DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 102 z 675
  • 1
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 675

 #723346  autor: piotrek1111
 06 cze 2014, 22:58
Dzięki za info. Ja niestety jestem zmuszony na Neostrade (i ich chore utrzymanie linii) bo w mojej okolicy brak alternatywy a Ci co przeszli do Netii to jeszcze bardziej narzekają.
Pozdrawiam

 #723454  autor: twozniczka
 07 cze 2014, 14:52
Cześć,

Ma ktoś jeszcze możliwość podzielenia się kodem 30% na abonament? Potrzebuję dla przyjaciółki. Z góry dzięki.

 #723562  autor: lisekx
 08 cze 2014, 01:26
Cześć
7 lipca kończy mi się umowa na firmę i chciałbym się zapytać czy można jeszcze urwać coś z tych 76zł/mies (jakiś rabacik) za ofertę z telefonem Sony Xperia Z na raty w abonamencie Biz 60 i Multipak 1 na 30 mies. ? Jeśli tak, to jak ?
 #724114  autor: adi_kuch
 10 cze 2014, 11:39
Witam wszystkich,
Jak większości osob w tym wątku, mnie także wkrótce kończy sie umowa, tj. 07.07.14.
Chciałbym przedłużyć ją bo nie interesuje mnie przeniesienie do innej sieci. Ale jednocześnie chciałbym podwyższyć abonament, czy znajdzie się na forum konsultant, który pomoże coś konkretnego wybrać?

 #724128  autor: cinek_wwl
 10 cze 2014, 12:45
kriskris pisze:witam,

z dniem 13.06.2014 kończy mi się ostatni okres rozliczeniowy, wypowiedzenie złożyłem w terminie jednak nie zastrzegłem, że chcę zachować nr

czy w takiej sytuacji mogę zachować numer składając kolejne pismo? czy najpierw konieczne jest anulowanie wypowiedzenia, a później prośba o przeniesienie numeru z abo na karte? czy nie będzie się to wiązało z jeszcze kolejnym - dodatkowym miesiącem abonamentu?
miałem dokładnie taką samą sytuację:
Złożyłem wypowiedzenie, nie zaznaczyłem przejścia na kartę. konsultant telefonicznie poinformował mnie, że wypowiedzenie zostanie zastąpione i przejdzie w umowę na kartę.
Wczorajsza wizyta w salonie przywróciła rzeczywistość, (umowa kończy mi się 17.06), przejście na kartę możliwe będzie dopiero po kolejnym miesiącu czyli w lipcu (o zgrozo).

Oferta jaką dostałem przy chęci rezygnacji:
Początkowo smartfon za 0 - nie interesuje mnie taka oferta.
-Dlaczego, przecież ma Pan szanse kupić świetny telefon na raty? - pytanie konsultanta
Wielkie zdziwienie, gdy powiedziałem, że ta oferta jest oderwana od rzeczywistości
(30 mies przy przedłużeniu, dla nowych klientów 24 mies - sumując nowi abo dostają to samo za mniej, umowa krótsza)

Postawiłem z góry swoje warunki
30% rabatu na abo i telefon w dobrej cenie (~100 Pln), podstawą Smart Plan Multi II 89,98
mam aktywne 2 numery głosowe i internet mobilny

standardowa gadka, nie mogę dać Panu więcej niż 20%, kto Panu oferował 30% -przecież takich zniżek nie ma :-) (parodia)
ceny telefonów
LG G2 829 - cena w internecie 849
Xperia Z 429/ 449
Galaxy S 3 19/ 169

informacja nikt Panu nie zaproponuje 30%, gdy powiedziałem jej o gruponie ( przy okazji kod już nieaktualny) powiedziała, że to moja ostatnia szansa - śmiech
Grzecznie powiedziałem, że od około 3 mies jestem na bieżąco z ofertą i mógłbym wyrywkowo podawać ceny w końcu się poddała.

Efekt niestety kolejny miesiąc w Orange (piszę skargę z kopią obu wypowiedzeń).
Przenoszę numer na kartę, nie wiem czy będę go utrzymywał.

Jeśli na forum jest jakiś "kumaty" pracownik "pomarańczowego operatora", proszę o kontakt priw.

