DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 92 z 675
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 675

 #715949  autor: cinek_wwl
 09 maja 2014, 09:50
pomaranczowy pisze:
Halset pisze:pomaranczowy,
A co powiesz na to jak Ci powiem, że w chwili obecnej mogę mieć ofertę bez telefonu za 24 zł za no limit do wszystkich minuty, smsy i mmsy, 2 GB na neta (+ za 10 zł dodatkowe 3 GB opcjonalnie), 400 minut w roamingu i nawigację Orange (abonament za 34 zł nie licząc rabatu Orange Open, który mi przysługuje)? :D
Do rabatu Orange Open każda usługa musi być za minimum 39 zł

 #715954  autor: Tamto
 09 maja 2014, 10:32
cinek_wwl pisze:
pomaranczowy pisze:
Halset pisze:pomaranczowy,
A co powiesz na to jak Ci powiem, że w chwili obecnej mogę mieć ofertę bez telefonu za 24 zł za no limit do wszystkich minuty, smsy i mmsy, 2 GB na neta (+ za 10 zł dodatkowe 3 GB opcjonalnie), 400 minut w roamingu i nawigację Orange (abonament za 34 zł nie licząc rabatu Orange Open, który mi przysługuje)? :D
Do rabatu Orange Open każda usługa musi być za minimum 39 zł
Nie do końca. Kwota 39zł za usługę musi być, ale jeżeli na jakąś usługę dostajemy zniżkę, to liczy się kwota przed zniżką, czyli jeżeli dostaniemu kod -20% lub -30%, to nawet jak weźmiemy Smart Plan Halo II w kwocie bazowej 39,98 to mimo tego, że płacimy 31,99zł lub 27,99zł, to zniżka przysługuje. Albo Orange Free Net bez modemu z pakietem danych 5GB kosztuje 19,95zł, co jest 50% z 39,90 (oferta standardowa) - taka opcja również uprawnia do rabatu w ramach Orange Open. Tak więc w zależności skąd się wzięło 24zł w wyżej opisanej ofercie - rabat za Orange Open będzie przysługiwał lub nie.

 #715978  autor: pomaranczowy
 09 maja 2014, 11:20
Tamto pisze:
cinek_wwl pisze:
pomaranczowy pisze: Do rabatu Orange Open każda usługa musi być za minimum 39 zł
Nie do końca. Kwota 39zł za usługę musi być, ale jeżeli na jakąś usługę dostajemy zniżkę, to liczy się kwota przed zniżką, czyli jeżeli dostaniemu kod -20% lub -30%, to nawet jak weźmiemy Smart Plan Halo II w kwocie bazowej 39,98 to mimo tego, że płacimy 31,99zł lub 27,99zł, to zniżka przysługuje. Albo Orange Free Net bez modemu z pakietem danych 5GB kosztuje 19,95zł, co jest 50% z 39,90 (oferta standardowa) - taka opcja również uprawnia do rabatu w ramach Orange Open. Tak więc w zależności skąd się wzięło 24zł w wyżej opisanej ofercie - rabat za Orange Open będzie przysługiwał lub nie.
To jest zrabatowany Smart Plan Multi II 94,99. Ofertě może wziąć na swoje dane tylko pracownik. Zapraszam do zatrudnienia się w firmie. :)

 #715980  autor: dsk121
 09 maja 2014, 11:30
pomaranczowy pisze:
Tamto pisze:
cinek_wwl pisze: Nie do końca. Kwota 39zł za usługę musi być, ale jeżeli na jakąś usługę dostajemy zniżkę, to liczy się kwota przed zniżką, czyli jeżeli dostaniemu kod -20% lub -30%, to nawet jak weźmiemy Smart Plan Halo II w kwocie bazowej 39,98 to mimo tego, że płacimy 31,99zł lub 27,99zł, to zniżka przysługuje. Albo Orange Free Net bez modemu z pakietem danych 5GB kosztuje 19,95zł, co jest 50% z 39,90 (oferta standardowa) - taka opcja również uprawnia do rabatu w ramach Orange Open. Tak więc w zależności skąd się wzięło 24zł w wyżej opisanej ofercie - rabat za Orange Open będzie przysługiwał lub nie.
To jest zrabatowany Smart Plan Multi II 94,99. Ofertě może wziąć na swoje dane tylko pracownik. Zapraszam do zatrudnienia się w firmie. :)
to pracując w orange za abonament w tej sieci jeszcze płacić trzeba??
taki to telefon "służbowy"?

