DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #735592  autor: Kryniczanin
 28 lip 2014, 15:26
Jak donosi gsm.biz.pl
Od naszego Czytelnika otrzymaliśmy ponadto informację o testowym wdrażaniu roamingu krajowego do usługi Play Online, dedykowanej do internetu, gdzie dotąd można było korzystać wyłącznie z sieci macierzystej. Z racji dość słabego pokrycia sygnałem własnym obszarów poza miastami - Play Online zaczął tracić na znaczeniu, zaś klienci woleli korzystać z internetu w smartfonach, na ofertach głosowych, gdzie swobodnie można skorzystać z roamingu krajowego przy transmisji danych. Jeśli ktoś miał potrzebę zakupu oferty dedykowanej, choćby ze względu na zwiększone limity - zwykle dedykowany internet kupowany był albo w grupie Plusa, albo w Orange lub T-Mobile. Jeśli Play realnie wdroży roaming krajowy w Play Online - będzie miał w dyspozysji kolejny oręż w walce z konkurentami. Być może właśnie taki jest plan

 #735606  autor: KC-KARLOS
 28 lip 2014, 16:29
Jak donosi...
A gdzie testy? :P

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #739905  autor: patrix-83
 12 sie 2014, 18:45
Dlaczego nikt się nie chwali jak idą testy Play Online w roamingu krajowym, jakie prędkości, czy jest to stabilne i w ogóle jak całokształt wygląda???

Napiszcie coś o tym więcej drodzy posiadacze Play Online którzy macie włączony na swoich kartach do testów roaming krajowy.

 #740030  autor: patrix-83
 13 sie 2014, 08:40
ciekawy

Nie pisz głupot żeby pisać ot tak i nabijać sobie posty jak nie wiesz bo zaczynasz mnie drażnić - przeczytaj sobie cały ten wątek od początku i zamieszczony tu wyżej link do wątku na www.forumplay.pl a dowiesz się że do wybranych klientów Play Online dzwoni dział z BOK *500 i odblokowuje im roaming krajowy w tejże ofercie w celach testowych i przestań się wtrącać do każdego wątku na www.telepolis.pl jeśli nie masz o danym temacie pojęcia!!!

 #740137  autor: ciekawy
 13 sie 2014, 13:48
Patryk83żółwik, właśnie, dzwoni Play do klientów i odblokowuje roaming w celach testowych, ale wszyscy klienci PlayOnline nie mają dostępu do roamingu, więc to jest jak napisałem wcześniej nieoficjalne,

co do nabijania postów może ty to robisz, ja zwyczajnie pisze i np tak jak teraz odpowiadam co wcześniej napisałem bo może napisałem zbyt skrótowo i może niezrozumiałeś o co chodziło, że użyłem sformułowania, że to jest nieoficjalnie

 #740143  autor: Blank
 13 sie 2014, 13:59
ciekawy,

Patryk83żółwik ma rację. Bezsensownie nabijasz posty, nie czytasz tego, co ktoś napisał, nie czytasz tego, co ktoś napisał przed tobą. Byleby tylko napisać kolejnego posta. Jakiś czas temu, w temacie, w którym użytkownik prosił o pomoc w wyborze oferty, pisząc iż potrzebuje niewielką ilość rozmów, oraz w ogóle nie korzysta z internetu i SMSów, ty zaoferowałeś Mobile Vikings. Przekraczasz granicę i to niejednokrotnie. I z tego co widzę, drażnisz nie tylko mnie.

@Karlos20, akurat do ciebie pretensji żadnych nie mam. To jest baardzo popularne forum, a ja mam wrażenie, ze zapierniczasz na nim sam (no jeszcze jeden moderator byl aktywny, ale ostatnio nie widzę go w ogole).
Ostatnio zmieniony 13 sie 2014, 14:21 przez Blank, łącznie zmieniany 2 razy.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #740146  autor: KC-KARLOS
 13 sie 2014, 14:05
divhashmorex, Moderator nie jest w stanie ogarnąć całego forum. Obserwowałem gościa, który faktycznie nabija posty w sposób bezczelny i nie na temat.

Rada dla wielu: jeśli ktoś ma info o jakiś nowościach, niech ktoś podaje info oraz dowody na to, że np. dana usługa działa lub jest testowana.
Pamiętajcie, że dzięki naszego forum, niektóre informacje pojawiają się na głównym portalu TELEPOLIS.PL.
Forum to wizytówka portalu o telekomunikacji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