DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 74 z 675
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 675

 #695802  autor: CreIser
 04 lut 2014, 01:35
Ciężki orzech do zgryzienia. De facto stoję w miejscu, bo OF dla mnie jest zbędne, a mnie bardziej interesuje oferta głosowa, która i tak w rzeczywistości jest kierowana jak dla nowego klienta. No nic, będę do nich telefonował jakoś bliżej 24 lutego. I jedno jest pewne - będę wyczekiwał na groupon, bo to też w pewnym stopniu mnie ratuje.

Jeśli możesz - doradź mi jeszcze w jednej kwestii:

W Play, przy przenoszeniu numeru za 59,90 mam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane smsy i pakiet 2GB - umowa 15 miesięcy.

W Orange, dajmy na to z Grouponem 89,90-30% = 62,93 i w tej ofercie mam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, nielimitowane SMS-y do Orange, 700 SMS-ów do innych sieci komórkowych, pakiet 1,5 GB no i tu umowa na 12 miesięcy najkrótsza.

Więc co mi się bardziej opłaca? 0,5 GB internetu przeżyję, 750 SMS-ów wydaje mi się, że do Play czy Plusa nie będę w stanie wypisać, a umowa o 3 miesiące krótsza to naprawdę wielki skarb :)

 #695803  autor: KC-KARLOS
 04 lut 2014, 01:48
Orange ma limity w SMSach do innych, ale całkiem znośne w podanej przez Ciebie ofercie, Play natomiast ma tylko płatne numery stacjonarne (29 gr/min poza abo), jeśli nie dzwonisz na stacjonarne, oferta jest niezła.
W Play jest o tyle ciekawie, że masz praktycznie wszystko bez limitu, bez dokupowywania i dopłacania (warunek: terminowe płatności + eFaktura).. W Orange jest drożej, ale stały rabat, jeśli będzie Groupon (tego nie wie nikt).
3 miesiące dłuższej umowy w Play to czas, w którym klient ma zostać dłużej w sieci i móc otrzymać lepszą ofertę.
Zdecyduj sam :) Nie będę namawiał na konkretną sieć - wiadomo czemu :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #695804  autor: CreIser
 04 lut 2014, 01:53
No właśnie i to mnie martwi, czy będzie rabat od Grouponu :) No nic, czekam pod kurek i wtedy zdecyduję - jeśli pojawi się kupon - wezmę Orange, jeśli nie, przechodzę do Play.

A propos - dzisiaj do mnie dzwonili z Play i oferowali mi wszystko to samo, co na stronie tylko + 10 zł i gorsze ceny za telefony :-D
Ostatnio zmieniony 04 lut 2014, 01:55 przez CreIser, łącznie zmieniany 1 raz.

 #695812  autor: seybr2k1
 04 lut 2014, 08:30
CreIser pisze: A propos - dzisiaj do mnie dzwonili z Play i oferowali mi wszystko to samo, co na stronie tylko + 10 zł i gorsze ceny za telefony :-D
Przypadkiem nie była to jakaś firma, czy sam Play ? Do mnie zadzwonili, nie miałem jak odebrać. Parzę że to jakiś stacjonarny, odzywa się automat i mówi, firma x. Jak chcesz abyśmy coś co tam zaproponowali, naciśnij 1. Oczywiście odpuściłem sobie, z tego co znajomy mówił, to nie ma co wierzyć im.

