DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 108 z 675
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 675

 #730750  autor: elikatti
 07 lip 2014, 12:18
czy wypowiedzenie można wyslac mailowo ?
niestety w salonie musi przynieść osoba, która jest wlascicielem numeru i chcą od razu telefonicznie sie laczyc z jakims dzialem a wlasciciel numeru w tym wypadku nie ma nic do gadania, bo ja jestem użytkownikiem a nie mamy opcji żeby isc do salonu razem

mogłabym ewentualnie prosić maila gdzie mam wyslac skan?

 #730791  autor: torrat
 07 lip 2014, 14:22
Widzieliście co oni zrobili z cennikiem telefonów w abonamencie? To jest jakiś żart?

 #730800  autor: pavio
 07 lip 2014, 15:12
torrat pisze:Widzieliście co oni zrobili z cennikiem telefonów w abonamencie? To jest jakiś żart?
Dokładnie .Myslałem że to błąd ale rozmawiałem z konsultantem na czacie i tak ma byc :):):)
Strzał w stopę?

 #730805  autor: spythere
 07 lip 2014, 15:23
Czyli co "raty" wcisakają do najlepszych modeli bo ludzie narzekali że drogo? :D śmiech na sali... na raty to już lepiej w sklepie kupować :D

 #730812  autor: greenday
 07 lip 2014, 15:44
Ta nowa oferta to jest jawna i bezczelna kpina! Kończy mi się umowa za kilka dni i chciałem wynegocjować 30% zniżki na abo i 400 zł upustu na telefon (tak jak wynegocjowałem dwa lata temu), ale Z1 compact, który poprzednio był w salonie za ok. 850 zł, teraz jest niedostępny dla mojego abonamentu, tzn. dostępny jest tylko w sieci, na gó....ne raty, w cenie, uwaga, 1080,48 zł!!! Chyba kogoś tam w orange ostro pogięło!!! Cóż, jutro idę do salonu uprzejmie poprosić o przeniesienie numeru na kartę, a później spadam do innej sieci :) Niestety nie zgodzę się na to bym płacił więcej za każdym razem gdy przedłużę umowę.

 #730843  autor: spythere
 07 lip 2014, 17:05
Ja mam już pismo gotowe, 2 numery abo. W Orange jestem od czasów "Idea" i rocznych umów. Jak widać ciągle im mało :shock:

 #730929  autor: andrewzc
 07 lip 2014, 21:54
Jakbym nie przedłużał ostatnio w orange z ulgą 30% to teraz uciekałbym to jump, bo to na razie najtańsza oferta na rynku.

 #731006  autor: mrkarolk
 08 lip 2014, 09:56
elikatti pisze:czy wypowiedzenie można wyslac mailowo ?
niestety w salonie musi przynieść osoba, która jest wlascicielem numeru i chcą od razu telefonicznie sie laczyc z jakims dzialem a wlasciciel numeru w tym wypadku nie ma nic do gadania, bo ja jestem użytkownikiem a nie mamy opcji żeby isc do salonu razem

mogłabym ewentualnie prosić maila gdzie mam wyslac skan?
W salonie nie musi być właściciel. Zadaniem pracownika jest przeskanowania pisma i to wszystko. Jak się nie będą godzić to wołaj kierownika albo niech Ci pokażą pkt w jakimkolwiek regulaminie, który by zabraniał takiej formy składania wypowiedzenia - nawet przez osobę trzecią.

