DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 79 z 675
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 675

 #702478  autor: graja84
 05 mar 2014, 13:39
Masakra, Tobie przy pierwszym telefonie dali -300zł na telefon a u mnie uparcie twierdzą, że nie da rady chyba, że wezmę abo na 30 miesięcy. Śmieszni są dla mnie...

 #702642  autor: leszczyk97
 06 mar 2014, 09:07
WITAM .ZŁOŻYŁEM WYPOWIEDZENIE UMOWY W ORANGE W PIERWSZYCH DNIACH LUTEGO,BYŁO KILKA OFERT Z ICH STRONY ALE NIC SPECJALNEGO.OD DŁUŻSZEGO CZASU CISZA. Z DNIEM 31MARCA KOŃCZY SIĘ MOJA 14LETNIA PRZYGODA Z POMARAŃCZOWYM OPERATOREM.CZY JEST SZANSA ZE JESZCZE ZADZWONIĄ I COŚ ZAPROPONUJĄ .POSIADAM DWA TELEFONY U NICH A RACHUNKI OK.230 Z GÓRY DZIĘKUJE ZA WSZELKIE WSKAZÓWKI

 #702749  autor: WeBeR
 06 mar 2014, 18:16
Powiedzcie mi, jak to jest z okresem wypowiedzenia umowy?
6 lutego skończyła się umowa z orange i przeszła na czas nieokreślony. 10 lutego złożyło się wniosek o przeniesienie do sieci plus numer i we wniosku jest podany termin bez zachowania terminu wypowiedzenia i w plusie ma być jutro 7 marca i moje pytanie dotyczy czy Orange może w tym przypadku naliczyć opłatę abonamentową za okres pełny okres wypowiedzenia (6 marzec - 5 kwiecień), który powinien być przy rezygnacji z umowy/przeniesienia do innej sieci?

 #702780  autor: bora1410
 06 mar 2014, 20:05
Zapłacisz karę. Musi być zachowany przy wypowiedzeniu okres 30 dni. 5 kwietnia będziesz mógł przenieść bez płacenia kary.

 #702781  autor: buba1234
 06 mar 2014, 20:10
graja84 pisze:Masakra, Tobie przy pierwszym telefonie dali -300zł na telefon a u mnie uparcie twierdzą, że nie da rady chyba, że wezmę abo na 30 miesięcy. Śmieszni są dla mnie...
Operatorzy specjalnym programem skanują Twoją tablice na facebooku. Wyszło komputerowi, że uda im sie Ci to wcisnąć, niestety ich program nie przewidział, że wchodzisz na forum telepolis. :P

________________________________

 #702782  autor: WeBeR
 06 mar 2014, 20:11
Dziękuję za informacje
Czyli przyjdzie jeszcze faktura za ten miesiąc, który miał być pełny okres rozliczeniowy. W salonie Plusa mówiła, że nie Orange nie doliczy za ten miesiąc, ze już ostatnią fakturę musiał wystawić

 #702999  autor: uniucz
 07 mar 2014, 23:29
Witam

Miomo że nie intersowałem sieorange na abonament to Brat poprosił mni eo pomoc w negocjacjach na kolejne przedłuzenie i prosz WAs o pomoc
Aktualnie braciak ma
smart paln multi 69,90 ale nie wykożystuje go w pełni
Gównie smsuje w orange i rozmawia duzo(głownie orange) nie wysyła mms i nie korzysta z neta

Po przestudiowaniu ofert na orange zdecydowałem za niego się na SMART PLAN HALLO 39,90 ale do tego chce jakiegoś smartfona

JA chciałbym mu załatwić rabat 30% na abonament na 24 msc
rabat na telefon 300zł (widzłąem zęniektózy taki dosltali)
dodatkow darmowe minuty
umowa na 2 lata
nowy tel