 #695815  autor: Pajdaq
 04 lut 2014, 08:55
Wczoraj przedłużając umowę proponowano mi plan multi za 49 zł oraz telefon Sony Xperia M za 99 zł.
Powiedziałem, że to za dużo i chciałbym płacić 39 zł tak jak dotychczasowo, na początku miła Pani mówiła, że nie da się zmniejszyć ceny po czym powiedziałem, że już jestem 7 lat ich abonentem i jeśli nic nie mają do zaoferowania to przejdę do konkurencji po czym Pani przełączyła mnie do działu utrzymania.
Tam już była inna rozmowa.
Po wytłumaczeniu co chcę zaoferowano mi abonament multi z 20% rabatem, więc będę płacił 39 zł z groszami przez 24 miesiące oraz telefon Sony Xperia za 49 zł. Ponadto miałem jakieś punktu Payback więc Pani dała mi dodatkowy upust na zakup telefonu i kupie go za 22 zł. Ponadto jeden wybrany numer do innej sieci niż orange z nielimitowanymi rozmowami oraz 200 min wymienne na sms-y oraz dodatkowe 200 min czyli łącznie 400 min.
Bardzo jestem zadowolony z takiej oferty. Dostałem to co chciałem.
Reasumując:

- 20% zniżki na 24mies z 49,90-39,92 zł
- 400 minut do wszystkich (200 + 100% za staż)
- darmowy numer z nielimitowanymi rozmowami
- nielimitowane rozmowy i smsy w Orange
- 0,50 GB na internet
- micro sim gratis
Xperia M 22,25zł - za punkty payback

 #695820  autor: CreIser
 04 lut 2014, 10:22
seybr2k1 pisze:
CreIser pisze: A propos - dzisiaj do mnie dzwonili z Play i oferowali mi wszystko to samo, co na stronie tylko + 10 zł i gorsze ceny za telefony :-D
Przypadkiem nie była to jakaś firma, czy sam Play ? Do mnie zadzwonili, nie miałem jak odebrać. Parzę że to jakiś stacjonarny, odzywa się automat i mówi, firma x. Jak chcesz abyśmy coś co tam zaproponowali, naciśnij 1. Oczywiście odpuściłem sobie, z tego co znajomy mówił, to nie ma co wierzyć im.
Nie, to byli z Play :) ale warunki, kiepściutkie. Przy abo 79,90 Galaxy Core za 99...a obecnie mam SII, którego kupiłem rok temu :)

 #695968  autor: seybr2k1
 04 lut 2014, 20:54
Hah dziś dzwoniła do mnie Pani z Play. W zasadzie z pod firmy, mam pamięć do numerów. Oczywiście przedstawiła się że jest z Play. Warunki za przejście, takie same jak na stronie. Sorry ale w Orange lepsze mi dawało, jeżeli chodzi o moje zapotrzebowanie. Nawet telefonu nie wybierałem a pani nie naciskała. Powiedziała że za miesiąc zadzwoni. Niech kobiecina ma zajęcie ;]. Umowa kończy mi się za dwa miesiące. Póki co mam spokój na jakiś czas.

Jaki bajki opowiadała pani z Play. Ogólnie konsultanci z różnych usług potrafią bajerować. Często jak powie się, że nie to potrafią być nachalni i chamscy. Jak dzwoni ktoś np. z X firmy a jest upierdliwy, bo któryś raz. Proszę o podanie od koga ma mój numer, źródło i straszę sądem o nękanie. Na kilka firm podziałało.

 #695979  autor: darek638
 04 lut 2014, 21:53
Dzisiaj dostałem propozycję przedłużenia umowy OF 49zł/48GB. Brać?

Nigdy więcej Play.

 #695985  autor: buba1234
 04 lut 2014, 22:23
info z elektrody

Tu macie ofertę przedłużeniową na Orange internet mobilny
Orange oferta przedluzeniowa z DUK po wypowiedzeniu umowy pakiet 49GB za 17,98 zł w umowie na dwa lata, do tego szczęsliwe godziny 0-8 za 2,99 zł.

edycja: Dostałes rabat 50%.
Z tego co czytałem na elektrodzie [cytat powyżej] po zlozeniu wypowiedzenia dają 80% rabatu czyli 17,98zł
Ostatnio zmieniony 04 lut 2014, 22:31 przez buba1234, łącznie zmieniany 3 razy.

