DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 81 z 675
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 675

 #703909  autor: andrewzc
 13 mar 2014, 22:10
Poruszę po raz kolejny temat, wziąłbym abo za 89,90 zł i sony xperia Z 1? Orientuje się ktoś ile konkretnie mogę dostać po wypowiedzeniu, bo jutro akurat złożę i chcę wiedzieć o ile mogę się targować. Oczekuję odpowiedzi od znawców tematu, a nie takich co udają, że się znają.

 #703955  autor: maciekc16
 14 mar 2014, 10:53
andrewzc pisze:Poruszę po raz kolejny temat, wziąłbym abo za 89,90 zł i sony xperia Z 1? Orientuje się ktoś ile konkretnie mogę dostać po wypowiedzeniu, bo jutro akurat złożę i chcę wiedzieć o ile mogę się targować. Oczekuję odpowiedzi od znawców tematu, a nie takich co udają, że się znają.
Ale jesteś upierdliwy, widziałem że czytałeś wcześniejsze odpowiedzi, nie rozumiem po co zadajesz w kółko to samo pytanie.

 #704169  autor: bozuch
 15 mar 2014, 11:33
Witam,
Przed chwilą dzwoniłem do Orange odnośnie oferty jaką by dla mnie mieli. Numer w sieci posiadam od 14 lat. Najpierw na kartę potem abonament, znów na kartę i teraz znów abonament. Co się dowiedziałem Cały ten staż sobie mogę wsadzić w d... ponieważ staż liczy się tylko przy abonamencie a ten który miałem wcześniej kasuję się bo miałem numer na kartę w między czasie. Totalny bezsens.

Czytając ten wątek wszędzie piszecie o umowie na 24miesiące, ja usłyszałem w Orange że przy zniżce 20% umowa jest na 30 miesięcy. I tylko w takim przypadku mogą dać tą zniżkę na abonament i tel.
No to jak to w końcu jest? Mam jeszcze trochę czasu do końca umowy więc mogę czekać co będą proponować. Na dzień dzisiejszy co mi zaproponowali:
Umowa 30miesięcy
abonament 69,90zł - 20% = 55,92zł
Nielimitowane sms i rozmowy do Orange
600min do wszystkich sieci
1 GB
Telefon Samsung Galaxy Grand Neo za 19zł
Co Wy o tym sądzicie?

 #704183  autor: mrkarolk
 15 mar 2014, 12:27
andrewzc pisze:Czytałem, ale konkretnie max to 30 % zniżki na abo i 300 zł na słuchawkę?
Nie "albo" tylko "i". Możesz otrzymać -30% na abonament i dodatkowo jeszcze zniżka na telefon. Oni mogą mówić, że albo zniżka albo rabat na telefon - wtedy mówisz, że nie macie o czym rozmawiać i tyle. Fizycznie ma możliwość wprowadzenia i -30% i zniżki na telefon.

[ Dodano: 2014-03-15, 12:32 ]
bozuch pisze:Witam,
Przed chwilą dzwoniłem do Orange odnośnie oferty jaką by dla mnie mieli. Numer w sieci posiadam od 14 lat. Najpierw na kartę potem abonament, znów na kartę i teraz znów abonament. Co się dowiedziałem Cały ten staż sobie mogę wsadzić w d... ponieważ staż liczy się tylko przy abonamencie a ten który miałem wcześniej kasuję się bo miałem numer na kartę w między czasie. Totalny bezsens.