Czy jest szansa na wywalczenie tego?
REozumiem z etakie warunki to tylko po złożeniu wypowiedzenia?
Powiedzcie jak sie skłąda wypowiedzenie w orange? Czy też trzeba złożyć 30dni przed ostatnim okersem rozliczeniowym?
Gdzie mam je zloożyć? Czy w salonie firmowym? Czy wsłać na jakiśadres? Jesli tak to na jaki?
I teraz jaki w miare dobry smartfone moge mieć za maks 1zł w tej ofarcie co napisałem wyzej uwzgledniają cbrabat na telefon

Wiem ze troche sie powtarzam z tymi pytaniami ale ja uzytkuje plusa na abo i tam wiem jak walczyć o swoje ale z orange to bedzie pierwszy raz

dodam ze braciak jest kilentem orange od ok 10 lat i pierwszy raz bedzie sie walczył o cos ekstra

 #703113  autor: maciekc16
 08 mar 2014, 18:58
jest odpiedni dział odnośnie przedłużania umów. Nie rób śmietnika.

 #703127  autor: maciekc16
 08 mar 2014, 20:09
uniucz pisze:Witam

Miomo że nie intersowałem sieorange na abonament to Brat poprosił mni eo pomoc w negocjacjach na kolejne przedłuzenie i prosz WAs o pomoc
Aktualnie braciak ma
smart paln multi 69,90 ale nie wykożystuje go w pełni
Gównie smsuje w orange i rozmawia duzo(głownie orange) nie wysyła mms i nie korzysta z neta

Po przestudiowaniu ofert na orange zdecydowałem za niego się na SMART PLAN HALLO 39,90 ale do tego chce jakiegoś smartfona

JA chciałbym mu załatwić rabat 30% na abonament na 24 msc
rabat na telefon 300zł (widzłąem zęniektózy taki dosltali)
dodatkow darmowe minuty
umowa na 2 lata
nowy tel


Czy jest szansa na wywalczenie tego?
REozumiem z etakie warunki to tylko po złożeniu wypowiedzenia?
Powiedzcie jak sie skłąda wypowiedzenie w orange? Czy też trzeba złożyć 30dni przed ostatnim okersem rozliczeniowym?
Gdzie mam je zloożyć? Czy w salonie firmowym? Czy wsłać na jakiśadres? Jesli tak to na jaki?
I teraz jaki w miare dobry smartfone moge mieć za maks 1zł w tej ofarcie co napisałem wyzej uwzgledniają cbrabat na telefon

Wiem ze troche sie powtarzam z tymi pytaniami ale ja uzytkuje plusa na abo i tam wiem jak walczyć o swoje ale z orange to bedzie pierwszy raz

dodam ze braciak jest kilentem orange od ok 10 lat i pierwszy raz bedzie sie walczył o cos ekstra

Po co piszesz kila razy to samo pytanie. Robisz śmietnik!!!! Chciałbyś abonament za 30zł po zniżkach do tego smartfona, dodatkowe minuty , jeszcze rabat na tego smartfona 300zł. I co jeszcze frytki do tego? Po wypowiedzeniu w tak niskim abo to uzyskasz co najwyżej 20%, bliższe końca umowy po walce dadzą Ci 30% o rabatcie na telefon zapomnij. Ludziom co mają abo 100zł z łaską dają -30% , a rabat na telefon dostają wybrani. Zazwyczaj jest -20% i rabat na telefon , albo -30% i koniec. W abo za 30zł w życiu nie dostaniesz rabatu 300zł jak spuszczą 50zł-100zł i rabat -20% to będzie sukces.

 #703139  autor: Niezgodna7
 08 mar 2014, 21:36
Uniucz.
Może nie abonament, a Orange Yes na kartę? 9zł rozmowy w Orange, 6zł smsy w Orange.
Ewentualnie 9zł smsy do wszystkich sieci.
Hej.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #703141  autor: uniucz
 08 mar 2014, 21:43
A powiedz mi jak sie sklada wypowiedzenie w orange

 #703144  autor: mateuszj14
 08 mar 2014, 21:59
Na stronie 102 tego wątku jest adres na jaki trzeba go wysłać i można powiedzieć, wzór tego wypowiedzenia.