 #716004  autor: Ruben
 09 maja 2014, 13:07
dsk121, pracując u operatora jak i w każdej innej firmie, poza telefonem służbowym można posiadać numer prywatny.
Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś w Orange można było wziąć chyba 4 numery w zrabatowanej wersji np. dla członków rodziny.

 #716101  autor: łazęga
 09 maja 2014, 19:20
Mam pytanie. Na swoim koncie abonenckim mam 3 nr kom i 1 nr mobilny. W związku z tym mam rabat 20 zł open family i 10 zł open combo. Planuję jeszcze jeden nr kom. Czy otrzymam jeszcze jakiś rabat przy wyborze abo za min.39 zł? Czy już dostałem max tego co można? Dziękuję.

 #716247  autor: Azaitar
 10 maja 2014, 14:45
Poszedlem do autoryzowanego salonu i poprosilem o rozmowę z konsultantem z grupy utrzymaniowej i Pani w salonie połączyła mnie. Udało mi się otrzymać na prawdę świetne oferty :) :

Na telefon 19,98zl:
- no limit rozmowy do Orange
- no limit smsy/mmsy do wszystkich sieci
- 260 minut do innych
- umowa 16 miesiecy bez telefonu

Na internet mobilny 17,98:
- 49 GB
- umowa 24 miesiące bez modemu

 #716439  autor: Kafarion
 11 maja 2014, 09:34
Witam,

Pod koniec sierpnia kończy mi się umowa, jednak już teraz otrzymuję telefony z różnymi ofertami - głównie chcą mi wcisnąć jakiś tablet... Aktualnie posiadam abonament 69zł w taryfie indywidualnej, jednakże jakiś czas temu zaktualizowałem dane osobowe o NIP i już nowy abonament będę brał na firmę.

Pobrałem już wzór wypowiedzenia z tego tematu i mam pytanie - gdzie znajdę ten numer abonenta? To mój numer telefonu, czy kod abonencki?

Teraz co mnie interesuje - chciałbym taryfę nie wyższą niż mam obecnie, najlepiej niższą niźli 50zł. Raczej rozmawiam niż smsuje (do wszystkich sieci i na stacjonarne) i trochu internetu - maksymalnie 1gb. Telefon chciałbym sony Z1 compact - oczywiście jak najtaniej, teraz mam go za około 750zł przy abonamencie 90zł. Staż mam około 7 lat.

Jak myślicie jak najlepiej to rozegrać? Słać wypowiedzenie z potwierdzeniem odbioru? (na jaki adres i kiedy?), czy może iść do salonu i prosić o połączenie z DUK? Czy może jeszcze czekać i sami coś zaproponują? Byłem ostatnio złożyć wypowiedzenie w salonie, ze zmianą taryfy na orange go (nowe), to mi powiedziano, że wypowiedzenie pisemne mogę złożyć dopiero na równo miesiąc przed końcem umowy (nawet jeśli w wypowiedzeniu jest zaznaczone, że umowa wygasa z dniem końca umowy).

Dzięki za wszelką pomoc. Temat przerobiłem tak na szybko, bo 122 strony to ciut dużo ;D

 #716462  autor: mrkarolk
 11 maja 2014, 11:16
Kafarion pisze: Pobrałem już wzór wypowiedzenia z tego tematu i mam pytanie - gdzie znajdę ten numer abonenta? To mój numer telefonu, czy kod abonencki?
To po prostu numer telefonu z którego chcesz zrezygnować ;)
Kafarion pisze: Telefon chciałbym sony Z1 compact - oczywiście jak najtaniej, teraz mam go za około 750zł przy abonamencie 90zł. Staż mam około 7 lat.
Niestety tak naprawdę staż nie wiele daje.
Kafarion pisze: Jak myślicie jak najlepiej to rozegrać? Słać wypowiedzenie z potwierdzeniem odbioru? (na jaki adres i kiedy?), czy może iść do salonu i prosić o połączenie z DUK? Czy może jeszcze czekać i sami coś zaproponują? Byłem ostatnio złożyć wypowiedzenie w salonie, ze zmianą taryfy na orange go (nowe), to mi powiedziano, że wypowiedzenie pisemne mogę złożyć dopiero na równo miesiąc przed końcem umowy (nawet jeśli w wypowiedzeniu jest zaznaczone, że umowa wygasa z dniem końca umowy).
Wypowiedzenie możesz złożyć kiedy tylko chcesz - w salonach kłamią prosto w oczy, sam się z tym nie raz spotkałem. Żeby umowa nie została Ci przedłużona to tak naprawdę powinieneś to zrobić na dzień przed rozpoczęciem ostatniego cyklu rozliczeniowego.

