DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 103 z 675
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 675

 #725091  autor: marniu79
 13 cze 2014, 23:53
Witam
panowie mam taką nie komfortową sytuację
jest w orange 7 lat w abonamencie ,
przegapiłem bo jutro 14.06.2014 kończy mi się umowa , dzwonili do mnie około 1,5 miesiąca wstecz ale nie miałem możliwości rozmowy (taka praca a proponowane przeze mnie godziny nie odpowiadały konsultantom )
zostałem na lodzie , czy orange przedłuży mi umowę z automatu czy da się coś zrobić z tym fantem jeszcze ?
dodam jeszcze że strona orange.pl nie działa nie mogę nic podejrzeć
pozdrawiam Mariusz

 #725097  autor: torrat
 14 cze 2014, 00:58
Jak przegapiłeś, to przedłużą Ci umowę o miesiąc z tym co masz. W tym czasie będziesz mógł sobie przedłużyć ją po swojemu.

Ponawiam pytanie: czy są teraz jakieś kody z groupona na obniżenie abonamentu dostępne?

[ Dodano: 2014-06-14, 20:10 ]
Nikt nie wie?

 #725343  autor: swiezak1
 15 cze 2014, 12:41
Przedłużał ktoś może ostatnio umowę firmową?Udało się coś ciekawego ugrać? Ta oferta ze strony to śmiech na sali..

 #725382  autor: MikiOk
 15 cze 2014, 15:37
nie udalo sie wynegcjowac nic, koncze z orange i niestety przechodze do t-mobile, maja lepsze warunki i lepsze ceny za telefony, kosultanci nieugieci, tak wiec czas sie od nich wyniesc

 #725393  autor: swiezak1
 15 cze 2014, 16:29
We wrześniu kończą mi się 2 umowy na firmę i jak nic się nie zmieni w ofercie to tak samo uciekam do T-mobile. Obecne oferty są baaardzo słabe. Indywidualni mają chociaż groupon i -30% a tutaj porażka,

 #725586  autor: mate.szy
 16 cze 2014, 11:39
Witam wszystkich, jestem nowym na forum, jednakże przyznam że często przeglądam waszą stronę gdyż uważam to za dobre źródło informacji :)

A więc mianowicie tak jak w temacie, kończy mi się umowa z orange w sierpniu, konsultanci już do mnie wydzwaniają. Posiadam przez dwa lata abonament w wysokości 89.90 zł i była to moja pierwsza umowa, chociaż numer jest aktywny i używany przeze mnie przez 7 lat, wcześniej w ofercie na kartę. Jak na razie oferowali mi abonament 89.90, bez limitu do wszystkich minuty i sms oraz 2 gb limitu na internet (dodatkowe 5 gb za 10 zł) do tego telefon lg g2 mini za 119 zł. Konsutantka oferowała mi jeszcze tylko i wyłącznie zniżkę na telefon po dogadaniu z kierownikiem.

Ale zadzwonił do mnie jeszcze konsultant z play. Podobne warunki za 79.90 (Nowa FORMUŁA 4.0 UNLIMITED) i większy wybór telefonów i to za 1 zł. Do tego korzystna oferta bez telefonu na 6 miesięcy za 29.90 na podonych warunkach ( 39.90 za nielimitowane sms do wszystkich). Podczas gdy w orange za 69.98 zł.

Co o tym myślicie? Jest szansa na uzyskanie podobnych warunków w Oragne? Z góry dziękuje za zainteresowanie i odpowiedz.

 #725591  autor: googlebot
 16 cze 2014, 11:54
Smart Plan Multi II (89,98) - możesz ugrać rabat -30% (cena spada do 61,50) i może jakiś rabat na telefon (w stosunku do ceny na stronie orange.pl)

 #725592  autor: dio
 16 cze 2014, 12:03
googlebot pisze:Smart Plan Multi II (89,98) - możesz ugrać rabat -30% (cena spada do 61,50) i może jakiś rabat na telefon (w stosunku do ceny na stronie orange.pl)
Chyba nie do ceny na stronie, tylko w salonie.

