DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 112 z 675
  • 1
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 675

 #736508  autor: mrkarolk
 31 lip 2014, 15:08
axidix pisze:A jak E-mailem złożyć to wypowiedzenie i co z numerem ? przepada ?
Wypowiedzenie możesz zawsze wycofać, chociażby nawet nad dobę przed jego wyłączeniem także tu nie ma co się martwić.
Poza tym możesz tydzień wcześniej przed wyłączeniem numeru złożyć dyspozycję przejścia na kartę i numeru nie stracisz.
Robertuss pisze:
ajan pisze:Pewnie też z działu DUK ale oni nie przyjmują rozmów przychodzących.
Jak nie przyjmują? No to z kim rozmawiałem jak mnie przełączyła dziewczyna z BOK, gdy poprosiłem o połączenie z DUK?
Rozmawiałeś też z DUK ale tam mogą dać maks. 20% zniżki.
Dział, który ma możliwość dawać 30% zniżki obsługuje podobno tylko połączenia wychodzące.

 #736531  autor: Robertuss
 31 lip 2014, 15:45
mrkarolk pisze:Dział, który ma możliwość dawać 30% zniżki obsługuje podobno tylko połączenia wychodzące.
Ciekawe ;)

Ktoś może też ma taką wiedzę?

Czyli jak np. pójdę do salonu i poproszę (akurat znajomego) o połączenie z DUK to połączy mnie do tych co mogą dać tylko 20%? :P

 #736540  autor: AKOO
 31 lip 2014, 15:59
hej
Umowa kończy mi się jakoś z początkiem września. Z tego co wyczytałem na stronie Orange i po przeanalizowaniu ofert najbardziej mi pasuje Plan Halo gdzie płaciłbym 59zł tylko jest jeden problem... telefon. Na stronie nie ma żadnego który by mnie w jakiś sposób zainteresował tym bardziej, że w Orange jestem ponad 9lat i nie chce jakiegoś telefonu pokroju Samsunga Trend czy jakiś innych telefonów w większości odnowionych... :roll: Czy jest jakaś szansa sposób aby z takim stażem odstać coś lepszego niż to co mam na stronie? Jakaś zniżka na telefon?

 #736559  autor: mrkarolk
 31 lip 2014, 17:24
Robertuss pisze:Czyli jak np. pójdę do salonu i poproszę (akurat znajomego) o połączenie z DUK to połączy mnie do tych co mogą dać tylko 20%? :P
Wydaje mi się, że tak.
AKOO pisze:hej
Umowa kończy mi się jakoś z początkiem września. Z tego co wyczytałem na stronie Orange i po przeanalizowaniu ofert najbardziej mi pasuje Plan Halo gdzie płaciłbym 59zł tylko jest jeden problem... telefon. Na stronie nie ma żadnego który by mnie w jakiś sposób zainteresował tym bardziej, że w Orange jestem ponad 9lat i nie chce jakiegoś telefonu pokroju Samsunga Trend czy jakiś innych telefonów w większości odnowionych... :roll: Czy jest jakaś szansa sposób aby z takim stażem odstać coś lepszego niż to co mam na stronie? Jakaś zniżka na telefon?
Najwyższy czas złożyć już wypowiedzenie. Zakładając, że umowa kończy Ci się np. 5 września a okres rozliczeniowy masz 1-31 to żeby Ci nie przedłużyli z automatu umowy na czas nieokreślony najpóźniej wypowiedzenie powinieneś złożyć dziś tj. 31 lipca. Mówiąc prościej: przed rozpoczęciem ostatniego, pełnego cyklu rozliczeniowego powinieneś złożyć wypowiedzenie. Śpiesz się.

A odpowiadając na Twoje pytanie. Staż tak naprawdę nie wiele daje - nie tylko w Orange ale w każdej sieci. Maksymalnie możesz dostać rabat na telefon w wysokości 400 zł oraz zniżkę na abonament 30% - jeśli odpowiednio wcześniej złożysz wypowiedzenie. Innego telefonu, którego nie ma na stronie lub w cenniku nie ma możliwości dostać.
Ewentualnie popatrz na SPM II 89,90 i jak dostaniesz zniżkę 30% oraz włączysz e-fakturę wówczas abonament miesięczny będzie wynosić 61,43zł a telefon możesz otrzymać lepszy.