Czytając ten wątek wszędzie piszecie o umowie na 24miesiące, ja usłyszałem w Orange że przy zniżce 20% umowa jest na 30 miesięcy. I tylko w takim przypadku mogą dać tą zniżkę na abonament i tel.
No to jak to w końcu jest? Mam jeszcze trochę czasu do końca umowy więc mogę czekać co będą proponować. Na dzień dzisiejszy co mi zaproponowali:
Umowa 30miesięcy
abonament 69,90zł - 20% = 55,92zł
Nielimitowane sms i rozmowy do Orange
600min do wszystkich sieci
1 GB
Telefon Samsung Galaxy Grand Neo za 19zł
Co Wy o tym sądzicie?
Co do tego stażu, również uważam, że to bez sens jest. Można mieć telefon przez 20 lat na abonament, potem przez miesiąc na kartę i gdy ponownie wchodzisz na abonament jesteś traktowany jako świeżak i fizycznie nie mają możliwości dania Ci lepszej oferty.

Co do oferty - dostałeś propozycję z DUK. Nie jest najgorsza ale gdy złożysz wypowiedzenie dostaniesz lepszą ofertę. -30%, rabat na telefon + to samo co wymieniłeś lub więcej. Podstawą uzyskania jak najlepszej oferty jest złożenie wypowiedzenia.

Edit:
Aaa i oczywiście umowa na 24 miesiące. Najgorszą rzeczą jaką można zrobić to zobowiązywać się na dłuższy okres.

W salonie nie będą chcieli raczej przyjąć wypowiedzenia - taka polityka firmy - wciskanie kitu - ale nie chcę mi się rozpisywać na ten temat. Stanowczo poprosić o przesłanie wypowiedzenia oraz poprosić i otrzymanie potwierdzenia przekazania i tyle. Po max. 2 tyg. (zazwyczaj krócej) będzie się ktoś kontaktować. Jasno powiedzieć czego się oczekuje i nie powinno być problemów.

 #704231  autor: lakens
 15 mar 2014, 18:47
Jak wcześniej pisałem mam abonament 40 zł, chciałbym go podnieś i płacić 50zł. Po złożeniu rezygnacji czego mogę żądać maksymalnie od orange w stażu 8 lat? Moje minimalne żądania:
-Lumia 625 za minimum 200zł
-jakieś 200-300 minut do wszystkich
-do orange wszystko za darmo
-0,5 GB internet

Czy takie warunki są realne po złożeniu rezygnacji?

EDIT:
Opłaca sie brać telefony z dopiskiem "ODNOWIONY"? Taki telefon potrzyma tyle co inne? Nie bedzie to jakiś szajs?

 #704260  autor: mrkarolk
 15 mar 2014, 22:52
lakens pisze:Jak wcześniej pisałem mam abonament 40 zł, chciałbym go podnieś i płacić 50zł. Po złożeniu rezygnacji czego mogę żądać maksymalnie od orange w stażu 8 lat? Moje minimalne żądania:
-Lumia 625 za minimum 200zł
-jakieś 200-300 minut do wszystkich
-do orange wszystko za darmo
-0,5 GB internet

Czy takie warunki są realne po złożeniu rezygnacji?

EDIT:
Opłaca sie brać telefony z dopiskiem "ODNOWIONY"? Taki telefon potrzyma tyle co inne? Nie bedzie to jakiś szajs?
Zanim zadacie pytanie przeczytajcie chociaż ostatnie dwie strony tematu! Nie bądźcie aż tak leniwi!

Proponuję:
Smart Plan Multi 49,90 zł, z Twoim stażem: 0,5 GB, SMSy i rozmowy z Orange za darmo, 300 min do wszystkich, Lumia za 419zł. Po złożeniu rezygnacji -30% oraz 300zł zniżki na telefon czyli abonament w cenie 34,93 zł. Lumia 625 za 149zł.
Suma zobowiązań wobec Orange: 24*34,93+149=987,32zł

Ewentualnie wyższy plan taryfowy - Smart Plan Multi 69,90zł. 1 GB, SMSy i rozmowy do Orange za darmo + 750 min do wszystkich. Lumia 625 za 149 zł. Po złożeniu wypowiedzenia słuchawka za 1 zł i abonament 48,93.
Suma zobowiązań wobec Orange: 24*48,93+1=1175,32zł