Można też wysłać pocztą, faksem lub złożyć w salonie.
ORANGE.PL

 #703157  autor: uniucz
 08 mar 2014, 23:28
wracajac do wypowiedzi kolegi maciekc16 odnsonie mojego postu to czy moge liczyc na Lumie 520 lub Lumie 800 ewentualnie Galaxy Trend za 1 zl w tym abo co podalem 4 posty wyzej

 #703164  autor: maciekc16
 09 mar 2014, 00:37
o każdym z tych telefonow za 1zl łącznie z rabatem 30% zapomnij. Chyba za dużo wymagasz od operatora. Chcesz abonament za 30 zl i nienajtanszy telefon za 1zl? Litosci. bardzo ciezko ugrac znizke w abo za 100zl , a co dopiero za 30zl. Lumia na orange.pl kosztuje 150 zl , a trend plus 99zl. w salonie odpowiednio 50 zl drozsze. Jesli chcesz tanszy telefon musisz wziac wyzszy abonament. Jesli uda ci sie zbic abo do -30% to uznaj to za sukces . na nic wiecej nie licz. chyba zeby umowa przeszla w czas nieokreslony i molestowalbys ich codziennie telefonami to moze by ci dali -50 zl. na tel.

 #703186  autor: wolvier
 09 mar 2014, 10:07
maciekc16 pisze:o każdym z tych telefonow za 1zl łącznie z rabatem 30% zapomnij. Chyba za dużo wymagasz od operatora. Chcesz abonament za 30 zl i nienajtanszy telefon za 1zl? Litosci. bardzo ciezko ugrac znizke w abo za 100zl , a co dopiero za 30zl. Lumia na orange.pl kosztuje 150 zl , a trend plus 99zl. w salonie odpowiednio 50 zl drozsze. Jesli chcesz tanszy telefon musisz wziac wyzszy abonament. Jesli uda ci sie zbic abo do -30% to uznaj to za sukces . na nic wiecej nie licz. chyba zeby umowa przeszla w czas nieokreslony i molestowalbys ich codziennie telefonami to moze by ci dali -50 zl. na tel.
Ale wcześniej opisali że wystarczy złożyć wypowiedzenie i się dostaję 30% rabatu i 300 zł zniżki na tel - bez względu na abonament, więc w czym problem?

Teraz sluchawki są drogie - więc nie powinno być problemu, w grudniu pewno były problem bo w abo za 49,90 była tanie słuchawki - a inna kwestia, żę:
1. pytający powinien prześledzić wątek
2. moderator powinien uaktualnić pierwszą stronę i byłoby po pytaniach

 #703196  autor: maciekc16
 09 mar 2014, 10:54
Abonament 39.90 po obniżce kosztuje 27.93 x 24miesięce =670zł .

Telefon za króry orange musi zapłacić hurtownikowi 650zł wycenia w tym abo na 300zł.

Wyobraź sobie sytuacje że dostajesz rabat -30% na abo i do tego zniżkę 300zł na telefon. Orange z tego tytułu dostanie 20zł z czego jeszcze część będzie musiało zapłacić kurierowi za dostarczenie telefonu. Włączcie jeden z drugim myślenie i przestańcie pisać brednie. W tak niskim abonamencie nie dostaniecie takich cudów. Użyjcie mózgu. Jak już pisałem niektórzy mają problem z uzyskaniem -30% na abonament 100zł i więcej, a co dopiero w takim śmieciowym. Jedynie co dostaniesz maxymalnie to -20% i 50zł zniżki na telefon.