 #736566  autor: axidix
 31 lip 2014, 18:01
mrkarolk pisze:Wypowiedzenie możesz zawsze wycofać, chociażby nawet nad dobę przed jego wyłączeniem także tu nie ma co się martwić.
Poza tym możesz tydzień wcześniej przed wyłączeniem numeru złożyć dyspozycję przejścia na kartę i numeru nie stracisz.
No dobrze ale jak złożyć wypowiedzenie e-mailem i jak wtedy w razie czego złożyć to przekierowanie numeru na kartę ? bo nie wiem gdzie wysłać tego e-maila
Moja umowa kończy 9 września to wiec kiedy składać wypowiedzenie ?

 #736589  autor: umhhunter
 31 lip 2014, 19:32
Witam,
czy w Orange BIZ też można negocjować rabat na abonament 30% i upust na telefon? Dodam, że złożyłem wypowiedzenie i numer wygaśnie mi za 3 tygodnie,

pozdrawiam

 #736651  autor: ciekawy
 31 lip 2014, 22:15
axidix pisze:A jak E-mailem złożyć to wypowiedzenie i co z numerem ? przepada ?
jak, napiszesz rozwiązanie umowy z przeniesieniem numeru do karty to jeśli nie wycofasz wypowiedzenia numer trafi do oferty na karte,

jak, bierzesz drukujesz albo piszesz ręcznie wypowiedzenie, podpisujesz się jak na umowie, skanujesz wypowiedzenie z podpisem, jak masz plik ze skanowania wysyłasz go mailem, niektórzy piszą, że może być zdjęcie ale to wygląda mało poważnie i może ich zniechęcić do przyjmowania wypowiedzeń przez maila w przyszłości, dlatego doradzam skan,
Blady pisze:Czy ktoś przedłużał umowę na internet mobilny?
Jest dalej dostępna oferta 49 Gb za 17,98zl?
dołączam się do pytania, jakie teraz są oferty na przedłużenie netu mobilnego w Orange ?

[ Dodano: 2014-07-31, 22:21 ]
No dobrze ale jak złożyć wypowiedzenie e-mailem i jak wtedy w razie czego złożyć to przekierowanie numeru na kartę ? bo nie wiem gdzie wysłać tego e-maila
Moja umowa kończy 9 września to wiec kiedy składać wypowiedzenie ?[/quote]

30 dni trwa wypowiedzenie,więc jak złożysz już na początku sierpnia to będzie na styk,

wypowiedzenie możesz napisać sam w kompie i wydrukować albo odręcznie, wcale nie musi być na formularzu firmowym, piszesz w treści, że chcesz rozwiązać umowe z przeniesieniem numeru do oferty na karte i masz zabezpieczenie, że jak będzie po umowie numer będziesz miał w karcie, ważne musi być podpis odręczny bo o to chodzi w wypowiedzeniu, gdyby nie chcieli podpisu to możnaby umowę wypowiedzieć przez telefon

 #736652  autor: axidix
 31 lip 2014, 22:22
Czy wypowiedzenie mogę już teraz wysłać czy dopiero kiedy ?

 #736654  autor: ciekawy
 31 lip 2014, 22:25
axidix, bez znaczenia kiedy wyślesz bo liczy się co napisałeś, jak napisałeś, że mają rozwiązać umowe na końcu to tak powinni rozwiązać, ale musisz wysłać minimum 30 dni wcześniej przed kolejnym okresem rozliczeniowym bo jak będzie po to odłaczą numer po kolejnym przypadajacym okresie rozliczeniowym

 #736667  autor: axidix
 31 lip 2014, 22:59
aha czyli z tego co wynika mogę już teraz wysłać wypowiedzenie .
A czy jak mam to dokładnie napisać ? Czy od razu w wypowiedzeniu dodać żeby przenieśli na ofertę na kartę czy np. poczekać i zobaczyć czy zadzwonią z lepszą ofertą i może później na samym końcu wysłać drugie pismo żeby przenieśli numer ?

 #736680  autor: ciekawy
 31 lip 2014, 23:49
axidix, od razu w wypowiedzeniu napisz żeby przenieśli numer na karte,

u góry w rogu twoje dane
Imie Nazwisko
ul. al. czy co tam
kod pocztowy miejscowość

potem na środku

Niniejszym oświadczam, iż wypowiadam umowe dla numeru XXX XXX XXX, zawartą w dniu XX.XX.XXXX w Nazwa Miejscowości gdzie była zawarta umowa, z dniem końca umowy, możesz dopisać dzień kończący umowe jak znasz tak precyzyjnie wraz z przeniesieniem numeru do oferty na karte.

pod tym miejscowość, data i pod tym
podpis,

wysyłasz skan na maila albo fax albo listownie

 #736711  autor: axidix
 01 sie 2014, 07:28
Ok dzięki za klarowne przedstawienie :) to w poniedziałek idzie do nich wypowiedzenie :D