Wypowiedzenie możesz wysłać nawet mailowo na adres [email protected] Pamiętaj tylko, żeby dokument zawierał Twój własnoręczny podpis. Możesz napisać na kartce i zeskanować albo zrobić zdjęcie telefonem (choć nie wiem czy to przejdzie) i wysłać.

Podstawą do osiągnięcia rozsądnej oferty jest złożenie wypowiedzenia także najpierw wyślij pismo a potem negocjuj - lepszej recepty nie dostaniesz :)

Pochwal się potem na forum co udało Ci się wywalczyć.

Pozdrawiam :)

 #716566  autor: masllak
 11 maja 2014, 20:07
pomaranczowy pisze:
Halset pisze:
masllak pisze:
Ofeta II

Oferta 24 miesiące rabat 30% przez 20 miesięcy!
Multi II 94,90 - 30% - efaktura = 62 zł - 10 zł = 52 zł
No limit do wszystkich minuty i sms
Internet 2 gb

Telefony - LG l90 za 1 zł, Xperia SP za 49 zł
Coś Ci się nie pomyliło albo czegoś nie zrozumiałeś źle?
Abo na 2 lata z all no limit i 2GB neta i do tego jeszcze telefon - razem 52zł miesięcznie?
Pozostałe sieci dają za takie kwoty przy przedłużaniu przy opcji tylko SIM.
Skąd te 10zł za efakturę? Skoro dzisiaj ją masz, to nie dostaniesz chyba rabatu....
Za efakturę jest - 5,01 zł. 10 zł prawdopodobnie kolega odjął ze względu na rabat Orange Open.
Multi II 94,90 - 30% - efaktura = 62 zł - Open10 zł = 52 zł
No limit do wszystkich minuty i sms
Internet 2 gb+0,5 LG L90 za 1 zł umowa 24 miesiące

 #716714  autor: 3.14-ter
 12 maja 2014, 16:38
Do mnie wydzwaniali po 2xdziennie jak byłem w niezbyt korzystnym roamingowo kraju poza UE na urlopie, a dzisiaj w końcu udało się porozmawiać na temat szalenie korzystnej oferty utrzymaniowej. W telegraficznym skrócie: jest faktycznie superkorzystna, bo identyczna z tą, którą mam widoczną w profilu na www, pani jęczy że nic nie może dać więcej, bo to nie ten poziom negocjacyjny, a co najlepsze po 42 dniach od złożenia wypowiedzenia nie widzą tego w systemie, więc rozmowa przypomina pogawędkę z koniem przez telefon :-D

 #716718  autor: tomaszg
 12 maja 2014, 17:13
Chciałem ponowić swoje pytanie ponieważ umknęło przy jakiejś większej dyskusji tutaj na forum :


Kończy mi się obecnie umowa z Orange Plan Korzystny 900 czytając ostatnie 20 stron wniosek jest jeden aby wysłać wypowiedzenie umowy. Natomiast czy w przypadku mojej oferty również mogę liczyć na rabaty - 30% i na telefon ? Obecnie na stronie wyskakuje mi tylko oferta BIZ ( mam tel na firmę )

 #716788  autor: wiedzmaak
 12 maja 2014, 20:36
Witam,

Ostatnio rozmawiałem z miłą Panią konsultantką. Staż 10 lat rachunki miesięcznie przeszło 160zł(mam tam wykupione ubezpieczenie na życie + telefonu). Teraz celuje w sgs 5. Przy abonamencie 159,90 mogłem go mieć za 1zł. Nie chce zwiększać abonamentu, więc zapytałem ile będzie kosztować telefon w abo za 129,90 - ponad 1000zł. Ładnie podziękowałem i nie jestem zainteresowany tą ofertą.

