużenia umowy. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy ponownie za chwilę".
 #695288  autor: Mat91
 01 lut 2014, 18:42
Arek7171 pisze: Teraz chciałem mój abonament utrzymać na podobnej kwocie a do tego dostać telefon Samsung galaxy s3 za 1.zł.
Wydaje mi się że przy takiej kwocie abonamentu (59.90) ciężko będzie uzyskać S III za 1 Przy 69.90zł jest za 529zł a przy 59.90zł jest za 709zł.

Ja 17 grudnia przedłużałem umowę na abonament 89.90zł - 30% zniżki = ok.62zł i wziąłem właśnie S III za 99zł + jeszcze była taka promocja że można było dostać za to że się przedłużyło umowę(o odpowiedniej kwocie) kupon 100zł (ja wybrałem do Sephory)
więc mnie SIII wyszedł jakby za -1zł

A co śmieszne za jakieś 2-3 dni ten telefon na orange.pl wskoczył na cenę 159zł ( akurat do 17 grudnia miałem kod na zniżkę i cudem udało mi się wziąć ten telefon bo nie był dostępny prze jakieś 3 tygodnie tylko wskakiwal czasami na 1h ale szybko znikał).

Wchodzę regularnie na stronkę orange i w czasie świąt w abo 89.90zł SIII był za 1zł .
A znowu po świętach wskoczył na 159zł i po nowym roku znowu obniżyli na 1zł i po 1 tygodniu podnieśli na 99zł ale cały czas mówili że promocja czyli na to wychodzi ze kto trafił na czas gdy był po 1zł to mu się udało.

Pozdrawiam

 #695335  autor: buba1234
 01 lut 2014, 23:36
Tu macie ofertę przedłużeniową na Orange internet mobilny
Orange oferta przedluzeniowa z DUK po wypowiedzeniu umowy pakiet 49GB za 17,98 zł w umowie na dwa lata, do tego szczęsliwe godziny 0-8 za 2,99 zł.

________________________________
  • Strona 72 z 675
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 675
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 675