 #725697  autor: mate.szy
 16 cze 2014, 23:09
Dzięki za odpowiedź :)

Zapewne odwiedzę jeden albo i kilka salonów w Warszawie w następnym tygodniu i spróbuje coś ugrać. Jak nie to skorzystam ze sposobu którym był poruszany w tym temacie, czyli wyślę wypowiedzenie i poczekam cierpliwie na telefon z działu utrzymania klienta. Jak będę po wizycie, na pewno dam znać :)

Pozdrawiam

 #725792  autor: dio
 17 cze 2014, 13:13
Czy jest tu jakiś konkretny konsultant, żeby złożył dobrą ofertę na przedłużenie dwóch numerów, bo już nie mam zdrowia i nerwów do tego BOK i DUK.

 #725949  autor: uniucz
 18 cze 2014, 00:48
Czy komus udało się dostać po złożeniu wypowiedzenia nielimitowane sms w taryfie smart plan 49,90 i rabać305 na abo?

 #725975  autor: MikiOk
 18 cze 2014, 08:52
dio pisze:Czy jest tu jakiś konkretny konsultant, żeby złożył dobrą ofertę na przedłużenie dwóch numerów, bo już nie mam zdrowia i nerwów do tego BOK i DUK.
nie ma sensu sie wysilac, raczej bym powiedzial, ze maja zwiazane rece, przerabialem juz to kilka razy, zapytalem sie kosultanta w dziale rezygnacji czy jest w stanie na dzien dzisiejszy przebic oferte dla firm w t-mobile, niestety przyznal racje, ze nie i nic wiecej nie moze zrobic, mam jeszcze troche czasu ale na dzien dzisiejszy t-mobile bije wszystkich na glowe

 #725985  autor: dio
 18 cze 2014, 09:36
MikiOk pisze:
dio pisze:Czy jest tu jakiś konkretny konsultant, żeby złożył dobrą ofertę na przedłużenie dwóch numerów, bo już nie mam zdrowia i nerwów do tego BOK i DUK.
nie ma sensu sie wysilac, raczej bym powiedzial, ze maja zwiazane rece, przerabialem juz to kilka razy, zapytalem sie kosultanta w dziale rezygnacji czy jest w stanie na dzien dzisiejszy przebic oferte dla firm w t-mobile, niestety przyznal racje, ze nie i nic wiecej nie moze zrobic, mam jeszcze troche czasu ale na dzien dzisiejszy t-mobile bije wszystkich na glowe
No to ja czegoś nie rozumiem. Czytając ten temat, widzę, że uzyskać 30% obniżki na abonament, to nic trudnego, a ja złożyłem wypowiedzenie i wykonałem już kilka telefonów do DUK i BOK i 20% to max co mogą mi zaproponować po 15 latach płacenia regularnie rachunków. Podobno rabaty 30% skończyły się w sierpniu zeszłego roku. A nawet ostatnia oferta pani z DUK była gorsza od tej przed złożonym wypowiedzeniem.
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Dlaczego w DUK proponują obniżkę ceny telefonu od cen salonowych a nie ze strony, skoro to jest telesprzedaż, a cennik telesprzedaży i ze strony jest taki sam.

 #726009  autor: MikiOk
 18 cze 2014, 11:32
dio pisze:No to ja czegoś nie rozumiem. Czytając ten temat, widzę, że uzyskać 30% obniżki na abonament, to nic trudnego, a ja złożyłem wypowiedzenie i wykonałem już kilka telefonów do DUK i BOK i 20% to max co mogą mi zaproponować po 15 latach płacenia regularnie rachunków.
pytanie czy dotyczy to klientow indywidualnych czy firmowych?