Pytanie mam takie. Umowa kończy mi się 14.07 br. Kiedy mogę złożyć wypowiedzenie tak, żeby nie płacić kary, a żeby zachować numer. Konsultantka powiedziała, że mogę to zrobić 30 dni przed zakończeniem umowy. Prawda to?

Pozdrawiam

 #716794  autor: kas007
 12 maja 2014, 21:01
Wypowiedzenie możesz wysłać kiedy uważasz, tylko napisz w nim, że wypowiadasz umowę z dniem 14.07.2014. Ja swoje wysłałam miesiąc temu, a umowa kończyła się również w lipcu.

 #716802  autor: kamil1221
 12 maja 2014, 21:55
wiedzmaak pisze: Pytanie mam takie. Umowa kończy mi się 14.07 br. Kiedy mogę złożyć wypowiedzenie tak, żeby nie płacić kary, a żeby zachować numer. Konsultantka powiedziała, że mogę to zrobić 30 dni przed zakończeniem umowy. Prawda to?

Pozdrawiam
By przejść z Abonamentu na kartę musisz wybrać, się do salonu Orange nie wcześniej niż na 30 dni przed zakończeniem umowy.

 #716830  autor: uniucz
 12 maja 2014, 23:47
Złozyłem wypowiedzenie na numer abonamentowy 22.042014 z adnotacją zebby konaktowali sie w sprawie przedłużenia na inny nr
umowa kończy się 29.06.2014.
Dostałem sms ze wypowiedzenie przyjeli i tele -zero telefonów od DUK
czy oni bedą dopiero dzwonić w okresie mniejszym niż30dni przed końcem umowy?
czy mozę iść do salonu firmowego i poprośić o kontakt z DUK samemu?
ktoś coś poradzi?
Chce przejsc z wyższego abo na niższy

 #717088  autor: MikiOk
 13 maja 2014, 21:25
Witam,
Za niecałe 1-2 miesiące kończą się u nas w firmie 3 numery, niestety rozmowa w salonie nic nie dała, nie doszliśmy do żadnego porozumienia mimo nawet kontaktu z BOK za pośrednictwem przedstawiciela Orange (zmarnowany tylko czas,a nie przepadam za tym). Wypowiedzenia zostały złożone z zachowaniem terminów.
Pytanie mam, czy na forum jest ktoś kto zajmuje się klientem biznesowym, żeby dojść do porozumienia w miarę mało czasochłonny sposób, z korzyścią dla obu stron. Śledzę forum i wiem, co można uzyskać. O kontakt proszę na priv.

 #717116  autor: piotrek1111
 13 maja 2014, 22:59
uniucz pisze:Złozyłem wypowiedzenie na numer abonamentowy 22.042014 z adnotacją zebby konaktowali sie w sprawie przedłużenia na inny nr
umowa kończy się 29.06.2014.
Dostałem sms ze wypowiedzenie przyjeli i tele -zero telefonów od DUK
czy oni bedą dopiero dzwonić w okresie mniejszym niż30dni przed końcem umowy?
czy mozę iść do salonu firmowego i poprośić o kontakt z DUK samemu?
ktoś coś poradzi?
Chce przejsc z wyższego abo na niższy
Jeszcze masz dużo czasu także spokojnie zadzwonią. Mi za każdym razem proponowali coraz to gorsze warunki bo najpierw 30% rabatu na abo i za SonyXperieM 330 zł. Później kolejna Pani mówiła że nie ma już 30% jest tylko 20% i tel za 400zł. W końcu się wkurzyłem jak zadzwonili z kolejną super ofertą to powiedziałem, że dziękuje za współpracę i, że jutro jestem umówiony w salonie Play bo tam mi proponują o wiele lepszą ofertę. Tego samego dnia wieczorem tel 30% rabatu na abo i SonyXperiaM za 1zł.
Pozdrawiam

 #717124  autor: uniucz
 13 maja 2014, 23:18
piotrek1111 pisze:Jeszcze masz dużo czasu także spokojnie zadzwonią.
Dzięki za odp.
troche to dziwne bo jak tu czytałem parenaście stron wstecz to do większości dzwonią po kilku dniach od złożenia wypowiedzenia.
  • Strona 92 z 675
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 675
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 675