________________________________

 #695986  autor: darek638
 04 lut 2014, 22:25
Szczęśliwe godziny miałbym za free.

Nigdy więcej Play.

 #695989  autor: buba1234
 04 lut 2014, 22:33
no to porownaj swoją ofertę 49zł z tym co wiem ze da sie wynegocjowac po zlozeniu wypowiedzenia 17,98zł+2,99zł=20,97zł/miesiac.

mają kilka stopni negocjacyjnych zaczeliscie z pierwszym stopniem, jak chcesz to zaloguj sie na elektrodzie i zapytaj uyzytkownika: matek451 on ma info przedluzniówek na net mobilny u wszystkich operatorów. Aby miec lepsze opcje musisz zlozyc wypowiedzenie, ale to chyba wiesz.

________________________________

 #696043  autor: Morre
 05 lut 2014, 10:13
Dzwoniłem dzisiaj do Orange, bo umowa kończy się 31 marca. Najpierw odebrał pan, od razu zaznaczyłem, że jeżeli chce mi przedstawić to samo co na stronie internetowej, to szkoda jego i mojego czasu. Więc przełączył mnie do DUK, gdzie już odebrała pani. I to co mi zaproponowała:

Abonament na 2 lata:
72 zł miesięcznie
nielimitowane połączenia i sms'y do wszystkich sieci
1,5 GB internetu
i telefon, który mnie interesował czyli iPhone 4s za 369 zł

Oraz drugą ofertę, tyle, że na 2,5 roku, w której jest wszystko to samo, tylko cena telefonu 279 zł.

Co wy o tym myślicie, jest wszystko ok z tym i rzeczywiście jest takie coś możliwe? Bo w abonamencie cena pakietu smsów do wszystkich sieci to 40 zł, a tu jak od razu pani powiedziałem co mnie interesuje(na początku zaczęła mówić o tym co większość, czyli 89 zł -> 71,90 zł itd.), to zaproponowała co innego.
 #696045  autor: Arek7171
 05 lut 2014, 10:38
Witam ponownie.
Historia która przydarzyła się koledze.
Odwiedził salon orange w celu złożenia rezygnacji,(w zamyśle miał zamiar coś w ten sposób ugrać) ,pani konsultantka powiedziała że nie morze przyjąć pisma bo nie uregulował faktury na 89zł.Bardzo go to zdziwiło bo rachunki płacił w terminie i 38zł a nie 89zł.
Po dokładnym sprawdzeniu okazało się że kilka tygodni wcześniej zawarł nową umowę na kwotę 89 zł. i odebrał telefon za 1zł. wszystko to miało się odbyć z kurierem w domu kolegi...Uratował się tylko tym że pod tym adresem już nie mieszkał od dwóch lat.Kiedy poprosił o tą umowę z niby jego podpisem pani zaczęła kręcić że nie morze ,że zaginęła,i takie tam pierdoły.Efekt taki że po miesiącu i kilku podaniach, odwołaniach i dużo straconego czasu i zdrowia zamknął sprawę bez kosztów i zrezygnował z usług orange.
Pozdrawiam :?

 #696081  autor: mrkarolk
 05 lut 2014, 13:31
Morre pisze: Co wy o tym myślicie, jest wszystko ok z tym i rzeczywiście jest takie coś możliwe? Bo w abonamencie cena pakietu smsów do wszystkich sieci to 40 zł, a tu jak od razu pani powiedziałem co mnie interesuje(na początku zaczęła mówić o tym co większość, czyli 89 zł -> 71,90 zł itd.), to zaproponowała co innego.
Z tego co zrozumiałem to dostałeś 20% zniżki na abonament 89,90zł i niewielką zniżkę na telefon. W sklepie internetowym iPhone 4S kosztuje 319zł... U nich ceny są nieco wyższe niż w internecie, dajmy na to niech będzie to 400zł. Mogą jeszcze dać Ci 300 zł zniżki na telefon.
Także na tym poziomie negocjacji możesz ugrać -20% i iPhona za 99-149zł.