 #703261  autor: uniucz
 09 mar 2014, 17:07
oki, ale ta lumia 520 jest za 1 zł w tym abo

 #703312  autor: kamszot
 09 mar 2014, 20:46
oddam grupon -30% na przedłożenie bo niewykorzystam. szybka akcja bo grupon do 10.03.2014

 #703415  autor: maciekc16
 10 mar 2014, 15:45
uniucz pisze:oki, ale ta lumia 520 jest za 1 zł w tym abo
A to ciekawe. Bo w abo 39.90 jest za 199zł (149zł w sklepie internetowym). Ja nie wiem na jakie Ty abonamenty patrzysz

 #703498  autor: lakens
 10 mar 2014, 22:46
Witam. Jestem nowy na forum. Aktualnie jestem w posiadaniu beznadziejnej oferty w orange na 3 lata (60 min do wszystkich chyba 100 smsów i troche mms. Według mnie oferta jest beznadziejna w porównaniu do ofert które teraz znajdują się na rynku orange. (Byłem głupi, młody i odpalony na wypas telefon). Umowę w orange posiadam od jakichś 7 lat razem z moim dziadkiem który wziął mi wymarzony telefon na moje urodziny. Początkowo Abonament wynosił 25 lub 29 zł a aktualnie wynosi 39.90 zł. Umowa najprawdopodobniej kończy mi się w czerwcu bądz w lipcu. Przymierzam się do podpisania kolejnej umowy z telefonem. Możliwe jest że namówię dziadka na abonament 50 zł gdyż jest to ostatnia umowa na dziadka, kolejną chciałbym wziąć na siebie. Chciałbym wywalczyć co najmniej 0,5 GB internet kilkaset minut (własnie nie wiem ile bo nie orientuję się ile moge dostać w tym abonamencie) oraz Nokie Lumie 625 (koniecznie WP8, żaden android), może być inny telefon byle by był na tym samym poziomie technologicznym. Umowa oczywiście na 24 miesiące (już nigdy nie dam się namówić na 36 miesięcy!! ) Nikt jeszcze do mnie nie dzwonił w sprawie przedłużenia umowy.
Chciałbym wywalczyć jak najlepsze warunki

Pytania:
1. Ile będe musiał dopłacić do telefonu? (na stronie jest napisane, że będe do telefonu musiał dopłacić ponad 400 zł - absurd, nigdy takich pieniędzy nie dopłace za taki telefon)
2. Czekać aż zadzwonią czy dobijać się do nich i zaproponować własną możliwość? (Wujek podpowiada, że lepiej poczekać aż umowa wygaśnie wtedy są najlepsze oferty - jednakże ja nie mogę czekać aż do czerwca gdyż potrzebuje telefonu bo po prostu tamten mi się rozleciał. Potrzebuje telefonu jak najszybciej - szkoła mnie do tego zmusza.

Nie ma możliwości rezygnacji albo przeniesienia numeru do innego operatora - TYLKO ORANGE (nie pytajcie dlaczego)
Czytałem o możliwości wypowiedzenia umowy, jednakże boję się bawić w takie rzeczy gdyż naprawde nie chce rezygnować i nie jestem też pewny czy będą mi dzwonić z ofertą która mnie zainteresuje. Myśle że ta możliwość nie będzie konieczna gdyż jestem w stanie dopłacić do telefonu ale nie aż 400 zł. Nie potrzebuje mocnego telefonu pokroju SGS III bądź SGS IV. Potrzebuje telefon do internetu (informacje na jakiś temat), muzyki, CZASAMI do gier oraz do zdjęć.

EDIT: Chciałbym dodać, że brat w t-mobile posiada nokie lumie 820 w abonamencie 50 zł sporo minut i w miare duży pakiet internetu i dopłacił do niej tylko 100zł, a jest w t-mobile tyle co ja, więc myśle że moje warunki nie są zbyt wygórowane :) Z góry dziękuje za pomoc oraz pozdrawiam czytelników mojego dość długiego postu :)
  • Strona 79 z 675
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 675
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 675