 #736770  autor: umhhunter
 01 sie 2014, 11:26
hej wszystkim,

ponawiam swoje pytanie:

"czy w Orange BIZ też można negocjować rabat na abonament 30% i upust na telefon? Dodam, że złożyłem wypowiedzenie i numer wygaśnie mi za 3 tygodnie"

Pytam, ponieważ na wcześniejszych stronach tematu spotkałem się z opinią, że biznesowi nie mogą negocjować rabatu do 30%, czy prawda to czy fałsz ?

pozdrawiam

 #736805  autor: ciekawy
 01 sie 2014, 13:13
axidix pisze:Ok dzięki za klarowne przedstawienie :) to w poniedziałek idzie do nich wypowiedzenie :D
jak masz drukarke i skaner to możesz wysłać skan z podpisem nawet w weekend, jak zarejestrują to wypowiedzenie w systemie Orange to możesz pytać jaką tam mają ofertę, możesz się pochwalić co proponują na przedłużenie umowy :)

 #736879  autor: noproblem
 01 sie 2014, 16:54
Jestem po pierwszej rozmowie PRZYCHODZĄCEJ bez wcześniejszego wysyłania wypowiedzenia.

Obecnie: Smart Plan Multi (89,90zł), umowa do końca listopada
Propozycja 1: 20% zniżki na abonament Smart Plan Multi Max 129,98zł i 300zł zniżki na słuchawkę (Sony Z1C za 339zł, LG G2 za 469zł) - abonament wychodzi wtedy 104zł, łączny koszt 24x104 ~`2500zł + telefon, w RBM podobne warunki (bez roamingu) 24x38zł = 912zł + cena słuchawki, więc dużo bardziej opłacalne.
Propozycja 2: 20% zniżki na abonament Smart Plan Multi II 89,98zł i 300zł zniżki na słuchawkę (Sony T3 za 9zł, Lumia 925 za 99zł) - abonament wychodzi wtedy 72zł, koszt łączny ~ 1730zł + cena słuchawki, w przypadku RBM i zakupu Lumii na allegro, wychodzi prawie to samo, przy xperii już jest to warte przemyślenia.

Odmówiłem mimo wszystko, argumentując, że chcę 30% zniżki. Właśnie skanuję wypowiedzenie 8)

 #736898  autor: ciekawy
 01 sie 2014, 17:36
noproblem, może się mylę ale chyba już nie ma zniżek 30%, a jak są to dla przechodzących z innej sieci dla zachęty, napisałeś w wypowiedzeniu żeby przenieśli numer na karte ?

 #736903  autor: axidix
 01 sie 2014, 17:49
Ci ludzie są porąbani w Orange ? Dziś gość dzwoni z Orange " jak się ciesze że mogę z panem porozmawiać " tekstem wali i recytuje jak zwykle formułkę bla bla bal wszytko i wszystko za darmo więc czekam cierpliwie bo myślę że może coś lepszego niż wynegocjowałem dwa dni temu w DUK a on mi wali że za 89 i takie tam a ja że słucham i mu wale formułkę ze w red bull mobile za 38 miesięcznie i 1400 na Z1 rozbijając to na 24 miesięcy mam abonament za 95 i słuchawkę za free a on swoje i mi wali cenę słuchawki a dodam że dwa dni temu wynegocjowałem abonament 89.9 na 70 zeta ale słuchawki nie chcieli obciąć tylko za 1199 :O heh oni są naprawdę chorzy poco mi du...e zawracają gorszą oferta niż dostałem ? lol

[ Dodano: 2014-08-01, 17:54 ]
aha a zapomniałem zapytać kiedy przechodzący numer w Orange dostaje 30 % zniżki ?

 #736911  autor: amigo007
 01 sie 2014, 18:05
Axidix bo jeden konsultant nie wie że dzwonił inny.

 #736916  autor: axidix
 01 sie 2014, 18:10
no ta ale już chyba 5 dzwoni to niech se zaznaczają :P

 #736974  autor: Jan
 01 sie 2014, 20:36
udało się komuś ostatnio uzyskać zniżkę na smart plan II bez telefonu? standardowo jest za niecałe 70 pln, chętnie wziąłbym takie abo ale ze zniżką 30% tylko nie wiem czy to w ogóle możliwe. W propozycji przełączają mnie do DUK ale nie miałem jeszcze wystarczająco dużo cierpliwości żeby doczekać na rozmowę z konsultantem.
dodam tylko, że złożyłem wypowiedzenie i 20.08 numer przechodzi do t-mobile
  • Strona 112 z 675
  • 1
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 675
  • 1
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 675