DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 226 z 241
  • 1
  • 224
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • 241

 #696679  autor: forum_tg
 07 lut 2014, 21:22
teraz to raczej tylko forum Playa.

 #698378  autor: Peterking
 15 lut 2014, 10:30
Siemanko, mam sprawę. Jestem w PLAY, w ofercie MIXTURA 40 doładowań za 30 złotych. Skończyła mi się ta oferta, doładowałem dodatkowo za te 30zł żeby przedłużyć ważność konta, i teraz mam na koncie 40zł. Jeżeli teraz napiszę wypowiedzenie z Mixtury i przejście do Fresh'a to stracę te 40zł które mam aktualnie na koncie?

 #698382  autor: BUCKS
 15 lut 2014, 10:42
Z pewnością stracisz wszystkie pakiety bonusowe jeśli takowe masz, natomiast środki na koncie głównym powinny zostać zachowane.
Jednak, aby mieć 100% pewności to pytaj obsługę Play o konkrety, które Ciebie mogą dotyczyć, bo nigdy nie miałem MIXa.
Wyślij zgłoszenie mailem to jak dostaniesz odpowiedź będziesz miał podkładkę na ewentualną reklamację.

 #699308  autor: forum_tg
 18 lut 2014, 19:08
w zwiazku z nowa ofertą Play:
Formuła PLAY na kartę
http://www.blogplay.pl/2014/02/najlepsz ... -na-karte/

mam pytanie, czy przechodząc do tej oferty stracę wszystkie:
- Promocyjne minuty do wszystkich
- Promocyjne MB
- Pakiet Złotówek

W chwili obecnej mam taryfę Play Fresh darmowe smsy do wszystkich sieci.

Wydaje mi się że jak zwykle zmieniając ofertę stracę dodatkowe bonusy (a bardzo mi ich żal, bo jest ich tam sporo)

 #699314  autor: BUCKS
 18 lut 2014, 19:31
Standardowo w pre-paidzie Play tracisz wszystkie bonusy przy zmianie taryfy, więc zostają tylko środki na koncie głównym. Lepiej wykorzystać środki promocyjne skoro masz ich dużo i dopiero wtedy migrować do nowej oferty.

 #699325  autor: MarekAG
 18 lut 2014, 20:04
BUCKS pisze:Standardowo w pre-paidzie Play tracisz wszystkie bonusy przy zmianie taryfy, więc zostają tylko środki na koncie głównym. Lepiej wykorzystać środki promocyjne skoro masz ich dużo i dopiero wtedy migrować do nowej oferty.
Do tej pory traciło się środki promocyjne tylko przechodząc na Mini-Maxa, więc nie wiem skąd twoja opinia...

Na wszystkie inne taryfy środki promocyjne przechodziły.

 #699350  autor: manyaky
 18 lut 2014, 20:54
Kasa główna i promocyjna przechodzi. Pakiety idą w las.

 #699357  autor: BUCKS
 18 lut 2014, 21:13
Kojarzę, że tak było od dawna, bo tak mówili konsultanci Play, gdy jeszcze dzwoniłem do ich BOK, choć w praktyce osobiście tego nie weryfikowałem, bo zawsze miałem środki wykorzystane przed zmianą, a głównie korzystam z RWK.
Tylko gdy testowo przechodziłem do MiniMaxa to miałem, aż 4 grosze, które pożarło, więc tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że bonusy znikają.
W każdym bądź razie mając np. 200zł bonusu nie zmieniłbym taryfy bez potwierdzenia tego w jakimś oficjalnym regulaminie. Sorry za zamieszanie.

 #699372  autor: darkangel
 18 lut 2014, 21:34
tomektg pisze:mam pytanie, czy przechodząc do tej oferty stracę wszystkie:
- Promocyjne minuty do wszystkich
- Promocyjne MB
- Pakiet Złotówek
Pakiet złotówek (konto promocyjne przejdzie).
MB i Minuty nie.
BUCKS pisze:W każdym bądź razie mając np. 200zł bonusu nie zmieniłbym taryfy bez potwierdzenia tego w jakimś oficjalnym regulaminie.
Wyciąg z regulaminu:

Po zmianie dotychczasowej oferty na ofertę Formuła Play na Kartę:
a. Użytkownik zachowuje kwotę wynikającą z wcześniejszych Doładowań, o ile taka jest dostępna na koncie Użytkownika, a jej okres ważności wynosi 14 dni od momentu zmiany oferty.
b. Użytkownik zachowuje wszelkie pakiety promocyjnych złotówek przyznane na podstawie innych Ofert Promocyjnych, a okres ich ważności nie ulega zmianie.

c. przepadają wszelkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów, bonusy za doładowanie, rabaty, uprawnienia lub usługi uzyskane przez Użytkownika na podstawie dotychczasowych Ofert Promocyjnych lub regulaminów promocji,
d. przepadają wszystkie pakiety minut, bajtów lub SMS-ów oraz rabaty przyznane w drodze indywidualnych ustaleń z P4.


Pozatym testowałem na jednej startówce i bez problemu przeszły środki promocyjne.
O ile mnie pamięć nie myli, to w regulaminie przejście na MiniMaxa wyraźnie było napisane że środki promocyjne przepadają, w innych taryfach nie ma tego zapisu i też dlatego przechodzą.