Reasumując - na Twoje potrzeby wystarczy Ci ta pierwsza propozycja i właśnie tę Ci polecam ;)

Pozdrawiam

 #704273  autor: Loth
 16 mar 2014, 00:56
Posiadam 4 numery w Orange dla Firm. Z siecią związany jestem abonamentem na jednym telefonie od parunastu lat, trzy pozostałe numery to były najpierw mixy, a potem abonamenty. Obecnie jestem w sytuacji takiej, że termin końca umowy z moim numerem był w listopadzie 2013 i nikt nie pofatygował się, żeby zadzwonić.
1) I tutaj moje pierwsze pytanie: teraz umowa jest na czas nieokreślony i co miesiąc przedłużana?

Chciałbym podpisać nową umowę, ponieważ wybrałbym z nią nowy telefon. Obecnie posiadam Plan Optymalny 250 (abonament 60 zł) ze rabatem na abonament 31 zł, czyli kwota, którą płacę co miesiąc to około 36 zł brutto za ten numer. W planie tym posiadam nieograniczone rozmowy z orange i stacjonarnymi oraz 250 minut do wszystkich sieci.
Kolejnemu numerowi należącemu do firmy umowa kończy się 31 maja 2014, więc tez już można ją przedłużyć, też chciałbym to zrobić z telefonem. Obecnie jest to Plan Korzystny 150.
2) Drugie pytanie to czy za przedłużenie obu umów na raz mogę wynegocjować jakiś rabat bądź lepsze warunki?

Podstawą w tym wszystkim jest to, żeby więcej nie płacić. Mogę płacić tyle samo, mile widziane byłoby mniej.
Pierwszy numer głównie dzwoni, głównie do Orange i chciałby nowy telefon, dzięki któremu mógłby wspomóc się czasem (dość rzadko) GPSem czy internetem w telefonie. Obecnie mam SE KP 500i, czyli dość staaary model.
Drugi numer dzwoni (dużo na jeden numer w Tmobile, ale także do Orange), smsuje, korzysta z internetu, aplikacji, gpsu itd (czyli generalnie sporo więcej korzysta z telefonu). Obecnie ma SE xperia Neo V.

3) Moje kolejne pytanie dotyczy wypowiedzenia umowy i jak to dokładnie z tym jest. Czy mogę poprosić konsultanta o przysłanie wypowiedzenia tylko do podpisania czy sam to muszę składać?
4) Jaki jest termin wypowiedzenia?
5) Czy po wysłaniu wypowiedzenia muszę czekać na kontakt i mogę je anulować po dostaniu dobrej oferty?
6) Czy w mojej sytuacji wzięcie na oba numery dwa razy orange bizz w najtańszej opcji na 24 miesiące i wynegocjowanie do tego 30% zniżki na abonament + 30% zniżki na telefon to najlepsza opcja? Na pewno na jeden numer będę musiał włączyć jakąś usługę z smsami. Obecnie mam 500 sms za 5 zł.

 #704334  autor: andrewzc
 16 mar 2014, 15:20
Czy zdarzyło się aby ktoś dostał większy rabat na telefon niż 300 zł, bo w salonie jest opcja, 20 % rabatu na abo i 300 zł na telefon bez łaski i składania wypowiedzenia, tylko nie chcą o tym mówić.

 #704342  autor: hans1054
 16 mar 2014, 16:25
Witam

Macie jakieś przecieki odnośnie nowych planów taryfowych dla klientów indywidualnych??

Dzisiaj dzwoniłem do BOK konsultant powiedział że jeżeli mi się nie śpieszy to żebym nie podpisywał nowej umowy bo w planach sa nowe taryfy. Chciałem pociągnąć za język ale wykręcił się formułką ..... Nie mogę udzielać takich informacji....

Jak macie info kiedy nowe plany taryfowe zostaną wprowadzone do oferty to dajcie znać.

