DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 101 z 675
  • 1
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 675

 #722225  autor: teoatino
 03 cze 2014, 21:26
pumczyk pisze:
teoatino pisze:Witam.
Sytuację miałem bardzo podobną: numer swój plus żony. A więc wyszło od Smart Halo II 44,99. Rabat za e-fakturę, rabat 20%, rabat 10 zł. Oczywiści na każdy numer. Na końcu -10 zł za drugi numer w Orange. Sumarycznie ok. 18 zł.
Również dwa numery przedłużałem oba w okresie wypowiedzenia ale niestety oba na inne dane dlatego mam ~1,5zł więcej :)
Jak widać nasz operator nie jest taki najgorszy w stosunku do klienta masowego. Według mojej opinii oczywiście.
Pozdrawiam

 #722231  autor: andy28
 03 cze 2014, 21:38
Witam
Moja umowa kończy się ok 20 października, ale już teraz postanowiłem wysłać wypowiedzenie (przy okazji dziękuję kolegom z forum za wklejenie jego treści), i teraz pytanie. Nie zależy mi na extra telefonie typu Z1 (czy jakoś tak), ale na rabacie na abonament. w tej chwili posiadam SmartPlan Multi 69,90. zdarzyło się kilkukrotnie opóźnienie w płatności. Czy w tej chwili po wysłaniu wypowiedzenia jestem w stanie uzyskać rabat na abonament i ewentualnie zniżkę na telefon? czy trzeba czekać? Dodam że na koncie jest jeszcze internet mobilny. Kiedyś ktoś pisał że łatwiej otrzymać rabat jeśli były jakiekolwiek problemy w korzystaniu z usług - u mnie były problemy z przeniesieniem numeru. Nie został w końcu przeniesiony a numer tymczasowy stał się numerem stałym. z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 #722246  autor: andrewzc
 03 cze 2014, 22:12
W Orange nic się nie zmieniło, dają 30% upustu na abo i 300 zł na telefon, niedawno przedłużałem koledze.

 #722259  autor: saimek
 03 cze 2014, 22:38
teoatino pisze:
Witam.
Sytuację miałem bardzo podobną: numer swój plus żony. A więc wyszło od Smart Halo II 44,99. Rabat za e-fakturę, rabat 20%, rabat 10 zł. Oczywiści na każdy numer. Na końcu -10 zł za drugi numer w Orange. Sumarycznie ok. 18 zł.
A co to za rabat 10pln? Dostałeś go jako usługę od konsultanta? Bo rabat Orange Open odliczasz chyba później?

 #722275  autor: teoatino
 03 cze 2014, 23:19
saimek pisze:
teoatino pisze:
Witam.
Sytuację miałem bardzo podobną: numer swój plus żony. A więc wyszło od Smart Halo II 44,99. Rabat za e-fakturę, rabat 20%, rabat 10 zł. Oczywiści na każdy numer. Na końcu -10 zł za drugi numer w Orange. Sumarycznie ok. 18 zł.
A co to za rabat 10pln? Dostałeś go jako usługę od konsultanta? Bo rabat Orange Open odliczasz chyba później?
Witam.
Tak, jest to dodatkowy rabat od konsultanta. Rabat Orange Open jest doliczany później.
Pozdrawiam

 #722280  autor: saimek
 03 cze 2014, 23:25
teoatino pisze:
saimek pisze:
teoatino pisze:
Witam.
Sytuację miałem bardzo podobną: numer swój plus żony. A więc wyszło od Smart Halo II 44,99. Rabat za e-fakturę, rabat 20%, rabat 10 zł. Oczywiści na każdy numer. Na końcu -10 zł za drugi numer w Orange. Sumarycznie ok. 18 zł.
A co to za rabat 10pln? Dostałeś go jako usługę od konsultanta? Bo rabat Orange Open odliczasz chyba później?
Witam.
Tak, jest to dodatkowy rabat od konsultanta. Rabat Orange Open jest doliczany później.
Pozdrawiam
mega oferta ;) jutro piszę wypowiedzenie i będę walczył o podobną ;) tylko jeszcze jedna kwestia - 1GB masz w pakiecie w tej opłacie abonamentowej 18pln? bo normalnie w SmartPlanie internet jest dodatkowo płatny poza abonamentem

pzdr

 #722282  autor: teoatino
 03 cze 2014, 23:35
saimek pisze:
teoatino pisze:
saimek pisze: A co to za rabat 10pln? Dostałeś go jako usługę od konsultanta? Bo rabat Orange Open odliczasz chyba później?
Witam.
Tak, jest to dodatkowy rabat od konsultanta. Rabat Orange Open jest doliczany później.
Pozdrawiam
mega oferta ;) jutro piszę wypowiedzenie i będę walczył o podobną ;) tylko jeszcze jedna kwestia - 1GB masz w pakiecie w tej opłacie abonamentowej 18pln? bo normalnie w SmartPlanie internet jest dodatkowo płatny poza abonamentem

pzdr
Witam.
Jest to 100% rabat na usługę Cykliczny Pakiet 1 GB.
Pozdrawiam

 #722313  autor: romano_m
 04 cze 2014, 08:26
Witam wszystkim. A jak wygląda sprawa z przechodzenia z karty (OFnK) na abonament? Interesuje mnie pakiet z netem (smart plan multi) i telefon Lg L90. Da się uzyskać lepszą ofertę niż na stronie, większy pakiet internetowy, więcej minut? Nr mam od czasów Idei.