Ewentualnie możesz złożyć rezygnację i wtedy dostaniesz -30% i też zniżkę 300zł na telefon.

 #696085  autor: Morre
 05 lut 2014, 13:46
Właśnie tak myślałem, ale potem zacząłem się zastanawiać i tak analizować tą rozmowę. Na początku przedstawiła całą tą zniżkę z 89 zł i że tam są nielimitowane połączenia do wszystkich, 700 smsów itd. Powiedziałem jej wtedy, że to dla mnie jeszcze za mała liczba tych smsów, a mnie to najbardziej interesuje, a minuty itp. to jest sprawa drugorzędna, może być ich mniej. I właśnie wtedy zadała mi pytanie: "Dobrze, to proszę mi powiedzieć, jaki by Pan chciał telefon, ponieważ jest to uzależnione od tego czy mogłabym Panu coś takiego zaproponować" I tutaj się trochę zdziwiłem. Ten pakiet przecież kosztuje 40 zł, a tu się nagle okazuje, że ja mam to w cenie, wszystko nielimitowane, internet 1,5 GB i jeszcze tam jakieś 50 mmsów gratis co miesiąc.
 #696110  autor: Bud_weiser
 05 lut 2014, 15:15
Witajcie,

Za 2 tygodnie kończy mi się umowa w Orange. W tej chwili mam abo 89.90 Pantera.

Dzisiaj mialem dość długą rozmowę z konsultantką Orange, która się zakończyła tekstem: "Bardzo mi przykro nie mogę panu zaoferować nic więcej". A oferowała ceny jak dla nowych klientów :)

Tutaj pojawia się pytanie, czy faktycznie trzeba się uciekać aż do składania wymówień umowy by uzyskać cokolwiek więcej niż na stronie internetowej? Mają duże parcie na sprzedawanie umów na 12 miesięcy bez telefonu co w ogóle jest nieopłacalne..
Jedyne o co mi chodziło to niższe ceny telefonów. Ale nie "nie dało się, bo tak jest w systemie"

To co mnie interesuje to nielimitowane rozmowy do wszystkich + smsy do Orange no i te 1.5GB internetu. Jeśli chodzi o telefon to jakaś dobra zniżka na iPhone 5S lub 4S za 1zł? Głównie chodzi o to by był dobry stosunek do ceny jaką mogę uzyskać za telefon na Allegro by kupić później to co chcę a nie to co akurat Orange ma w ofercie.

Ps. Ktoś coś słyszał na temat terminu dostępności/cen Xperii Z1 Compact w Orange?

 #696141  autor: CreIser
 05 lut 2014, 17:06
Dostałem ofertę:

- 6 miesięcy,
- 89,90 - 30% = ok. 62 zł,
- 49 GB,
- opcjonalnie pakiet nocny od 0 do 8 za 10 zł /brutto,
- modem za 49 zł, nie pamiętam modelu ale bodajże Huawei E3276s-151

Jak myślicie, ten pakiet nocny jest nie do zbicia? Zależy mi troszkę na niższej cenie.