Do tej pory nigdy przedłużając umowę nie udało sie tego załatwić sprawnie- bezboleśnie.
Konsultanci odpowiadają tylko regułkami, odsyłają do oferty, czy to są negocjacje?
 #724136  autor: wkurzonymechanik
 10 cze 2014, 13:20
Witam
Dzisiaj do mnie zadzwonili ( pierwszy telefon po złożonym przeze mnie wcześniej wypowiedzeniu ) Pani zaoferowała mi 30% rabatu na abonament i telefon na raty na 30 miesięcy ŚMIECH !!!
bo z telefonem SGS5 wychodzi 89,98zł abo - 30% rabat = 62,986zł x 30 miesięcy=1889,58zł
rata za telefon 60.05zł x 30 miesięcy = 1801,50zł co razem daje 3691,08zł
a klent przenoszący numer czyli NOWY otrzymuje ten sam pakiet za:
- abonament 89.98zł - 30 % rabat z groupona = 62,986zł x 21 miesięcy = 1322,706zł bo 3 miesiące są za 1 zł za przeniesienie numeru a telefon za 75.02 x 24miesiące = 1800,48zł
co razem daje 3123,186zł
Różnica przerażająca 567,894zł

Tak samo wybierając umowę w planie Smart plan multi II w przypadku przedłużenia umowy wychodzi to tak ( po negocjacjach telefonicznych )
abonament 89,98zł - 30% rabat x 24 =1511,664zł + cena telefonu 1549zł ( salonowa )
= 3060,664zł
a przenoszący numer klient ma te same warunki korzystając z groupona z tym że ma jeszcze dodatkowo 3 miesiące za 1 zł

Dlatego serdecznie dziękuje pomarańczowemu operatorowi i przenoszę się gdzie indziej gdzie będą mnie traktowali jak poważnego ( stałego ) klienta

 #724145  autor: googlebot
 10 cze 2014, 13:47
@up To chyba nie do Play :D Tam przedłużając umowę nie można liczyć nawet na -30% rabat :P
 #724146  autor: cinek_wwl
 10 cze 2014, 13:48
wkurzonymechanik pisze: Dlatego serdecznie dziękuje pomarańczowemu operatorowi i przenoszę się gdzie indziej gdzie będą mnie traktowali jak poważnego ( stałego ) klienta
Wszyscy chcielibyśmy być traktowani wyjątkowo, godnie - niestety z tego co wiem- u każdego operatora sytuacja wygląda identycznie.

U mnie również nadszedł czas zmian.

Jeśli nic się nie zmieni przeniosę swój numer, po końcu umowy drugi numer oraz internet mobilny. Koniec 10-cio letniego "romansu" z Orange.

 #724169  autor: gopher
 10 cze 2014, 14:41
gdzie można pobrać wzór wypowiedzania, dodam że chciałbym zatrzymać swój numer więc pewnie trzeba by go przenieść na karte...

 #724173  autor: kriskris
 10 cze 2014, 14:55
cinek_wwl pisze:
kriskris pisze:witam,

z dniem 13.06.2014 kończy mi się ostatni okres rozliczeniowy, wypowiedzenie złożyłem w terminie jednak nie zastrzegłem, że chcę zachować nr

czy w takiej sytuacji mogę zachować numer składając kolejne pismo? czy najpierw konieczne jest anulowanie wypowiedzenia, a później prośba o przeniesienie numeru z abo na karte? czy nie będzie się to wiązało z jeszcze kolejnym - dodatkowym miesiącem abonamentu?
miałem dokładnie taką samą sytuację:
Złożyłem wypowiedzenie, nie zaznaczyłem przejścia na kartę. konsultant telefonicznie poinformował mnie, że wypowiedzenie zostanie zastąpione i przejdzie w umowę na kartę.
Wczorajsza wizyta w salonie przywróciła rzeczywistość, (umowa kończy mi się 17.06), przejście na kartę możliwe będzie dopiero po kolejnym miesiącu czyli w lipcu (o zgrozo).

Oferta jaką dostałem przy chęci rezygnacji:
Początkowo smartfon za 0 - nie interesuje mnie taka oferta.
-Dlaczego, przecież ma Pan szanse kupić świetny telefon na raty? - pytanie konsultanta
Wielkie zdziwienie, gdy powiedziałem, że ta oferta jest oderwana od rzeczywistości
(30 mies przy przedłużeniu, dla nowych klientów 24 mies - sumując nowi abo dostają to samo za mniej, umowa krótsza)

Postawiłem z góry swoje warunki
30% rabatu na abo i telefon w dobrej cenie (~100 Pln), podstawą Smart Plan Multi II 89,98
mam aktywne 2 numery głosowe i internet mobilny

standardowa gadka, nie mogę dać Panu więcej niż 20%, kto Panu oferował 30% -przecież takich zniżek nie ma :-) (parodia)
ceny telefonów
LG G2 829 - cena w internecie 849
Xperia Z 429/ 449
Galaxy S 3 19/ 169

informacja nikt Panu nie zaproponuje 30%, gdy powiedziałem jej o gruponie ( przy okazji kod już nieaktualny) powiedziała, że to moja ostatnia szansa - śmiech
Grzecznie powiedziałem, że od około 3 mies jestem na bieżąco z ofertą i mógłbym wyrywkowo podawać ceny w końcu się poddała.

Efekt niestety kolejny miesiąc w Orange (piszę skargę z kopią obu wypowiedzeń).
Przenoszę numer na kartę, nie wiem czy będę go utrzymywał.