Jeżeli konsultanci z Bok-u słyszeli o nowych planach to mam nadzieje że do kwietnia pojawią sie nowe taryfy :-)


Dowiedziałem sie przed chwilą że nowe plany taryfowe pojawią się po 01.04.br.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2014, 09:03 przez hans1054, łącznie zmieniany 1 raz.

INTERNET Beskid Media 1GB/300mb

 #704430  autor: bialy958
 17 mar 2014, 08:42
Witam. W czerwcu kończy mi się umowa na telefon. Chciał bym ją przedłużyć na trochę lepszych warunkach i dostać jakiś sensowniejszy telefon. Teraz mam umowę na 59 zl ale na nowej chciał bym zejść do 49 zl multi lub 69 z rabatem 10 zl żeby wychodziło max 60zl. Telefony które mnie interesują to xperia sp tak do 300 zl albo galaxy grand neo do max 200 zl ale jestem otwarty także na inne propozycje :D Proszę o kontakt priv.

 #704613  autor: yogmen
 18 mar 2014, 08:06
Ha jednak z tymi przedluzeniami to nie jest tak kolorowo.

Mam dwa numery jak konczyla się umowa na pierwszy to chciałem się przenieść do nju i nagle zadzwonili z działu rezygnacji Orange i złożyli fajną ofertę Pan zasugerował że na drugi numer mogę dostać to samo jak tylko zrobię to samo no i zrobiłem a tu się okazuje że nie mają zamiaru dzownić (przynajmiej na to wygląda) no cóż nie to nie teraz to ostatecznie przeniose całość może nawet poza orange.

 #704671  autor: bozuch
 18 mar 2014, 15:21
bozuch pisze:Na dzień dzisiejszy co mi zaproponowali:
Umowa 30miesięcy
abonament 69,90zł - 20% = 55,92zł
Nielimitowane sms i rozmowy do Orange
600min do wszystkich sieci
1 GB
Telefon Samsung Galaxy Grand Neo za 19zł
Negocjacje trwają dalej. Dzisiaj miał zadzwonić konsultant,nie zadzwonił więc ja zadzwoniłem i co nastąpiło:

umowa 24 miesiące
abonament 69,90zł - 20%
Nielimitowane sms i rozmowy do Orange
500 + 500 min do wszystkich sieci
1 GB
Telefon Samsung Galaxy Grand Neo za 39zł

Chciałem negocjować o SIII ale pani stwierdziła że jest za drogi i nie może mi na nim spuścić ani złotówki.
Jak myślicie na chwilę obecną jest to dobra oferta czy da się coś jeszcze wyciągnąć?
Aha pytałem o te nowe abonamenty że niby mają wyjść to babka powiedziała że nic o tym nie wie.

 #704733  autor: andrewzc
 18 mar 2014, 19:06
Nie orientuje się ktoś ile oprócz 30% rabatu na abonament w opcji Smart Plan Multi za 69,90 zł dodają minut do pakietu, oczywiście w opcji po wypowiedzeniu?

 #704759  autor: rekin01
 18 mar 2014, 19:51
Dzisiaj zadzwoniła do mnie Pani z biura obsługi i propozycją uaktualnienia mojego planu taryfowego. Niestety nie miałem czasu rozmawiać i nic się nie dowiedziałem. Miała zadzwonić później, ale nie zadzwoniła. W tej chwili mam taryfę Pelikan II, a umowa kończy mi się w listopadzie. Miał ktoś taką sytuację i wie o co mogło chodzić?