 #722318  autor: szejkeR
 04 cze 2014, 08:56
@mrkarolk
mrkarolk pisze:@szejkeR,

jeśli chodzi o Apple to w Orange ceny są z kosmosu.
W Orange, Smart Plan Multi Max 129,90, iPhone 4S 8 GB jest za 469 zł
Dla porównania w T-Mobile, abonament za 109 zł i iPhone 5S za 299 zł a np. Galaxy S5 za 1 zł.
Co to za taryfy w T-Mobile? To już taryfy z jakąś zniżką? Bo na ich stronie widzę że Iphone 5s 16gb w abo 119 zł kosztuje 1828 zł a to nie wygląda na jakąś nadzwyczajną okazję.

 #722572  autor: allbercik
 04 cze 2014, 19:24
Dziś dostałem ofertę z działu utrzymania klienta dla firm. Abonament za 60zł netto. W tym nielimitowane rozmowy smsy i 1GB internetu, plus HTC ONE M8 za 1300zł brutto. Myślicie że uda mi się jeszcze coś ugrać czy brać już teraz?

 #722604  autor: Pazuzu
 04 cze 2014, 20:27
Mi przed chwilą pani z *400 powiedziała, że nic poza to co jest na internecie nie może mi zaoferować. W orange raczej jestem zmuszony zostać, tylko chciałem jak najwięcej ugrać.

 #722608  autor: googlebot
 04 cze 2014, 20:31
A groupon -30% rozważałeś?

 #722615  autor: kriskris
 04 cze 2014, 20:41
witam,

z dniem 13.06.2014 kończy mi się ostatni okres rozliczeniowy, wypowiedzenie złożyłem w terminie jednak nie zastrzegłem, że chcę zachować nr

czy w takiej sytuacji mogę zachować numer składając kolejne pismo? czy najpierw konieczne jest anulowanie wypowiedzenia, a później prośba o przeniesienie numeru z abo na karte? czy nie będzie się to wiązało z jeszcze kolejnym - dodatkowym miesiącem abonamentu?

 #722663  autor: mrkarolk
 04 cze 2014, 23:00
szejkeR pisze:@mrkarolk
mrkarolk pisze:@szejkeR,

jeśli chodzi o Apple to w Orange ceny są z kosmosu.
W Orange, Smart Plan Multi Max 129,90, iPhone 4S 8 GB jest za 469 zł
Dla porównania w T-Mobile, abonament za 109 zł i iPhone 5S za 299 zł a np. Galaxy S5 za 1 zł.
Co to za taryfy w T-Mobile? To już taryfy z jakąś zniżką? Bo na ich stronie widzę że Iphone 5s 16gb w abo 119 zł kosztuje 1828 zł a to nie wygląda na jakąś nadzwyczajną okazję.
Oferta utrzymaniowa ;)
Jeśli jesteś bardziej zainteresowany zapraszam do lektury :) -> LINK

 #722704  autor: romano_m
 05 cze 2014, 07:26
googlebot pisze:A groupon -30% rozważałeś?
czy ten grupon działa też jak chce przejść z karty na abonament?

 #722715  autor: dsk121
 05 cze 2014, 08:30
szejkeR pisze:
mrkarolk pisze:złóż wypowiedzenie i czekaj na kontakt z SUK.
Moim zdaniem jeśli teraz dopłacasz po 100 zł to jak najszybsze przedłużenie umowy byłoby tu wskazane ponieważ i tak w tym roku nic nowego się nie pojawi. Czyli czy przedłużysz umowę w czerwcu czy w październiku to i tak nic nie ugrasz - jedyne co no to może jakiś nowy telefon by się pojawił i cena obecnych do tego czasu spadnie.
Ja też tak najchętniej bym zrobił. Zastanawiałem się tylko czy w tym momencie mnie nie oleją skoro i tak jestem z nimi związany do października 2014 więc mogą grać na czas:)
Dodatkowo na tym samym koncie w Orange jest też drugi numer telefonu mojej narzeczonej z abo na poziomie ok 65 zł.