druga sprawa, pani/pan proponowali mi obnizki abonamentu, ale identyczne obnizki byly na stronie orange i identyczne ceny telefonow co na stronie, wiec laski mi nie robia rozmawiajac ze mna i chwalac sie, ze super promocje mam dla pana.
i jeszcze jedno - przyklad: dostaje super obnizke na abonament np z 70 netto od podstawy do 51 netto, mysle sobie ale super bonus, ale momencik, licze sobie 51 minus e-faktura to bedzie 46 netto i zaczyna miec to jakis sens, wiec sie pytam czy tak bedzie, a z drugiej strony pada stwierdzenie, ze nie e-faktura juz zostala dodana do rabatu, wiec pytam sie jaki to rabat jesli rozpozadza sie czyms co mi sie nalezy z ustawy, i w tym momencie nabieraja wody w usta. jak sobie policzycie to tak naprawde rabatu jest 9 zloty (minus dla przenoszacych 5zl + 5zl e-faktura, 70-10=60-51=9), wiec tak naprawde otrzymalem niecale 13% rabatu. mozna oszalec ze szczescia. nie wspomne o cenacch sluchawek, niekonkurencyjne i niedoprzyjecia. nie zebym promowal jakas siec, ale sa lepsi i bardziej trzymaja reke na pulsie

 #726058  autor: dio
 18 cze 2014, 13:19
MikiOk pisze:
dio pisze:No to ja czegoś nie rozumiem. Czytając ten temat, widzę, że uzyskać 30% obniżki na abonament, to nic trudnego, a ja złożyłem wypowiedzenie i wykonałem już kilka telefonów do DUK i BOK i 20% to max co mogą mi zaproponować po 15 latach płacenia regularnie rachunków.
pytanie czy dotyczy to klientow indywidualnych czy firmowych?
Numery na firmę, ale oferty indywidualne i przedłużam jako indywidualne. Chcę uzyskać te magiczne 30% obniżki na abonament, ale co raz bardziej wątpię w tą opcję. Chyba jednak będę musiał się pożegnać z pomarańczowymi.

 #726414  autor: cinek_wwl
 20 cze 2014, 12:56
Nie uzyskałem oczekiwanych 30%, wypowiedzenie nabrało mocy i z abo przeszedłem na kartę, teraz szukam ciekawej oferty u konkurencji :-)
Nie mam ciśnienia, ponieważ mam służbowy tel No Limit.
9 lat w Idea/Orange dobiegła końca. Żegnam zabierając pierwszy z 3 numerów.Powodzenia kolejnym abonentom w walce o upragnione rabaty.

 #726459  autor: swiezak1
 20 cze 2014, 15:53
U mnie zapowiada się podobnie. Jeden nr już jest na wypowiedzeniu, za miesiąc kolejny. Witaj T-mobile.

 #726475  autor: kazik2011
 20 cze 2014, 16:47
witam, ja z pomocą tutejszego forum uzyskałem oczekiwane rabaty przy przedłużeniu umowy na 2 nr. firmowe, na jednym 30% rabatu a na drugim 66% rabatu, umowy podpisane niedawno na 12 miesięcy, także zostaje narazie w Orange.

 #726538  autor: dio
 20 cze 2014, 21:55
Nie wiem jakim sposobem można uzyskać te 30%. Wszędzie mówią, że 20% to max. I bądź tu mądry...
A te 66% to jakim cudem?

 #726595  autor: t0mi
 21 cze 2014, 09:59
Witam
Moi drodzy właśnie mam identyczny problem co wybrać.
14 lat w Orange/idea i oferta dla przedłużających nie powala.Chce przenieść tylko numer nie muszę mieć telefonu.
Dzwonią z Play co tydzień z ofertą mniej więcej 40zł za wszystko free + int 2G.

Patrze teraz na ofertę T-mobile i jest ciekawa, ale o co chodzi z tym internetem np. 250 MB?
Czy po przekroczeniu 250M spada mi transfer ?
Ja miesięcznie wykorzystuje do 1,5G zatem wydaje mi się, że oferta Play jest ciekawsza niż t-mobile 44zł i ich 250MB. Rozmowy wszystkie w cenie na stacjonarne mało się dzwoni

Może coś zaproponujecie koledze bo dopiero zaczynam się rozglądać.
  • Strona 103 z 675
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 675
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 675