Co do maila: [email protected] lub [email protected] - wyślij i tu i tu :D

 #731033  autor: elikatti
 08 lip 2014, 10:30
Oo to w takim razie mloda babka byla uparta albo tepa i nie rozumiala co sie do niej mowi. To dzisiaj drugie podejscie w salonie :)


edit :

odeslali mnie z drugiego salonu tym razem mowiac ze wypowiedzenie mam zlozyc z miesięcznym wyprzedzeniem a nie 5miesiecy, wiec mam ich gdzies i wysylam poczta :)

 #731108  autor: Pavvlo
 08 lip 2014, 14:33
Witam dzień dobry , odrazu napisze że nie czytałem całego tematu bo ten ma już kilka lat i 140 stron...
Zastanawiam nad przedłużeniem umowy z Orange ,tylko że jak przeglądam te telefony które mi proponują to jakaś kompletna padaka , przy umowie na 36 miesięcy ,niski abonament oferują mi jakieś śmieszne telefony warte z 300zł... kompletny bez sens , rozmawiałem z konsultatką online to mi powiedziała że nie ma możliwości negocjacji ofert ani telefonów ,a ja słyszałem ,że jednak da sie jakoś uzyskać lepszą oferte , zależy mi żeby wziąć jakiś dobry smartfon , jakieś rady jak z nimi postępować ? aktualną umowe mam do grudnia a chciałem przedłuzać już teraz...prosze o pomoc specjalistów :roll:
:oops:

 #731110  autor: elikatti
 08 lip 2014, 14:44
masz ta sama sytuacje co ja - czyli zloz wypowiedzenie i czekaj na telefony ;)

 #731113  autor: Pavvlo
 08 lip 2014, 14:51
Tylko czy w ten sposób coś ugram? mi zależy jedynie na lepszym telefonie ,te ich bonusy minutowe to mnie kompletnie nie interesują

 #731127  autor: mrkarolk
 08 lip 2014, 16:14
elikatti pisze:Oo to w takim razie mloda babka byla uparta albo tepa i nie rozumiala co sie do niej mowi. To dzisiaj drugie podejscie w salonie :)


edit :

odeslali mnie z drugiego salonu tym razem mowiac ze wypowiedzenie mam zlozyc z miesięcznym wyprzedzeniem a nie 5miesiecy, wiec mam ich gdzies i wysylam poczta :)
Jeśli masz skaner możesz wysłać spokojnie mailem :)
A tak na przyszłość - idziesz do salonu i najpierw prosisz a potem żądasz, żeby zeskanowali Twoje pismo i dali Ci potwierdzenie i to wszystko. W salonach kłamią i strasznie rażą niekompetencją.

[ Dodano: 2014-07-08, 16:18 ]
Pavvlo pisze:Witam dzień dobry , odrazu napisze że nie czytałem całego tematu bo ten ma już kilka lat i 140 stron...
Zastanawiam nad przedłużeniem umowy z Orange ,tylko że jak przeglądam te telefony które mi proponują to jakaś kompletna padaka , przy umowie na 36 miesięcy ,niski abonament oferują mi jakieś śmieszne telefony warte z 300zł... kompletny bez sens , rozmawiałem z konsultatką online to mi powiedziała że nie ma możliwości negocjacji ofert ani telefonów ,a ja słyszałem ,że jednak da sie jakoś uzyskać lepszą oferte , zależy mi żeby wziąć jakiś dobry smartfon , jakieś rady jak z nimi postępować ? aktualną umowe mam do grudnia a chciałem przedłuzać już teraz...prosze o pomoc specjalistów :roll:
:oops:
Jeżeli umowa kończy Ci się w grudniu to na razie nic fajnego nie wywalczysz.
Gdy będziesz poniżej 4 miesięcy przed zakończeniem umowy wtedy jak najbardziej można negocjować. Do tego czasu minimalny okres zobowiązania wynosi 30 msc + telefon na raty co w końcowym rozrachunku wychodzi MEGA niekorzystnie.

Jeżeli umowa kończy Ci się w grudniu to na początku sierpnia złóż wypowiedzenie i wtedy na wejściu dostajesz -20% rabatu na abonament + ok. 200 zł zniżki na telefon. Jak się postarasz bardziej no to możesz ugrać więcej.