Co do telefonu to nie czekam na żadne nowości (nie potrzebuje telefonu który dopiero co na rynku się pojawił no chyba że by się coś takiego trafiło w dobrej ofercie to można sprzedać) - liczyłbym na sensowny rabat na iPhone 5s lub jeśli tutaj i tak cena będzie zaporowa to ewentualnie Galaxy S4 w przypadku Androida zaspokoiłby moje potrzeby (choć wolałbym Apple;).
wypowiadaj umowe a warunki napewno bedziesz mial dobre.To jest jedyna opcja.
za dwie usługi w orange masz dodatkowo 10pln znizki na abo.Jak masz pkt payback to tez pare groszy mniej bedzie.

Ja po 15 latach stazu dostalem na 24 msc abo 98 -30% -5pln ekofaktura
iphon 5s 16gb 1570 -50pln za 5000pkt payback.
Cena za telefon mniejsza o 400pln od ceny na stronie.

Moim zdaniem to bardzo dobra oferta w porownaniu np z tragicznym playem czy tmobile.

 #722985  autor: Pazuzu
 05 cze 2014, 20:37
googlebot pisze:A groupon -30% rozważałeś?
Tak rozważyłem, skorzystałem i nie mogę zrealizować. Po wpisaniu wyskakuje "Błędny status kuponu". W tym momencie zakończyła się moja przygoda z Orange. Chciałbym tylko odzyskać te 29 zł.

 #722998  autor: Mat91
 05 cze 2014, 21:26
allbercik pisze:Dziś dostałem ofertę z działu utrzymania klienta dla firm. Abonament za 60zł netto. W tym nielimitowane rozmowy smsy i 1GB internetu, plus HTC ONE M8 za 1300zł brutto. Myślicie że uda mi się jeszcze coś ugrać czy brać już teraz?
Czesc
Powiem szczerze teraz te oferty firmowe są "troche " niekorzystne mam taki przykład bo sam chwile temu przedłużałem jak jeszcze były stare oferty i dla porównania przedstawie obie:

Stara oferta (bez wypowiedzeń przedłużana poprzez stronę Orange):

"Maksymalne Korzyści z Internetem za 73zł z VAT"

-nielimitowane minuty do wszystkich
-nielimitowane minuty na stacjonarne
-nielimitowane SMS-y do Orange
- 2,5GB internet LTE
Telefon: Samsung Galaxy S III za 97zł z VAT


Nowa oferta ze strony Orange:

"Orange Biz 60 + Multipak 2 za 92zł z VAT"

-nielimitowane minuty do wszystkich
-nielimitowane minuty na stacjonarne
-nielimitowane SMS-y do wszystkich
- 2GB LTE internet
Telefon: Samsung Galaxy S III za 207zł z VAT


I tak dla porównania z ofertą indywidualną:

"Smart Plan Multi za 89 zł"

-nielimitowane minuty do wszystkich
-nielimitowane minuty na stacjonarne
-nielimitowane SMS-y do wszystkich
- 2GB internet (+ 3GB za 10 zł po wykorzystaniu pakietu 2GB) LTE
-400 minut na połączenia wychodzące i przychodzące w UE
Telefon: Samsung Galaxy S III za 169zł

I dla porównania ze starą ofertą planu indywidualnego bo akurat przedłużałem razem z firmowym więc od razu napisze co wtedy wziąłem

"Smart Plan Multi za 89 zł z rabatem 30%= 62zł"

-nielimitowane minuty do wszystkich
-nielimitowane minuty na stacjonarne
-nielimitowane SMS-y do Orange
-700 SMS-y do wszystkich
- 60 MMS
- 1,5GB internet LTE

Telefon: Samsung Galaxy S III za 99zł

+ akurat jak się brało taki abonament dostawało
się bon o wartości 100zł do wybranego sklepu


Ofertę indywidualną wprowadzili lepszą niż była wcześniej więcej rzeczy po dorzucali , przede wszystkim rozmowy do UE są dobrą sprawą ale niektóre ceny telefonów są "trochę" za duże.

Natomiast według mnie ofertę firmową niby zrobili elastyczniejszą bo można sobie konfigurować pakiety internetowe i wysokość abonamentu jednak jak pokazałem na przykładzie oferty dwie podobne ale dużo się różnią a co do ceny telefonów .......

Pozdrawiam

 #723274  autor: piotrek1111
 06 cze 2014, 20:03
Witam. Ja z innej beczki: da się coś ugrać wypowiadając neostradę? Z góry dzięki za info.

 #723344  autor: mrkarolk
 06 cze 2014, 22:50
piotrek1111 pisze:Witam. Ja z innej beczki: da się coś ugrać wypowiadając neostradę? Z góry dzięki za info.
Z tego co się orientuje to nie.
Coś mi się obiło o uszy, że nawet jakby Orange chciało dać taniej to nie może bo ma stawki narzucone przez UKE czy coś takiego. Nie wiem na ile w tym prawdy ale 3 tyg. temu zakończyłem współprace z Orange jeśli chodzi o Neostradę i mimo wypowiedzenia nic nie ugrałem.
  • Strona 101 z 675
  • 1
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 675
  • 1
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 675