Jeśli na forum jest jakiś "kumaty" pracownik "pomarańczowego operatora", proszę o kontakt priw.

Do tej pory nigdy przedłużając umowę nie udało sie tego załatwić sprawnie- bezboleśnie.
Konsultanci odpowiadają tylko regułkami, odsyłają do oferty, czy to są negocjacje?

Ja również wczoraj byłem w salonie.
Efekt. Zniżka 30% na abonament 89,90zł + Z1 Compact za 559zł

 #724174  autor: cinek_wwl
 10 cze 2014, 15:00
30 % na abo i 200 zł na telefon względem internetu- nieźle

 #724423  autor: Tamto
 11 cze 2014, 09:53
Witam Wszystkich,

Pewnie to, co napiszę, nie jest żadną nowością, ale chciałem wszystkich jeszcze niezorientowanych uczulić na słabości "systemu" sklepu orange. Prawie dwa tygodnie temu wybrałem sobie telefon, odpowiedni abonament i korzystając z zakupionego kodu z Groupona chciałem przedłużyć umowę. Niestety moje zamówienie cały czas miało status 'Nowe', nic się nie działo, a uprzejmy Pan na (płatnej) infolinii sklepu Orange.pl poinformował mnie, że moja zamówienie się gdzieś zapodziało, że telefon był, ale już go nie ma i takie tam. Jest mi tym większ szkoda, że telefon był zamówiony podczas Szalonych Dni, więc miał obniżoną cenę. Dodam, że to, że zamówienie nie doszło do skutku nie jest moją winą - opłacałem rachunki w terminie (1-2 dni po tym jak widziałem fakturę na orange.pl) i nie mam żadnych niespłaconych kredytów).

Pozdrawiam i gratuluję wybrańcom, którym udało się zamówić coś przez sklep orange.pl.

Update: po złożeniu reklamacji sprawa wydaje się być wyjaśniona. Plus dla Orange za szybką reakcję
 #724449  autor: wkurzonymechanik
 11 cze 2014, 12:27
Jestem cały czas w trakcie śmiesznych negocjacji z oranź.
Czy ktoś z Was kojarzy co można otrzymać przy pakiecie full tzn, większy limit na internet, więcej minu do połączen i odbioru w roamingu, opcja ochrony wyświetlacza za darmo, czy ktoś z Was się spotkał z takimi opcjami w ramach przedłużenia ?

 #724454  autor: googlebot
 11 cze 2014, 12:35
@up - możesz otrzymać rabat do -30% na abo

 #724460  autor: monika87
 11 cze 2014, 12:58
Przedłużał ktoś z Was ostatnio FreeNet przez DUK? Jaką ofertę można teraz maksymalnie ugrać? bo słyszałam, że opcja 17,98 zł / 49 GB nie jest już dostępna :?

 #724490  autor: wkurzonymechanik
 11 cze 2014, 14:24
googlebot pisze:@up - możesz otrzymać rabat do -30% na abo
Nie tylko bo po przeczytaniu Twojej odpowiedzi przejrzałem topic i się dowiedziałem ze niektórzy użytkownicy wyrwali rabat na telefon i na abonament jednocześnie

 #724492  autor: screw
 11 cze 2014, 14:45
Na mnie się chyba obrazili. Dwa tygodnie temu był telefon, przedstawili drugą ofertę (równie słabą) i mieli oddzwaniać za parę dni z pytaniem czy biorę. Kontakt się urwał, a mi zostało 1,5 tygodnia do końca umowy.

 #724769  autor: dalton32
 12 cze 2014, 16:14
Witam, czy na forum są jacyś konsultanci? Chodzi mi o pomoc w przedłużeniu umowy numeru na firme. Jak cos prosze o kontak na priv.

 #725003  autor: torrat
 13 cze 2014, 16:40
Chciałem w poniedziałek zamówić groupona i przedłużyć umowę, ale nie mogę znaleźć żadnego aktualnego. Groupon na -30% abo wygasł? Jak nie to czy mógłby ktoś podrzucić link do aktualnego?
 #725089  autor: Slawos
 13 cze 2014, 23:38
Witam wszystkich serdecznie ;)
26.06 kończy się mi umowa orange delfin 59/ms, byłem więc w salonie i:
-galaxy sIII bez LTE swoją drogą szkoda - za 1 zł,
-rozmowy bez limitu do wszystkich sieci i na stacjonarne,
-0,5Gb danych/ms,
-za 75zł/ms przy umowie na 24ms
Czy coś sie da jeszcze ugrać z tym abonamentem realnie bez wydłużania umowy ponad 24ms i dołożyć np 2Gb danych?
Pozdrawiam.
  • Strona 102 z 675
  • 1
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 675
  • 1
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 675