 #704399  autor: Arletta
 16 mar 2014, 22:49
Jaki jest obecnie czas rozpatrywania zgłoszenia? Od 4 dni oczekuję odpowiedzi od Play...
(75780450).

 #704413  autor: darkangel
 16 mar 2014, 23:56
Umnie ostatnio niecałe 24h było rozwiązanie problemu nie przyznania bonusu ;-)

 #704455  autor: bolek2004
 17 mar 2014, 11:48
Arletta pisze:Jaki jest obecnie czas rozpatrywania zgłoszenia? Od 4 dni oczekuję odpowiedzi od Play...
(75780450).
Wejdź tu: http://forumplay.pl/forumdisplay.php/2-Pomoc-Play
Napisz nr zgłoszenia i poproś play4you o ponaglenie jeśli Ci się spieszy z rozwiązaniem.

 #704482  autor: Arletta
 17 mar 2014, 14:04
Dziękuję, pomocne info! :)

 #704818  autor: manyaky
 19 mar 2014, 00:44
A ja polecam uzbroić się w cierpliwość. Ponaglenia niewiele dają - jeśli zgłoszenie jest techniczne, to odpowiedź nawet do miesiąca.

Mój rekord to okolice miesiąca. Wciąż lepiej niż w Plusie, gdzie zgłoszenie z 2010 roku - ponaglane dwa razy po roku - do dzisiaj leży nierozwiązane. :wink:

 #704845  autor: Arletta
 19 mar 2014, 10:09
Uff, no to zostały mi jeszcze TYLKO 3 tygodnie... nadal czekam ;)

Czy ja napewno piszę w dobrym wątku? Czy to Play? Ten sam, z którym podpisywałam umowę kilka lat temu i miałam taki obiecujący kontakt i warunki? Hm... Widocznie, wszystko co dobre, nie trwa wiecznie.
:roll: :?

 #704851  autor: bolek2004
 19 mar 2014, 10:44
manyaky Nie pisz że ponaglenia nic nie dają, wszystko zależy od złożoności problemu, jak jakiś większy problem techniczny, albo taki którego nikt nie zgłaszał wcześniej to rozwiązanie może dłużej potrwać, ale uważam że i tak warto czekać, play praktycznie w każdym przypadku daje fajne rekompensaty jeśli problem leży po ich stronie.
Zresztą napisanie w wątku pomocy play na ich forum nic nie kosztuje, a może przyspieszyć sprawę.

 #704980  autor: manyaky
 19 mar 2014, 21:39
bolek2004, nie napisałem, że nic nie daje, a "niewiele". Niestety taka jest praktyka i stwierdzam na podstawie setek przypadków na forumplay.

Z chęcią poznałbym opinię kogoś, kto pracuje przy takich zgłoszeniach, czy faktycznie ponaglenia cokolwiek wnoszą do tematu.

Rekompensatę da się dogadać bardzo często, bez względu na to, czy napiszesz na forumplay i to faktycznie niewątpliwy plus tej sieci.

 #705325  autor: armator11
 21 mar 2014, 19:28
Jak mogę sprawdzić do kiedy mam stan darmowy (za 10 zł) w play fresh? Dawniej to info było przez kod USSD i na play24 a teraz? Czy to jest tajna informacja?

 #705377  autor: Spasticink
 21 mar 2014, 23:57
Otrzymałem list z Play w którym zostałem poinformowany o jakimś wyroku, który zmienia postanowienia umowy i w związku z tym do 1 maja 2014 mogę wypowiedzieć umowę. Zostało mi jeszcze 6 miesięcy z 24 m okresu i chciałbym wreszcie to zakończyć bo płacę zdecydowanie za dużo. Podejrzewam że wiele osób mających abonament dostało ten list (nota bene nie polecony). Jest oczywiście dopisek, że jak się skorzysta z tego prawa to będą dochodzić jakichś kar umownych. Chciałbym skorzystać z możliwości wcześniejszego wypowiedzenia, czy ktoś mógłby doradzić jak się za to zabrać ? Pójść do salonu z tym pismem ?

 #705466  autor: bitchinsheep
 22 mar 2014, 18:18
Spasticink pisze:Otrzymałem list z Play w którym zostałem poinformowany o jakimś wyroku, który zmienia postanowienia umowy i w związku z tym do 1 maja 2014 mogę wypowiedzieć umowę. Zostało mi jeszcze 6 miesięcy z 24 m okresu i chciałbym wreszcie to zakończyć bo płacę zdecydowanie za dużo. Podejrzewam że wiele osób mających abonament dostało ten list (nota bene nie polecony). Jest oczywiście dopisek, że jak się skorzysta z tego prawa to będą dochodzić jakichś kar umownych. Chciałbym skorzystać z możliwości wcześniejszego wypowiedzenia, czy ktoś mógłby doradzić jak się za to zabrać ? Pójść do salonu z tym pismem ?
Doczytaj sobie to lepiej, bo zerwać umowę możesz zawsze, oczywiście z karą :)
  • Strona 226 z 241
  • 1
  • 224
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • 241
  • 1
  • 224
  • 225
  • 226
  • 227
  • 228
  • 241