 #704791  autor: maciekc16
 18 mar 2014, 21:18
bozuch pisze:
bozuch pisze:Na dzień dzisiejszy co mi zaproponowali:
Umowa 30miesięcy
abonament 69,90zł - 20% = 55,92zł
Nielimitowane sms i rozmowy do Orange
600min do wszystkich sieci
1 GB
Telefon Samsung Galaxy Grand Neo za 19zł
Negocjacje trwają dalej. Dzisiaj miał zadzwonić konsultant,nie zadzwonił więc ja zadzwoniłem i co nastąpiło:

umowa 24 miesiące
abonament 69,90zł - 20%
Nielimitowane sms i rozmowy do Orange
500 + 500 min do wszystkich sieci
1 GB
Telefon Samsung Galaxy Grand Neo za 39zł

Chciałem negocjować o SIII ale pani stwierdziła że jest za drogi i nie może mi na nim spuścić ani złotówki.
Jak myślicie na chwilę obecną jest to dobra oferta czy da się coś jeszcze wyciągnąć?
Aha pytałem o te nowe abonamenty że niby mają wyjść to babka powiedziała że nic o tym nie wie.
Czy zostało żłożone wypowiedzeni?

 #704807  autor: bozuch
 18 mar 2014, 23:30
no jeszcze nie ale bo umowa kończy się w czerwcu,ale korci mnie żeby złożyć.Tylko czy jeszcze coś mogą zaproponować?

 #704834  autor: Matsss
 19 mar 2014, 09:19
Z tego co widzę zniżki na abonament dalej są i wróciła nawet zniżka 30%, natomiast moja koleżanka dowiedziała się przed chwilą od konsultanta, że ich nie ma. Co robić w takim wypadku?

 #704857  autor: maciekc16
 19 mar 2014, 11:06
bozuch pisze:no jeszcze nie ale bo umowa kończy się w czerwcu,ale korci mnie żeby złożyć.Tylko czy jeszcze coś mogą zaproponować?
Oferta świetna jeśli bez wypowiedzenia. Zjechali z ceną telefonu o 100zł i 20% abo. W play bez wypowiedzenia nie spuszszą nawet 5groszy na abo i telefon. Po wypowiedzeniu spuszczają w ofertach bez telefonu, mi z telefonem nie dali się nic ruszyć od tego co jest na stronie.

Myśle że po wypowiedzeniu bedzie podobnie. Jedynie co możesz ugrać to -30% na abo, ale mogą zabrać zniżkę na tel. Zależy od konsyltanta.

 #705016  autor: krzysztof.ka
 19 mar 2014, 23:24
hans1054 pisze:Witam

Macie jakieś przecieki odnośnie nowych planów taryfowych dla klientów indywidualnych??

Dzisiaj dzwoniłem do BOK konsultant powiedział że jeżeli mi się nie śpieszy to żebym nie podpisywał nowej umowy bo w planach sa nowe taryfy. Chciałem pociągnąć za język ale wykręcił się formułką ..... Nie mogę udzielać takich informacji....

Jak macie info kiedy nowe plany taryfowe zostaną wprowadzone do oferty to dajcie znać.

Jeżeli konsultanci z Bok-u słyszeli o nowych planach to mam nadzieje że do kwietnia pojawią sie nowe taryfy :-)


Dowiedziałem sie przed chwilą że nowe plany taryfowe pojawią się po 01.04.br.
Ma to sens, ponieważ obecne katalogi mają ważność od stycznia do kwietnia.

Moje słuchawki: Plus: Motorola d160, Nokia 3110, Nokia 3310, Nokia 6820, Nokia 6310, Nokia 9300, HP IPaq hw6915, Nokia E51, Nokia E52, Nokia N8. Orange: SE Xperia Arc, SG S III.

 #705046  autor: vicehrabia
 20 mar 2014, 09:32
Witam.Umowa kończy mi sie w maju i dzisiaj dostałem tel.z propozycją abonament 69zł tel Galaxy Grand Neo za 119zł lub SonySP za 379 co dziwniejsze pani twierdziła że jest z działu utrzymania klienta i że nie ma juz znizek na abonament i telefon.Powiedziałem ze dziekuję za taka ofertę i nie bede przedłużał umowy(na razie :)) Teraz pytanie czy sciemniała czy faktycznie dzwoniła z DUK i nie daja już zniżek na abo i tel?
  • Strona 81 z 675
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 675
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 675