 #731239  autor: andrewzc
 08 lip 2014, 22:07
Wypowiedzenie wyślij skanem i masz święty spokój, a później gdzie tak po 10 dniach zadzwoń na infolinię i spytaj czy już je zarejestrowali w systemie.

 #731269  autor: AF_1980
 09 lip 2014, 00:36
Kończy mi się w sierpniu umowa i od 9 czerwca br. do dziś nie mogą załatwić tak prostej sprawy jak przedłużenie. Nastąpiła ponoć zmiana systemu komputerowego (awaria) od soboty do poniedziałku w dziale rezygnacyjnym/przedłużeniowym i wszystko co do tej pory było uzgodnione i pewne spaliło na panewce, bo konsultanci choćby chcieli spełnić uzgodnienia to program nic im nie umożliwia. Mogą dać tylko 20% zniżki na abo a cena telefonu wzięta jest z kosmosu. Galaxy SIII wywindowana jest np. z 400 zł w piątek do 900 zł we wtorek i to po 300 zł zniżce. Kolejne kwiatki w cenniku: bierzesz telefon na 24 miesiące to płacisz mniej o 300 zł niż gdy bierzesz na 30 miesięcy:) Jak chcę plan o mniejszym zobowiązaniu - telefonu nie ma w magazynie, ale jednocześnie proponuje się większe zobowiązanie i telefon jest na stanie. Dodatkowo konsultanci za każdym razem się umawiają i nie oddzwaniają - ciągle trzeba po raz kolejny dzwonić na płatną linię. Od poniedziałku obowiązuje nowa polityka Orange w stosunku do klientów z kilkunastoletnim stażem? Całe szczęście, że konsultanci z T-Mobile dzwonią ciągle z ofertami, są rzeczowi oraz DOTRZYMUJĄ danego słowa :)
 #731415  autor: Mat91
 09 lip 2014, 15:16
Witam

W Orange chyba im się kalkulatory popsuły albo im słońce na wakacjach za bardzo na Karaibach przygrzało!!!!

Kilka dni temu w abo 89,90zł Sony z2 kosztowało około 1100zł teraz z "niby" ratami
0zł pry odbiorze + 75,02zł msc*24 = 1800zł ????????????!!!!!!!!!!!!!!!

700zł różnicy i to na niekorzyść klienta. Chyba jakąś kare musieli zapłacić że takie ceny telefonów dają albo aby klienci odeszli bo ich mają za dużo i się nie mogą połapać jaką ofertę poszczególnemu klientowi dać.

Pozdro

 #731427  autor: torrat
 09 lip 2014, 16:18
Mi się marzył LG G2, ale teraz to już nic się tam nie opłaca brać. Chyba, że zadowala kogoś telefon za złotówkę. Mat91, nie brałbym telefonów Sony od Orange i tak. Raz już popełniłem ten błąd. Wszystko mają tam poblokowane, jak telefon Ci się zestarzeje, to nawet nie masz co myśleć o custom romie, ani nawet o roocie. Fastboot, bootloader, simlock, wszystko zablokowane.

 #731451  autor: dio
 09 lip 2014, 18:06
Poczekajcie na kolejne "Szalone dni". Pewnie będą niedługo. Muszą robić jakieś promocje, żeby mieć czym przyciągać klientów. A co do cen telefonów na raty i za wpłatę jednorazową, to cały czas były takie rozbieżności, raty wychodziły dużo drożej.

 #731466  autor: torrat
 09 lip 2014, 19:15
Tak, ale przynajmniej dawali klientowi wybór. Teraz narzucają najmniej opłacalną opcję ze wszystkich możliwych. W zasadzie w takim abonamencie 89.98 ceny telefonów są wyższe niż w wolnej sprzedaży, a nie o to tu chodzi. -.-

 #731580  autor: jadrian
 10 lip 2014, 10:11
Witam,

posiadam abo firmowe optymalny 100. Teraz pytanie, co polecacie w podobnej cenie/ofercie z telefonem?
  • Strona 108 z 675
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 675
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 675