 #696557  autor: mrkarolk
 07 lut 2014, 11:30
Morre pisze:Właśnie tak myślałem, ale potem zacząłem się zastanawiać i tak analizować tą rozmowę. Na początku przedstawiła całą tą zniżkę z 89 zł i że tam są nielimitowane połączenia do wszystkich, 700 smsów itd. Powiedziałem jej wtedy, że to dla mnie jeszcze za mała liczba tych smsów, a mnie to najbardziej interesuje, a minuty itp. to jest sprawa drugorzędna, może być ich mniej. I właśnie wtedy zadała mi pytanie: "Dobrze, to proszę mi powiedzieć, jaki by Pan chciał telefon, ponieważ jest to uzależnione od tego czy mogłabym Panu coś takiego zaproponować" I tutaj się trochę zdziwiłem. Ten pakiet przecież kosztuje 40 zł, a tu się nagle okazuje, że ja mam to w cenie, wszystko nielimitowane, internet 1,5 GB i jeszcze tam jakieś 50 mmsów gratis co miesiąc.
Hmmm może jest tak, że +/- mogą zejść 300 zł w dół, jeśli nie na telefonie to na usługach. Jeśli faktycznie tak pakiet kosztuje 40 zł no to wtedy telefon w dół o 250 zł.
Bud_weiser pisze: Za 2 tygodnie kończy mi się umowa w Orange. W tej chwili mam abo 89.90 Pantera.
Na tę chwilę nawet jak złożysz wypowiedzenie to przedłużą Ci umowę o 1 miesiąc. Mimo to, proponuję własnie żebyś złożył rezygnację. Wtedy za zwyczaj następnego dnia będzie ktoś do Ciebie dzwonił i byś mógł sprawdzić czy dadzą więcej niż -30% na abonament i -300zł na telefon a potem podzieliłbyś się tą informacją na forum.
Mi więcej się ugrać nie udało gdy przedłużałem umowę ale ja ją przedłużyłem na około 3 miesiące przed jej zakończeniem a skoro Tobie zostało już tylko 2 tygodnie to warto powalczyć.

 #696576  autor: mateuszj14
 07 lut 2014, 12:47
Witam

Umowa kończy mi się na początku czerwca. Chciałbym przedłużyć mowę. Mogę już wysłać wypowiedzenie?

 #696656  autor: tox_k
 07 lut 2014, 19:07
mrkarolk pisze:
Morre pisze:Właśnie tak myślałem, ale potem zacząłem się zastanawiać i tak analizować tą rozmowę. Na początku przedstawiła całą tą zniżkę z 89 zł i że tam są nielimitowane połączenia do wszystkich, 700 smsów itd. Powiedziałem jej wtedy, że to dla mnie jeszcze za mała liczba tych smsów, a mnie to najbardziej interesuje, a minuty itp. to jest sprawa drugorzędna, może być ich mniej. I właśnie wtedy zadała mi pytanie: "Dobrze, to proszę mi powiedzieć, jaki by Pan chciał telefon, ponieważ jest to uzależnione od tego czy mogłabym Panu coś takiego zaproponować" I tutaj się trochę zdziwiłem. Ten pakiet przecież kosztuje 40 zł, a tu się nagle okazuje, że ja mam to w cenie, wszystko nielimitowane, internet 1,5 GB i jeszcze tam jakieś 50 mmsów gratis co miesiąc.
Hmmm może jest tak, że +/- mogą zejść 300 zł w dół, jeśli nie na telefonie to na usługach. Jeśli faktycznie tak pakiet kosztuje 40 zł no to wtedy telefon w dół o 250 zł.
Bud_weiser pisze: Za 2 tygodnie kończy mi się umowa w Orange. W tej chwili mam abo 89.90 Pantera.
Na tę chwilę nawet jak złożysz wypowiedzenie to przedłużą Ci umowę o 1 miesiąc. Mimo to, proponuję własnie żebyś złożył rezygnację. Wtedy za zwyczaj następnego dnia będzie ktoś do Ciebie dzwonił i byś mógł sprawdzić czy dadzą więcej niż -30% na abonament i -300zł na telefon a potem podzieliłbyś się tą informacją na forum.
Mi więcej się ugrać nie udało gdy przedłużałem umowę ale ja ją przedłużyłem na około 3 miesiące przed jej zakończeniem a skoro Tobie zostało już tylko 2 tygodnie to warto powalczyć.

Został mi tydzień do końca umowy i póki co to zaproponowali mi zniżkę 30%
O żadnych zniżkach na tel. nie mówili..
Zastanawiam się czy mogą jeszcze takie zaproponować ?
  • Strona 74 z 675
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 675
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 675